Need For Speed:The Run رسما تایید شد.

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,887
نام
صابر
nfstherun.jpg

دردود
خوب مثل اینکه دوباره EA Game دست به کار شده و نسخه ی جدیدی از بازی زیبای NeeD For SpeeD رو رسما معرفی کرده و اسم این نسخه هم Need For Speed:The Run گذاشته .اینطور که به نظر میاد تریلری از بازی منتشر کرده که در زیر میتوانید ببینید.و همینطور تاریخ عرضه ی این بازی را هم برای 18 نوامبر 2011 مصادف با جمعه 27 ابان ماه عرضه میگردد و هنوز پلتیفرم ها ی این بازی مشخص نیست .
به احتمال زیاد این بازی در E3 2011 رونمایی خواهد شد.
منبع
دیدن تریلر
دانلود تریلر

-----------------------------------------
اطلاعات جدید
بازی توسط استدیوی Black Box ساخته میشود این استدیو بازیهایی همچون (Carbon و Undercover و mostwanted ) ساخته است .این طور که از تریلر پیداست بازی همانند نسخه یهای پیشین در خیابان است و تعقیب و گریز دارد و اینطور که به نظر میرسه مسابقات از سانفرانسیسکو تا نیویورک برگذار میشه و داستان بازی به یک نفر به نام جک ختم میشود که شما در نقش جک هستید که باید در مسابقات The Run شرکت کنید تا پیروز بشوید چون این تنها راه نجات جک هست.

-----------------
این اطلاعات از تریلر بازی منتشر شده است.
پیشنهاد میکنم تریلر رو ببینید.

آخرین ویرایش:

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
مهم ترین نکته ای که کسی بهش اشاره نکرد اینه که احتمالآ سبک بازی یه کمی تم Split/Second و Motorstorm: Apocalypse رو به خودش گرفته ! حداقل توی این ویدئو که این طور به نظر میاد.

اتفاقا واسه منم جالب بود.یه احتمال دیگه هم داره اینه که شاید جزو تیم خرابکاری چیزی باشیم یا شاید بقیه تو کار ما خرابکاری کنن،یه همچین چیزی
خودم هم نفهمیدم چی گفتم:d

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
به اکتیویژن خندیدیم سالی یه دونه CoD میده بیرون، حالا EA سالی دو تا NFS میده بیرون :D هر چند با سبک های متفاوت.
نمیدونم چرا من هی فکر میکنم، قبلا EA این Black Box رو به خاطر گندکاری های پشت سر هم بسته بود! الان هم حال ندارم برم چک کنم.
به هر حال بهترین نکته ی این خبر اینه که چون Criterion روی NFS جدید کار نمی کنه، پس احتمالا داره رو یه Burnout جدید کار میکنه.

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
قابل توجه بعضیا که قاطی کردن باید بگم
که سری Shift دیگه هیچ ربطی به Need For Speed نداره!!!!!!
دقت کرده باشید در Shift2 دیگه کلمه Need For Speed رو بکار نبرده!!!!
سری شیفت واسه رقابت با فورزا وگران توریسمو میده بیرون EA
کسایی که میگن Shift 2 مزخرف بود بنظرم چیزی از بازی کردن و گرافیک سر در نمیارن!(نظرشخصی)
Trollface.png

این آشغال میخواست با GT و FMرقابت کنه؟
فورتزا 2 سال پیش اومد گرافیکش از همه لحاظ حتی از نسخه PC این به اصطلاح شبیه ساز بهتره GT هم که دیگه ...
گیم پلی اون 2 تا کجا . این کجا!

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
نمیدونم چرا من هی فکر میکنم، قبلا EA این Black Box رو به خاطر گندکاری های پشت سر هم بسته بود! الان هم حال ندارم برم چک کنم.
نیاز به فکر کردن نیست، دقیقا EA بعد از پروژه ی ناموفق Undercover به ظاهر این استدیو رو تخته کرده بود.
البته همینطور که دوستان هم گفتن، EA این سری رو تبدیل به 2 بخش کرده. Sim و یکی هم Arcade، که از نظر من هم بهترین کار رو کرد چون کلا یه عده علاقه به شبیه ساز دارند یه عده هم فقط Arcade بازی میکنن. EA می خواد با یه تیر 2 نشون رو بزنه، هم تمامی طرفداراش رو راضی نگه داره(و حتی بیشتر کنه) و هم از بازار تجاری عقب نمونه.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
انجین گرافیکی این بازی Frosbite 2 هست که توسط DICE ساخته شده
چه انجین پر قابلیتی!

دوستان شیفت رو یک استدیو میسازه و سری NFS رو یک استدیوی دیگه. هر بازی که توش ماشین داشت که همون قبلی نیست!

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
قابل توجه بعضیا که قاطی کردن باید بگم
که سری Shift دیگه هیچ ربطی به Need For Speed نداره!!!!!!
دقت کرده باشید در Shift2 دیگه کلمه Need For Speed رو بکار نبرده!!!!
سری شیفت واسه رقابت با فورزا وگران توریسمو میده بیرون EA
کسایی که میگن Shift 2 مزخرف بود بنظرم چیزی از بازی کردن و گرافیک سر در نمیارن!(نظرشخصی)

پس اون ارم nfs چیه داخل بازی؟ اولش که می نویسه need for speed چیه؟ پس اون nfs که زیر کاورش نوشته چیه؟

اینکه بخوای بگی shift2 از gt یا forza بهتره به نظرم من هیچی حالیت نیست(نظر شخصی:d)

frostibe 2 مگه میشه؟؟؟ مگه این موتور اصولا برا بازی fps ساخته نشده؟؟

نه هرچی دوست داشته باشی باهاش می سازی فرقی نمی کنه

• Like
Reactions: ...Sahand...

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
توضیحات اضافه که فکر نمیکنم کسی تو فهمیدن معنیش مشکل داشته باشه:

“This is the year that Need for Speed goes to the next level,” said Jason DeLong, Executive Producer at EA. “We think that Need for Speed The Run is going to surprise people with its intense, thrilling story and big action feel. But the game would be nothing without hot cars and crazy-fast chases. So that is what we’re delivering -- explosive racing that will have players flirting with disaster at 200-miles an hour.”

Using the groundbreaking Frostbite 2 engine, Need for Speed The Run will set the bar with unparalleled visual quality and enhanced physics. Need for Speed The Run will also take immersive storytelling to a new level with cutting edge performances that will draw the player into a world with no speed limits, rules or allies. Autolog, the Need for Speed franchise’s revolutionary social competition functionality, is back and better in Need for Speed The Run as it will continue to reinvent how people play games, track career progression and compare game stats.

Developed by Black Box , a studio of Electronic Arts , Need for Speed The Run will be available November 15, 2011 in North America and November 17, 2011 in Europe for the Xbox 360® videogame and entertainment system, PlayStation®3 computer entertainment system, PC, WiiTM and Nintendo 3DSTM.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
هنوز پلتیفرم ها ی این بازی مشخص نیست .

بازی همانند نسخه یهای پیشین در خیابان است و تعقیب و گریز دارد و اینطور که به نظر میرسه مسابقات از سانفرانسیسکو تا نیویورک برگذار میشه

-----------------
ا.
برای هر 3 تا میاد خیال همه راحت
خوب دیگه چی می خواهید تو خیابان هم که هست بازگشت most ...
چیزی که مشخص نبود ولی یجورایی خوشم اومد. :d

بشدت منتظر یه گیم پلی ازش هستم همینطور از بخش داستانیش!
پکشم دراومد! :d

چه شباهتی؟!!! :d

عجب سرعت عملی دارند خدایش
این بازی بعد از اتمام و انتشار Undercover ساختش شروع شده و همین دیروز شروع به کار نکردن که بگیم یه نسخه مزخرف و عجله ای هست.
نظرات هم که ماشا الله در مورد شیفت کارشناسی شده و حرفه ای هست!
هنوز یه سری ها نفهمیدن که این سری به دو قسمت آرکید و سیمولیشن تقسیم شده
حالا یکی از سیمولیشن خوشش نمیاد دلیل بر بد بودن بازی نیست
البته شیفت یه شبیه ساز صرف نیست و مایه های آرکید هم داره( برای پیشگیری از پست های به ظاهر مچ گیرانه!)
حالا هی بیا بگو باز حرف خودشون میزنند
من خودم هیچ کدوم از NFS های اخیر رو بازی نکردم پس نظری هم نمیتونم در موردشون بدم این بازی هم فعلآ فقط یه تیزر ازش به نمایش در اومده که فقط بیانگر اینه که بازی دارای داستان خواهد بود و مسابقات توی شهر اتفاق میفته پس چیز خاصی فعلآ برای اینکه بتونیم در موردش نظر بدیم نیست و باید تا E3 صبر کرد تا اطلاعات جدیدی از بازی بیاد

به هر حال امیدواریم با یه نسخه خوب از سری بازی های NFS روبرو شیم هر چند که به عققیده بعضی از دوستان خواب و خیال
ea همه چیز مشخص میشه ولی منم امید دارم بهش زیاد
مهم ترین نکته ای که کسی بهش اشاره نکرد اینه که احتمالآ سبک بازی یه کمی تم Split/Second و Motorstorm: Apocalypse رو به خودش گرفته ! حداقل توی این ویدئو که این طور به نظر میاد.
دقیقااین Split/Second این خوب امدی
چه انجین پر قابلیتی!

دوستان شیفت رو یک استدیو میسازه و سری NFS رو یک استدیوی دیگه. هر بازی که توش ماشین داشت که همون قبلی نیست!
دوستان توجه کنند به جمله صادق فقط ناشر ea هست

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,870
والا من با سری shift حال کردم. به هر حال سلیقست دیگه. اتفاقا از hp و uc و... زیاد خوشم نیومد. البته هیچ مقایسه ای با بازی هایی شبیه gt و fm نمیکنم چون اونارو بازی نکردم ولی از shift بدم نمیاد واسه ی سرگرمی خوبه.

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
ٍَEA طی این چند سال ضعیف ترین نسخه های NFS رو رونه بازار کرد که سعی کرد پس از گند بعدی دوباره نسخه ای بده که بتونه گندکاری قبلی و جبران کنه اما نتونست !

بعد از MW سری nfs همینجوری افت کرد تا جایی که رسید به فاجعه هایی مثل Prostreet , Undercover بعدشم EA برای راضی کردن قشر سیمو باز اومد shift رو زد که اونم باز نسخه موفقی نبود ! بعد از اون HP رو دیدم که اونم چنگی به دل نزد ! از محدودیت های انتخاب ماشین و track و ..... بعدشم فاجعه Shift 2 که مثلا برای رقابت با GT و fm اومده بود که .... حتی نمیتونست به گرد shift 1 برسه !

عرضه این همه سری nfs در یه فاصله کم باعث اسکی رو nfs شد که یکی از یکی بدتر . از همه بدتر اینکه EA نه یه سیمو میتونه بزنه ( همین شیفت معلوم نیست آرکید یا سیمو ) نه تونسه یه آرکیدی ّزنه که حداقل آرکید باز ها رو راضی کنه بزنه !
بازگشت EA به روز های طلایی Mw فکر نکنم امکان پذیر باشه با این سیاستی که در پیش گرفته !

به هر حال من به عنوان یه کسی که ته GT رو تو ps1 درواردم و عاشق سیمو هستم تیونینگی که تو Underground بود و دوست داشتم :d فقط تیون می کردم ولی مسابقه نمی دادم :d میدادم یکی دیگه !
اما یه چیزی که از بچگی ته دلم مونده اینکه با نمای کاکپیت یه بازی آرکید رو تجربه کنم ! چیزی که امیدوارم تو nfs:run قابل دسترسی باشه

آخرین ویرایش:

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
با اجازه متن کامل
درود .
nfstherun.jpg

دیروز سایت Shopto قسمت جدید سری need for speed یعنی need for speed the run را در لیست پیش فروش خود قرار داد , پس از این عمل سایت shopto , کمپانی بازی سازی EA توسعه دهندهی سری بازی های NEED FOR SPEED اطلاعات جدید به همراه تریلری جدید از این بازی به طور رسمی منتشر کرد
اطلاعات جدید به شرح زیر است :
در need for speed the run گیمران خواهند توانست در مسابقات غیر قانونی و به اصطلاح زیر زمینی از شهر سنفرانسیسکو تا نیویورک سیتی , جاده ها را زیر چرخ های ماشین خود بنهانند. لازم به ذکر است مثل سری های قبلی این بازی یعنی Carbon و Undercover و mostwanted تعقیب گریز با پلیس در بازی موجود میباشد .
تهیه کننده ی اجرای EA یعنی اقای Jason DeLongعنوان نمود که امسال زمانی میباشد که NEED FOR SPEED به سطح بالاتری پا میگذارد , ما فکر میکنیم که need for speed the run مردم را تعجب زده خواهد کرد البته با فاکتور هایی چون :داستان هیجان انگیز و لمس کردن تعقیب و گریز توسط گیمر .

Jason DeLong در ادامه اشاره کرد که این بازی دارای ماشین های crazy-fast میباشد که میتوانید با این ماشین ها سرعت مرگ بار 200 مایل در ساعت را تجربه کنید . طبق گفته های مطبوعات , THE RUN با موتور بازی سازی DICE’s Frostbite 2 ساخته میشود که میتواند تصاویر بسیار زیبا و جذاب از فیزیک ماشین حتی در سرعت های بالا به نمایش اورد .
گفته شده که بخش Autolog دوباره یه این سری از بازی ها برگشته و گیمران میتوانند امار خود را در بخش career مقایسه کنند.
لازم به ذکر است استودیو بازی سازی Black Box وظیفه ی ساخت THE RUN را دارد . این بازی در 15 نوامبر در شمال امریکا , 17 نوامبر در اروپا و 18 نوامبر در انگلستان برای پلتفورم های 3DS, PC, PS3, Wii و XBOX 360 عرضه میشود .
باکس ارت این بازی برای PC در زیر قابل مشاهده است
http://www.vg247.com/2011/04/28/need-for-speed-the-run-listed-on-shop-to/
therun-packshot-430x600.jpg

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,328
This is the year that Need for Speed goes to the next level,” said Jason DeLong, Executive Producer at EA. “We think that Need for Speed The Run is going to surprise people with its intense, thrilling story and big action feel. But the game would be nothing without hot cars and crazy-fast chases. So that is what we’re delivering -- explosive racing that will have players flirting with disaster at 200-miles an hour.”

Using the groundbreaking Frostbite 2 engine, Need for Speed The Run will set the bar with unparalleled visual quality and enhanced physics. Need for Speed The Run will also take immersive storytelling to a new level with cutting edge performances that will draw the player into a world with no speed limits, rules or allies. Autolog, the Need for Speed franchise’s revolutionary social competition functionality, is back and better in Need for Speed The Run as it will continue to reinvent how people play games, track career progression and compare game stats.

اگه واقعا بتونن به وعده هاشون تو متن بالا اشاره کنن بای منتظر یکی از بهترین ریسینگ آرکید باشیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر