Game Wallpapers & Hi-Res Artwork

سلام
آقا حسن امکانش هست عکس های بتمن رو توی یک فایل قرار بدید من چون اینترنتم داغونه نمیتونم بشینم تک تک دانلود کنم یه سری رو میخوام بزنم به اتاقم و یه سری رو هم میخوام بزنم به دیوار مغازه
اگه نمیشه اینجا بزارید ممنونتون میشم پ.خ کنید
هرچی هست استقبال میشه حتی اونجوریاش:d

سلام! خسته نباشید!
من تازه این تاپیک رو در گیر آوردم، و ازتون واقعاً ممنونم
پیشاپیش ببخشید اگه درخواستم تکراریه! 60صفحه رو این وقت شب حسش نبود زیر و رو کنم!
از joker تو فیلمه Batman Dark Knight عکس میخوام! لطفاً Wide باشه و بیشتر از کیفیت، قشنگیش مهمه!
ممنونم

این عکس رو با بالاترین رزولوشن ممکن می خواستم با تشکر
http://bf3blog.com/wp-content/upload...rder-promo.jpg

این عکس پوستری نیستش و اینجور عکس ها پیدا کردن سایز بالاشون به این راحتیا نیست اگه پیدا شد حتمآ میذارم براتون

سلام
آقا حسن امکانش هست عکس های بتمن رو توی یک فایل قرار بدید من چون اینترنتم داغونه نمیتونم بشینم تک تک دانلود کنم یه سری رو میخوام بزنم به اتاقم و یه سری رو هم میخوام بزنم به دیوار مغازه

تعداد عکس ها و حجمشون خیلی بالاست که من بخوام تو یه فایل براتون اپلود کنم شرمنده مقدور نیست

سلام! خسته نباشید!
من تازه این تاپیک رو در گیر آوردم، و ازتون واقعاً ممنونم
پیشاپیش ببخشید اگه درخواستم تکراریه! 60صفحه رو این وقت شب حسش نبود زیر و رو کنم!
از joker تو فیلمه Batman Dark Knight عکس میخوام! لطفاً Wide باشه و بیشتر از کیفیت، قشنگیش مهمه!
ممنونم

برای درخواست عکس فیلم و انیمیشن به این تاپیک مراجعه کنید : Animation & Movie Wallpapers & Hi-Res Artworks

خواستم یه تشکر کنم از دوستان عزیز واقعا که با زحمت این عکسا رو میزارن دمتون گرم .. ;;)

گفتم بی زحمت از فیفا 12 ........... pes2012 عکسی میزارید:p;)

سلام
هرچی هست استقبال میشه حتی اونجوریاش:d

همشو ميخاي؟حجمش زياد ميشه.حدود 200 مگ .ميتوني بگيري ؟بايد بزارم تو مديا فاير .
در ضمن من عكساي اصليشو دارم.حجمش از مال حسن بيشتره.

آخرین ویرایش:
حسن آقا دشمنتون شرمنده باشه
همین که لطف میکنی جواب میدی خودش کلی ارزش داره
بازم بابت کارهاتون ممنونم آروم اروم دانلودشون میکنم

خواهش میکنم لطف داری

خواستم یه تشکر کنم از دوستان عزیز واقعا که با زحمت این عکسا رو میزارن دمتون گرم .. ;;)

گفتم بی زحمت از فیفا 12 ........... pes2012 عکسی میزارید:p;)

من عکس پوستری ازشون ندیدم چیزی پیدا کردم میذارم براتون

Mass Effect 3

3800X1200​

همشو ميخاي؟حجمش زياد ميشه.حدود 200 مگ .ميتوني بگيري ؟بايد بزارم تو مديا فاير .
در ضمن من عكساي اصليشو دارم.حجمش از مال حسن بيشتره.
بله همش باشه بهتره و من از نظر دانلود کردن مشکلی ندارم تو هر سایت شیر باشه میتونم دانلود کنم
دستتون پیشاپیش درد نکنه

حسن جان دستت طلااا:x
لطف میکنی از MGS4 - RE5 wesker یا Evil Revelation hunk با بهترین کیفیت ممکن بزاری!!!:x

فقط از درخواست هایی که دادی چندتا MGS دارم که میتونم برات بذارم از بقیه چیزی یادم نمیاد موجود باشه

اینم یه عکس از همون سری عکس های tomb raider

2000X1294​

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or