شایعه حضور جان اف کندی،نیکسون،کاسترو و رابرت مک نامارا در Black Ops ؟

• Thread starter Thread starter S0HEIL
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

S0HEIL

کاربر سایت
black-ops-zombie-team.jpg

ویدیوی جدیدی از Call of Duty: Black Ops zombie mode منتشر شده است که در آن نمایش داده می شود که اعضای یک تیم چهار نفره در حال کشتن زامبی ها هستند.
اعضای این تیم چهار نفره عبارتند از: جان اف کندی و ریچارد نیکسون رئیس جمهورهای پیشین آمریکا،فیدل کاسترو رهبر کوبا و رابرت مک نامارا وزیر دفاع پیشین آمریکا.
Call of Duty: Black Ops سه شنبه آینده برای Wii ، PC ، 360 ، PS3 و DS عرضه خواهد شد.
ویدیو را نیز می توانید در منبع ببینید.
منبع

خداییش چه حالی بده با اینا بریم تو دل زامبیا! :x :دی

من که جانی رو برمیدارم خیلی با اقتداره! :دی

ویرایش: این تریلرش رو هم سعی کنید ببینید باحاله!

آخرین ویرایش:
حالا این فیدل کاسترو چه سنخیتی با این سه تای دیگه داره..؟ بعد اینطور که معلومه حتما کارکترهای دیگه هم تو این مد هستن..

نگنه یک دفعه اسمشو نبر هم توشون باشه..!!!؟ :d

حالا این فیدل کاسترو چه سنخیتی با این سه تای دیگه داره..؟ بعد اینطور که معلومه حتما کارکترهای دیگه هم تو این مد هستن..

احتمالا جناب اسمشو نبر و دوستان در صف زامبیا قرار دارن:d!
ولی کار باحالیه ها! با کندی بری زامبی کشی...

مثل اینکه جانی با با رانی بیکار نشسته بودن به این فلافل هم زنگ میزنن که بیاد پنتاگون با هم اختلاط کنن طرح جنگ بریزن! :دی

جالبش اینجاست که این وسط فیدل شاکی بود که ریچارد چه غلطی توی اتاق میکنه :)) ریچارد هم کلا یه نمه خل میزد :دی

خیلی با حال میشه
دست تمام بازی های زامبی کشی رو ازپشت می بنده!
-
آقا من نتوستم ببینم :(
کسی میتونه یه جا آپلود کنه؟
ممنون

آخرین ویرایش:
تریلر چیزی رو spoil نمیکنه ؟:-s
:)) مگه تریلر از بخش داستانیه؟:دی

------------------------------------------------------------------------------------------
ایده قشنگیه:دی بسیار حال کردم با زامبی مودی که این دوستان تاریخ ساز رهبریش کنن:دی کاش این یارو بوش هم بود تا یه کم زامبیا هم به ما میخندیدند، بازی فان شه:دی=))

من زامبی رو تکی بازی کردم خیلی باحاله!!!!!!! ولی سینگل بازی زیاد جالب نیست عین World at warشده سینگلش با gunهای مدرن! Multiplayerهم یه دست Splitscreen بازی کردم عالی بود !! به خاطر اینکه سرور بازی اختصاصی هست تا تاریخ عرضه ی جهانی باید صبر کنیم تا سرور رو بازی کنند!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or