امتیازات Forza Motorsport 4

Ezio da Firenze

کاربر سایت
preorder-forza-motor_460x0w.jpg

10/Eurogamer Italy:10
10/Gameblog.fr:10
10/Destructoid:10
10/NZGamer:9.6
10/MSXbox World: 9.5
10/Strategy Informer:9.5
10/IGN:9.5
10/IGN AU:9.5
10/MondoXbox:9.4
10/Game Informer:9.3
10/Multiplayer.it:9.1
10/VideoGamer:9
10/Metro GameCentral:9
10/Joystiq:9
10/Games Radar :9
10/Eurogamer:9
10/IncGamers:9
10/Metro UK: 9
Gamereactor Denmark: 9/10
10/CVG:8.9
10/GameSpot : 8.5
10/Gamer.no:8

آخرین ویرایش:
یکی از معدود بازی هایی هستش که حتی یه ذره هم از این میانگین فوق العادش شوکه نشدم. یعنی تقریبا همه میدونستن میانگینش بالای 90 میشه. نمیتونم خوشحالیم رو پنهان کنم اما خب انتظارش رو داشتم کاملا. نقد گیم اسپات هم نقد خوبی بود و البته امتیازش هم بد نیست که بخوایم حمله کنیم بهش. منطقی نقد کرده و منطقی هم بهش نمره داده. بهترین بازی های تاریخ هم مطمعنا امتیاز زیر 9 داشتن.

3 تا ریسینگ توی یک نسل، هر سه تا میانگین بالای 90. مایکروسافت باید سفارش یه ساختمون تمام طلا رو برای Turn 10 بده تا نسل بعد برن توش ریسینگ بسازن.

پ . ن : گیرز، Forza و مطمعنا در آینده هیلو و میانگین بالای 90. عبارت "ترجیح دادن کیفیت به کمیت" رو داره معنای دوباره میکنه امسال مایکروسافت.

• Like
Reactions: kayne
یکی از معدود بازی هایی هستش که حتی یه ذره هم از این میانگین فوق العادش شوکه نشدم. یعنی تقریبا همه میدونستن میانگینش بالای 90 میشه. نمیتونم خوشحالیم رو پنهان کنم اما خب انتظارش رو داشتم کاملا. نقد گیم اسپات هم نقد خوبی بود و البته امتیازش هم بد نیست که بخوایم حمله کنیم بهش. منطقی نقد کرده و منطقی هم بهش نمره داده. بهترین بازی های تاریخ هم مطمعنا امتیاز زیر 9 داشتن.

3 تا ریسینگ توی یک نسل، هر سه تا میانگین بالای 90. مایکروسافت باید سفارش یه ساختمون تمام طلا رو برای Turn 10 بده تا نسل بعد برن توش ریسینگ بسازن.

پ . ن : گیرز، Forza و مطمعنا در آینده هیلو و میانگین بالای 90. عبارت "ترجیح دادن کیفیت به کمیت" رو داره معنای دوباره میکنه امسال مایکروسافت.
کجای این نمره منطقیه؟ادم وقتی میبینه به need for speedنمره بالاتر میده دلش میخواد با سر بره تو دیوار.....این همه سایت یعنی نفهمیدن 5تا جاده بیشتر اضافه نشده وتغییرات اب وهوایی نداره که گیم اسپات فهمید؟

کجای این نمره منطقیه؟ادم وقتی میبینه به need for speedنمره بالاتر میده دلش میخواد با سر بره تو دیوار.....این همه سایت یعنی نفهمیدن 5تا جاده بیشتر اضافه نشده وتغییرات اب وهوایی نداره که گیم اسپات فهمید؟
هیچ کدوم از جاهای نقدش رو نمیشه انکار کرد ! یه بار بخونش ! دقیق نقد کرده

من منتقد بازی رو قبول دارم ! :دی خودم میگم یکم سخت گیری کرده ولی قبولش دارم ! تنها مدالی که Forza 4 از Forza 3 کم داره Great sequel هست و این یعنی استانداردی که Forza 3 تعریف کرده خیلی بالا بوده، تا اونجایی که Forza 4 رو هم تحت تأثیر قرار داده و این هم یه چیز عادیی هست ! قبلاً همین حرف رو در مورد GT5 هم زده بودم ! یعنی Forza 3 هست که این مقدار پیشرفت رو برای منتقد Gamespot نا کافی کرده ! طرف نگفته بازی بد هست، ولی Forza 3 سطح توقعاتش از بازی رو بالاتر برده بوده ! مشکل فقط همین هست ! ;)

• Like
Reactions: Dreadlord
Magazine360 10/10
Digital Spy 10/10
Gameblog.fr 10/10
EuroGamer.it 10/10
Eurogamer Spains 10/10
DESTRUCTOID 10/10
Hardgame2 10/10

Xboxliveaddicts 9.6/10
NZGamer 9.6/10
MMGN.com 9.5/10
NowGamer 9.5/10
Xboxer360 9.5/10
IGN 9.5/10
IGN.AU 9.5/10
blip 9.5/10
MSXbox 9.5/10
Strategy Informer 9.5/10
Capsule Computers 9.5/10
MondoXbox 9.4/10
Videogameszone 9.3/10
Gameinformer's 9.25/10
Multiplayer.it 9.1/10
X360A 9.1/10

Metro GameCentral 9/10
Blistered Thumbs 9/10
VideoGamer 9/10
Joystiq 9/10
Games.On 9/10
GamesRadar 9/10
IncGamers 9/10

CVG 8.9
Gamespot 8.5/10
Game.no 8/10

میانگین متا تا حالا 93

چه تاپیک با فرهنگی ای :biggrin1: اینقدر اختلاف زیاد بوده دیگه روشون نمیشه بیان ترول کنن
=))

نترس گیم شارک که یک نمره 6 و 7ی بده سر و کلشون پیدا میشه..

من انتظار این امتیازات رو داشتم اما واقعا فکر نمیکردم بتونه تا این حد موفقیت شماره ی قبل رو تکرار کنه مخصوصا با توجه به نقد GameSpot . به هر حال شاید منتقدین سایت ها انتظار پیشرفت های خیلی بیشتری رو داشتن اما بازی اینقدر قوی ساخته شده که بازم میاد امتیازات 9 به بالا میگیره به مقدار زیاد . شاید خیلی ها فکر میکردن به خاطر نبود تغییرات آب و هوا و مسابقات Off-Road بازی امتیازات نسخه ی قبل رو تکرار نکنه اما بحمدالله اینگونه نشد .
هم انتظارشو داشتم هم شوکه شدم خیلی جالبه :d

واو ! کاشکی من هم از ریسینگ خوشم میومد :دی اما حیف کلن اصلا نه از ماشین و نه هیچ وسیله نقلیه ای خوشم نمیاد ، مبارک طرفداراش ! همچنان در wow هستم !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or