راهنمایی در خرید محصولات اپل iPhone - iPod - iPad - MAC - MacBook

من یک وسیله ی سبک میخوام که بشه به پروژکتور دانشگاه وصلش کرد و فقط بشه فایلی مثله pdf یا پاورپوینت رو برای کنفرانس گذاشت؟
پروژکتور دانشگاه هم فقط ورودی vga دارن. و باید پورت خروجی vga بهش بشه بزنی یا نمیدونم یه تبدیلی براش باشه؟
لپ تاب سنگینه. دارم و گزینش منتفیه. چون واقعا حسش نیست همیشه 2.5 کیلو رو با خودم اینور انوور ببرم!

ممنون اگه کامل راهنمایی کنین.

من یک وسیله ی سبک میخوام که بشه به پروژکتور دانشگاه وصلش کرد و فقط بشه فایلی مثله pdf یا پاورپوینت رو برای کنفرانس گذاشت؟
پروژکتور دانشگاه هم فقط ورودی vga دارن. و باید پورت خروجی vga بهش بشه بزنی یا نمیدونم یه تبدیلی براش باشه؟
لپ تاب سنگینه. دارم و گزینش منتفیه. چون واقعا حسش نیست همیشه 2.5 کیلو رو با خودم اینور انوور ببرم!

خوب فکر میکنم آیپد ۲ بهترین گذینه برات باشه اما :
از خروجی Full HD که خیالمون راحته اما مشکل اینجاست که از HDMI استفاده میکنه نه VGA !
باید ببینیم تبدیل HDMI به VGA رو آیپد ۲ و پروژکتور شما جواب میده یا نه که من متاسفانه تا حالا تجربه نداشتم اما اگه به جوابی رسیدم بهت خبر میدم.

• Like
Reactions: Genesis
سلام دوستان :)
من می خوام 500 ومان هزینه کنم برای خرید گوشی یکی از دوستام براش iphone 3gs اوردن 16 گیگ (سفید رنگ) قصد فروش داره می خواستم ببینم با توجه به گوشی های موجود تو این رنج قیمت با قدرت سخت افزاری بالا تر معقولانه هست خریدش یا نه ؟
اینم بگم از styleو طراحی و رنگ 3gs خوشم میاد دوربینم اصلا برام مهم نیست فقط سرعت یعنی هنگ نکنه و کارایی و نرم افزاراش
ممنون میشم یک توضیح مفصل بدین ممنون >:d<
اینم عکساش:
http://up.iranblog.com/images/1td3zpq6momr7372ht7.jpg
http://up.iranblog.com/images/gpuyi2ssj3x0v32iek.jpg
http://up.iranblog.com/images/tm55tzxolugg8xuwhka.jpg
پارت نامبر :MC136LL
سریال : 859396FK3NQ

آخرین ویرایش:

دو تا پیشنهاد بهت میدم:

۱- آیپد 3G با ظرفیت ۱۶ گیگ از سری قدیمش بخر و یدونه هم از این کانکتور که پایین معرفی کردم - در این حالت با ۷۵۰ تومان کارت راه میفته ( آیپد سری قدیم به اندازه نیازت قویه و راحت کارت رو راه میندازه - اینم اضافه کنم بعضی اوقات فایل های پاورپوینت رو خوب جواب نمیده و باید از برنامه های جانبی استفاده کنی ولی اگر بخوای میتونی با برنامه Keynote مخصوص آیپد که مثل پاورپوینت ِ کار کنی )

۲- این Asus Eee PC 1001 رو بگیر و خیالت راحت برای اون دو موردی که گفتی پاسخگوت هست ( تقریبا هزینش نصف پول آیپد+دانگلش میشه )

باید ببینیم تبدیل HDMI به VGA رو آیپد ۲ و پروژکتور شما جواب میده یا نه که من متاسفانه تا حالا تجربه نداشتم اما اگه به جوابی رسیدم بهت خبر میدم.

MC552_AV2

Apple VGA Adapter

• Like
Reactions: Genesis
سلام دوستان :)
من می خوام 500 ومان هزینه کنم برای خرید گوشی یکی از دوستام براش iphone 3gs اوردن 16 گیگ (سفید رنگ) قصد فروش داره می خواستم ببینم با توجه به گوشی های موجود تو این رنج قیمت با قدرت سخت افزاری بالا تر معقولانه هست خریدش یا نه ؟
اینم بگم از styleو طراحی و رنگ 3gs خوشم میاد دوربینم اصلا برام مهم نیست فقط سرعت یعنی هنگ نکنه و کارایی و نرم افزاراش
ممنون میشم یک توضیح مفصل بدین ممنون >:d<
اینم عکساش:
http://up.iranblog.com/images/1td3zpq6momr7372ht7.jpg
http://up.iranblog.com/images/gpuyi2ssj3x0v32iek.jpg
http://up.iranblog.com/images/tm55tzxolugg8xuwhka.jpg
پارت نامبر :MC136LL
سریال : 859396FK3NQ

دوست عزیز شما اول در نظر بگیر خواسته هات چی هست از یه گوشی.
در این رنج قیمت گذینه های مختلفی وجود داره با انواع سیستمهای عالی مثل ویندوز فون ،‌ آندروید و آی او اس.
ولی در کل 3GS هم گوشیه خیلی خوبی هست که قدرت سخت افزاریه خوبی داره اما عالی نیست یعنی در مقایسه با گوشی های دو هسته ای که روانه بازار شدن و آیفون ۴ و قطعا آیفون جدیدی که به زودی (تو همین ماه) با پردازنده Apple A5 ارائه میشه حرفی برای گفتن نداره.

شما اگه انتظاراتتون رو بیان کنید بهتر میشه راهنماییتون کرد.

دوستان سلام!

من میخوام تو یکی دو هفته ی آینده یه MacBook Pro MC723 بخرم.

به نظرتون از کجا بخرم بهتره و چرا؟ از DigiKala یا نقش یا جای دیگه ای که احیانا پیشنهاد میدید ...... .

جداى پيشنهاداتى كه دوستان دادند ميتونى به نِت بوك يا همون لپ تاب مينى هم فكر كنى،من خيلى سراين موضوع فكر كردم و لپتاپ مينى رو پيشنهاد ميدم،
فلش و هارد يو اس بى.
خروجى پروژكتور.
ويندوز+نرم افزار.
وزن خيلى كم.
شارژ خيلي زياد نزديك ١٠ ساعت.
هارد ديسك حداقل ٢٥٠ گيگابايتى.
باقيمت دورو بر ٥٠٠
موفق باشى.
آيپد وسيله خوبيه ولى چيزي كه شما دنبالشي چيزيه كه گفتم،مگر اينكه خودت حوس كرده باشى آيپد رو تجربه كنى و اينجا هم دنبال اينى كه آيپد رو بهت پيشنهاد بدن(با گوشى ام حسابي خسته شدم تايپ كردم :دى)

MacBook Pro MC700 & MC723 چطوره به نظرتون؟
بین Sony S series & MacBook Pro هستم!
MC700 با MC723 خیلی فرق داره تو Performance؟ با این که به نظر می آد خیلی فرق داشته باشن اما یه بنچمارک دیدم تو اینترنت که نشون می داد خیلی تفاوتشون زیاد نیست. نظرتون چیه؟
دوستمون بالا هم پرسیدن. به نظرتون از کجا بخریم؟

MacBook Pro MC700 & MC723 چطوره به نظرتون؟
بین Sony S series & MacBook Pro هستم!
MC700 با MC723 خیلی فرق داره تو Performance؟ با این که به نظر می آد خیلی فرق داشته باشن اما یه بنچمارک دیدم تو اینترنت که نشون می داد خیلی تفاوتشون زیاد نیست. نظرتون چیه؟
دوستمون بالا هم پرسیدن. به نظرتون از کجا بخریم؟

ببین دوست عزیز مدلهای MC700 & MC723 چیزی که زیاد دارن اختلافه :d
به مشخصات دو مدل نگاهی می اندازیم :

APPLE MACBOOK PRO MC723
15.4'' LED screen
Intel core i7 quad core 2.2Ghz
4GB RAM (up to 8GB)
750GB HDD
ATI Mobility Radeon HD 6750 1GB
1x Firewire 800, thunderbolt port
Bluetooth, wifi, HD cam, card reader
8x Superdrive
Built-in 7 hour battery
Mac OS X

APPLE MACBOOK PRO MC700
13.3'' LED screen
Intel core i5 dual core 2.3Ghz
4GB RAM (up to 8GB)
320GB HDD
Intel GMA 3000 384MB shared
8x Superdrive
Built-in 7 hour battery
Mac OS X

یکی ۱۵ اینچ و دیگری ۱۳ اینچ
یکی با پردازنده i7 چهار هسته ای و دیگری i5 دو هسته ای.
یکی با گرافیک 6750 و دیگری Intel GMA !
واقعا قابل مقایسه نیستند دوست من.

شما ببینید کدام بیشتر به کاره شما میان و به مدل ۱۵ اینچی نیاز دارید یا ۱۳ اینچی.

دوستان سلام!

من میخوام تو یکی دو هفته ی آینده یه MacBook Pro MC723 بخرم.

به نظرتون از کجا بخرم بهتره و چرا؟ از DigiKala یا نقش یا جای دیگه ای که احیانا پیشنهاد میدید ...... .

سلام دوست عزیز.
والا تا به حال تجربه خرید محصولات اپل رو تو ایران نداشتم ولی تا اونجا که اطلاع دارم پاساژ پایتخت واقع در میرداماد میتونه گذینه خوبی باشه. در رابطه با گارانتی هم به نظر من بهتره یه مقایسه بین قیمت محصول گارانتی شده با بدونه گارانتی داشته باشید و اگه بیش از ۱۰۰ هزار تومان بود ارزش نداره. (با توجه به اینکه محصولات اپل معمولا خرابی نداره)

ببین دوست عزیز مدلهای MC700 & MC723 چیزی که زیاد دارن اختلافه :d
به مشخصات دو مدل نگاهی می اندازیم :
APPLE MACBOOK PRO MC700
13.3'' LED screen
Intel core i5 dual core 2.3Ghz
4GB RAM (up to 8GB)
320GB HDD
Intel GMA 3000 384MB shared
8x Superdrive
Built-in 7 hour battery
Mac OS X

سلام دوست عزیز.
والا تا به حال تجربه خرید محصولات اپل رو تو ایران نداشتم ولی تا اونجا که اطلاع دارم پاساژ پایتخت واقع در میرداماد میتونه گذینه خوبی باشه. در رابطه با گارانتی هم به نظر من بهتره یه مقایسه بین قیمت محصول گارانتی شده با بدونه گارانتی داشته باشید و اگه بیش از ۱۰۰ هزار تومان بود ارزش نداره. (با توجه به اینکه محصولات اپل معمولا خرابی نداره)
شرمنده! اشتباه گفتم! منظورم 724 و 700 بود که فقط CPU و هاردشون فرق داره.
هر دو 13 اینچ dual-core ولی 300-400 اختلاف قیمت دارن.
با اینکه یکی i7 و یکی i5 بود تو یه benchmark دیدم مثلاً فرقشون تو 65 ثانیه و 69 ثانیه است! اگه این قدر اختلاف کم باشه همون 700 رو می گیرم.
هارد MacBook Pro رو راحت می شه عوض کرد؟ چون اگه 700 رو بگیرم 320 کمه برام!

شرمنده! اشتباه گفتم! منظورم 724 و 700 بود که فقط CPU و هاردشون فرق داره.
هر دو 13 اینچ dual-core ولی 300-400 اختلاف قیمت دارن.
با اینکه یکی i7 و یکی i5 بود تو یه benchmark دیدم مثلاً فرقشون تو 65 ثانیه و 69 ثانیه است! اگه این قدر اختلاف کم باشه همون 700 رو می گیرم.
هارد MacBook Pro رو راحت می شه عوض کرد؟ چون اگه 700 رو بگیرم 320 کمه برام!

اولا که دشمنت شرمنده.
دوما رفیق نمیدونم شما چه بنچ مارکی رو در نظر گرفتید اما اختلاف بین i7 و i5 انقدری هست که نشه نادیده گرفتشون.
بله عزیز هارد همه لپتاپ های امروزی رو میشه عوض کرد.

راهنمائی

با سلام
در ابتدا ممنون از این همه مطالب مفید و راهنمائی های جامع
دوستان عزیز من 500 هزار بیشتر ندارم و میخوام یه گوشی بخرم که برام حداقل یکی دو سال خوب کار کنه ، دوربین برام مهم نیست ولی برنامه های زیادی داشته باشه ، انتن دهیش عالی باشه وای فای هم داشته باشه برای اینترنت گردی
ممنون میشم راهنمائی نمائید.

با سلام
دوستان عزیز من 500 هزار بیشتر ندارم و میخوام یه گوشی بخرم که برام حداقل یکی دو سال خوب کار کنه ، دوربین برام مهم نیست ولی برنامه های زیادی داشته باشه ، انتن دهیش عالی باشه وای فای هم داشته باشه برای اینترنت گردی

سلام دوست عزیز.
با این بودجه که متاسفانه در ایران نمیتونی آیفون ۴ بگیری پس بهت پیشنهاد میکنم تو تاپیک مشاوره برای خرید موبایل از دوستان مشاوره بگیری.

با سلام

همونطور كه دوستان فرمودند آيفون فور متأسفانه نميتونيد تهيّه كنيد،امّا 3GS هشت گيگ ميشه تميزش رو خريد.

همونطور كه دوستان فرمودند آيفون فور متأسفانه نميتونيد تهيّه كنيد،امّا 3GS هشت گيگ ميشه تميزش رو خريد.

ممنون رفیق اما
با توجه به بازار فعلی و گوشیهای موجود فکر نمکنم 3GS گذینه مناسبی برابر رقبا به حساب بیاد مخصوصا ۸ گیگش !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or