شایعه آیزک در سیاره ی یخ زده | اولین اطلاعات از Dead Sapce 3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009

سلام !

deadspace.jpg

همان طور که پیش بینی می شد،EA در حال ساخت Dead Space جدیدی می باشد !

امروز اولین اطلاعات از بازی(Dead Space 3) لیک شد.این اطلاعات توسط همان منبعی که اطلاعات درستی از ریبوت Syndicate گزارش داده بود،بیرون آمده است.

Dead Space 3 با سقوط سفینه ی فضایی آیزک (و خدمه ی آن) در یک سیاره ی برفی و یخ زده به نام Tau Volantis آغاز می شود.

آیزک(Issaac Clarke) معتقد است که او تنها بازمانده و نجات یافته ی حادثه است و سپس برای پیدا کردن سرپناه راه خود به سوی یکی از ایستگاه های بین راهی هموار می کند.پس از رسیدن به ایستگاه،آیزک با یکی از بازمانده ی این حادثه که به شدت زخمی و در حال مرگ است روبه رو میشود.پس از صحبت با او،آیزک متوجه می شود که عده ی دیگری از خدمه ی سفینه از جمله Ellie (شخصیت کلیدی Dead Sapce) توانسته اند از این حادثه جون سالم بدر ببرند و به سوی دیگر تاسیسات سیاره ی Tau Volantis برای جستجو رفته اند.
آیزک لباس مخصوص برف خود را می پوشد و خود را به برف و بوران می زند تا شاید بتواند بقیه ی بازمانده های حادثه را در دیگر ایستگاه های این سیاره پیدا کند.

در ادامه ی داستان،آیزک و Ellie و یک شخصیت جدید به نام Jennifer همدیگر را پیدا میکنند..جنیفر یکی از عاشق های فن آوری است.وی در حال پیدا کردن کدکس ها و اطلاعاتی از فن آوری مرموز گروهی به نام Rosseta می باشد تا با استفاده از این کدکس ها و همچنین استفاده از مهندسی معکوس به این فن آوری دست پیدا کند.

این سه نفر (Isaac و Ellie و Jennifer) خود را به به کوهی می رساند.جنیفر تمایل دارد که از هر سه از این کوه بالا روند.در وسط های راه صدای فریادی را از پایین کوه میشوند.آن ها نمی توانند تشخیص دهند که چه موجودی همچنین صدایی را از خود درآورده است و ....

از دشمنان بازی در این نسخه که دارای "تفکر جمعی" (Hive Mind) هستند،یاد شده است.

Sources 1 & 2 & 3

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
اینم اولین تصویر از حالت آب و هوایی بازی

واقعا سرما قابل احساس هستش

• Like
Reactions: CriRo7

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
عجب پس معلومه یک خبرای رسمی‌ای هست، فکر کنم این نسخه کاملاً تبدیل به یک شاهکار بشه، از اطلاعات میشه استنباط کرد که ایده‌های خوبی در ذهن سازندگان هست.
اینم اولین تصویر از حالت آب و هوایی بازی

واقعا سرما قابل احساس هستش
فکر نمی‌کنید عکس فیک باشه؟یه طوریه به دل آدم نمی‌شینه!منبع این عکس چیه؟

• Like
Reactions: CriRo7

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
فک میکنم یه مقدار شبیه Lost Planet 1 بشه.
در کل Dead Space عالیه این هم میترکونه :d

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,684
نام
Kasra
خبر خیلی خوبیه ولی همه داستان اسپویل شد.

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
عجب داستان زیبایی داره,فوق العادست
فکر میکنم با تکنیک های جدیدی که در ضمینه گرافیک بازی ها رو به پیشرفته شاهد یک شاهکار باشیم

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
نسخه دوم رو تا چپتر 10 رفتم بي خيال شدم :d
ببينم اين چي مي شه .............

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
یعنی‌ دیگه دشمن‌های قدیمی‌ نیستن؟
امیدوارم همراه با تغییر محیط بتونن ترس رو نگاه دارن تو بازی.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اخ اخ اخ
عاشقشم ...
حدس میزدم در ادامه ی بازی فضای تاریک و محدود اون سفینه که تبدیل شد به یک ایستگاه فضای باز تر به کل تبدیل بشه یک محیط باز !!!
اگر اینطوری باشه عالیه

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
یک سوال داشتم خدایی نزنید:d این سفینه ایزاک تعادل نداره هی میخوره تو در دیوار؟:d

• Like
Reactions: Destruction

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
نسخه های یک و دو هر دو فوق العاده بودن و بهترین بازیای ترسناک این نسل ولی خوب انگار سازنده ها به موفقیتای گذشته دل نبستن و میخوان بازیرو وارد محیط برفی کنن که تصمیم بسیار خوبیه و میتونه یه لوکیشن خیلی خوب برای یه بازی ترسناک مثل DS باشه به نظر خود من جو بازی تو محیط برفی میتونه بسیار منحصر به فرد و جالب در بیاد و از تکراری شدن و شباهت بیش از حد بازی به شماره های قبلی جلوگیری کنه من که خیلی خوشم اومد البته امیدوارم دشمنای بازی همچنان همون نکروموفای ترسناک و دوست داشتنی و البته باهوش باشن چونDS بدون این دشمنان منحصر به فرد نصف جذابیتشو از دست میده

آخرین ویرایش:

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
ایول یه DS دیگه من که میمیرم واسه این سری واقعا ترس توش موج میزنه خدا کنه زودتر بطور رسمی همه چیش اعلام بشه.can`t wait

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
محیط بازی جدید بعلاوه دشمنای جدید مساوی با شاهکار....

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,674
نام
حسین
holy..........
بالاخره خبرش اومد ایییییییول الان به تمام بچه های سایت شیرینی میدم خدای بازیه*

arash gh

کاربر سایت
Aug 14, 2011
373
نام
ارش
باورم نمی شه ****
من خبر از این بهتر نمی شد!
برف!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر