(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
بچه ها من یه اکانت اماراتم دارم اما رفتم ساین این کنم توش اصلا پس ورد جاش خالی بود هر چیم زدم یادم نیست ! راسیتش اصلا یادم نیست آخرین بار چی ردم چی کار کنم ؟

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
منم دانلود کردم ... ولی اصلا حال نداد.... میدونم قدیمیه ولی فکر نمیکردم انقد هم داغون باشه !
حالم به هم خورد ، خيلي مسخرس !!‌ برم تو PS Home جاي ميزو صندلياي خونمو عوض كنم بهتره ...
يه اكانت دارم بي استفادس ، كسي لازم داشت بگه .

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
ولی من هر کاری میکنم نمیتونم تریلر دنالود کنم بعد از انتخاب دانلود صفحه سیاه میشه و فقط Back میمونه ... :|

اکانت مال کجاست ؟ :d

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
منم دانلود کردم ... ولی اصلا حال نداد.... میدونم قدیمیه ولی فکر نمیکردم انقد هم داغون باشه !
wooow چی مگی برادر من اون بازی یکی از بهترین بازی های اون سبکه زمانه خودشه
البته حقم دارید دسته سونی بسوزه بااین کارش اگه براش پول می دادید الان یه چیزه دیگه می گفتید فک کنم شما با prototype حال کنید.

آخرین ویرایش:

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
البته حقم دارید دسته سونی بسوزه بااین کارش اگه براش پول می دادید الان یه چیزه دیگه می گفتید فک کنم شما با prototype حال کنید.

تایید میشه ! اینفیموس همین الانشم خیلی جذابیت داره !!! برید بازی های هم سبکشو ببینید حتی الانم چیز زیاد خاصی نیست !!!

بچه ها یوزرای ژاپن هنوز نمیتونن وارد استور بشن ؟ من هر چی میرم مینویسه داره تعمیر میشه اینا نمیدونید جریان چیه ؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
حالم به هم خورد ، خيلي مسخرس !!‌ برم تو PS Home جاي ميزو صندلياي خونمو عوض كنم بهتره ...

اسب پیشکشی رو که دندون نمیشمورن.من که بدم نیومد بگی نگی حال داد.
منظور از اسب پیشکشی infamous و منظور از دندان شماردن خوب بودن بازی است:d

دوستان يه سوال براي انلاين بازي كردن تويPSN به IP STATIC نياز هست يا مدل تغييري ش هم قبوله

نه نیازی نیست به IP static با هر IP میشه بازی کرد.
اخیش این e3 هم تموم شد مردیم از بس دمو و تریلر دیدیم.#:-s

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
يكی از دوستانی كه موفق به انجام اين كار شده لطف كنه از تنظيمات اين كار با برنامه مثل fraps يه فيلم با حجم كم كپچر كنه بذاره اينجا كه مشكل همه برطرف شه.
دوستان من هنوز مشكلم حل نشده...
اگه كسی لطف كنه يه فيلم بذاره تا آخر عمر ممنونش می شم...
برید سربرگ proxy setting ( توجه کنید که بخواین برید اونجا ۲تا سوال میپرسه که 2تار و YES بزنید ) بعد GET ip رو بزنید بعد start بعد دوباره بر میگردیم سربرگ replace file اونجا از پایین روی فایلتون تا کلیک بکنید که گزینه add به update تغییر کنه بعد update بزنید و برید سراغ PS3 اونجا الان resume کنید می‌بینید که با speed خیلی بیشتری شروع به دانلود می‌کنه
ضمنا من وقتی بعد تنظيمات replace file می رم تو prox.y settings فقط يه گزينه مياد و Yes می زنمش.نمی دونم شايد اين مشكل بخاطر اين باشه.

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
خوب منم به مناسبت تخفیف ویژه E3 دست به جیب شدم و BF BadCompany2:Vietnam رو خریدم:D
قبلا 15 دلار بود الان شده 7.5 دلار که مفته به نظرم:D
دوستانی که BFBC2 دارن تو خریدش شک نکنن
خیلی حال میده TNT و آتیش بازی و موزیک ردیف و ... خداییش حال کردم باهاش:D
ربطش به این تاپیک هم ADD-ON بودنش بود فکر کنم:D

راستی دوستان سوالات مربوط به دانلود با PC رو تو تاپیکش مطرح کنید لطفا تا اگه بلد بودم مشکل رو حل کنم! الان من گیج شدم کی چه مشکلی داره :D

shamlou

کاربر سایت
Dec 25, 2009
166
نام
AliReza
سلام بچه ها .
من اگه
با پلی ایتیشن کارت امریکا (دلاری)
توی اکانتی که آدرسشو از کالیفرنیا دادم (یعنی قیمتای استورم ، به دلار شده) ،
DLC های بازیمو که رجیون دو هست رو بگیرم ،،،
۱- اصلا میشه یا نه ؟
۲- میتونم توی بقیه ی اکانت هام ازش استفاده کنم ؟

ممنون میشم اگه چند نفر جواب منو بدن .

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
بچه ها من یه اکانت اماراتم دارم اما رفتم ساین این کنم توش اصلا پس ورد جاش خالی بود هر چیم زدم یادم نیست ! راسیتش اصلا یادم نیست آخرین بار چی ردم چی کار کنم ؟

از Forgot Password استفاده کن اگر E-mailی که داده بودی رو یادت نیست کلا بیخیال شو !
منم پسم رو یادم رفته بود که وقتی میل رو دادم برام فرستاد داخل میل م .

سلام بچه ها .
من اگه
با پلی ایتیشن کارت امریکا (دلاری)
توی اکانتی که آدرسشو از کالیفرنیا دادم (یعنی قیمتای استورم ، به دلار شده) ،
DLC های بازیمو که رجیون دو هست رو بگیرم ،،،
۱- اصلا میشه یا نه ؟
۲- میتونم توی بقیه ی اکانت هام ازش استفاده کنم ؟

ممنون میشم اگه چند نفر جواب منو بدن .

1-اگر بازیت ریجن 2 هست DLC ریجن 1 بگیری کار نمیکه برای ریجن های دیگه هم همینطور بازیت هر ریجنی باشه باید با ریجن DLCت یکی باشه .
2- منظورتون رو متوجه نشدم شما با اکانتتون هر چیزی که از PS Store خرید میکنید فقط با Sign-in کردن با اون اکانت اجازه دانلود اون هارو دارید ! نمیتونید به یه اکانت دیگه انتقال بدید یا داخل یه اکانت دیگه ازش استفاده کنید !

shamlou

کاربر سایت
Dec 25, 2009
166
نام
AliReza
اولا من تازه می خوام کارت بگیرم .
بازیم Mortal Kombat-Region2 هست . یه اکانت از اول که PS3 رو خریدم ، ساختم با آدرس کالیفرنیا . برای این بازی ، یه یوزر جدید توی خود کنسول ساختم و باهاش یه اکانت جدید با آدرس نروژ (به دلایلی) ساختم . و کلی تروفی با همین یوزر دوم از Mortal Kombat گرفتم .
حالا که توی PS Storeام همه چی با واحد پول نروژ نشون داده میشه ، می خوام قید تروفی ها رو بزنم و یه یوزر و اکانت جدید بسازم که Storeام درست و معمولی تر شه و بتونم برای بازی های آینده ای که رجیون دوشون توی بازار راحت تر پیدا میشه ، بدون دردسر DLC بگیرم .
ولی سوالم اینه که اگه با اکانتی که خواهم ساخت ، DLC از Mortal Kombat یا هر بازی دیگه بگیرم ، با یوزر اولی که بخوام Mortal Kombat بازی کنم ،، بازیم بدون DLC اجرا میشه ؟
سوال دیگه هم اینه که آدرس رو از شهری از انگلستان که بدم ، Zip Code اجباری ازم می خواد ؟ ، آخه فکر کنم بریتانیا Zip Code نداره . میشه Po Box رو بجاش بنویسم ؟
و اینکه من باید کارتی بگیرم که بهاشو به پوند نوشته باشه ، نه ؟

آخرین سوال :
منظور از master account/user یا sub account/user چیه . یه کم در موردش توی net خوندم ، ولی میخوام بدونم بهترین حالت برای اینکه از DLCها یا اجازه های دانلود یا تروفی ها بهره برد ولی saveهای هر بازی تداخل نداشته باشه ، چیه ؟

ممنون که جواب درست و حسابی به سوال های درست و حسابی میدید بچه ها .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر