بهترین های دنیای Anime به انتخاب اعضای بازی سنتر (آخرین آپدیت ها با پست 141)

نظر سنجی پایان فصل بهار

• مجموع رای دهنده‌ها
    12
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
حرکت خوبی خلیل... مرسی... من الان شدید گرفتار درسم ( مثــلا :D ) ولی اولین کسایی که بخوام توی این بخش معرفی کنم Kouji Wada و Ayumi Miyazaki خواهد بود :D!

شهاب جان، خوشحال ام که خوشت امده (;

اون دو چهره ای که میخوای معرفی رو کنی رو نمی شناسم و یا حداقل به اسم شون!
فکر کنم تو کار موسیقی باشند...حالا وقت کردی سرت خلوت شد، معرفی رو زدی، آشنا میشیم (:

تو پست بعدی ام فکر کنم Kazuya Nakai رو معرفی کنم، عاشق صداش تو دوبله ام

P.S
One Piece بین ها، باهاش با صدای "زورو" آشنا هستند

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
من الان وقت معرفی ندارم ولی دوبلر های شخصیت های وان پیس رو در یه عکس میذارم تا با چهره و اسماشون اشنا بشید که در ادامه خلیل و دوستان دیگه توضیحات کامل رو در مورد دوبلر ها خواهند داد :

ovb50d0bawvwkzvw5rx8.jpg

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
Tokyo Boys

Kazuya Nakai
kazuyanakai.jpg

آقای Kazuya Nakai (به ژاپنی: 中井 和哉) در ناحیه Hyōgo-ku (به ژاپنی: 兵庫区; ) واقع در شهر کوبه (به ژاپنی: 神戸市 به انگلیسی: Kobe) کشور ژاپن، در سال 1967 به دنیا امد.

Kazuya اولین بار به صورت جدی در انیمه ی کوتاه 33 قسمت ای After War Gundam X در نقش Witz Sou صحبت کرد که بعد از سال 1996 رفته رفته در انیمه های مطرحی نیز صدای آن در شخصیت های Main و Supporting شنیده شد.

Kazuya اکنون با 44 سال سن، یکی از پرکارترین دوبلورهای ژاپن است و در انیمه های مطرح ای صحبت کرده که بیشتر صدای آنرا با شخصیت هایی همچون Zoro در One Piece، شخصیت Hijikata در انیمه ی Gintama، صدای Mugen در Samurai Champloo و چند کار دیگر که می تونید در لیست زیر گزیده های از آنرا مشاهده کنید، شناخته می شود.

Sengoku Basara (2009) As: Date Masamune
Blade of the Immortal (2008) As: Taito Magatsu
Nodame Cantabile (2007) (2007) As: Kouzou Etou
Death Note (2006) As: Kanzo Mogi
Gintama (2006) As: Hijikata Toushirou
Jyu Oh Sei (2006) As: Zagi
xxxHOLiC (2006) As: Doumeki Shizuka
Trinity Blood (JP) (2005) As: Tres Iqus
Noein - Mou Hitori no Kimi e (2005) As: Karasu
Samurai Gun (2004) As: Matsuzaki
Ragnarok: The Animation (2004) As: Iruga
Grenadier (2004) As: Yajiro Kojima
Battle Programmer Shirase (2003) As: Satoshi Shirase/BPS
One Piece (JP) (1999) As: Roronoa Zoro
Puppet Master Sakon (1999) As: Kouji Kitamura
Digimon (JP) (1999) As: Gaomon
Gundam X (1996) As: Witz Sue
Samurai Champloo (2004) As: Mugen
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) As: Miles
Ao no Exorcist (2011) As:Suguro, Ryuji
D.Gray-man (2006) As: Gozu
More

نظر شخصی: صدای Kazuya Nakai رو خیلی خیلی دوست دارم و به نظرم اصیل ترین صدای ژاپنی رو داره که بیشترین هماهنگی رو با ساختار فرهنگ منضبط مردم ژاپن، میتونه داشته باشه.
صداش رو تو One Piece، Fullmetal Alchemist: Brotherhood، Ao no Exorcist، Death Note خیلی دوست دارم.

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
انیمه به اتمام رسیده Complete Anime

Midori no Hibi
midoriop.jpg

انیمه ی کوتاه 13 قسمته ای Midori no Hibi (به انگلیسی: Midori Days) داستان اش در مورد پسر نوجوان ای به نام Seiji است که به تازگی 17 سال دو ماه ـش تمام شده، ولی به دلیل خشن بودن و دعوا با پسرهای دیگر، تا حالا هیچ دختری حاظر نشده که با او دوست بشود و Seiji همیشه در پیدا کردن یک GF، مشکلات فراوانی داشته تا جایی که 20 شکست عشقی را تجربه کرده است.
Seiji، یک شب که از این موضوع به شدت عصبانی بوده به خانه میرود و صبح آن روز، اتفاق تازه ای در زندگی اش رخ داده که می تواند باعث عوض شدن شکل زندگی این پسر بشود!

Theme انیمه هم دخترونه و هم پسرونه هستش، ولی به خوبی با هم ترکیب شدند که یک کار کمدی رو تشکیل بدند و در کنار چاشنی اضافه ی سبک Ecchi به انیمه، باعث جذابتر شدن کار شدند.

نظر شخصی: Midori no Hibi کار کمدی خوب و سرگرم کننده ای که در انتها یک پیام جالب از زندگی هم نشون میده.

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
Tokyo Girls

Ikue Ōtani
8018.jpg

خانم Ikue Ōtani (به ژاپنی: 大谷 育江,) چهلُ شش سال پیش در پایتخت ژاپن، کلان شهر Tokyo به دنیا آمد و از 25 سالگی کار حرفه ای خود را در زمینه ی بازیگری و دوبلاژ شروع کرد.
Ikue بخاطر استعداد و صدای خاص ای که داشت در انیمه های معروف و بلند ای صحبت کرده است و انیمه بین ای نیست که با صدای Ikue ناآشنا باشد. از جمله کارهایی شاخص آن می توان دوبله ی Pikachu در انیمه ی Pokémon، شخصیت Tony Tony Chopper در One Piece، کارکتر Mitsuhiko Tsuburaya در انیمه ی معروف بلند Detective Conan و یا Konohamaru Sarutobi در انیمه ی محبوب Naruto، اشاره کرد.
More

نظر شخصی: Ikue Ōtani یکی از بامزه ترین صداهایی رو داره که تا الان به عمرم شنیدم، صداش رو تو One Piece جای "چوپر" خیلی دوست دارم و استعداد عجیبی داره.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
این دوبلر نامی از نظر شکل و شمایل چقدر به نامی میخوره :-" :d

Sengoku Basara (2009) As: Date Masamune
اینم همین عزیز دل برادر،دوبلر زورو بیده ؟ :d چقدر شخص باحالی بود تو این انیمه :d
خوشمان آمد ! توی وان پیس و باسارا و FMA : BH با هر3 شخصیت هایی که این دوبلرشون بوده حال کردم :d :d :d معلومه بچه باحالیه :d

راستی اینکه من فعلا اینجا شرکت نمیکنم به خاطر اینه که زیاد انیمه ندیدم :d فعلا چون چیز زیادی ندیدم لیست و اینا نمیدم بیرون :d :d :d

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
خب امتیاز های این هفته انیمه های فصلی :

Gosick

mk2o19kdvhv1dm6ch3dj.jpg

نظر : الان بیشتر از 8 هم میتونم بهش بدم چون واقعآ همینجوری داره بهتر میشه و در کل هم نمیدونم چجوری میخواد تو 24 قسمت جمش کنه با این همه معما پیچش داستان ولی صبر میکنم در قسمت های بعدی اون چیزی که لایقش هست رو خواهد گرفت

Deadman Wonderland

rzohjlqlgr6q337i5p76.jpg

نظر : چون از لحاظ بصری جزء انیمه های با کیفیت هستش و رو مبارزاتش هم واقعآ خوب کار شده بر خلاف بلزباب این هفته یه امتیاز بیشتر بهش تعلق میگیره

Beelzebub

cfm4q7r4sp6vrlhqxfo9.jpg

نظر : به خاطر اینکه وارد داستان اصلی شده ولی همچنان مبارزات رو به طور مسخره ای به نمایش در میاره

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
این دوبلر نامی از نظر شکل و شمایل چقدر به نامی میخوره

بهترین دوبلوری که دیدم به چهره کارکتر بخوره!! Nana Mizuki دوبلور هیناتا در انیمه ی ناروتو
عکسش http://cdn.myanimelist.net/images/voiceactors/3/7974.jpg

یک هنرمند واقعی هستش که بعداً یک معرفی خوب ازش میزارم...

راستی اینکه من فعلا اینجا شرکت نمیکنم به خاطر اینه که زیاد انیمه ندیدم فعلا چون چیز زیادی ندیدم لیست و اینا نمیدم بیرون

این چه صیغه ای هستش (: چه ربطی داره عزیز من..حتی اگر یک انیمه هم دیده باشید و خوشتون آمده باشه، کافی هست برای شرکت در این تاپیک.
برای همین هستش که سه تا سطح Beginner، Amateur، Professional رو گذاشتیم که هر کسی که انیمه دیده، بتونه راحت شرکت کنه.

P.S
کمیت مهم نیست، کیفیت مهمه (;

P.SS
حالا مثلاً من خیلی انیمه دیدم که پست میزنم و یا تاپیک رو باز کردم LOL

P.SSS
تشکر حسن جان، منم فردا امتیازهام رو آپدیت میکنم...یک سری از کارهای هفته ای امشب دانلود میشند
فقط ای کاش امتیازهای قبلی رو میگفتی که دیگه راحتر، کم و جمع میکردم
ایشلا برای هفته های دیگه...

آخرین ویرایش:

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
تشکر حسن جان، منم فردا امتیازهام رو آپدیت میکنم...یک سری از کارهای هفته ای امشب دانلود میشند
فقط ای کاش امتیازهای قبلی رو میگفتی که دیگه راحتر، کم و جمع میکردم
ایشلا برای هفته های دیگه...

یادم رفت :p

ایشالا از هفته دیگه :d

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
با تاخیر، امتیازهای هفته ای من
قبلاً معرفی انیمه Ano Hana ، Ao no Exorcisti و Deadman Wonderland رو نذاشته بودم.

Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai
zv43zxl46qwlyuyjjmo0.png

انیمه ی Ano Hana در فصل بهار با 11 قسمت شروع شد و تا الان 6 قسمت آن پخش شده.
داستان انیمه درباره 6 کودک است (سه پسر و سه دختر) که باهم یک گروه به نام "اَبَر محافظان صلح" را تشکیل داده بودند ولی بدلیلی گروه آنها از هم پاشیده شد. بعد از سالها یکی از اعضای گروه "Meiko Honma" دوباره سعی میکنه این گروه 6 نفره رو دور هم جمع کنه.

انیمه داستان ساده ای داره، ولی در عین سادگی از زیبایی خاصی برخوردار هستش که در کنار گرافیک بینظیر و دوبله ی قوی کار، شاهد یک درام خوب و درگیر کننده هستیم.
قبلاً به این انیمه تا قسمت 5 امتیاز 8 رو داده بودم...ولی با دیدن قسمت 6، یک نمره کاملُ احساسی میدم 10

P.S
اگر با همین ریتم بخواد پیش بره، یکی از کارهای خوب این فصل میشه و منتظر یک پایان عالی با سلیقه ی خودم هستم (:

Gosick
gosick-anime-1.jpg

من برخلاف حسن جان، هفته ی پیش با قسمت 17 امتیاز نهایم رو به انیمه دادم (امتیاز 9) و همان 9 برای قسمت 18 هم احساس میکنم کافی هستش.
باید دید که جلوتر چی میشه و ارزش این تغییر امتیاز از 8 به 9 رو داشته یا نـــه!

Ao no Exorcist
BlueExorcist-KeyArt2-edit.jpg

دنیای بزرگ ما دارای "دو بُعد" است که "بُعد اول" انسان ها و "بُعد دوم" را شیاطین تشکیل داده اند. به طور طبیعی دیدن "بُعد دوم" و سفر به دنیایی شیاطین برای انسان ها غیر ممکن است، ولی در بین این دو دسته، انسان هایی وجود دارند که قادر به تشخیص این "دو بُعد" هستند و به عنوان Exorcist (به فارسی: جن گیر) شناخته می شوند.

داستان انیمه ی Ao no Exorcist (به انگلیسی: Blue Exorcist) با این Base آغاز می شود و ماجرای پسر جوان ای به نام "Rin" است که همراه برادر دوقلوی خود در یک کلیسا با کشیش (پدر) آن، زندگی می کنند.
Rin توانایی دیدن "بُعد دوم" را دارد و این موضوع سر آغاز داستان انیمه است که در ادامه باعث تغییر مسیر زندگی Rin می شود.

نظر شخصی: تا الان هیچ کدوم از المان هایی که باعث میشه من از یک کار خوشم بیاد رو تو این انیمه ندیدم، قبلاً تا قسمت 4 بهش 5 دادم و با دیدن قسمت 5، بازم همون 5 از ده رو میدم.

Beelzebub
dc62wplqfhe49efkdufz.jpg

با دیدن قسمت 18، میشه به ادامه ی انیمه امیدوار شد...ولی همچنان تحریکی برای دادن نمره ی بیشتر ندارم، همون 6 سابق کافی هستش.
بعید بدونم که بتونه با این امتیازها وارد TOP لیست ام پایان فصل بشه.

Deadman Wonderland
69960.jpg

Ganta به جرم کشتن وحشیانه ی تمام همکلاسی های خود به زندان مخوفی فرستاده شده که بطور خصوصی اداره می شود و هدف مسئولین آن، نمایش ای از مبارزه زندانی ها مهچون گلادیاتور برای تماشای مردم و VIP ها، است.

قبلاً به چهار قسمت، امتیاز 5 رو داده بودم...با دیدن قسمت 6، ارزش گرفتن یک نمره بیشتر رو داره، ولی بازم صبر میکنم و همون 5 رو در نظر میگریم.

Hanasaku Iroha
hanasaku-iroha.jpg

یکی از سنین های Slice of Life عالی این فصل. به شش قسمت امتیاز 9 رو داده بودم، همچنان تا قسمت 8 هم نظرم باز امتیاز 9 هستش

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل

Tokyo Magnitude 8.0
32423.jpg

انیمه ی کوتاه 11 قسمت ای Tokyo Magnitude 8.0 محصول سال 2009 استدیوهای Kinema Citrus و Bones لحظاتی را از سخت هایی مردم ژاپن (Tokyo) را بعد از یک زلزه ی بزرگ 8 ریشتری به تصویر می کشد.
انیمه در قالب یک درام خوب، داستان خواهر و برادری را نشان میدهد که در بازدید از نمایشگاه روبوتیک، زمین لرزه ای رخ میدهد و شهر توکیو به ویرانه ای تبدل می شود.

انیمه از نظر گرافیکی و دوبله در سطح بسیار قابل قبولی است و در کنار شخصیت پردازی خوب، ببینده شاهد لحظات زیبا و احساس ای هستش.
انیمه موسیقی چندان درگیر کننده ای نداره و نمیتونه از این نظر اهرم فشار قوی رو ببینده باشه، ولی تا همین میزانی که در انیمه کار کردند، تاثیر خودش رو به موقعه داره.

نظر شخصی:
داستان و شخصیت ها بسیار عالی کار شده بود و روند بسیار خوب و درگیر کننده ای برام داشت، بطوری که 11 قسمت رو در یک وعده دیدم و راضی از پای انیمه بلند شدم. بدون تامل، میتونم بگم Tokyo Magnitude 8.0 در بالاترین جایگاه های TOP لیست قرار داره.

آخرین ویرایش:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
ادامه انیمه های در حال پخش

Gosick

khqv4ds1tuyobri3xfc.jpg

سال 1924 (بین جنگ جهانی اول و دوم)، در کشوری خیالی در قلب اروپا (مرکزیت جنگ های جهانی) به اسم ساویل، آکادمی آموزشی ویژه ای به اسم سنت مارگریت وجود داره که در اون داستانها و افسانه های ترسناک و فانتزی متعددی رایجه. کوجو کازویا دانش آموزی ژاپنی (یکی از کشورهای مهم دخیل در جنگ جهانی دوم) به این آکادمی منتقل میشه و در بالاترین طبقه ی کتابخانه ی بسیار بزرگ آکادمی با دختری مرموز به اسم ویکتوریکا دی بلویس آشنا میشه که هوش عجیبی در حل معماهای مختلف داره ...

انیمه ی 24 قسمتی گوسیک که تابحال 18 قسمتش اومده، از روی مانگایی ساخته شده که خود مانگا هم از یک سری رمانهای کوتاه اقتباس شدن. سازنده ها، با ترکیب اتفاقات دنیای واقعی و عناصر فانتزی ، جو معمایی، رازآلود و بعضا ترسناک فوق العاده ای برای انیمه درست کردن. داستان با طرح معماهایی اکثرا جنایی پیش میره، اما هرچه جلوتر میریم داستان اصلی انیمه پررنگ تر میشه.
نکته ی جالب برای من تا بحال این بوده که برای اکثر اتفاقات به ظاهر غیر طبیعی توی داستان، در نهایت دلایل کاملا منطقی ذکر شده. هرچند بعضی مواقع نحوه ی حل معما، واقعا عجیب غریبه! من فقط دوست دارم ببینم که آخر انیمه، داستان اصلی رو هم با دلایل منطقی جمع میکنن یا اینکه کم میارن و از جادو و ... استفاده میکنن!

با توجه به کیفیت عالی انیمه توی همه ی موارد (که از استودیوی خوش سابقه ی Bones غیر از این هم انتظار نمیره) احتمالا میتونه همه جور سلیقه ای رو به خودش جلب کنه.

امتیاز من به این انیمه، 8 از 10 هست.

Nichijou

391xjza4jxqxqujqepg4.jpg

انیمه ی نیچیجو، داستان خاصی رو دنبال نمیکنه. اتفاقات روزمره ی چند دانش آموز توی خونه و مدرسه! این دانش آموزا که اکثرا دختر هستند، با همه ی ویژگی های عجیب غریبی که دارن، (دختر رباتی که توسط یه دختر دانشمند 8 ساله ساخته شده!! پسری که با بز به مدرسه میره!! گربه ای که حرف میزنه و ...) زندگی نرمال و معمولی رو دنبال میکنن. اما تعامل اینها با هم ماجرای انیمه رو تشکیل میده. این ماجرا ها هم اصلا اتفاقات خاصی نیستن! اما همین اتفاقات ساده، بعضا موقعیت های کمدی نابی درست میکنن که بعضیاشون واقعا آدم رو به خنده میندازه.
تا حالا از این انیمه ی کمدی، 8 قسمت اومده و اتفاقا قسمت هشتمش بهترین قسمتش بود.
من دیدنش رو به کسایی که میخوان هفته ای یک قسمت از یه انیمه ی کمدی رو در کنار کارای جدی تری که دنبال میکنن، ببینن پیشنهاد میکنم، اما مسلما همه از اینچنین کاری خوششون نمیاد.

امتیاز من به این انیمه شش بود ولی با دیدن قسمت هشتم، امتیازشو 7 از 10 میدم.

• Like
Reactions: Dinosaur

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل

Mushishi
15328l.jpg

انیمه ی Mushi-shi محصول سال 2005 تا 2006 که در 26 قسمت ساخته شده نگاه متفاوتی از دنیای هستی را به تصویر می کشد.
دنیایی که در آن موجوداتی که نه زنده اند و نه مُرده اند در کنار انسان ها و با انسان ها زندگی می کنند.
هدف ای از بقای خود ندارند و از ابتدایی ترین شکل زندگی در اشکال و ساختارهای بیشمار وجود دارند و نمی توان همه ی آنها را خوب و یا بد داستند.
این موجودات به نام Mushi شناخته می شوند و معدود انسان هایی قادر به دیدنشان است.

داستان انیمه روایت ای از ماجرای محقق ای (Mushi-shi) به نام "Ginko" است که در سفرهای خود هربار به دهکده ای می رسد و با Mushi ای برخورد می کند که مشکلاتی برای مردم دهکده بوجود آورده است.

در انیمه از طراحی تکراری و گرافیک ای سردای استفاده کردند که با محیط و جو داستان و زمان آن هم خوانی بسیار کاملی دارد و همچنین بک گراند های آن ببینده را به یاد نقاشی های سنتی ژاپنی و مردمان قدیم آن زمان می اندازد که بیشتر به مرموز بودن انیمه کمک می کند.

دوبله ی کار خوب هست و صداها با حال و هوای انیمه خوب هماهنگه. در بخش موسیقی با شاهکاری رو به رو نیستم، ولی موسیقی ای که در طول انیمه و انتهای هر قسمت استفاده کردند به طرز عجیبی با انیمه و داستان اش هماهنگی دارد که در پایان هر قسمت بیننده را به فکر و تنهایی فرو میبرد.

ریت سنی انیمه مناسب هستش (بالای 13 سال) و با تم ماورالطبیعی که داره، بخوبی میتواند بیننده را به چالش و فکر بکشد.

نظر: Mushi-shi رو واقعاً دوست دارم و جزء عجیب ترین و بهترین انیمه هایی هستش که دیدم. نظریش، قابل مثال نیست.

آخرین ویرایش:

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
منم کمُ بیش میشینم نگا میکنم :d
OnGoing Anime :
Naruto Shippuden

One Piece

Anime Movies :
5Centimeters Per Second

The Girl Who Leapt Through Time

Howl's Moving Castle

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
انیمه های فصلیه من:

Deadman Wonderland

rzohjlqlgr6q337i5p76.jpg

این انیمه رو خیلی دوست دارم سبکش کشتار جمعیه به شیوه نسل کشیه!
همینطوری فرتو فت آدمای تو انیمه پر پر میشند.
نمره 8

Beelzebub

cfm4q7r4sp6vrlhqxfo9.jpg

به حمدالله بلاخره برگشت تو خط مانگا داشت حالم از فیلراش به هم می خورد!
به افتخار این موضوع
نمره 8

Gintama

863.jpg

تکلیف این انیمه رو نمیتونم روشن کنم! 200 قسمت دادن بعد رفتن حالا دوباره برگشتند
گفتم بزارمش تو فصلیا شاید دوباره یهو ولش کردن.
اما اینطوری بگم که کر کر خندس بعضی وقتا که بلیچ رو مسخره میکنه از خنده دل درد میگیدرم!

نمره 9

پست بعدیم "انیمه های به پایان رسیده"

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر