System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

lمن فعلا اپدیت نمیکنم...
به نظرم سونی داره یه کارایی میکنه
یه سوال دوستانی که دیگه نمیتونن کانکت شن ایا تا حالا از هیچکدوم از روش های هک ps3 استفاده کرده بودن؟؟

با سلام خدمت تمامیه دوستان ، عزیز ظاهرا سونی داره کارهایی میکنه من جایی خوندم که کسایی که به هیچ عنوان هکی نکردند ، چه بازی چه کنسول نباید بتونند بعد از اپدیت به PSN وصل بشند (ERORR 807210b23) ! همینم شد البته دوستانم نه بیشتر ! کسایی که هک داشتند همه از دم تونستند به PSN وصل و بازی کنند ! ظاهرا سونی گفته که از همین طریق میخواد هکرهارو شناسایی کنه ! جالبه که برای من و دوستم که در همین سایت هم عضو هست هنوز اپدیتی نیومده ( که احتمال میدم دستگاه هایی که برای ژاپن هستند فعلا اپدیتی نیومده ) ! به هر حال سونی نمیزاره همینطوری هک کنندو اعتباره سونیو مثل XBOX بیارن پایین ! ( بحث کل کل نیست ) ! از KILLZONE 3 به بعد هم ظاهرا بازیهای PS3 با کد عرضه میشوند ، پس به هرحال دست هکرهارو کاملا خواهد بست !

((تمام هرفهایی که من زدم از سایتها خوندم و نمیتونم در بارش 100% با اطمینان بحث کنم ولی در باره کد گیمهای اینده خودتون هم میدونید که درست هست ! و حتما شنیدید ))

• Like
Reactions: iMahmoud
با سلام خدمت تمامیه دوستان ، عزیز ظاهرا سونی داره کارهایی میکنه من جایی خوندم که کسایی که به هیچ عنوان هکی نکردند ، چه بازی چه کنسول نباید بتونند بعد از اپدیت به PSN وصل بشند (ERORR 807210b23) ! همینم شد البته دوستانم نه بیشتر ! کسایی که هک داشتند همه از دم تونستند به PSN وصل و بازی کنند ! ظاهرا سونی گفته که از همین طریق میخواد هکرهارو شناسایی کنه ! جالبه که برای من و دوستم که در همین سایت هم عضو هست هنوز اپدیتی نیومده ( که احتمال میدم دستگاه هایی که برای ژاپن هستند فعلا اپدیتی نیومده ) ! به هر حال سونی نمیزاره همینطوری هک کنندو اعتباره سونیو مثل XBOX بیارن پایین ! ( بحث کل کل نیست ) ! از KILLZONE 3 به بعد هم ظاهرا بازیهای PS3 با کد عرضه میشوند ، پس به هرحال دست هکرهارو کاملا خواهد بست !

((تمام هرفهایی که من زدم از سایتها خوندم و نمیتونم در بارش 100% با اطمینان بحث کنم ولی در باره کد گیمهای اینده خودتون هم میدونید که درست هست ! و حتما شنیدید ))
سلام.من update کردم و هیچ مشکلی برام پیش نیومد ولی توصیه میکنم که حتمآ از طریق خود ps3 و حتمآ همون رجین خود دستگاه رو update کنین .اگر سونی بخواد جلو هک کردن رو بگیره نمیاد تر و خشک رو باهم بسوزونه..!من هک نکردم و نمی کنم ولی این رو هم از سونی توقع دارم(نه تنها من بلکه همه)دست رسی منو از psn قطع نکنه.سونی حتمآ یه راه دیگه ای پیدا میکنه.

دوستان گرامی و عزیز
بارها اعلام شده واسه اخبار و اطلاعیه های جالبتون!! منبع ذکر کنید!
تر و خشک با هم نسوزه و کسایی که هک کردن میتونن برن و .... اینارو از کجا آوردین آخه؟؟
اعضای فنی سونی یعنی اینقدر خنگ تشریف دارن که اینجوری بخوان بن کنن؟؟؟؟!
من تا حالا دستگاهم رو هک نکردم چه از طریق_ دانگل و چه CFW ! دیشب آپدیت کردم و به راحتی هم به PSN وصل شدم و هیچ مشکلی هم نیست...

دوستان گرامی و عزیز
بارها اعلام شده واسه اخبار و اطلاعیه های جالبتون!! منبع ذکر کنید!
تر و خشک با هم نسوزه و کسایی که هک کردن میتونن برن و .... اینارو از کجا آوردین آخه؟؟
اعضای فنی سونی یعنی اینقدر خنگ تشریف دارن که اینجوری بخوان بن کنن؟؟؟؟!
من تا حالا دستگاهم رو هک نکردم چه از طریق_ دانگل و چه CFW ! دیشب آپدیت کردم و به راحتی هم به PSN وصل شدم و هیچ مشکلی هم نیست...
شما درباره ی چیزی که نمی دونی اظهار نظر نکن پا برهنه نپر وسط حرف کسی من جواب اون دوستمون رو دادم کسی اینجا اخبار اعلام نکرده بعضی ها بعد از update نتونستن به psn وصل بشن بعضی ها تونستن حالا این کجاش منبع می خواد..!؟ و گفتم که به احتمال زیاد سونی کاری نمی کنه که user اذیت بشه و دسترسیش به psn قطع بشه این دوستمون گفت سونی داره یه کارای میکنه منم گفتم update کردم مشکلی پیش نیومده شما میگی منبع بزار من خودم update کردم مشکلی پیش نیومد.خواهشآ اول بخون بد نظر بده.

برای من الان وصل میشه اما تا هر بازی رو PLAY میکنم از PSN میام بیرون..
مشکل کجاست

---
تا به حال هیچ برنامه ای مربوط به هک jail break این چیزا هم اصلاسمتشون نرفتم..

آخرین ویرایش:
برای من الان وصل میشه اما تا هر بازی رو PLAY میکنم از PSN میام بیرون..
مشکل کجاست

---
تا به حال هیچ برنامه ای مربوط به هک jail break این چیزا هم اصلاسمتشون نرفتم..

ip هاتون بن شده:d یه هفته دیگه درست میشه;)یا چند روز دیگه

بله برای بار اول که بن شی، یک هفته طول میکشه اکانتت ازاد بشه. من که هک نکردم خوشبختانه... این طور که بوش میاد فکر کنم از هر 10 تا بن، 9 تاش از ایران باشه :d

من دستگاه را با cfw 3.55 اپدیت کرده بودم همین امروز دوباره اپدیت 3.55 اورجینال را نصب کردم بعد از اون هم به فریمور 3.56 اپدیت کردم ساعت حدودا 2 بود که اپدیت تموم شد ولی نمیتونستم انلاین شم :-/
ارور 807210b23 را میداد !
ولی همین الان امتحان کردم دیدم درست شده !
این بود تمام اتفاقی که امروز برای من روی داد:d

من دستگاه را با cfw 3.55 اپدیت کرده بودم همین امروز دوباره اپدیت 3.55 اورجینال را نصب کردم بعد از اون هم به فریمور 3.56 اپدیت کردم ساعت حدودا 2 بود که اپدیت تموم شد ولی نمیتونستم انلاین شم :-/
ارور 807210b23 را میداد !
ولی همین الان امتحان کردم دیدم درست شده !
این بود تمام اتفاقی که امروز برای من روی داد:d

این پیغام ارور برای ایراد از DNS هست معمولا در ایران البته !
با تغیر DNS به یکی از اینها :
http://theos.in/windows-xp/free-fast-public-dns-server-list/

برطرف میشه ...
برطرف شدن ایراد به صورت خود به خودی هم مربوط به ایران هست... که با DNS گذاشتن درست میشه ولی برای دانلود Update ها در ون زمان مشکل دارید که میتونید از چیز پی ان استفاده کنید برای دانلود آپدیت ها ولی DNS ها رو ست کنید میتونید راحت بدون هیچ ایرادی آنلاین بازی کنید !

• Like
Reactions: M3ti J70
دوستان به نظرتون این بن فعلی که کانکت نمیشه برای دوستانی که تا حالا کپی نکردن نمیتونه به دلیل share بازی های psn باشه؟؟؟ (نمی دونم که این کار کلا قانونی هست یا نه)

دوستان به نظرتون این بن فعلی که کانکت نمیشه برای دوستانی که تا حالا کپی نکردن نمیتونه به دلیل share بازی های psn باشه؟؟؟ (نمی دونم که این کار کلا قانونی هست یا نه)
نه اصلا ربطی نداره! اون امکان شِیر کردن رو خود سونی گذاشته، چرا غیر قانونی باشه!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or