بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

ye safheye ghermez

salam
ps3(mamooli 120) e man mogheyii ke roshan esh mikonam ye safheye ghermezrang miyad ke ye neveshtare be chand zabane donya neveshte ke engelisish ro paeen neveshtam
akharin bazii ke bahash kardam uncharted 2 boodeh dastgahe man reg 2 e vali uncharted reg 3 bood toye psn ham naraftam be dastgah ham ziyad feshar nayoomade o taghriban dastgaham taze ast o 3 mah am nashode ke kharidamesh

a serious error has occurred contact technical support for assistance

nemifahmam moshkel az chiye
az komaketoon mamnoonam

salam
ps3(mamooli 120) e man mogheyii ke roshan esh mikonam ye safheye ghermezrang miyad ke ye neveshtare be chand zabane donya neveshte ke engelisish ro paeen neveshtam
akharin bazii ke bahash kardam uncharted 2 boodeh dastgahe man reg 2 e vali uncharted reg 3 bood toye psn ham naraftam be dastgah ham ziyad feshar nayoomade o taghriban dastgaham taze ast o 3 mah am nashode ke kharidamesh

az komaketoon mamnoonam
به احتمال قوی مشکل از Frimware کنسول شما هست!

salam

az komaketoon mamnoonam

اگر از FW غیر از رجین دستگاه استفاده کرده باشی این اشکال پیش میاد

PS3 PAL ----------> FW PAL

گارانی هم باطل میشه

http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=985803&postcount=1253

salam

az komaketoon mamnoonam

اين همون مشكل معروف و غير قابل تعمير red screen است .من هم روي دستگاه 80 پال همين مشكل رو داشتم و رفتم يه 40 پال گرفتم راجع به گفته دوستمون كه مشكل از آپديت اشتباه است فكر نكنم اينطور باشه چون من بازي un2 رو كه ريجنش j بود هم با دستگاه 80 پالم آپديت كردم هم با 40 پال ولي فقط 80 اين مشكل رو پيدا كرد.

اين همون مشكل معروف و غير قابل تعمير red screen است .من هم روي دستگاه 80 پال همين مشكل رو داشتم و رفتم يه 40 پال گرفتم راجع به گفته دوستمون كه مشكل از آپديت اشتباه است فكر نكنم اينطور باشه چون من بازي un2 رو كه ريجنش j بود هم با دستگاه 80 پالم آپديت كردم هم با 40 پال ولي فقط 80 اين مشكل رو پيدا كرد.
دقیقا معلوم نیست مشکل از کجاست و هنوزم هم سونی چیزی اعلام نکرده و هر کی از پال های جدید خریده این مشکل را داشته فقط پال های جدید این طوری هستند:-":(

دقیقا معلوم نیست مشکل از کجاست و هنوزم هم سونی چیزی اعلام نکرده و هر کی از پال های جدید خریده این مشکل را داشته فقط پال های جدید این طوری هستند:-":(
من دستگاهم رجین j هست امکان نداره این مشکل برام پیش بیاد ؟؟
بعدش مگه میشه رجین رو اشتباه دان لود کرد ؟ چون وقتی دان لود fw رو تو ps3 میزنی خودش اتو ماتیک دان لود میکنه یا حد اقل واسه من این جوری بود

من دستگاهم رجین j هست امکان نداره این مشکل برام پیش بیاد ؟؟
بعدش مگه میشه رجین رو اشتباه دان لود کرد ؟ چون وقتی دان لود fw رو تو ps3 میزنی خودش اتو ماتیک دان لود میکنه یا حد اقل واسه من این جوری بود

اشتباه دانلود کردن FW 2 حالت داره

بهترین خودش اتو ماتیک دان لود کنه
1 استفاده از دیسک بازی رجین مثال امریکا و دستگاه شما مال اروپا باشه
در ایران به خاطر رفتن برق و یا سرعت کم اینرنت از کافی نت که سرعت قوی تری دارن دان میکنند
2 اشتباه دانو کردن FW از کامپیوتر رایت کردن بر روی سی دی یا مموری کارت

در ایران به خاطر رفتن برق و یا سرعت کم اینرنت از کافی نت که سرعت قوی تری دارن دان میکنند

man FW download ya install nakardam FW e akhari ke bood az god of wae coll bood ke rer e pall dast alanam FW ye 3.21 ro az internet vardashtam va nasb kardam vali hich chizi avaz nashod hanooz ham hamoon safheye gharmez miyad

دستگاه من چراغ زرد داد و از وقتیکه تعمیرش کردم هر وقت روشنش میکنم با اینکه بازی هم داخلش نیست فن هاش به شدت شروع به چرخش میکنه ! و در هنگام بازی هم به همین منوال فن ها با حداکثر سرعت میچرخن به نظرتون مشکل از کجاست ؟! اصلا عیبی داره یا نه ؟! دستگاه فت 60 گیگ هست

man FW download ya install nakardam FW e akhari ke bood az god of wae coll bood ke rer e pall dast alanam FW ye 3.21 ro az internet vardashtam va nasb kardam vali hich chizi avaz nashod hanooz ham hamoon safheye gharmez miyad

به فارسی بنویس دوست عزیز
یه دوستی در همین انجمن همین ایراد شما براش پیش آمد و دستگاهش دیگه درست نشد اسلیم هم بود
اینطور که خواندم با ریکاوری و اینستال دوباره FW دستگاه درست نمیشه
هرچی هم مینویسم از این اشتباها FW غیر ریجین آپ لود نکنید بقیه دوستان شروع میکنند به مسخره کردن

دوستان من امروز با هزار امید و ارزو gow3 رو گرفتم اما موقع بازی کردن بعد از حدود ربع ساعت دور فن به طور وحشتناکی بالا میره به طوری که میترسم دستگاه رو بیشتر روشن بزارم جالب اینجاست که توی killzone2 همچین اتفاقی نمیفته وفقط برای gowقاطی میکنه:( میخاستم بدونم برای کسی همچین مشکلی به وجود اومده یا فقط شانس مابود:sick:

دوستان من امروز با هزار امید و ارزو gow3 رو گرفتم اما موقع بازی کردن بعد از حدود ربع ساعت دور فن به طور وحشتناکی بالا میره به طوری که میترسم دستگاه رو بیشتر روشن بزارم جالب اینجاست که توی killzone2 همچین اتفاقی نمیفته وفقط برای gowقاطی میکنه:( میخاستم بدونم برای کسی همچین مشکلی به وجود اومده یا فقط شانس مابود:sick:
هرگونه صدای فن چه باشدت چه آروم چه بی صدا کاملا طبیعی هست اصلا جای شک نیست چون برای من هم همین طوری هست فقط در یک صورت باید شک کرد اونم زمانی هست که ps3 کلا روشن نشه:love:اون موقعه باید یه کم شک کرد فقط یه کم:love:برید بازی کنید حال کنید همین.

سلام بچه ها . من به یه مشکلی بر خوردم . از زمانی که فرم ویر 3.15 رو البته پال چون دستگاهم پاله ریختم ،

این تم کلاسیک مشکی که داشت دیگه نمیاد . و صفحه اول که بالا میاد رنگش صورتیه و با تغییر رنگ هم

فقط صفحه اصلی رنگش تغییر میکنه . البته چند روزی درست بود و بعد این جوری شد .

خب من الان چی کار کنم دستگاه رو آپ کنم یا نه ؟ من همیشه همون اتوماتیک FW دان میکنم اگر الانم دستگاه رو این جوری up date کنم مشکلی که برام پیش نمیاد ؟

آخرین ویرایش:
یه کمک میخواستم من رفتم وارد اکانت psn خودم شدم و توی قسمت System Activation می خواستم ای دی مو که Deacctive کرده بودم دوباره Acctive کنم اما حالا هر کاری میکنم همش اررور میده این اررور رو An Error has occurred.(80029780 میشه کمک کنید چون الان بازی های psn نم به خاطر اینکه ای دی غیر فعال اجرا نمیشن ممنون ! :((:(تو رو خدا کمک کنید بازی هام اجرا نمیشن:((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or