راهنمایی استفاده از سینما خانواده بر روی pc و کنسول

dani8gb

کاربر سایت
درود
دوستان ما یه سینما خانواده داریم که بیچاره یکی 2 بار بیشتر ازش استفاده نشده و نمیشه.
بعد من میخواستم از این نعمت استفاده کنم بارمش تو اتاقم و استفاده کنم.
حالا الان طبق این عکس ها و مدل این دستگاه اصلا میشه اینو مثلا رو ps3 یا xbox و PC استفاده کرد؟؟؟
اگه جواب + هست ، ممنون میشم بگید چه تجهیزات و ... لازم هست.
عکس1
عکس 2

با تشکر .

من که ورودیی ندیدم! هر چی هست! زده OUT کلآ یه فیش صدا بیشتز نداره اون هم خروجی برای TV هست!

هیچ چیزی نمیتونی بهش وصل کنی! که از صداش خروجی بگیری!

اصلآ به کارت نمیاد! بزار همون جا که هست باشه! توی اتاق مبر که فقط جات رو تنگ تر میکنه!

یه کم باش ور رفتم تا حدی ok شد.
به اون بخش tv video ، کابل قرمز و سفید ps3 رو وصل کردم و از ps اوت پوت رو گراشتم رو Av ، تصویرم که با hdmi .
360 رو هم اون کاور دور Av رو باز کردم که راحت میشه hdmi و av رو همزمان زد.
از این کابل ها هم باسه pc دارم.

البته میدونم اون کیفت خفنی که باید ول بده رو نداره اما از این اسپیکر های من خیلی بهتره :d

ممنون
فقط کارت صدای مادربوردم فقط از 1 باندگو صدا میده.
البته این مشکل رو با اسپیکر داشتم.
این سیستم رو تازه خریدم realtek hd رو داشت و هر کاری میکنم از اون بلندگو های دیگه صدا در نمیاد.
pc قبلیم هم realtek hd داشت اما مشکلی نداشت و از همه صدا میداد.
میدونید باید چی کار کرد؟

خوب شما حتما تنظیماتون درست نبوده شما برو تو تنظیمات درایور اسپیکرت و صدا را از حالت تک بنداز رو دوبل
نمیدونم چه جوری این کارو بکنم؟:">
منظورت تنظیمات خود HT هست یا تنظیمات از طریق PC با REALTEK HD??

راستی یه کابل اپتیکال به hdmi بگیرم و بعد با اپتیک وصل کنم به pc و بعد hdmi هم با این HT درست نمیشه؟

بازم ممنون از راهنماییت

نمیدونم چه جوری این کارو بکنم؟:">
منظورت تنظیمات خود HT هست یا تنظیمات از طریق PC با REALTEK HD??

راستی یه کابل اپتیکال به hdmi بگیرم و بعد با اپتیک وصل کنم به pc و بعد hdmi هم با این HT درست نمیشه؟

بازم ممنون از راهنماییت

بیبن اگه تو کامپوتر صدا از یکی از اسپیکرا میاد تو منوی پایین در منوی استارت برنامه ی اسپیکرو باز کن و صدا را بندار رو دوبل کاری نداره
برای ps3 هم شما باید یه کابل اپتیکال بگیری دو سر زرد و قرمز را بزنی به پشت سینما خانگی
اونجا که نوشته tv vidio
اگه هم میخوای سینما را به pc وصل کنی با همون کابلی که اسپیکرا وصل کردی (سیم زرد وقرمز)به tv vidio دستگاه و صل میکنی و اون سرم به خروجی صدای pc وصل میکنی به همین سادگی

بیبن اگه تو کامپوتر صدا از یکی از اسپیکرا میاد تو منوی پایین در منوی استارت برنامه ی اسپیکرو باز کن و صدا را بندار رو دوبل کاری نداره
برای ps3 هم شما باید یه کابل اپتیکال بگیری دو سر زرد و قرمز را بزنی به پشت سینما خانگی
اونجا که نوشته tv vidio
اگه هم میخوای سینما را به pc وصل کنی با همون کابلی که اسپیکرا وصل کردی (سیم زرد وقرمز)به tv vidio دستگاه و صل میکنی و اون سرم به خروجی صدای pc وصل میکنی به همین سادگی
الان دارم با کنسولا وصداشون زندگی میکنم:x
اما هر کاری میکنم ستینگ دوبل رو پیدا نمیکنم.رو اون یکی pc هم که realtek hd داشت امتحان کردم اونم همین مشکل رو داشت.
تنها چیزی که به ذهنم میرسه یه اپتیک یه سر htmi یا سفیدو قرمز هست.

بازم ممنون پویا جان

یه چیزی کشف کردم.
وقتی هریک از بلندگو های HT رو به پرت های LEFT (منظروم چب FRONT و BACK است) صدا ازش میاد . ولی بازم تو تنظیمات :
yiujmrwldck61ily2v0h.png

فقط بلنگو عقب سمت راست(تصویر) صدا داره و ختی اگه اون یکی بلند گویی که به LEFT وصل کردی هم، وصل باشه، جفتش به عنوان یه بلنگو هست تو برنامه و جلو عقبش معلوم نیست.
تنها چیزی که به ذهن خودم میرسه کابل اپتیک هست که آیا جواب میده یا نه؟

آهنگ هم نمیشه گوش داد چون مثلا ساز و موسیقی فقط پخش میشه و صدای خواننده نمیاد :d (یعنی باید از سمت راستی ها بیاد که نمیاد.

شما خیلی راحت میتونی ازش استفاده کنی، اگر دالبی میخوای استفاده کنی یه دونه Audio Optical پورت بگیر و از ps3 مستقیم به سینما خانواده بزن. اتوماتیک دالبی میشه.

شما خیلی راحت میتونی ازش استفاده کنی، اگر دالبی میخوای استفاده کنی یه دونه Audio Optical پورت بگیر و از ps3 مستقیم به سینما خانواده بزن. اتوماتیک دالبی میشه.
بله کلا با همون سیم معمولی هم با 360 و ps3 مشکل ندارم.
الات تنها مشکلم با pc هست که فقط از یه بلندگو صدا میده وقتی به pc وصله.
-------------------------------------------
حالا فک کنم 2 تا راه دارم
اول اینکه یه کابل اپتیک بخرم وصل کنم با pc ببینم درست میشه یا نه؟!
دومی اینکه اگه با اپنیک هم ok نشد باید یه کارت صدای پدر مادر دار بگیرم(که اگه کار به اونجا برسه یه هد ست حرفه ای میگیرم باس pc )

ممنون

سلام
دوستان من باز مظاهم شدم
الان من از این کارت صدا ها خریدم اما هنوز بازش نکردم.
به نظرتون این 5.1 هست کار منو راه مندازه؟؟ (مشکلم اینه که pc صداش فقط از 1 بلنگوی این سینما خانگی میاد بیرون)
مادربودر خودم ASUS P8P67 هست یعنی کارت صدای انبوردش 5.1 نیست؟؟ اگه فرقی نمیکنه ببرم پس بدم الکی بازش نکنم!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or