God of War III

یه سوال داشتم. وقتی تموم کردی تروفی تایتان رو داد؟ چون من روی very hard بازی کردم بهم داد و دیگه امتحان نکردم که آیا روی hard هم بازیو تموم کنی این تروفی رو میده یا نه!!! آخه قبلا قرار بوده که taitan همون very hard باشه ولی بعدا عوضش کردن ولی بعضی جاخا یادشون رفته عوض کنن...

نگاه کن کلا دو تا تروفی برای تموم کردن بازی هست.یکی بنام vengence complet و اون یکی هم unhuman.تروفی اول برای این هست که بازی رو روی هر درجه که دوس داری تموم کنی.و دومی هم برای تموم کردن روی titan.گرفتی:biggrin1:

نگاه کن کلا دو تا تروفی برای تموم کردن بازی هست.یکی بنام vengence complet و اون یکی هم unhuman.تروفی اول برای این هست که بازی رو روی هر درجه که دوس داری تموم کنی.و دومی هم برای تموم کردن روی titan.گرفتی:biggrin1:

میدونم.... گفتم شاید تو تروفی ها هم همون اشتباه رو کردن و titan رو به Chaos تبدیل نکردن.

سلام.آقا یکی به من کمک کنه.روی درجه ی سختی آخر چجوری باید اون سگ 3 سر رو کشت.منظورم اواخر بازیه.تازه بعد از کشتن اون 2 تا موجود شبیه بز هست.هر کاریشون میکنم نمیمیرن.کسی راهی بلد نیست؟:(

سلام.آقا یکی به من کمک کنه.روی درجه ی سختی آخر چجوری باید اون سگ 3 سر رو کشت.منظورم اواخر بازیه.تازه بعد از کشتن اون 2 تا موجود شبیه بز هست.هر کاریشون میکنم نمیمیرن.کسی راهی بلد نیست؟:(

بهترین کار این هست که جادوت پر باشه.بعد که سر اولش رو کندی یه قوچ میاد بعد بزار روی سلاح هیدیز بعد استارت رو بزن بعد مثلث و بعد گزینهgorgon رو انتخاب کن بعد از اون این قوچ رو با جادوت میتونی خشکش کنی بعد با یه ضربه میمیره.بعدش کله بعدیش رو که کندی 2 تا قوچ دیگه میان اونها رو هم خشک کن.به همین راحتی:biggrin1:

سلام

دوستان من لیوان هرا -کلاه هیدز -سپر هلیوس -بازوبند هرکول- سکه هرمس - قلب پوسایدون و
انگشتر هپستوس را گرفتم ولی هنوز 4علامت سوال تو بخش ایتم مونده . کسی میدونه اونا رو چطور میشه پیداکرد :eek::love:

دوستان ممنون میشم یکی تو اسپولر بگ ته داستان چی میشه...
آخر کريتوس همه خدايانو ميکشه و دنيارو به F ميده :دی
بعدم خودشو ميکشه تا اميدی که از جعبه پاندورا بدست آورده از وجودش بيرون بياد و همه جای دنيا رو بگيره تا مردم با اميد دوباره ادامه بدن!!! ولی بعد از credits ميبينی که جسد کريتوس نيست و فقط رد خونشو ميبينيد که کشيده شده و لب يه پرتگاه تموم ميشه.

تموم نکردید نخونید

دوستان من لیوان هرا -کلاه هیدز -سپر هلیوس -بازوبند هرکول- سکه هرمس - قلب پوسایدون و
انگشتر هپستوس را گرفتم ولی هنوز 4علامت سوال تو بخش ایتم مونده . کسی میدونه اونا رو چطور میشه پیداکرد :eek::love:

اینو یکی از بچه ها نوشته.توی صفحات قبل هم جای همه آیتم ها هست.توی تاپیک Gow Of War3 Guide که برهان نوشته هم هست.من هم اینجا برای شما مینویسم:
همون اول که وارد گایا میشی قبل از اینکه اون تیکه درخت مانند رو جدا کنید باید بری سمت راست ازش بری بالا همونجاس..
2.بعد از کشتن هیدس زیر اب بری اونجاست..
3.بعد از کشتن هرکول زیر اب بری اونجاست..
4.بعد از اینکه سر هلیوس رو میکنی سمت راستش که بری همونوراس
5.بعد از اینکه هرمس رو میکشی.. پشت سر او مجسمس...{قبلشم میتونی پیدا کنی}
6.بعد از اون مینی گیم.. پشت تخت افرودایت
7.این رو بخوای نخوای باید بگیری..توی اون گاردن پازل وقتی لیوان hera رو بر میداری بهت میده اون گنج رو
8.وقتی وارد اتاق زنpossideon میشی بگرد تو اون اتاق
9.بعد از کشتن هفاییستوس سمت چپش بری انگشترش افتاده اونجا باید بر داری..
10.این یکی تو یه صندوق هست بعد از کشتن هفاییستوس... وقتی میری تو یه اتاق که توش 2 تا صندوق از صقف اویزونه..

من فکر کنم رکورد زدم 1150 ضربه پشت سر هم :eek: فکر نکم کسی زده باشه انقدر زدم که صفر شد باز از اول اومد اون تروفی 1000 ضربه پشت سر هم رو هم گرفتم

چطوری؟!!:دی

خوب گرفتن Trophy مربوط به 1000 Hit اونقدرا هم سخت نیست

خوب برای گرفتن این Trophy بعد از کشتن Hades و گرفتن Claws of Hades در یک محیطی قرار میگیرین تا قدرت اسلحه جدید رو امتحان کنید خوب اینجا کافیه L1+O رو بزنین این حرکت خیلی کم Damage میکنه و در عین حال تعداد Hit بالایی هم داره کافیه این کار رو پشت سرهم انجام بدید تا به 1000 hit برسید خیلی راحت

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or