همه چیز درباره ی Xbox Live

سلام به همه
من مودم لن گرفتم كه بتونم باهاش به لايو وصل شو
مودم رو كانفيگ كردم كه الان با PC ميشه باهاش تو نت رفت امما با XBOX نميشه
وقتي روي XBOX لايو كه كليك مي كنم ميگه Test Conecction و بعدش عكس زير مياد

و البته از پروفايل خارج ميشم وقتي رو xbix live كليك ميكنم

تنضيمات Network settingهم همش روي اوتوماتيكه
لطفا بگيد بايد چي كار كنم؟=((

سلام من یه مشکل دارم در وصل شدن به لایو من حدود یک ماه پیش یه اکانت ساختم فقط یک دفعه بازی کردم بعد یک ماه که درایو دستگاه رو LTکردم نمیتونم وصل شم رو test connectionکه میزنم به لایو وصل میشه و update میاد وقتی که می خواد اپدیتو دانلود کنه یه status code :1345-0000-676565-8786-787856به این شکل میاد بالاش مینویسه تست کن کنکشن رو حالا چیکار کنم :(

سلام به همه
من مودم لن گرفتم كه بتونم باهاش به لايو وصل شو
مودم رو كانفيگ كردم كه الان با PC ميشه باهاش تو نت رفت امما با XBOX نميشه
وقتي روي XBOX لايو كه كليك مي كنم ميگه Test Conecction و بعدش عكس زير مياد
سلام...
خوب کار درستی کردی که config کردی... شما به نت وصل شدی همونطوری ککه از عکس پیداست ..پس تا اینجا کار مشکل نیست که نشون میده config درست بوده اما تو بخش live ارور میده که دلایل زیادی داره....
باید بگی که چه اروری داده...؟ عکس ارور یا توضیحات رو بزار ببینم یا حداقل خودت بگو چی مینیویسه....

سلام من یه مشکل دارم در وصل شدن به لایو من حدود یک ماه پیش یه اکانت ساختم فقط یک دفعه بازی کردم بعد یک ماه که درایو دستگاه رو LTکردم نمیتونم وصل شم رو test connectionکه میزنم به لایو وصل میشه و update میاد وقتی که می خواد اپدیتو دانلود کنه یه status code :1345-0000-676565-8786-787856به این شکل میاد بالاش مینویسه تست کن کنکشن رو حالا چیکار کنم :(
شما مطمئنی یک ماه پیش بوده؟؟ اگر یک ماه پیش وصل بودی تو این مدت آبدیت جدیدی نیومده پس چطور پیغام آبدیت میده؟
نکنه این آبدیت جدیده که هنوز بتاست رو ریختی؟هر چند بااین آبدیت جدیده نمیتونی به live وصل شی...
اگر با همین تنظیمات مودم و .... وصل بودی نباید مشکلی باشه... درباره lt نمیدونم چیزی بگم چون نمیدونم طرف چی کرده ولی من باید بدونم چخبر بوده با توجه به اینکه میگی بعد از این lt اتفاق افتاده که جوابت سخت شد....ولی lt نمیتونه ربطی به live وصل شدن داشته باشه.....یخورده بیشتر توضیح بده شاید بتونم کمکت کنم.... ببین توضیحات چی گفته(تو xbox)؟؟؟؟؟
راستی اگر یک ماه پیش بدون lt وصل بودی که کار xbox ت تمام ...احتمال بن میشه 100%.... هر چند که lt داراش هم هیچ چیزی معلوم نیست که بن شن یا نه ولی اگر احتمال lt 99 % باشه مال شما میشه 100%....
یه سوال داشتم ممنون میشم کسانی که میدونن پاسخ بدهند:

من چند سال پیش یه با یک پروفایل با نام jack فقط بصورت آفلاین بازی کردم و 15000 گیم اسکور گرفتم و الان حدود دوسال هست که اصلا سراغ این پروفایل نرفتم.
حدود یک سال و خورده ای هست که یک پروفایل دیگه با نام Mohiwing مخصوص لایو ساختم و آنلاین و آفلاین بازی میکنم. و حدود 1600 گیم اسکور دارم

حالا یه سوال دارم
اگر من پروفایل Mohiwing رو پاک کنم و پروفایل jack رو به Mohiwing تغییر بدم که همون 15000 گیم اسکور رو ادامه بدم میشه یا نه؟ اصلا چنین چیزی امکان داره؟
ی چنتا نکته میگم بکار میاد:
1. پروفایلی که آنلاین ساختی تمام Achivment هاش تو پروفایلت روی سایت xbox سیو شده پس هر دفعه بخوای میتونی روی یک xbox دیگه recoveresh کنی...
2.اگر یک پروفایل داشته باشی با نام player 1 و یک پروفایل با نام player 2 ..... با تغییر نام profile ها مثلا 2 به 1 ، نمیتونی از امکانات 1 استفاده کنی..(Achivment و .....)
پس شما نمیتونی فقط اسم رو تغییر بدی و امکانات پروفایل قبلی رو داشته باشی..... به عبارت دیگه هر پروفایل مجزاست و achivement ها و سیو های مخصوص خود رو دارند...
شما چرا اینکارو میکنی خوب؟ همون پروفایل jack رو آنلاین کن البته قبلش اسمش رو تغییر بده به mohiwing و بعد آنلاینش کن چون اگر آنلاینش کردی و بعدا بخوای تغییر نام بدی یخورده point خرج ور میداره..اینطوری از تمام امکانات پروفایل jack استفاده میکنی ولی خوب دیگه باید قید اون mohiwing قبلی رو بزنی....

• Like
Reactions: stonecold
سلام
میخواستم چند تا سوال بپرسم
ایا لایو پولی است یعنی اگه بخوام بازی کنم باید پول پرداخت کنم؟اگر مثبت است باید چقدر بپردازم؟(تومان)
میشه همزمان بازی های کپی را در یک دستگاه کپی خور (که به لایو وصل نیست) روی یک هارد و روی همان هارد و پروفایل روی یک دستگاه غیر کپی خور (به لایو متصل است) بازی کرد؟
پینگ بالا توی بازی چقدر مشکل به وجود میاره؟پینگ من با یاهو 300 هست.
ممنون

سلام
میخواستم چند تا سوال بپرسم
ایا لایو پولی است یعنی اگه بخوام بازی کنم باید پول پرداخت کنم؟اگر مثبت است باید چقدر بپردازم؟(تومان)
میشه همزمان بازی های کپی را در یک دستگاه کپی خور (که به لایو وصل نیست) روی یک هارد و روی همان هارد و پروفایل روی یک دستگاه غیر کپی خور (به لایو متصل است) بازی کرد؟
پینگ بالا توی بازی چقدر مشکل به وجود میاره؟پینگ من با یاهو 300 هست.
ممنون
آره پولیه ولی تا 1 ماه رایگانه یکسالش حدودا 60 برات در میاد
بازم آره میتونی اینکارو بکنی
وجواب سوال آخرت: این پینگ تو بعضی بازیا کارتو راه میندازه اگرم با ایرانی بازی کنی هیچ مشکلی نداره خیلی هم خوبه

ی چنتا نکته میگم بکار میاد:
1. پروفایلی که آنلاین ساختی تمام Achivment هاش تو پروفایلت روی سایت xbox سیو شده پس هر دفعه بخوای میتونی روی یک xbox دیگه recoveresh کنی...
2.اگر یک پروفایل داشته باشی با نام player 1 و یک پروفایل با نام player 2 ..... با تغییر نام profile ها مثلا 2 به 1 ، نمیتونی از امکانات 1 استفاده کنی..(Achivment و .....)
پس شما نمیتونی فقط اسم رو تغییر بدی و امکانات پروفایل قبلی رو داشته باشی..... به عبارت دیگه هر پروفایل مجزاست و achivement ها و سیو های مخصوص خود رو دارند...
شما چرا اینکارو میکنی خوب؟ همون پروفایل jack رو آنلاین کن البته قبلش اسمش رو تغییر بده به mohiwing و بعد آنلاینش کن چون اگر آنلاینش کردی و بعدا بخوای تغییر نام بدی یخورده point خرج ور میداره..اینطوری از تمام امکانات پروفایل jack استفاده میکنی ولی خوب دیگه باید قید اون mohiwing قبلی رو بزنی....
چرا يكمي زودتر نگفتي!! حواسم نبودقبل از وصل كردن jack به لايو اسمش رو تغيير ندادم حالا بايد 800 پوينت بدم:( ولي:
اعتبارت سرجاش هست!

شما مطمئنی یک ماه پیش بوده؟؟ اگر یک ماه پیش وصل بودی تو این مدت آبدیت جدیدی نیومده پس چطور پیغام آبدیت میده؟
نکنه این آبدیت جدیده که هنوز بتاست رو ریختی؟هر چند بااین آبدیت جدیده نمیتونی به live وصل شی...
اگر با همین تنظیمات مودم و .... وصل بودی نباید مشکلی باشه... درباره lt نمیدونم چیزی بگم چون نمیدونم طرف چی کرده ولی من باید بدونم چخبر بوده با توجه به اینکه میگی بعد از این lt اتفاق افتاده که جوابت سخت شد....ولی lt نمیتونه ربطی به live وصل شدن داشته باشه.....یخورده بیشتر توضیح بده شاید بتونم کمکت کنم.... ببین توضیحات چی گفته(تو xbox)؟؟؟؟؟
راستی اگر یک ماه پیش بدون lt وصل بودی که کار xbox ت تمام ...احتمال بن میشه 100%.... هر چند که lt داراش هم هیچ چیزی معلوم نیست که بن شن یا نه ولی اگر احتمال lt 99 % باشه مال شما میشه 100%....

.
یک ماه پیش نبود یه سه هفته پیش در مورد بن شدن هم بگم بازی که یک ماه پیش بازی کردم WAVE2بوده احتمال بن شدن کم تره تا الان هم بن نشدم به نظر میرسه چون به liveوصل میشم ولی موقع دانلود اپدیت گیر می کنه میگه کنکشن رو تست کن و زیرش هم status...رفتم تو سایت xbox.comیه بخش دیدم شاید بی ربط نباشه نوشته بود chek status repair بازش کردم یه اطلاعات می خواست مثل postal code و Service Request Number
حالا موندم چه بلایی سرش اومده

سلام. یه سوال
اگه بازیمون کاملا سالم باشه!(استیل پچ و...)بعد رایتش کنیم (با یه برنامه ی معمولی مثل neroیا خود ویندوز)با اون dvdیی که رایت شده هم میشه راحت تو لایو بازی کرد؟یعنی رایت شده هم استیلپچش از بین نمیره؟یعنی با هردو dvdهم میشه liveبازی کرد؟

نيم ساعت قبل در صفحه xbox.com در فيسبوك اعلام شد

Xbox.com: being slow? seeing strange errors? We are aware of it. You just happen to visit in the middle of the upgrade.

الان حدود 900 نفر لايك ردن و حدود 400 كامنت اومده

سلام به همه
من می خواستم برای اولین بار به live وصل بشم و کارهایی که لازم بود برای وصل شدن به live ودر پست ها گفته شده بود هم انجام دادم ولی به live وصل نشد و مودم من xyxel هست و پسورد اینترنت هم داخلش تعریف شده و دیه احتیاجی به کانکشن نداره ینی خودش همیشه به اینترنت کانکت هست. حتی dns هم از شرکتی adsl ازش گرفتم پرسیدم که این شماره هارو داد یکی 85.15.1.10 , یکی دیگه 85.15.1.12 . این اعداد هم وارد کردم ولی باز نشد. وقتی برای تست live میرم دستگاه به اینترنت وصل میشه ولی وقتی خط سبزرنگ live پر میشه وسط خط یه مثلث زرد رنگ میاد و ارور میده که عکس ارور رو براتون گذاشتم.
لطفا راهنمایی کنید.

1j6rphozjqxaynhvswi.jpg

qclsk1jgtkrmupmkul2.jpg

با عرض ادب و احترام خدمت حضار گرامی
من هم دقیقا مشکل همین دوست بالایی رو دارم و برای من هم همین پیغام رو میده
مودم من dlink هست که 4 تا خروجی لن داره یکیشو برای کامپیوتر استفاده میکنم یکیشو واسه xbox

ممنون میشم اگه راهنماییم کنیین@};-

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or