Heavy Rain: The Origami Killer

رو هر درجه ای برید معلوم میشه ، سعی کنید شخصیت هارو تا پایان بازی زنده نگه دارید تا جزییات بیشتری رو بفهمید و راحت تر متوجه بشید .

ممنون,بالاخره با 10 ساعت بازی که از اول شروع کردم روی نرمال رفتم تموم شد,
نوشتن پست در قالب متن پنهان بلد نیستم,
اگر کسی هنوز تمام نکرده ادامه پست منو نخونه,

برای من آخرش اینطوری شد که ایتن رفت پسرش رو نجات بده , (البته سم رو نخوردم چون میخواستم پسرش بی پدر نشه),بعد مدیسن از راه رسید بعد اسکات اومد ایتن با اسکات درگیر شد که تیر خورد ,اسکات فکر کرد ایتن مرده در همون لحظه هم مدیسن فرار کرد اسکات رفت دنبالش که روی یه تیر آهن بالای ساختمون ها اسکات میخواست مدیسن رو بکشه که ایتن از راه رسید و اسکات رو کشت,مامور نورمن هم رفت از کارش استعفا داد , ایتن و مدیسن و بچه هه هم رفتن سه تایی زندگی کنن,لارن هم رفت سر قبر جان یه تف انداخت و گفت چیزی جز حقارت نمیتونم بهت بگم.
من که خیلی حال کردم با پایانش,

فقط شنیدم میشه از اینترنت استوری جدید دانلود کرد,کسی میدونه قضیه چیه؟کلا چیا میشه از اینترنت گرفت؟

با تشکر.

نظر من در مورد DLCی Heavy Rain

شنیدم میشه از اینترنت استوری جدید دانلود کرد,کسی میدونه قضیه چیه؟کلا چیا میشه از اینترنت گرفت؟
من از PS Store یه DLC بود خریدمش، اصلا خوب نبود به نظر من.. خیلی مسخره بود.. یه داستان خیلی کوتاه که مدیسون دنبال یه قاتل زنجیری دیگه هستش.. خیلی خیلی کوتاه.. اصلا جذاب نیست و اصلا پیشنهاد نمی کنم که خریده و دانلود بشه..
........
راستی یادم رفت بگم یه دموی Heavy Rain Move Edition هم هست که رایگانه و فکر کنم حجمش 2GB و خورده ای هستش.. هنوز خودم دانلودش نکردم ولی همونطور که از اسمش معلوم هست قسمتی از بازی رو آماده کردن که با Move می تونی بازیش کنی.. باید خیلی جالب باشه به نظر من.. >:)

آخرین ویرایش:
خب من الان آپدیت Heavy Rain Move Edition رو دانلود کردم و کمی هم بازی کردم، به نظرم بهتر از بازی اصلی شده. یعنی حداقل با استفاده از Move آدم بیشتر گیم پلی رو حس میکنه تا اینکه فقط یک سری دکمه بزنه. ترکیب های حرکت Move هم جالب کار شده بود، تا اینجا که من بازی کردم تقریباً برای هر کاری یه ترکیب خاص وجود داره. باید خودتون بازی کنید تا متوجه بشید چی میگم.

تنها اشکالش اینه که تروفی های جدید اضافه نشده بهش :دی وگرنه یک بار دیگه تا آخرش می رفتم.

• Like
Reactions: Noirique
یک شاهکار به تمام معنا.مراقب باشید که اشکتون در پایان بازی در نیاد.(من که آخر بازی :((=(( شدم)
به علت اینکه مدیسون را نتونستم توی اون مرحله دکتر روانی نجات بدم
البته هم قاتل را به درستی پیدا کردم و هم پسر بچه را نجات دادم.

بچه ها کسی می دونه این نسخه موو ادیشن کی عرضه می شه
ظاهرن پچ رو هم تحت هیچ شرایطی نمی شه غیر از پی اس ان دانلود کرد...نه؟من دسترسی به اینترنت پر سرعت ندارم توی خونه

من متوجه شدم كه نسخه هايي كه اغلب ما داريم سانسوره!!!اگه دوست داشتين عكسهايي از بازي اورجينال بزارم----
حالا اصلش پيدا ميشه؟؟؟

ولا اونی که من بازی کردم اصلا سانسور نداشت...خیلی هم واضح و حرفه ای بودن صحنه ها:دی

من متوجه شدم كه نسخه هايي كه اغلب ما داريم سانسوره!!!اگه دوست داشتين عكسهايي از بازي اورجينال بزارم----
حالا اصلش پيدا ميشه؟؟؟

هیچ کدوم از نسخه ها سانسور نداره .شما اشتباه میکنی
میخوای عکس جایی آپ کن ببینیم که چیه منظور شما

حالا اصلش پيدا ميشه؟؟؟

بعد از یک سال دوباره این بحث مسخره شروع شد
به خدا تو هیچکدوم از نسخه ها سانسور وجود ندارهههههههههه!

والا من هنوز تموم نكردم ولي همون اولش كه مديسون استحمام ميكنه همچين چيزي نديدم!!!!!!!
شنيدم يه نسخه full مخصوص كارگردان اديت شده---شايد تو ايران هم باشه---البته سانسور كه بود كلا همون مربوط به كابوسهاي مديسون كه به علت خشونت حذف شده---فكر كنم ديده باشين سوني نمايش داد---
تو ديسك شما هم اين صحنه ها نبود؟؟؟(شرمنده عكسا كمي ضايعست)ولي خوب بازيه ديگه واقعي كه نيست!!!البته اگه ايرادي داره بعد از اينكه نگاه كردين پستمو ويرايش ميكنم----
http://dl.gamesradar.com/assets/HeavyRainNudity/HeavyRain_Nudity_4_uncensored.jpg
http://img2.ps3gen.fr/heavy-rain-madison-page-original_0900029522.jpg
http://www.robgroove.com/blog-images/naked-maddison-sens.jpg
http://dl.gamesradar.com/assets/HeavyRainNudity/HeavyRain_Nudity_1_uncensored.jpg
هیچکدوم از اینا تو دیسک من نبود.

بچه ها من دارم این بازی رو میشه آپدیت کرد واسه move ؟
بله هیچ مشکلی نداره؛ راحت میتونید اون رو به Move Edition آپگرید کنید.. برای من خودش اوتوماتیک دانلودش کرد، حدود 2.5گیگ حجمش بود.. شما توی PSN هم میتونی فایل آپدیتش رو پیدا کنی..

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or