همه چیز درباره ی Xbox Live

سلام دوستان من اون اپدیت 3 مرحله ای رو انجام دادم lt نکردم حالا باید چکار کنم بیام لایو میگن بن میشم راه حل من چیه چه باید بکنم نجات پیدا میکنم اگه الان lt بزنم دیگه بن نمیشم

اگه فلگ نشده باشی یه lt+ بزن بازیتم پچ کن حله.

میخوام یه سایت باحال براتون بذارم که وقتی میخواهید توی لایو ثبت نام کنید، بتونید مشخصات و آدرس الکی ولی معتبر داشته باشید. یعنی آدرسی که میده وجود داره و سیستم فکر میکنه که شما خودتون هستید. این سایت حتی براتون یک آدرس ایمیل الکی با همون نام درست میکنه که بتونید به عنوان ایمیل خودتان استفاده کنید.

آدرس سایتش هستش: fakenamegenerator.com

خیلی راحت کشوری را که میخواهید انتخاب کنید و سایت حتی آدرس و شماره تلفن هم برای شما درست میکنه.

میخوام یه سایت باحال براتون بذارم که وقتی میخواهید توی لایو ثبت نام کنید، بتونید مشخصات و آدرس الکی ولی معتبر داشته باشید. یعنی آدرسی که میده وجود داره و سیستم فکر میکنه که شما خودتون هستید. این سایت حتی براتون یک آدرس ایمیل الکی با همون نام درست میکنه که بتونید به عنوان ایمیل خودتان استفاده کنید.

آدرس سایتش هستش: fakenamegenerator.com

خیلی راحت کشوری را که میخواهید انتخاب کنید و سایت حتی آدرس و شماره تلفن هم برای شما درست میکنه.

سلام اول تشکر بابت سایت باحال
میشه فقط از این لیستی که به ما میده ما شماره تلفن و آدرس رو استفاده کنیم بقیه رو مشخصات خودمون رو بذاریم مثل ایمیل خودمون و اسم خودمون ؟

سلام
من تا حالا با XBOX به اینترنت یا لایو متصل نشدم...میخام الان متصل بشم این فایل چی چیه بره AVI نشون بده دانلود کنم....کجا برم چی کار کنم؟؟؟فریومرم این جدیدست معروف به فریمور کینکت:d اگه وصل بسم بن میشم من که نمیخام بازی کنم که بن بشم میخام این فایلرو دانلود کنم_______بابا یکی کمک کنه
کمک-کمک-کمک-H E L P ME

سلام
دوستان من میخواستم چند تا dlc بگیرم
اما به دلیل محدودیت دانلود امکان داه مدت زمان زیادی طول بکشه دانلودم
بعد تا جایی که یادم میاد اگه دستی یه دانلودی روپاوز کنی از active download میرفت و نمیدونستم از کجا پیداش کنم
حالا ممنون میشم بگید از چه طریقی پاوز کنیم که بشه دانلود رو دوباره پیدا کرد
بعد اگه وسط دانلود مشکلی پیش اومد یا کنسل رو زدیم ، بازی که پولش رو دادیم رو چه جوری دوباره دانلود کنیم
دوستان ممنون میشم سریع جواب بدید چون میخوام از این حراجی R* استفاده کنم...

سلام
من تا حالا با XBOX به اینترنت یا لایو متصل نشدم...میخام الان متصل بشم این فایل چی چیه بره AVI نشون بده دانلود کنم....کجا برم چی کار کنم؟؟؟فریومرم این جدیدست معروف به فریمور کینکت:d اگه وصل بسم بن میشم من که نمیخام بازی کنم که بن بشم میخام این فایلرو دانلود کنم_______بابا یکی کمک کنه
کمک-کمک-کمک-H E L P ME
شما برای این که اون فایل کدک رو برای پخش ویدئو ها بگیرید باید یه فرمت که پخش نمی شه رو وقتی به اینترنت وصل هستید اجرا کنید که بهتون ارور می ده و شما می خواد کدکش رااز لایو بگیرید از اونجا شما رو به یه صفحه ای می بره و یه فایل 3-4 مگی دانلود می کنید .

اگر بن شدن براتون مهمه فقط شما لازمه فریم ویرتون LT باشه. اما اگر بن شدن براتون مهم نیست و بعد از این که به لایو وصل شدید وکدک گرفتید و دیگر نخواهید به لایو وصل بشید! با هر فریم ویری دوست داشتی برو چون که برای بن کردن اول میری تو لیست سیاه بعدش یه موقع مقرر بن می شید سریع بن نمی شید!

سلام
دوستان من میخواستم چند تا dlc بگیرم
اما به دلیل محدودیت دانلود امکان داه مدت زمان زیادی طول بکشه دانلودم
بعد تا جایی که یادم میاد اگه دستی یه دانلودی روپاوز کنی از active download میرفت و نمیدونستم از کجا پیداش کنم
حالا ممنون میشم بگید از چه طریقی پاوز کنیم که بشه دانلود رو دوباره پیدا کرد
بعد اگه وسط دانلود مشکلی پیش اومد یا کنسل رو زدیم ، بازی که پولش رو دادیم رو چه جوری دوباره دانلود کنیم
دوستان ممنون میشم سریع جواب بدید چون میخوام از این حراجی R* استفاده کنم...
اول سوال آخریتون رو جواب بدم. شما اول بازی رو دانلود می کنید بعد MP اون رو پرداخت می کنید یعنی اول بازی رو به صورت دمو دانلود می شه بعد آنلاک گیم رو می زنید بعد چقدر می خواد ازتون بعدش Redeem code مایکروسافت پوینتتون رو وارد می کنید اونوقت بازی فول می شه.

برای resume کردن بازی اگر برقها هم برن میشه دانلود بازی رو ادامه داد متاسفانه حالا حضور ذهن ندارم چه گزینه هست ولی چیزی که یادمه سر راست هست! ولی نکته مهم این که بازی که استاپ کردید رو بعد از این که به لایو وصل بشید معمولا خود به خود ادامه دانلود داده خواهد شد...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or