بهترین های دنیای Anime به انتخاب اعضای بازی سنتر (آخرین آپدیت ها با پست 141)

نظر سنجی پایان فصل بهار

• مجموع رای دهنده‌ها
    12
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

<^SIleNT^>

کاربر سایت
Dec 31, 2007
356
نام
Ash
یا مثلا Bleach ! این همش جنگه یه داستان نسبتا ساده بقیش جنگ ، ظاهرا کسی توی بلیچ نمی میره . خلاصه باز هم واسه من شروعش خوب بود ولی هرچی پیش رفت ضعیفتر شد .

bleach که واقعا شروع قوی ای داشت،این 70 اپیسود اول واقعا چیزای به یاد ماندنی و جذابی بودن.اگه همینطوری ادامه میداد کل industry ـه انیمه رو رو قبضه میکرد!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
bleach که واقعا شروع قوی ای داشت،این 70 اپیسود اول واقعا چیزای به یاد ماندنی و جذابی بودن.اگه همینطوری ادامه میداد کل industry ـه انیمه رو رو قبضه میکرد!
من چرا دقیقا برعکس تو فکر میکنم :D؟ بدترین شروع رو داشت تا جایی که من بعد 3 4 قسمت dropـش کردم به کل. البته همه میگن از 20 و اینا ولی همون اوایلش به نظرم من بیش از حد ضعیف بود!

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
من چرا دقیقا برعکس تو فکر میکنم :D؟ بدترین شروع رو داشت تا جایی که من بعد 3 4 قسمت dropـش کردم به کل. البته همه میگن از 20 و اینا ولی همون اوایلش به نظرم من بیش از حد ضعیف بود!

شهاب من هم با شروعش خیلی حال کردم... جز کنشین کم انیمه ای به پاش می رسه :D

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
اینم نظرات من !
البته من فقط همینا رو دیدم چون تازه کارم !:d

Complete Anime
Naruto
Death Note
Pandora Hearts

Ongoing Anime
One Piece
Naruto Shippuuden
Bleach
Fairy Tail

Film
Howl's Moving Castle

آخرین ویرایش:

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
من تازه یه انیمه دیگه یادم افتاد که تو لیستم نگذاشتمش . کسی Bakemonogatari رو دیده ؟ واسه سبکش خیلی قشنگ بود ...

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
Bleach کار خوبی هستش و میتونه به راحتی جزء TOP ها باشه، ولی باید به سلیقه ی طرف هم بخوره که متاسفانه من نمیتونم جزء TOP ام بزارمش و اون خواسته های من توی انیمه براورده نشده...ولی کار بسیار سرگرم کننده ای هستش و دنبالش میکنم.

شروعش تا زمانی که "تایچو" ها وارد داستان نشده بودند، هیچ جذبه ای نداشت و نمیتونم بگم که شروع خوبی داشت.

من تازه یه انیمه دیگه یادم افتاد که تو لیستم نگذاشتمش . کسی Bakemonogatari رو دیده ؟ واسه سبکش خیلی قشنگ بود ...

Bakemonogatari باید کار خوبی باشه، یک بار زیرنویس ـش تو همون اوایل کار Drop شد..ولی الان دوباره شخص دیگه ای کار زیرنویس ـش رو شروع کرده.

ظاهراً انیمه ی مثبت + بالایی هم میزنه!!

P.S
این پستی که زدید رو Vote حساب کنم برای این انمیه...

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
Bakemonogatari به نظرم بد نیومد... فقط این Haremـش رو اعصابِ یه کم... چه جوریاست؟
یه کم بیشتر از داستانش بگید.

اگه لینک Full HD, HD سراغ دارید دریغ نفرمایید در پروفایل :D

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
Bakemonogatari به نظرم بد نیومد... فقط این Haremـش رو اعصابِ یه کم... چه جوریاست؟
یه کم بیشتر از داستانش بگید

نه Harem نیست . داخل بهترین حالت Triangle هستش . سبک گرافیکی خاص و عجیبی داره و دیالوگ هاش هم زیادن . داستانش رو نمی دونم چطوری بگم در مورد کیس های ماوراءطبیعیه ولی بازم اصلا شبیه اونی نسیت که آدم انتظار داشته باشه .

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
انیمه به اتمام رسیده Complete Anime

Ergo Proxy​
12996.jpg

Ergo Proxy انیمه ی کوتاه 23 قسمتی که داستان آینده ی زمین را بعد از یک انفجار بزرگ نشان میدهد که بازماندگان در شهرهای پیشرفته ی جدا از هم زندگی میکنند.
خارج از این شهرها، همه چیز نابود شده و آبرهای ناشی از انفجار بزرگ، زمین را تاریک کرده است.
اما در این شهرها، مردم برای گذراندن زندگی خود از روبوت ها استفاده می کنند و وابستگی زیادی به آنها پیدا کردند که در این بین ویروس ناشناخته ای با حمله به بعضی ربوت ها باعث بیمار شدن آنها شده و ربوت ها دیگر از انسان ها اطاعت نمی کنند.

در طرف دیگر داستان دختری به نام "Re-l" وجود دارد که با روبوت مخصوص خود وظیفه ی جمع آوری ربوت های آلوده دارد که در یکی از این تعقیب ها وارد ماجرای پیچیده ای می شود.

در اویل انیمه شاید فکر کنید که با یک انیمه ی ساده طرف هستید، ولی بعد از چند قسمت ابتدایی، وارد پیچیده ای زیادی میشوید که برای درک مهفوم واقعی آن نیاز به مطالعه و تحقیق بسیار در فرهنگ ها، اساطیر و فلاسفه است. سطح دیالوگ ها بسیار سنگین هستش و با ساختار بینظیری که در کنار جو سیاه انیمه که حتی در طراحی و گرافیک انیمه شاهد آن هستیم، مخاطب های این انیمه را محدود و خاص می کند.

دوبله ی کار بسیار خوب هستش و صداهای اشنایی زیادی در انیمه به گوش می رسد.

در نهایت Ergo Proxy اثر پیچیده و ارزشمندی است که در TOP لیست خیلی از انیمه بین ها قرار دارد که از ارزش دیدن را دارد.

آخرین ویرایش:

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود

در این مورد باهات کاملا مخالفم به نظر من که از قسمت 10 به بعد واقعا نمیشد ول کرد انیمه رو.نمیدونم چه چیزی زد تو ذوقت....

completed anime
naruto*
captain tsubasa
angle beats
shiki

ongoing anime
naruto shippuuden*
bleach*
one piece

اونایی هم که ستاره زدم ماله یه استودیو هست البته همیت استودیو فوتبالیستها رو هم درست کرده(سوباسا رو نمیگما)
در مورد Shiki هم بعدا با عکس داستان معرفیش میکنم انیمه ی خیلی کوتاهی هست ولی نکات جالبی توش داشت اگه اشتباه نکم 23 قسمت بود.

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
انیمه های در حال پخش (فعلا در مورد 3 تا انیمه):

Ano Hana

AnoHana.jpg

برنامه ی زندگی جینتان اینه: از خواب بلند میشه ، یه چیزی میخوره، میخوابه، کمی پلی استیشن بازی میکنه، یه چیزی میخوره و باز دوباره میخوابه و همین. نه سرکار میره، نه مدرسه و نه حتی با دوستانش بیرون میره. جینتان گذشته ی سختی داشته و زندگی الانش هم کاملا بی هدف دنبال میشه. اما، دوران کودکی جینتان، به همراه 5 نفر دیگه از دوستانش، دوران بسیار خوشی بوده. هرچند که همه ی اونها، الان و در دوران بلوغ، تغییرات زیادی کردن. منما، یکی از همون دوستهای کودکی جینتان هست که تقریبا هیچ تغییری با اون موقع نکرده. منما دوست داره که جینتان و بقیه ی دوستان دوران کودکی رو دوباره کنار هم ببینه،حتی با وجود اینکه جینتان، وجود منما رو نتیجه ی "استرس" خودش میدونه ...

این انیمه ی 13 قسمتی که تا الان 5 قسمتش اومده، به نظر من بهترین کار این فصل هست. داستان جالب، با شخصیت هایی متفاوت و قابل باور و روایت منظمی که هیچ موقع از ریتم نمیفته، به همراه کیفیت بصری و صوتی خوب و قابل قبول، باعث شده تا یک کار درام عالی رو شاهد باشیم.

من به این انیمه تا اینجا که دیدم، امتیاز 8 از 10 رو میدم.

Hanasaku Iroha

Iroha.jpg

اوهانا، دختر 16 ساله ای هست که حداقل نمیشه گفت که یه دختر معمولی هست. روحیه ی مستقلی داره. شاید به خاطر اینکه خیلی با مادرش (تنها عضو خانواده اش) صمیمی نیست و کلا درک درستی از مفهوم خانواده و اجتماع نداره، به طوریکه یکی از بزرگترین آرزوهاش اینه که از یه خانم مسن، شکلات بگیره! به هر حال، اوهانا مجبور میشه که شهر کاملا مدرن توکیو رو ترک کنه و به پیش مادربزرگی که تابه حال ندیده بره. مادربزرگی که مدیر یک مهمانخانه ی سنتی به سبک دهه های 20 و 30 ژاپن هست. اوهانا از این اتفاق خیلی خوشحاله. اما همه چیز اونطور که فکر میکرد نیست. اوهانا از این به بعد باید تو یه جمع بزرگ زندگی کنه ...

این انیمه ی 26 قسمتی، که تابحال 7 قسمتش اومده، شروع فوق العاده ای داشت. بعد از دو سه قسمت اولیه، انیمه سعی به معرفی کاراکترهاش داره و من حدس میزنم به زودی به ریتم و روایت مناسب خودش برگرده. بعضی از شخصیت های انیمه، بخصوص خود اوهانا، خیلی خوب و دوست داشتنی پرداخته شدن. کیفیت بصری و صوتی این انیمه فوق العاده اس و از بهترین های این فصله.

من به این انیمه تا اینجا که دیدم، امتیاز 7 از 10 رو میدم.

Toriko

Toriko.jpg

Itadakimasu
انیمه ی توریکو رو میشه تو کلمه ی بالا خلاصه کرد! تو دنیای توریکو، خوشمزه ترین تقریبا هم معنی خطرناکترین هست! بهترین مواد غذایی یا موجودات خطرناک و بزرگی هستند که با Capture Level های مختلف، آماده ی شکار کردن انسان ها هستند یا توی مکانهای خطرناکی هستند که توسط موجودات خطرناک تری محافظت میشن! در نتیجه کسی توی شناخت غذاها موفق تره که با این خطرات آشنا باشه و بتونه از پسشون بربیاد. توریکو، یکی از این آدم هاست. عاشق غذا و غذا خوردن، شجاع و آماده ی کله پا کردن حریف های بزرگش با تکنیک های کارد و چنگالش! کوماتسو هم سرآشپز جوان و البته نه چندان شجاعی هست که آرزو داره روزی یک آشپز با کلاس جهانی بشه. این دو با هم به دنبال طعم ها و غذاهای خوشمزه، ماجراجویی های زیادی رو دنبال میکنن و با شخصیت ها و اتفاقات جالبی روبرو میشن.

انیمه ی توریکو رو میشه نسخه ی سطح پایین تر وان پیس دونست. تم دزد دریایی باید با آشپزی عوض بشه! متاسفانه، به نظر من، کیفیت صوتی و بصری توریکو هم کاملا متوسط هست. اما بعضا تیکه های اکشن و کمدی کار، به قدری خوب هستند که دلیلی برای ادامه ی این انیمه بوجود بیارن.

تابحال 6 قسمت از این انیمه ی 13 قسمتی اومده که من بهش امتیاز 5 از 10 رو میدم. البته قصد داشتم امتیاز رو 4 بدم، اما به خاطر چتند تا تیکه ی طنز عالی توی قسمت چهارم یه نمره بهش اضافه کردم!

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
در این مورد باهات کاملا مخالفم به نظر من که از قسمت 10 به بعد واقعا نمیشد ول کرد انیمه رو.نمیدونم چه چیزی زد تو ذوقت....

من دقیقا یادمه از چه قسمتی . از اون قسمت که این کاپیتانه اومد دنبال دختره و اون نبردشون دیگه نمیشد ولش کرد . (تا حدود قسمت 70 اینا)

ولی این حرف دوستمون رو من قبول دارم که 3-4 قسمت اولش خیلی خسته کننده بود . من دقیقا یادمه 2 بار نشستم ببینمش سر بار اول قسمت دوم بار بعدی قسمت چهارم ولش کردم . به اجبار دوستان !:d ده قسمت رو با همدیگه به زور دیدم دیگه جذب شدم . ولی مثلا OP یا Naruto برام این طوری نبود .

یه نکته جالب اینه که من اول Naruto رو دیدم بعد اومدم سراغ One piece . تا وسطای One Piece می گفتم Naruto بهتزه و اینا ولی وقتی OP شروع کرد جالب شدن (رفتن توی Grand Line و اینا) نظرم عوض شد . واقعا کاراکتر های OP نسبت به بقیه یه سر و کله بالاترن .

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
انیمه به اتمام رسیده Complete Anime

Angel Beats
61u83sbzp3avpm9hf7o.jpg

انیمه ی Angel Beats با بیدار شدن پسری (Yuzuru) در دبیرستانی آغاز می شود که تعدادی از دانش آموزان مدرسه در حال جنگ با فرشته ای که شبیه یک دختر است، درگیر هستند.
کم کم Yuzuru متوجه میشود این مدرسه، دنیایی مردگان است و تمام کسانی که در این مدرسه هستند، همگی قبلاً مرده اند، ولی به دلیلی اینجا با یک فرشته سر جنگ دارند.

انیمه ی کوتاه 13 قسمت ای Angel Beats، بر اساس یکی از مهم ترین اعتقادات مردم ژاپن ساخته شده که می توان ریشه هایی از فرهنگ آنان را در انیمه دید.
انیمه روند بسیار خوبی دارد و با شخصیت پردازی خوب، به راحتی می تواند ببینده را درگیر احساسات کند.
گرافیک کار بسیار عالی و چشم نواز است که در کنار دوبله ی قوی، دوبلورهای آن، یک اثر به یاد ماندی در سال 2010 ساخته شده است.

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
Tokyo Girls

Miho Fukuhara
mzjtj7slp9d6y7lypste.jpg

خانم Miho Fukuhara (به ژاپنی: 福原 美穂) در شهر ساپورو (به ژاپنی: 札幌 به انگلیسی: Sapporo) که بزرگترین شهر در هوکایدو (به ژاپنی: 北海道، به انگلیسی: Hokkaido) که دومین جزیره ی بزرگ ژاپن است، در سال 1987 به دنیا آمد.

Miho از کودکی به دلیل علاقه ی بسیار والدين اش به موسیقی، تا سن نوجوانی، زندگی اش با انواع سبک های موسیقی احاطه شده بود. Miho در همان نوجوانی در مسابقه ی کارائوکه (به انگلیسی: karaoke) برنامه ی تلويزيون ای هوکایدو، توانست چهره و استعداد خود را مطرح و ثابت کند و بعد از اتمام دبیرستان در سال 2006 تک آهنگ "The Roots" را عرضه و در اواخر 2008 با آلبوم کوتاه "Step Out" کار خود را آعاز کرد.
Miho بعد از پخش تک آهنگ "Change" توانست نام خودش را در لیست سالانه "Japan Hot 100" جای دهد.

Miho Fukuhara تا کنون دو آهنگ بسیار زیبای "Let It Out" و "Starlight" را برای انیمه ی سریالی Fullmetal Alchemist Brotherhood و فیلم سینمایی انیمه ی Onigamiden، را در سال 2009 و 2011 خوانده است. همچنین از دیگر آهنگ های زیبای آن می توان "Hanabi Sky" از آلبوم Music Is My Life نام برد.

این خواننده جوان با وجود اینکه سابقه ی زیادی در خوانندگی ندارد و کارهای زیادی را عرضه نکرده، ولی با 24 سال سن، در میان Jpop Artists های TOP قرار دارد.

نظر شخصی: صدای Miho Fukuhara رو خیلی دوست دارم و یک طوری خاص هستش، بخصوص تو Ending دوم انیمه Fullmetal Alchemist Brotherhood.

++++++++++++++++++++++

یک توضحیی در مورد این بخش جدید تاپیک بدم.
اسم تاپیک رو برای این دنیایی انیمه قرار دادم که بشه به غیر از خود انیمه، در مورد مسائل دیگه ی دنیای انیمه هم صحبت کرد و TOP هامون رو معرفی کنیم.
سعی میکنم به مرور زمان تمام ایده هام و پیشنهاد های دوستان رو تو تاپیک اجرا کنم که یک تاپیک چندساله با یک Base خوب داشته باشیم.

دو بخش Tokyo Girls و Tokyo Boys رو قبل از ایجاد این تاپیک به فکرش بودم که بخشی رو برای معرفی چهره هایی که به نوعی به دنیایی انیمه مرتباط باشند رو قرار بدم.

این چهره ها می تونند، از خوانندگان، گویندگان (دوبلورها)، کارگردان ها، مانگا نویس ها و ده ها مورد دیگه باشند که با دنیایی انیمه در ارتباط اند.

این بخش فعلاً Vote گیری نداره و بیشتر بر اساس معرفی چهره های محبوب اعضا هستش که عزیزان باید دقت کنند که یک معرفی هرچند کوتاه ولی خوب و جامع رو برای چهره های TOP خودشون در سطح Pro باید ارسال کنند.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Farh@d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
حرکت خوبی خلیل... مرسی... من الان شدید گرفتار درسم ( مثــلا :D ) ولی اولین کسایی که بخوام توی این بخش معرفی کنم Kouji Wada و Ayumi Miyazaki خواهد بود :D!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر