BlazBlue Calamity Trigger | PC

• Thread starter Thread starter raya2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
BlazBlue: Calamity Trigger
================================
Developer: Arc System Works
Publisher: Aksys Games
Genre: Action / 2D Fighting
Platform: PC - PS3 - 360 - PSP
Release Date: March 2010
Play Modes: Single / Multiplayer
ESRB: 12+ | Media: 1 DVD

10946-1228493779.jpg

شعله ی آبی: ماشه ی بلا
==============================

در سیزدهمین شهر مذهبی, Kagutsuchi, کتابدار آن شهر , مامور تنظیم کردن قدرتهای جادویی و علمی Armagus است. شخصی به نام Ragna The Bloodedge ملقب به "مرگ" نیز قصد نابود کردن آن کتابدار را دارد و هم اکنون تحت تعقیب است. چرا که او از قدرتهای آن شی ء با ارزش با خبر است...

نکاتی از بازی :
=====================
++سازنده ی این بازی همان سازنده ی سری معروف Guilty Gear است
++این بازی اولین بازی این شرکت است که رزولوشنی HD دارد
++تجربه ی یک بازی مبارزه ای دو بعدی با رزولوشن بالا همراه با پس زمینه های سه بعدی
++قابلیت انتخاب از بین بیش از ده شخصیت مبارز از قبیل Taokaka که سرعتی مانند نور دارد و یا شخصیت پرزور و شرور ما یعنی Tager
++استفاده از قدرت یکتای هر شخصیت که بسته به شخصیت انتخاب شده, قدرت کنترل عناصر طبیعی از قبیل باد و یخ و یا مکش قدرت زندگی را به دستان شما می سپارد
++استفاده از انواع و اقسام فنون و روشهای حمله و دفاع برای غلبه بر حریفان

Suggested System Requirements:
Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM, Graphic Card 512 MB (GeForce 8600 or Better), 10 GB HDD, Windows XP/Vista/7.

پ.ن: بازی های قبلی این شرکت یعنی Guilty Gear یکی از بهترین بازیهای مبارزه ای دوبعدی بر روی PC بودن که جالب اینجاست که حجمی که بر روی هارد اشغال می کردند به یک گیگابایت هم نمی رسید ولی این قراره ده گیگابایت باشه !!!

وبسایت رسمی بازی:
http://www.blazblue.com/

تصاویری از بازی:
http://games.gamepressure.com/screenshots_list.asp?ID=9050

جدا انتشار balze blue برای Pc تایید شده؟
اگه آره که ایول ....من رو 360 زدم فوق العاده بود.
بله تایید شد.: TBA 2010

تنها نقطه ضعف بازی به نظر من کم بودن کاراکتراش هست.البته همین تعداد کاراکتر های بازی هم واقعا عالین.
امیدوارم با نسخه ی کرک شده بشه با دوستان آنلاین زد! اگرم نشد خب مجبور میشم Original خور کنم دیگه :دی

همین چن شب پیش بود Patio TV تریلراشو نشون داد بازی خوبی و گرافیکش شبیه انیمی ژاپنیاس
حالا مارچ میشه کی؟؟

تنها نقطه ضعف بازی به نظر من کم بودن کاراکتراش هست.البته همین تعداد کاراکتر های بازی هم واقعا عالین.
امیدوارم با نسخه ی کرک شده بشه با دوستان آنلاین زد! اگرم نشد خب مجبور میشم Original خور کنم دیگه :دی
بالاخره نقطه ضعف شد یا قوت؟:دی
من بازی کردم. فوق العادست. تفاوت کاراکترهاش خیلی زیاده. تا حالا تو هیچ بازی انقدر تفاوت نداشتن.

برا pc تایید شده؟
از کدوم منبع و مرجع؟
نکنه از همون پورت های *** هست؟ (مث تیکن؟)

ویرایش
:منبعشو دیدم.
ظاهرا فقط قراره تو فرانسه اتفاق بیفته!
به هرحال منم امیدوارم زود تر بیاد.

یا حق

آخرین ویرایش:
بالاخره نقطه ضعف شد یا قوت؟:دی
من بازی کردم. فوق العادست. تفاوت کاراکترهاش خیلی زیاده. تا حالا تو هیچ بازی انقدر تفاوت نداشتن.
یکم منظورمو بد رسوندم:p
میخواستم بگم که کاراکترا Unique ــن مثلا و به قول خودت تفاوت کاراکترا زیاده :دی
سبک بازی هر کدوم با دیگری خیلی فرق داره اینا :-"
فقط به نظرم تعداد کاراکترا خیلی کمه

یکم منظورمو بد رسوندم:p
میخواستم بگم که کاراکترا Unique ــن مثلا و به قول خودت تفاوت کاراکترا زیاده :دی
سبک بازی هر کدوم با دیگری خیلی فرق داره اینا :-"
فقط به نظرم تعداد کاراکترا خیلی کمه
کیفیت > کمیت :-"

جدا انتشار balze blue برای Pc تایید شده؟

برا pc تایید شده؟

خوبه من لینک وبسایت رسمی رو هم میزارم.
من هیچوقت برای بازی ای که شک دارم , تاپیک ایجاد نمی کنم...

بسیار عالی.
البته یه نکته کوچیک اینکه Publisher این بازی، Tradewest Games SASــه، نه Aksys Games.
تا الان هم ندیدم که حرفی درباره عرضه این گیم روی Steam یا توزیع‌کننده‌های مشابه زده بشه :( نمیدونم چه‌جوری قراره این گیم رو بخریم (این رو برای کسایی گفتم که خیال دارن اُریجینال بگیرن).

آخرین ویرایش:
متاسفانه هنوز ما تو خماری این بازی موندیم برای 360 که اصلا پالش نیومد. امیدوارم این هم حداقل اگر بعد از اومدن languageــش فرانسوی بود یه changer براش بیاد.

خو دیگه ناراحت نباشین برادران پایرت خوره عزیز :biggrin1:
نسخه Blazblue Continuum Shiftـه Arcade که سیستمه آرکیداش ویندوز xp بوده مثلا رو نت پخش شده می تونید برین دانلود کنید و لذتشو ببرین
یه گیگم بیشتر نیست (نسخه آرکیده دیگه کانتنتی نداره,فقط آرکید مد)
Rapidshare
Filefactory

دیمنویدم تورنتشو داره که اگه عضوین اونجا می تونین دانلود کنین
Demonoid

خب من DL نمودم و باید بگم محشره ! یکی از بهترین 2D Fighting هاییه که این چند وقته اومده
Training Mode و Versus اینام داره.البته خوب باید با یه سری فایل ور برین تا Text بازی انگلیسی بشه
بعد انگار با بعضی کارت های nVidia مشکل داره.من که مشکلی نداشتم خوشبختانه:cool:
در کل توضیه میکنم که شمام بگیرین :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

Back