\!/ توجه \!/ تا اطلاع ثانوی PS3 fat را روشن نکنید!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

خود سونی احتمال داده که تا 24 ساعت دیگه این مشکل رو حل میکنه و گفته که اگر مدل قدیمی تر از اسلیم دارید منظور همون فت از دستگاه استفاده نکنید تا خبر های بعدی و خودش اعلام کرده که اسلیم چنین مشکلی را نداره

بیچاره کیوان 100 بار گفت. حالا من قرمز نوشتم که دیگه سوالی نباشه

اینم لیست ارور ها

* The date of the PS3 system may be re-set to Jan 1, 2000.
* When the user tries to sign-in to the PlayStation Network, the following message appears on the screen; "An error has occurred. You have been signed out of PlayStation Network (8001050F)".
* When the user tries to launch a game, the following error message appears on the screen and the trophy data may disappear; "Failed to install trophies. Please exit your game."
* When the user tries to set the time and date of the system via the Internet, the following message appears on the screen; "The current date and time could not be obtained. (8001050F)"
* Users are not able to playback certain rental video downloaded from the PlayStation Store before the expiration date.

منبع:

http://www.vg247.com/2010/03/01/sony-details-fat-ps3-bug-aiming-for-fix-within-the-next-24-hours/

آخرین ویرایش:
یک سری از پست های صفحهات قبل رو پاک کردم. اگر دوست ندارید دسترسی ـتون به بازی سنتر قطع نشه، پست نامربوط و نظرهای بیخود ندید

نیازی هم نیست بی جهت تاپیک رو بالا بیارید، به موقعش صاحب تاپیک و کاربران فعال توضیحات لازم رو میدند

صبر کنید

مطمئنید این مشکل همه گیره ؟؟؟ یا فقط برای اونایی هستش که هیوی رین بازی کردن ؟؟؟
چون من صبح دستگاهم رو روشن کردم که چندتا دموی قابل بازی دانلود کنه و بعدش رفتم دانشگاه و تا الان که رسیدم خونه روشن بوده و داشته دانلود میکرده و هیچ مشکلی هم براش پیش نیومده ..............

مطمئنید این مشکل همه گیره ؟؟؟ یا فقط برای اونایی هستش که هیوی رین بازی کردن ؟؟؟
چون من صبح دستگاهم رو روشن کردم که چندتا دموی قابل بازی دانلود کنه و بعدش رفتم دانشگاه و تا الان که رسیدم خونه روشن بوده و داشته دانلود میکرده و هیچ مشکلی هم براش پیش نیومده ..............
نه منم که U2 بازی کردم پاک شد تروفی هاش و سیو هاش :(

عجیبه,دستگاه منم اونجوری شد,رفتم خونه دوستم با دستگاه اون,هم بازی کردم هم آنلاین شدم هیچ مشکلی پیش نیومد

دوستان من هم بعد از 24-25 روز یک دفعه به سرم زد که بریم لایو بازی کنیم! وقتی که گرد و خاک دستگاه رو گرفتیم، رفتیم روشنش کردیم برای بازی MW2، دیدم کانکت نمیشه و تو بازی هم که میره همین error تروفی ها رو میزنه و دیگه بازی اجرا نمیشه و تروفی هام پاک شده.
خدا کنه این مشکل هر چه زودتر درست بشه.
شانس نیست همین که داره عید میشه و تعطیلی به ما میخره این مشکلات واسمون پیش میاد!!

آخرین ویرایش:
عجیبه,دستگاه منم اونجوری شد,رفتم خونه دوستم با دستگاه اون,هم بازی کردم هم آنلاین شدم هیچ مشکلی پیش نیومد
ps3چند تا از رفیقام مثل بچه ادم کار میکنه مثل اینکه فقط ما بد شانسیم:(

خوشبختا نه مشکل حل شد الن fifa 10 انلاین زدم در حالی که از دیروز صبح نمیتونستم به نظر میاد سونی مشکل رو حل کرده

من از زمانی که ps3 خریدم تا بحال به اینترنت وصل نشدم ممکنه این مشکل برای من هم پیش بیاد:confused:

از حدود یک ساعت قبل کم کم مشکل در حال حل شدنه البته خیلی ها هم هنوز نتونستن sign in بشن

تمام ترافی ها هم دوباره برگشتن

مشكل Sign in ما هم حل شد!هم خودم ديدم چند نفر On هستند هم سايت ها نوشتن.
پ.ن:جالبه حتي بدون Frimware جديد ختم به خير شد.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or