Action figure & Model (لیست در پست اول)

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
سلام آقای Gears-Of-War هیچ کدوم از عکسهای فیگور های شما لود نمیشه حتّی با چیز پی ان - لطفا" عکسهارو مججدا" آپلود کنید تا ماهم از دیدن این تصاویر مفیوض شویم.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خب من بازم برگشتم :D فک کنم توی این چند صفحه کسی از الطایر عکس نذاشته بود :d
Altair
اول یه چند تا عکس کلی ازش میزارم :D
اندازه ی قدیش 8 اینچ هست و تقریباً همه چیش کامله :D حتی صورت دزموند (همون الطایر :D ) زیر کلاه هم ساخته شده :d

جزییاتش نسبت به قیمتش فوق العادس ! تمام وسایل الطایر هم که توی بازی بود توی این اکشن فیگور موجوده :d حتی اون hidden blade ـش هم قابلیت جمع شدن و باز شدن داره و اون انگشت الطایر که قطع شده بود هم توی اکشن فیگور قطعه :D حتی یه دست اضافه هم داره :D
این هم عکس از وسایل قابل جدا شدن :

و اما جزییات ! حتی وسایلی که قابل جدا شدن نیستن هم با کیفیت خوب و کاملاً برجسته ساخته شدن :

و در آخر هم می تونید این اکشن فیگور رو در کنار بازیتون داشته باشید :d :
قیمتش چنده؟از کجا بخریم؟نگو از خارج آوردن:D

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
سلام اقایون و خانوما!!!!!!!!!!!!!!!:d
من یه سری اکشن فیگور دیدم و هر چی دنبالشون میگردم پیدا نمیکنم!!کسی سراخ نداره!

05.jpg

dante_t.jpg

TYSE02866_kh.jpg

20091117danteenix02.jpg

20091117danteenix01.jpg

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
قیمتش چنده؟از کجا بخریم؟نگو از خارج آوردن:biggrin1:
یه مدل از این الطائر ها( و اتزیو) تو توپخونه پرـه.اونا 25 تومن هستن............
آره از همین 25 تومنی هاست :d به خاطر همین گفتم نسبت به قیمتش , جزییات و کیفیت خیلی بالایی داره :d

The Spectre

کاربر سایت
Jun 18, 2010
413
نام
کامیاب
دوستان یه فیگور Soap McTavish بود از MW2 که توی برف وایساده بود.اونو کسی سراغ نداره؟ راستی, فیگور Master Chief با کیفیت خوب از کجا گیر میاد؟ ممنون.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دوستان یه فیگور Soap McTavish بود از MW2 که توی برف وایساده بود.اونو کسی سراغ نداره؟ راستی, فیگور Master Chief با کیفیت خوب از کجا گیر میاد؟ ممنون.
MW2 رو که نمیدونم. اما چیف در حال دویدن با شمشیر لیرزی توی پایتخت ( کنج! ) دیدم و توپ خونه هم زیاده...

این نوع الطایری که احسان گذاشت، ریو از NG ـش هم هست. نسبت به قیمتشون فوق العادن!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اگر مثل من عاشق ژاپن هستید ! اگر دوست دارید یه قهرمان تاریک ژاپنی همیشه کنارتون باشه تا حس خوبی پیدا کنید من براتون جزییات اکشن فیگور RYU از نینجا گایدن رو تشریح میکنم :d
RYU HAYABUSA
این اکشن فیگور هم مثل قبلی 8 اینچیه و از نظر جزییات واقعاً خوبه !حتی تا حکاکی های روی پیشانی بند ریو هم دقیق کار شده ! جنش شال دور گردنش هم از پلاستیک نرمه و بافتی مثل پارچه دار :D
تمام بند های اضافی ِ دور مچ یا ساق بند ریو هم نرم و قابل تکون خوردن هست در ضمن تمام قسمت های بدن متحرک هستن و حتی پاها تا حد بسیار زیادی چه به عقب و جلو چه به طرفین قابلیت باز شدن دارند :
l9mbgptfr8f35qq5dl2.jpg

همونطور هم که انتظار میره شمشیر ریو همون Dragon Sword ـه و هم می تونه داخل غلاف شمشیر در پشت ریو قرار بگیره و هم توی دستانش :D البته غلاف شمشیر هم قابلیت بالا یا پایین اومدن داره :

همچنین چاقو های کنار ران پای ریو هم از جاشون در میان و می تونید توی دست ریو قرارشون بدید :D همچنین دو تا دست اضافه هم داره که می تونید ژست های مختلفی رو به اکشن فیگورتون بدید .بقیه جزییات و متعلقات رو هم می تونید توی عکس زیر مشاهده کنید :

------------
یه اکشن فیگور مسترچیف هم بزودی میزارم که اون از این یکی ها یه مقدار گرون تره :D البته اونی که شهاب میگه نیست :D

• Like
Reactions: Konami

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...

لوفي و زورو كه خيلي دوست داشتم ازشون فيگور داشته باشم و بلاخره چند عنوان فيگور ازشون تهيه كردم فعلا عكس فيگور هاي POP را گرفتم:

yftewo3a497irjnthkg5.jpg

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی

اون مدلی که از MW2 شما مد نظرت هست چیزی شیبه Limited Edition هست! که به اسم vitrinEdition معروفه! تعدادـش زیر 100 تا هست! از محدود هم حدود تر هست! توی هیچ کجا یعنی به معنای واقعی کلمه هیچ کجا پیداش نمیکنی که بخریش! در مورد مستر پیف هم دوستان گفتم که اونها هم که پیدا میکنی چینی هست! جنس خوب گیرت نمیاد!

آره از همین 25 تومنی هاست :d به خاطر همین گفتم نسبت به قیمتش , جزییات و کیفیت خیلی بالایی داره :d

اینا توی چین زیر 2 هزار تومن هستش! باور کردنی نیست! اینا هم از همونجا میاد!

MW2 رو که نمیدونم. اما چیف در حال دویدن با شمشیر لیرزی توی پایتخت ( کنج! ) دیدم و توپ خونه هم زیاده...

این نوع الطایری که احسان گذاشت، ریو از NG ـش هم هست. نسبت به قیمتشون فوق العادن!

دیگه جنس نو از ـش ندارن! همه رو باز کردن! کثافت کاری کردن! ضمن اینکه اینایی که اونجا میفروشن رنگ اصلی خود مستر چیف نیست! رنگ خود مستر چیف سبز روشن هست! که این که توی بازار ایران هست یا آبی هستن یا سبز خیلی تیره! بیشتر مد نظرشون کارکتر مولتی هست!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اون مدلی که از MW2 شما مد نظرت هست چیزی شیبه Limited Edition هست! که به اسم vitrinEdition معروفه! تعدادـش زیر 100 تا هست! از محدود هم حدود تر هست! توی هیچ کجا یعنی به معنای واقعی کلمه هیچ کجا پیداش نمیکنی که بخریش! در مورد مستر پیف هم دوستان گفتم که اونها هم که پیدا میکنی چینی هست! جنس خوب گیرت نمیاد!

اینا توی چین زیر 2 هزار تومن هستش! باور کردنی نیست! اینا هم از همونجا میاد!

دیگه جنس نو از ـش ندارن! همه رو باز کردن! کثافت کاری کردن! ضمن اینکه اینایی که اونجا میفروشن رنگ اصلی خود مستر چیف نیست! رنگ خود مستر چیف سبز روشن هست! که این که توی بازار ایران هست یا آبی هستن یا سبز خیلی تیره! بیشتر مد نظرشون کارکتر مولتی هست!
آک ـش رو کنج2 داشت من چند روز پیش دیدم. رنگش هم والا همون سبز یشمی بود که توی داستانی بود نه اون سبز لجنی ها.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اینایی که25 تومنن(!)یه مدل جیل ولنتاین و کریس ردفیلد هم من دیدم،از دوستان کسی از این جیل و کریس عکس نداره ببینیم وسایلشون چیه و اینا؟!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب اینم برای عاشقان چیف (مثل خودم :d)
Master Chief
خب این اکشن فیگور با قبلیا یه کم فرق میکنه ! این یکی مثل قبلیا خیلی متحرک نیست ولی از لحاظ جزییات معرکه است ! قسمت هایی که تکون می خورن مچ پا , کل دست و سر مستر چیف ـه البته اون اسلحه ـش هم از دستش جدا میشه :D
ihe54yqoy6877zvmfgpz.jpg

به غیر از اون دو تا infection form هم همراه این اکشن فیگور هست :D

و اما جزییات ! همونطور که گفتم جزییات این اکشن فیگور خیلی بالاست ! با توجه به سایز 8 اینچی ـش جزییات فوق العاده بالایی داره و حتی جای قرار گیری هوش مصنوعی چیف هم پشت کلاهش تعبیه شده !

حتی جای جت پک هایی که توی تریلر HALO 4 بود هم قابل مشاهده ـس :D
در ضمن نگران رنگش هم نباشید همون رنگ چیف توی هیلو 3 هست :D که شاید اینجا به خاطر فلش مقداری متفاوت به نظر بیاد :D
و در آخر تمام جزییات این اکشن فیگور در کنار هم :

• Like
Reactions: A.T.HELLBOY

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر