بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

روم سیاه هنوز remakeرو بازی نکردم:(

Remake برای کدوم کنسوله؟؟؟؟ PS2 ??
آها پس بگو چرا همه به resident evil 2 رای دادن چون بعضی ها ریمیکو اصلا بازی نکردن که ببینن چقدر قشنگه یا حتی نمیدونن رو کدوم کنسوله.:d اقای کندی و بهزاد بهتون توصیه میکنم حتما بازیش کنین.

آها پس بگو چرا همه به resident evil 2 رای دادن چون بعضی ها ریمیکو اصلا بازی نکردن که ببینن چقدر قشنگه یا حتی نمیدونن رو کدوم کنسوله.:d اقای کندی و بهزاد بهتون توصیه میکنم حتما بازیش کنین.
تیکه میندازی دیگه.خب تا حالا دستم نرسیده وگرنه من اویل ببینمو تمومش نکنم دستم بشکنه .اصلا بهم برخورد.بگو نسخه pcرو از کجا میتونم بخرم تا تو یه چشم به هم زدن تمومش کنم.

الان دانلودش كردم خوب دراورديش اتفاقا اهنگ اتاق سيو ميخواستم خدايش عجب اتاق ارامش بخشيم بود
عزيز جان اگر بازم از اين كارا داري بزار ما استفاده ميكنيم
ممنون
خواهش می کنم
درود بر هوی‌متال !
البته به جز کارهای استاد زیمر.

بچه ها چقدر از اصول تاپیک خارج میشین. یکم بیشتر در موردRE صحبت کنین!

در مورد این صحبت کنین که کدوم بخش از بازی RE2 براتون جالب تر بوده.

حالا به پیشنهادم گیر ندین ها. میرم تو شوک !
درود بر راکر های نارنجی!
جالب ترین بخش داستان پردازیش بود که هیچ مشکلی نداشت در ضمن رنگ آمیزی این بازی رو دوست دارم همین ها باعث شد به ریمیک رای ندم
افشین خان، من منتظرم‌ها :دی
الان میزارم
سیلام به همه:d

اقا افشین بابا مگه اشکالی داره که اول با کلر بازی کنم ؟:d کلر که عشقمه:d

انگار خیلی واس این اهنگ ها تو زحمت افتادی :d:d

ما هم منتظریم اق افشین
منم دوست دارم با کلیر بازی کنم!!!!
ولی سیو 00 رو!
نه زحمت زیادی نداشت ولی دوست دارم کار بیهوده انجام ندم اگر شما دوست دارید بزارم;)
1-بله.شکی نیست که رزیدنت اویل 2 یکی از بهترین ها بود.گرچه من فکر می کردم که رزیدنت اویل 3 حیلی بیشتر از 2 رای بیاره.با اینکه خودم هم 2 رو بیشتر دوست دارم.ولی خیال نمی کردم که بقیه هم اینطوری فکر کنند.
2-Big Boss جان!دمت گرم.پس ما دو تا هم دردیم.در ضمن درستش هم همونه که بازی رو با کلیر شروع کنی.چون طبق اظهارات کاپکوم در دارک ساید و کتاب Archives داستان اصلی رزیدنت اویل 2 سناریوی کلیرA/لیونB است.به امید ظهور بانو ردفیلد در رزیدنت اویل 6 یا هر کوفت و زهر مار دیگه ای.
3-یک نفر توی همین تاپیک گفته بود که رزیدنت اویل 4 از همه لحاظ بهتره.از لحاظ داستان،ترس و....:d جالب اینجاست که ضعیف ترین و پیش پا افتاده ترین داستان متعلق به همین رزیدنت اویل 4 است.چون اصلا به خاطر داستان ساخته نشد.بلکه قصدش تحول در گیم پلی بود.فکر کنم ایشون داستان رزیدنت اویل 2،کد ورونیکا و 5 رو نمی دونند.در مورد ترسناکیش هم که دیگه چیزی نمی گم.چون فکر کنم ایشون فقط رزیدنت اویل 4 رو بازی کردند.:d
4-افشین جان!حالا چرا ناراحت میشی؟تو شوخی سرت نمیشه؟:d
5-واقعا شرمنده!منظورم از حامد که گفتم همش توی تاپیک ولویه حمید بود!اشتباه تایپی کردم! :d
6-میشه کمی بیشتر راجع به موسیقی راک و هوی متال توضیح بدید؟(ترجیحا افشین) من تا حالا حتی اسمشون رو هم نشنیدم!
7-امروز توی کتاب Archives یک چیزی خوندم که خیلی حال کردم.توی بخش بیوگرافی کلیر نوشته بود که گرچه کلیر یک شهروند معمولی بود،ولی قادر بود که از همه چیز از چاقو گرفته تا موشک انداز استفاده کند!مهارت های کلیر با جیل والنتاین برابری می کند! (این رو دیگه نمی تونید انکار کنید.چون خود کاپکوم گفته.اگر هم باور نمی کنید،به کتاب مراجعه کنید.
8-لطفا به ترتیب شماره به موضوعاتی که مطرح کردم بپردازید.(شماره گذاری کنید.)

1-نه خیر باید ایمان داشته باشی که re2 بهترین بوده!
2- والا ما تا جایی که یادمون کارگردان بدبخت دیسک یک رو لیون گذاشته بود (هیچی کی دیگه حرف نزنه هیچی کی ..... ا ا هیش):دی
3-روحش شاد
4-پس تو مدرسه به شما چی یاد میدن:دی
ولی بی شوخی نیما چرا انقد کم میای بیا تاپیک با تو یه حال دیگه داره
5-به من ربطی نداره
6-این جا جاش نیست ولی تعجب می کنم که این حرف رو میزنی ولی بیا اینو بخون روشن شی!
http://fa.wikipedia.org/wiki/راک
7-تازه آخرشم نوشته قراره کلیر تو یه فیلم هندی بازی کنه:دی
8- نیما اون آهنگ هارو گرفتی نظرت چی بود؟؟؟؟؟؟
آقا افشین عزیز بزار آهنگ رو من یکی که طلبه هستم گوش بدم با قبلی که خیلی حال کردم
حرفتم قبول دارم آهنگ های فیلم واقعا قشنگ بودن

دشمنت شرمنده اشکالی نداره عزیز پیش میاد
الان میزارم
بچه‌ها کدومتون تا حال RE Remake رو بازی کرده؟

من بازی کردم هم رو گیم کیوب درست همون موقع که ریلیز شد هم رو pc
من همه رزیدنت ایول هارو همون موقع که اومده بازی کردم رو کنسول خودش به جز دارک ساید

COVER

دوستای گلم اینم از آهنگ ها
فقط اگر کیفیت خیلی بالا نیست ببخشید تو خونه صدا برداری شده و صدا هم آکوستیک نیست زحمت پیانو رو هم خانونم کشیده
Marilyn-Manson.jpg

منتظر نظراتتون هستم

آخرین ویرایش:
تیکه میندازی دیگه.خب تا حالا دستم نرسیده وگرنه من اویل ببینمو تمومش نکنم دستم بشکنه .اصلا بهم برخورد.بگو نسخه pcرو از کجا میتونم بخرم تا تو یه چشم به هم زدن تمومش کنم.

نه عزیز من تیکه چیه ؟ من منظورم این بود که بیشتر اونایی که به رزیدنت اویل 2 رای دادن ریمیک و بازی نکردن اگه بازی کرده بودن شاید موقع رای دادن یه مکثی میکردن همین. منم خودم سیستمم قبلا ضعیف بود 20 روز یا 1ماهه که ریمیک و زیرو رو تموم کردم .تیکه میندازی چیه ! من منظوری نداشتم در عین حال اگه بد منظورمو رسوندم معذرت میخوام. ..... ضمنا نسخه PC هم ساخته نشده و باید با شبیه ساز Dolphin بازیش کنی.

آخرین ویرایش:
نه عزیز من تیکه چیه ؟ من منظورم این بود که بیشتر اونایی که به رزیدنت اویل 2 رای دادن ریمیک و بازی نکردن اگه بازی کرده بودن شاید موقع رای دادن یه مکثی میکردن همین. منم خودم سیستمم قبلا ضعیف بود 20 روز یا 1ماهه که ریمیک و زیرو رو تموم کردم .تیکه میندازی چیه ! من منظوری نداشتم در عین حال اگه بد منظورمو رسوندم معذرت میخوام. ..... ضمنا نسخه PC هم ساخته نشده و باید با شبیه ساز Dolphin بازیش کنی.
میگم سیستم شما چی بود که اجراش کرد؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or