شایعه تایید عنوان Gears of War Kinect ؟

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
media

با سلام...
ماه نوامبر سال پیش بود که شایعه ای مبنی بر ساخت بازی از سری Gears of War بر مبنای ساپورت Kinect شنیدیم که قرار بود در ان زمان در Spike TV Video Game Awards در ماه دسامبر رونمایی شود.
اما بنا به دلایل نا معلومی ماکروسافت این نمایش رو کنسل کرد.
با اینکه بعد ان اتفاق Gears of War Kinect در هاله ای از ابهام قرار گرفت ولی اکنون دوباره شایعات مبنی بر تایید این بازی قوت گرفته.
خبر های درز کرده جدید نشان دهنده وجود این بازی و ساخت ان توط Epic است. و از ان به عنوان on-rails shooter یاد میشود.
همچنین Kotaku از جزئیات جالب توجهی پرده برداری کرده که بر اساس عکس های منتشر شده نشان دهنده استفاده از محتوی بازی Gears of War 2 در این عکس هاست.
لازم به ذکر است ماه پیش Epic Games عنوانی به نام Gears of War: Exile تایید کرده بود.
ایا ساخت این بازی حقیقت دادد و قرار است همگان شگفت زده شوند؟

منبع

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اما بنا به دلایل نا معلومی ماکروسافت این نمایش رو کنسل کرد.
گفتن که چیزی که مدنظرشون بوده برای نمایش اماده نشد. از این معلومتر؟ :D
درضمن اشاره شده احتمالاً On-Rail خواهد بود سبکش.

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
شاید بیشتر کار شما توی بازی این باشه که انګشت اشاره مبارک را جلوی تلویزیون ګرفته و هی شلیک کنید.
بعد چه چیز رو به عنوان تفنګ می شناسه؟؟
یعنی واقعا بازی خودش کاور می ګیره؟؟

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
شاید بیشتر کار شما توی بازی این باشه که انګشت اشاره مبارک را جلوی تلویزیون ګرفته و هی شلیک کنید.
برای رسیدن پاسخ سوالاتتون فقط شما را به صبــــر می تونم دعـــوت کنم.:)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
چی؟منظورتونو که نفهمییدم:D اما جدیدا هری پپاتر جدیده که اومده کاور هم داشت دیگه اون چجوری بود اینم اونجوریه!بعدشم کینکت یعنی آزادی پس احتیاج به چیزی نداری!مگه نناراحت باشی من خودم برای بازی تنیس از کنترل تلویزیونمون استفاده کردم:D پس این هم عملیست!خدا کنه تایید بشه!

JJ-Thomson

کاربر سایت
Feb 4, 2011
99
نام
جی جی
فک میکنم باید خودمان رو برای آبکی ترین گیم پلی 2011 مبتنی بر نشانه گیری با انگشت سبابه و شلیک با شست مبارکمان آماده کنیم ؟ :-//:)

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
چی؟منظورتونو که نفهمییدم:D اما جدیدا هری پپاتر جدیده که اومده کاور هم داشت دیگه اون چجوری بود اینم اونجوریه!بعدشم کینکت یعنی آزادی پس احتیاج به چیزی نداری!مگه نناراحت باشی من خودم برای بازی تنیس از کنترل تلویزیونمون استفاده کردم:D پس این هم عملیست!خدا کنه تایید بشه!

سبک بازی on-rail هست.می دونی on-rail چی هست؟؟؟
ترجمه انګلیسی بدون دخلو تصرفش می شه روی ریل ولی اګر بخوایم یکم دقیق شیم یعنی احتمالا بازی کن از اول تا آخر روی ریلی خاص حرکت می کنه.یعنی احتمالا خودش کاور می ګیره خودش حرکت می کنه.و ما فقط می ګیم کی برو جلو کی برګرد.البته ممکنه این یکم تفاوت ایجاد کنه چون این جوری به نظرم چیز خوبی نمی شه.
بازم تاکید می کنم ممکنه بازی خیلی متفاوت تر از چیزی باشه که من ګفتم.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سبک بازی on-rail هست.می دونی on-rail چی هست؟؟؟
ترجمه انګلیسی بدون دخلو تصرفش می شه روی ریل ولی اګر بخوایم یکم دقیق شیم یعنی احتمالا بازی کن از اول تا آخر روی ریلی خاص حرکت می کنه.یعنی احتمالا خودش کاور می ګیره خودش حرکت می کنه.و ما فقط می ګیم کی برو جلو کی برګرد.البته ممکنه این یکم تفاوت ایجاد کنه چون این جوری به نظرم چیز خوبی نمی شه.
بازم تاکید می کنم ممکنه بازی خیلی متفاوت تر از چیزی باشه که من ګفتم.
درسته من on railشو ندیدم شرمنده شاید سازنده ها نظرشونو عوض کنند:D(خدا کنه چون خیلی مضخرف میشه:D)

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
این بیشتر تبلیغ موبایل ـه.
الو الو .. صدا نمیاد .. آنتن نمیده. بلندتر بگو .. چی ؟!

:d احتمالا میخواستن تست کنن بینن گوشی تو بیمارستان خط میده یا نه :d

okay . delta .i'm back online .we have confirmed locust presence in the hospital

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
نه خیر این تبلیغ اختصاصی برای اون دست از دوستانی هست که میگفتن "عمرا برای کینکت بازی هاردکور معرفی بشه"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر