Multi Platform Assassin's Creed 2

سلام.
Assassin's Creed 1 با گرافیک زیبا و گیم پلی منحصر به فرد و داستانی جذاب به یکی از پر طرفدار ترین IP های جدید این نسل تبدیل شده است به گونه ای که هزاران گیمر در سطح جهان بی صبرانه منتظر ارائه نسخه دوم این بازی هستند.
اطلاعاتی که از بازی منتشر شده به صورت زیر می باشد

مجله Game Informer اولين اطلاعات بازي Assassin’s Creed 2 را منتشر كرده است و خلاصه اين اطلاعات به شرح زير است.
............

assassinscreed23.jpg

شما مقداري اسلحه جديد در بازي داريد. از بين انها مي توان به : طبر , چكش , گرز , نيزه , دو نوع شمشير و دو نوع خنجر متفاوت اشاره كرد. هر اسلحه اي داراي يك حركت قوي و منحصر به فرد خود است.

كارگاه da Vinci در بازي موجود است. شما همچنان مي توانيد از ديوار ها بالا برويد و سوار اسب شويد. شما قابليت شنا كردن را در بازي داريد و 100 البته قابليت پرواز به بازي اضافه شده است. همچنين چرخه شب و روز در بازي وجود خواهد داشت.

مكان هاي بازي شامل : Saint Marks Basilica, The Grand Canal, The Little Canal, and the Rialto bridge مي شود. شما قابليت رفتن به حومه شهر Tuscany را خواهيد داشت.

بازي در سال 1476 به وقوع مي پيونند. اگر به ياد داشته باشيد داستان Altair در سال 1191 به وقوع ميپيوست. پس شما به جاي يكي از اجداد جديد Altair / Desmond بازي خواهيد كرد.
به خانواده Auditore اشاره شده است و اسم كاراكتر اصلي بازي Ezio Auditore de Firenze خواهد بود . وي يك نجيب زاده ار فلورانس است همچنين كاراكتر هاي اصلي بازي شامل : Machiavelli, Caterina Sofrza, and Lorenzo de Medici مي شوند. همچنين سو قصد( ترور) به جانه Lorenzo de' Medici در بازي وجود دارد.

بازي داراي يك سيستم جديد است كه به شما نحوه رفتار سربازان دشمن و مردم را نشان خواهد داد. شما مي توانيد دشمنان را خلع سلاح كنيد و از اسلحه هاي انها بر عليه خودشان استفاده كنيد. 16 نوع ماموريت منحصر به فرد وجود خواهد داشت. ديگر ماموريت هاي دزدي كيف وجود ندارد. اگر زيادي مبارزه كرده باشيد نياز داريد تا به ديدن دكتر هاي كنار خيابان برويد. اين دكتر ها سلامتي شما را كامل خواهند كرد.

ابژكت هاي مخفي (مثل پرچم در شماره قبل ) در اين بازي هم وجود دارند منتها اگر شما انها را بدست اورديد شما يك پاداش in-game دريافت خواهيد كرد. ( اين ابژكت ها فقط يك نوع امتياز دهي نيست بلكه به شما وسايلي در بازي اهدا خواهد كرد.) ايتم هاي بازي شامل :‌ پرچم , مجسمه , سكه هاي طلا و تعدادي ديگر خواهد بود كه به انها اشاره نشده است.

دشمنان جديدي به بازي اضافه شده اند كه داراي نوع برخورد و ضعف هاي جديد و منحصر به فرد هستند. از ميان انها مي توان به كماندارن , دشمنان ممتاز , دشمنان خنجر به دست , Brutish ها كه داراي زره هاي سنگين و داراي دو شمشير يا دو طبر هستند و يك سري دشمنان باهوش نيزه زن كه اگر متوجه بشوند شما به انها نزديك شده ايد همراه با سلاحشون در مكاني مخفي خواهند شد.

Ubisoft حدود 240 نفر را براي ساخت اين بازي گمارده است.

با تشکر ویژه از دوست خوبم کسرا

• Like
Reactions: Darkkahn
سلام دوستان
ما با کلی زحمت بلاخره نسخه انگلیسی بازی را خریدیم ولی نمی دونم چرا save نمی کنه
کسی می دونه چه کار باید کرد
هیچ کار نمیشه کرد فقط پولت را هدر دادی(خوبه چندین بار هم تاکید کردم کسی نخره)
سلام دوستان.
آقا كسي اين نسخه MULTI9 رو دانلود نكرد؟؟؟
تو گوگل سرچ كنيد خيلي فراگير شد اين نسخه.
فكر كنم سالمه.
نوشته بود فقط يك باگ تو انيموس داره كه بايك فيل سيو برطرف ميشه.
مثل همون قضيه بتمن.

دوست من این نسخه های سالم زیاده مشکل اصلی از کرکه و تنها مشکل انیموس را هم حل بشه نمیشه مراحل اصلی بازی رفت پس به قول معروف خودتون را خسته نکنید اگه ریلیز معتبری اومد که بگیرید وگرنه از خیر بازی بگذرید.

من بازی en رو اجرا کردم!!

اما اصلآ نمیتونم زیاد پیشروی کنم!!

شما از کدوم کرک و چه روشی استفاده میکنید؟؟!!
فعلا خبری از کرک درست و حسابی نیس
یه سری مشکل انیموس رو رو کردن با سیو و از این جور چیزها ولی اونطر که من میخونم هنوز مشکلات زیادی هست - میگن مراحل اصلی رو نمیشه رفت ! حالا معلوم نیست - شمام اگه وقت داری کرکها رو امتحان کن - اون که مشکل انیموس رو رد میکنه امتحان کن ببین چی میشه -

بازی فعلا کرک درست حسابی براش موجود نیست... 500 بار اشاره شد باز سوال نکنید...اگر کرک بشه توی همین تاپیک خبر داده میشه.

این نسخه ها برای فروش هیچ کدوم درست حسابی کار نمی کنن الکی پول خودتون رو حروم نکنید.

یه سوالم 5000 بار تکرار نکنید پست های قبلی رو بخونید.

فعلا خبری از کرک درست و حسابی نیس
یه سری مشکل انیموس رو رو کردن با سیو و از این جور چیزها ولی اونطر که من میخونم هنوز مشکلات زیادی هست - میگن مراحل اصلی رو نمیشه رفت ! حالا معلوم نیست - شمام اگه وقت داری کرکها رو امتحان کن - اون که مشکل انیموس رو رد میکنه امتحان کن ببین چی میشه -

من هم بازی رو تونستم اجرا کنم!!

این بازی تا الان اینجوری بوده که حتمآ باید به نت وصل باشی!!!!(حتی با کرک)

بازی درست هستش خوب هم کار میکنه!!! بازی شروع میشه! همین که میرم روی انیموس!

صفحه سفید میشه!! و دیگر هیچ!!!!!!!!!!!!!!!

یه فایل SAVE هم توی بعضی کرک ها بود که بعد از انیموس بود و دزدمون و اون دختره دارن فرار میکنن!!

اما همین که میری جلو یه هو هیچی!!! AI غیر فعال میشه و همراه شما هیچ کاری نمیکنه!!!

خلاصه این تا اینجای کار!!!

هر چی کرک دارین رو کنین من تست کنم!!!

این هم یادم رفت بگم که این بازی هنوز کاملآ عرضه نشده براش یه پچ هم اومده!!!!!!

من هم بازی رو تونستم اجرا کنم!!

این بازی تا الان اینجوری بوده که حتمآ باید به نت وصل باشی!!!!(حتی با کرک)

بازی درست هستش خوب هم کار میکنه!!! بازی شروع میشه! همین که میرم روی انیموس!

صفحه سفید میشه!! و دیگر هیچ!!!!!!!!!!!!!!!

یه فایل SAVE هم توی بعضی کرک ها بود که بعد از انیموس بود و دزدمون و اون دختره دارن فرار میکنن!!

اما همین که میری جلو یه هو هیچی!!! AI غیر فعال میشه و همراه شما هیچ کاری نمیکنه!!!

خلاصه این تا اینجای کار!!!

هر چی کرک دارین رو کنین من تست کنم!!!

این هم یادم رفت بگم که این بازی هنوز کاملآ عرضه نشده براش یه پچ هم اومده!!!!!!
پس که اینطور:cheesygri به نظر میرسه این بازی قفل شاخی داره ! هرچی کرک میکنن دوباره یه تیکه خراب میشه !!! با این وعض اگر کرک هم بشه فکر کنم واسه هر تیکه یه کرک بدن بیرون :laughing:
اون پچ مربوط به یکسری از tweak ها برای DRM بود ظاهرا
بازی در واقع عرضه شده :cheesygri تاریخ 9 مارچ ماله امریکاست ئ بازی به ترتیب در 4 و5 مارچ در استرالیا و اروپا عرضه شده -

پس که اینطور:cheesygri به نظر میرسه این بازی قفل شاخی داره ! هرچی کرک میکنن دوباره یه تیکه خراب میشه !!! با این وعض اگر کرک هم بشه فکر کنم واسه هر تیکه یه کرک بدن بیرون :laughing:
اون پچ مربوط به یکسری از tweak ها برای DRM بود ظاهرا
بازی در واقع عرضه شده :cheesygri تاریخ 9 مارچ ماله امریکاست ئ بازی به ترتیب در 4 و5 مارچ در استرالیا و اروپا عرضه شده -

اتفاقآ بعضی کرکر ها هم تاکید داشتن که اول پچ بازی نسب بشه بعد کرک بشه!!

ین بازی تا الان اینجوری بوده که حتمآ باید به نت وصل باشی!!!!(حتی با کرک)
دوست من حالا از موضوع کرک بگذریم با سرعت دیال اپ امتحان کردی کار میده؟یه وقت خواستیم اورجینال بخریم؟خبرش را بده:(

دوست من حالا از موضوع کرک بگذریم با سرعت دیال اپ امتحان کردی کار میده؟یه وقت خواستیم اورجینال بخریم؟خبرش را بده:(

والـ..... نمیدونم!!

من دیال نیستم!!!

من اینترنت 2M دارم!!

اگه کرک نشه من حاضرم اصل بخرم کسی میدونه که کسی هست که تو اصفهان بازی pc اصل بفروشه

دوست عزیز پس به فکر اینتر نتش هم باش!!

خوب یه خبر دیگه!!

این بازی مواقعی کرش میکنه که نیاز به چک پوینت باشه! یا بخاد سیو کنه!!

در واقع وقتی به نقات چک پوینت یا سیو میرسی کلآ هم AI از کار میفته هم صفحه سفید میشه!!!

من تا الان 3 تا سیو از بازی پیدا کردم برای جاهای مختلف!

راحت هم بازی میکنم (باید کانکت باشی به نت!!) اما همین که به نقاط چک پوینت یا سیو میرسی !! بازی تعطیل میشه×!!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or