Mortal Kombat | Xbox 360

یعنی 800MP نمیتونید بدید که میخواید قید آنلاینشو بزنید ؟ :d
منظور اون کاربر هم احتمالاً اینه که اگه لیک بشه و قبل از ریلیز رسمی آنلاین بزنید نمیتونید آنلاین بازی کنید چون بن میشید

گفتم بالاخره باید یه چیزی توی این بازی بزارن که حالمونو بهم بزنه:

البته هنوز خبری منتشر نشده ولی مثل اینکه Green Lantern شخصیت انحصاری نسخه 360ـه.
مهدی از کجا آوردیش ؟!! :دی فکر کنم شوخی سوم آوریله ! :دی

البته هنوز خبری منتشر نشده ولی مثل اینکه Green Lantern شخصیت انحصاری نسخه 360ـه.
این اینجا چی کار میکنه :|
بابا همون MK vs DC بس نبود، اینجا هم آوردنش؟

مهدی از کجا آوردیش ؟!! :دی فکر کنم شوخی سوم آوریله ! :دی
یکی از بچه‌های توی فروم AW گذاشته بود. خودمم دارم دنبال منبع اصلیش میگردم. ولی اون فونتش که نوشته Green Lantern و افکت نور دورش خیلی طبیعیه:دی فکر نکنم فیک باشه.

آخرین ویرایش:
منظورتون چیه ؟؟؟:(

ای بابا داداش انلاین هم نشد که نشد 2 تا برادر دارم با اونها بازی می کنم دنیا که به اخر نرسیده :d

دلت خوشه؟ افلاینشم بعید میدونم بتونیم بازی کنیم:دی

نخیر منظورم اینه، دعا کنید اپدیتش،بعد از عرضه بازی بیاد!چون مدعی شدن که تو اپریل میاد و میزنه میترکونه:دی:دی ولی باز نمیشه مطمئن نظر داد!

آخرین ویرایش:

یجورایی فکر میکنم واقعیه:(
mk9selectsn55.jpg

تو این تصویر 2 تا sub داریم که عموما و کلا و رسما یکیشون میشه Fratos نه ببخشید Kratus
حالا مال 360 هم حتما میشه این :(

امیدوارم زلزله ژاپن روزها رو 3 روز جابجا کرده باشه:(
j7t3w1r6zegn258kg9i.jpg

حد اقل کاشکی یکی دیگه از شخصیت های خود بازی یا یک محیط یا یکی مثلا Rio رو میزاشتن!خیلی این بشر
ضایه میزنه،اون همه شخصیت،چرا این اخه؟:(

FAKE هست به احتمال خیلی قوی!

پ.ن: http://www.youtube.com/watch?v=xBiroIcPme8
پ.ن2: دلیل فیک بودنش خیلی واضح هست و اون هم استایل Green Lanternِ ـه, با تمام کرکتر ها فرق داره و داره به افق نگاه میکنه! :دی

آخرین ویرایش:
دوستان اخر چی شد کسی خبر و منبع درستی داره ببینه چه شخصیتی برا 360 اضافه شده
البته من بعید می دونم اگه می خواستن اضافه کنند باید از چند ما قبل تبلیغ می کردند براش
حالا نظر شما چی هست !!!!!؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or