اظهارات یک تروریست : بازی MW2 همه چی را به من اموخت .!!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,965
نام
فرهاد
brievik_110722_mj_main.jpg

تصویر تروریست Anders Behring Breivik

دیروز متاسفانه در شهر اُسلو کشور نروژ اتفاق ناگواری رخ داد ، عکسی که در بالا مشاهده میکنید متعلق است به تروریست Anders Behring که در یک عملیات خونین بیش از 90 نفر را باتفنگ به قتل رساند و در یک بمب گذاری در یک ساختمان دولتی باعث مرگ بیش از 8 نفر غیر نظامی شد .
دلیل این حمله از سوی این مرد 32 ساله ، مسائل ضد مذهبی عنوان شده است، Anders Behring همچنین در مورد چگونگی این عملیات سخنان عجیبی را بیان کرد :
وی بعد از دستگیری اعلام کرد تمام اموختهای رزمی و مهارتی خود را از بازی معروف Modern Warfare 2 یاد گرفته است ، و افزود بازی MW2 یک شبیه ساز عالی برای عملیات جنگی واقعی میباشد . سخنان وی به شرح زیر است :

بازی Modern Warfare 2 را خریداری کردم ، و میتوانم بگویم این بازی یکی از بهترین بازیهای شبیه سازی شده نظامی میباشد که من دیده ام . و بخش چند نفره بازی بسیار عالی بود و خیلی چیزها از این شبیه ساز اموختم ، و با این اموزشها توانستم این عملیات را انجام دهم . وی همچنین اذعان کرد عاشق بازی World of Warcraft بوده است و به غیر از اینها نیز بازیهای دیگری چون Fallout 3, BioShock 2 و Dragon Age: Origins را نیز بازی کرده است .

آخرین ویرایش:

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
کلا رو فروش MW3 تاثیر میذاره:d الان دیگه اصلا فروش بازی تو کل جهان ممنوع میشه:d

حالا نگفته از کدوم مرحله الهام گرفته؟:d

lion king

کاربر سایت
Jul 24, 2011
49
به حق چیزهای ندیده !!!!!!!!!!!!!!!طرف زده این همه مردم کشته بعد !!!!!!!!!!!!!!!
عجب ادم های پیدا می شوند
فکر کنم با این حرف به بازی لطمه بخوره
حالا نگفته از کدوم مرحله الهام گرفته؟:d
معلوم هست دیگه همون مرحله روسیه!!!!!!!!!!!!
خدایش اون مرحله از بازی هم خیلی بد اموزی داشت

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
این وکیله بود جکی از فردا همین رو میگیره دستش شروع میکنه دهن صنعت گیم رو سرویس ...

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
طرف قطعا فن BF بوده ، میخواد جلوی فروش MW3 ـو بگیره ... :d

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
kolange edalat ممنون بابت خبر.فاتحه ی mw3 تو کشورهای اروپایی و استرالیا خونده شد...!!:(عجب گرفتاری شدیما..!همین جوری mw3 زیر منگنه بود..!رقیب سر سخت داشت با این اوصاف کلی دست ACTI واسه مجوز publish بند میشه..!

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
بی جنبه :d
آدم از هر چیزی هم میتونه استفاده ی مثبت بکنه هم منفی.این یارو مشکل داشته که قسمت منفی رو انتخاب کرده.فک نکنم بخوان مثل manhunt بهش گیر بدن.>:)

ARN31

کاربر سایت
May 15, 2010
341
فردا نیان در اکتیوژن رو تخته کنن ؟ :D مدرن وارفر 2 باعث این همه کشتار شد دیگه فکر کنم هرکی 3 رو بازی کنه بخواد کودتا کنه :-?

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
آدم باید چقدر بی جنبه باشه انقدر دیروز فحشش دادم گفتم شبیه یکی از بازی ها اینا را کشته ها نگو مثل مرجله روسیه MW2 این کارا کرده
دیگه از فردا همه دنبال توقیف MW3 هستند :d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
از ميليون ها نفر ادمي كه بازي كردن يكي هم شده شبيه اين !!
دليل بر وارد شدن خدشه به يك گيم نيست

• Like
Reactions: .:Metallica:.

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
فردا اگر bf3 بیشتر از mv3 فروخت علتش همین تروریسته بوده . آره آره :d
خوب بهونه ای اومد دستم :d

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
متاسفانه این بعد منفی بازی های رایانه ای هست.

وی همچنین اذعان کرد عاشق بازی World of Warcraft بوده است و به غیر از اینها نیز بازیهای دیگری چون Fallout 3, BioShock 2 و Dragon Age: Origins را نیز بازی کرده است .

یا خدا :D

ببینین یکی که Cod بازی کنه و بره اون همه آدم بکشه اگه Word of Warcraft بازی کنه میتونه 24 نفر مثل خودش رو پیدا کنه و در قالب یه Raid 25 نفری کل دنیا رو بریزه به هم :D

• Like
Reactions: Farh@d

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
دیگه بهونه هم واسه اکتیوژن جور شد foorooshکاملا درست میگه بازی کم فروخت میندازن تخسیر ایشون :d

این اقای با شخصیت و محترم حالا سلاحش چی بوده؟:dنکنه سلاحشم از اون قسمت قتل عام تو فرودگاه الهام گرفته؟!
دراگون ایج هم زد تو فروشش دیگه 1 نسخه هم نمیفروشه همچنین بایوشک عجب روزگاری شده...:d

وارکرافت هم اضاف شد بدبخت بلیزارد برشکست میشه:d

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
هر چند وقت یک بار یکی یه حرکته ناجور میزنه بعد که میگیرنش میگه از فلان بازی الهام گرفتم . نمونش همون یارو که از GTA IV الهام گرفته بود و ادم کشته بود:|:|

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر