راهنمایی در بازی God of war

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
با سلام

من تو بازی god of war 2 بعد از مرحله ای که اون غوله زنه که چاغه و نصفه تنش ماره گیر کردم.مشکلمم اینه که اون زنه رو میکشم و بعدش سرشو میگیرم و میرم یه جاییکه یه پله و وسطش شکسته هستش.من نمیدونم چه جوری از این طرف پل برم اون طرف دیگه.در ضمن زیر قسمت وسطی پل یه بال هستش ولی نمیتونم بگیرمش.

آخرین ویرایش:

L.Messi

کاربر سایت
Feb 27, 2008
145
نام
رامین
من دقیق نمیدونم اما من اینجوری رفتم آرام آرام رفتم سراغش جاش را عوض میکنه تو باید پیدا کنی و یک جوری اون متوجه تو بشه اگه نشد بازدن شمشیر رو زمین البته اونجایی هست یعنی تو بزن اونجایی که اون دقیقا زیرش هست که یکم سخته بعدشم که با هم دعوا میکنید و جدال که تو بالش را میکنی (اون آدمه ها) و خودت ازش استفاده میکنی بعد میری پیش اون غول خاکی و .... یه کم اون مرحله اش مشکله اما توضیحش یکم طولانی میشه همش را بگم و برای از مزه میفته.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
باید خود به خود یه دمو بیاد و باهاش بجنگی اگر این اتفاق نمی افته کپیت خرابه...اولش که بازی پخش شد این اشکال رو داشت.

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
با تشکر از شما

حالا رسیدم به جایی که اون قدرت سنگ رو از اون غول بزرگه میگیرم و اون منو با دستش میبره همونجایی که بالها رو گرفتم.

من بعد از اون اتاق که از کفش تیغ بیرون میاد گیر کردم مشکل هم اینه که بعد اتاقه تیغا وارد یه محلی میشه که دوتا مجسمه بزرگ هستش با یه شیپور طلایی با دوتا در قفل.من نمیدونم اینجا باید چیکار کنم.

D/-\NTE

کاربر سایت
Mar 18, 2008
262
نام
naser labekhat
با تشکر از شما

حالا رسیدم به جایی که اون قدرت سنگ رو از اون غول بزرگه میگیرم و اون منو با دستش میبره همونجایی که بالها رو گرفتم.

من بعد از اون اتاق که از کفش تیغ بیرون میاد گیر کردم مشکل هم اینه که بعد اتاقه تیغا وارد یه محلی میشه که دوتا مجسمه بزرگ هستش با یه شیپور طلایی با دوتا در قفل.من نمیدونم اینجا باید چیکار کنم.
اگه خوب یادم باشه تو باید از نردبان بری بالا که از اونجایی که وارد میشی تقریبا روبروت متمایل به چپ هست بعد زمان را متوقف کنی و از کنار مجسمه یه راه هست که باید بپری و پرواز کنیو بعدشم که اگه مشکلی پیدا کردی بگو چون اون مرحله کمی پیچیده است.

rambo929

کاربر سایت
Dec 13, 2008
41
اگه خوب یادم باشه تو باید از نردبان بری بالا که از اونجایی که وارد میشی تقریبا روبروت متمایل به چپ هست بعد زمان را متوقف کنی و از کنار مجسمه یه راه هست که باید بپری و پرواز کنیو بعدشم که اگه مشکلی پیدا کردی بگو چون اون مرحله کمی پیچیده است.[/quo درباره خدای جنگ2 جاییکه اسب کراتو س زیر بای قوله هستوبعد که کمون رو به دست میاریوجاییکه باکمون اون یارو رو داخل اتش میندازیبعد باید چکار کرئ ممنون میشم کامل بگی

rambo929

کاربر سایت
Dec 13, 2008
41
کمک خدای جنگ2 فوری

:eek:
چرا تاپيك 9 ماه پيش رو up ميكني دوست من؟
کمک خدای جنگ2 جاییکه اسبه زیر بای قوله هست وشماکمون رو به دست میاریو با کمون مرده رو داخل اتش میندازی وباید از دری که وارد منطقه برفی شدی برگردی در چطور بازمیشه البته اونچا یک ال3 رو نشون میده ولی باید چکار کرد از دوستان ممنون میشم واضح بگن درو چطور باید باز کرد

FF-Zack Fair

کاربر سایت
Sep 9, 2008
291
نام
مجید
:eek:
کمک خدای جنگ2 جاییکه اسبه زیر بای قوله هست وشماکمون رو به دست میاریو با کمون مرده رو داخل اتش میندازی وباید از دری که وارد منطقه برفی شدی برگردی در چطور بازمیشه البته اونچا یک ال3 رو نشون میده ولی باید چکار کرد از دوستان ممنون میشم واضح بگن درو چطور باید باز کرد
وقتی رسیدی به در باید هردوتا شوکهای دسته رو با هم فشار بدی اگه درست بزنی کریتوس بدنش آتشی میشه بعد یه چند تا ضربه بزنی در میشکنه. وقتی در شکست راه رو ادامه بده تا به اسبت که زیر دست غول سنگی گیر کرده برسی بعد بازم شوکها رو فشار بده و هر پنج انگشتش رو بزن تا دستشو بلند کنه و بعدم سوار اسب میشی و ...
اگه بازم جایی گیر کردی در خدمتم:cheesygri

rambo929

کاربر سایت
Dec 13, 2008
41
خدایجنگ2

وقتی رسیدی به در باید هردوتا شوکهای دسته رو با هم فشار بدی اگه درست بزنی کریتوس بدنش آتشی میشه بعد یه چند تا ضربه بزنی در میشکنه. وقتی در شکست راه رو ادامه بده تا به اسبت که زیر دست غول سنگی گیر کرده برسی بعد بازم شوکها رو فشار بده و هر پنج انگشتش رو بزن تا دستشو بلند کنه و بعدم سوار اسب میشی و ...
اگه بازم جایی گیر کردی در خدمتم:cheesygri
ممنون دمت گرم اونجا رد کردم به یکجای دیگه گیر کردم جاییکه میخوای وارد جنگل بشی ولی راه اونجا بوسیله نوری که از چشمان مجسمه بیرون میاد بسته هست اون بالا 2تا مجسمه هست که یکیشو جلو نور گذاشتم ولی یک دیگش چون جلوش بله هست بالا نمیاد تا جلونور چشماش بزارم اون بایین جایی هست که یک حفره هست که از بالاش گویهای اتشین برت میشه ممنون میشم بگی چطوری اونجا رو رد کنم ممنون

آخرین ویرایش:

FF-Zack Fair

کاربر سایت
Sep 9, 2008
291
نام
مجید
ممنون دمت گرم اونجا رد کردم به یکجای دیگه گیر کردم جاییکه میخوای وارد جنگل بشی ولی راه اونجا بوسیله نوری که از چشمان مجسمه بیرون میاد بسته هست اون بالا 2تا مجسمه هست که یکیشو جلو نور گذاشتم ولی یک دیگش چون جلوش بسته هست بالا نمیاد تا جلونور چشماش بزارم اون پایین جایی هست که یک حفره هست که از بالاش گویهای اتشین پرت میشه ممنون میشم بگی چطوری اونجا رو رد کنم ممنون
سلام ببخشید که دیر جواب میدم چون الان دیدم:smile:
باید به ترتیبی که در عکسها مشاهده میکنی عمل کنی
godofwar2.png
godofwar2.png

یعنی باید اون مجسمه رو ببری روی سکویی که میبینی بعد اهرم رو بکشی و بعد بری پشت مجسمه و بعد گرفتن مجسمه بوسیله کلید R1 و بعدم نگه داشتن × مجسمه رو هل بدی و در جای خودش قرار بدی.
در ضمن یه فایل PDF راهنمای کامل بازی God of War II آپلود کردم که به زبان انگلیسی و همراه با عکسهای لحظه به لحظه از تمامی مراحل از بازیه که حجمش هم 12.5MB هست که اگه دانلود کنی نه تنها ضرر نمیکنی بلکه میتونی بدون هیچ مشکلی و به دست آوردن تمام وسایل مخفی بازی رو تموم کنی.
لینک دانلود راهنمای کامل بازی http://rapidshare.com/files/174658213/godofwar2.rar.html

rambo929

کاربر سایت
Dec 13, 2008
41
خدای جنگ2

سلام ببخشید که دیر جواب میدم چون الان دیدم:smile:
باید به ترتیبی که در عکسها مشاهده میکنی عمل کنی
godofwar2.png
godofwar2.png

یعنی باید اون مجسمه رو ببری روی سکویی که میبینی بعد اهرم رو بکشی و بعد بری پشت مجسمه و بعد گرفتن مجسمه بوسیله کلید R1 و بعدم نگه داشتن × مجسمه رو هل بدی و در جای خودش قرار بدی.
در ضمن یه فایل PDF راهنمای کامل بازی God of War II آپلود کردم که به زبان انگلیسی و همراه با عکسهای لحظه به لحظه از تمامی مراحل از بازیه که حجمش هم 12.5MB هست که اگه دانلود کنی نه تنها ضرر نمیکنی بلکه میتونی بدون هیچ مشکلی و به دست آوردن تمام وسایل مخفی بازی رو تموم کنی.
لینک دانلود راهنمای کامل بازی http://rapidshare.com/files/174658213/godofwar2.rar.html
ممنون دمت گر م اونجا رو رو رد کردم تا رسیدم به جایی که دوستش زخمی هست و اونو زیر چرخ دنده میندازه بعد با سگ 3 سز میجنگه وبعد از شکستش از داخل دهانش یک قدرت به دست میاره بعد اهرمو میکشی از داخل اون دهنه که بغل دیوار هست گویهای اتشین برت میشه اونجارو چطور رد کنم ممنون:-"

.::XIII::.

کاربر سایت
Oct 30, 2008
549
نام
مهدی
ممنون دمت گر م اونجا رو رو رد کردم تا رسیدم به جایی که دوستش زخمی هست و اونو زیر چرخ دنده میندازه بعد با سگ 3 سز میجنگه وبعد از شکستش از داخل دهانش یک قدرت به دست میاره بعد اهرمو میکشی از داخل اون دهنه که بغل دیوار هست گویهای اتشین برت میشه اونجارو چطور رد کنم ممنون:-"
اگه اشتباه نکنم باید این قسمتو با اون قدرت جدید رد کنی و به این صورت هست.در هنگامی که گوهای اتشین به طرفت پرتاب میشه اگه اشتباه نکنم باید سریع L1رو بگیری تا گوهای اتشین به طرف خود دیوار پرتاب بشه تا دیگه گوی پرتاب نشه.بعد از اونم در باز میشه و ادامه بازی.البته از این قدرت جاهای دیگه هم میشه استفاده کرد.

kiana

کاربر سایت
Apr 14, 2006
66
من توی بازی خدای جنگ 1 مرحله پیدا کردن جعبه پاندورا گیر کرده ام.توی یک اتاق دو تا در هست.دو تا سپر لازمه اهرم وسط اتاق هم زود بسته می شه.چطوری برم پشت در و سپر دوم رو پیدا کنم.اگر ممکن بود عکس هم بذارید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر