همه چیز در مورد Kinect

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
سلام
آقا منم کینکت دارم میخرم:d
چند تا سئوال داشتم. کینک رو باید رو TV بذاریم؟ یا بین TVو369؟

از 60 سانت (تقریبا زانوی شما) تا برابر چشم تان، میتونید اون رو روی میز تلویزیون و جلوی تلویزیون بذارید.
اگر تلویزیونی دارید که LCD نیست، میتونید روی خود تلویزیون بذارید.
اگر تلویزیون شما LCD هستش، میتونید یا یک طبقه بالای تلویزیون بذارید و کینکت را بگذارید روی آن و یا اینکه چنین چیزی سفارش بدهید: لینک

اگر هم زورتون آمد 40 دلار بابتش بدید، میتونید مثل من با دوتا تکه چوب، یکی خودتان بسازید:

سلام اقایون منم خریدم...
خیلی خوشحالم.
یه سوال اونم اینکه اگه یکم به کینکت نزدیکتر باشم مثل 1متر مشکلی پیش میاد یا نه؟

اولا مبارک باشه، بله، دیگه 1.8 متر رو باید داشته باشید. ولی هر بازیی که بکنید، اولش خودش بهتون میگه.

• Like
Reactions: mahi58

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
دوستان یه سوال دارم.توی این چند وقته به شدت راغب شدم کینکت بگیرم.به نظرتون بخرم یا نه؟بازیهاش باحال هست؟پشیمون نمیشم؟یکی بیاد درست و حسابی توجیهم کنه چون نمیخام پشیمون بشم
ممنون

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان یه سوال دارم.توی این چند وقته به شدت راغب شدم کینکت بگیرم.به نظرتون بخرم یا نه؟بازیهاش باحال هست؟پشیمون نمیشم؟یکی بیاد درست و حسابی توجیهم کنه چون نمیخام پشیمون بشم
ممنون
بخدا پشیمون نمیشه:D (اگه شدی به من ربطی نداره:)) شوخی کردم البته!)
ببین فعلا بازی خفنی براش نیومده اما بعدا فورزا 4 و ویروچال تنیس:D(فونت انگلیسیم گم شده:D)
میاد براش وبه گفته مایکرو 2011(امسال)سال کینکته یعنی کلی بازی براش میاد.
حالا اگه پولشو داری اگه فضاشو داری اگه خسته نمیشه از تحرک باید بهت بگم از دستش دادی اگه هنوز نخریدی
پیشنهاد من اینه که بگیر چیز خفنیه و یه چیزی حتما بازی dance central هم براش بگیر وگرنه نصف عمرت خوابی:D
ورزشی هم خواستی فعلا دو تا خوبش هست یکی sport island freedom هست که یه عالمه ورزش داره(تیر کمون شمشیر چوبی:D تنیس والیبال و.....بوکس:D) کلا بدو بخر:D
یکی هم kinect sport که فقط 6 تا بازی توشه البته از نظر لگ اسپورت آیلند افتضاحه:D مخصوصا تو والیبال:D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ورزشی هم خواستی فعلا دو تا خوبش هست یکی sport island freedom هست که یه عالمه ورزش داره(تیر کمون شمشیر چوبی:D تنیس والیبال و.....بوکس:D) کلا بدو بخر:D
البته به همه توصیه می کنم که اصلا سراغ این بازی نرن چون من چند تا چیزی ازش دیدم و واقعا عمق فاجعه رو نمیشه توصیف کرد:D بازی ورزشی می خواید فقط باید kinect sports رو بگیرید. با این که 6 تا ورزش داره اما تاخیر نداره و کنترلش خوب کار شده و تازه کلی هم مینی گیم داره.

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
ممنون
بخر-پشیمون نمیشی.
خیلی حال میده.اصلا تکراری و خسته کننده نمیشه.
مطمئن باش تمام اعضای خوانواده هم جمع میشن دوره هم که کنکت بازی کنن.
بازی fighter uncaged و sport island freedom رو هم نخر.لگ دارن در حد دروازه بان جاپون :d:d

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
دوستان امکانش نیست که بازیهائی مثل geow-fable-dead space-cod-nfs و...رو با کینکت بازی کرد؟ یا حتی نسخهای بعدیشون رو بازی کنیم...
اخه بازیهائی که الان واسه کینکت اومده چندان دلچسب بنظر نمیرسه.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
دوستان امکانش نیست که بازیهائی مثل geow-fable-dead space-cod-nfs و...رو با کینکت بازی کرد؟ یا حتی نسخهای بعدیشون رو بازی کنیم...
اخه بازیهائی که الان واسه کینکت اومده چندان دلچسب بنظر نمیرسه.
خیر امکانش نیست
شما امسال ببین چه بازیهای دلچسبی برای کینکت میاد

hessam_paradis

کاربر سایت
Aug 31, 2010
135
سلام . دوستان اگر می شه من رو راهنمایی کنید .

من یک xbox پرمیوم دارم که مال سه سال نیم پیشه . بعد از دوسال بازی کردن باهاش یه بار سه چراغه شد =(( دادم تعرمیرش کردن . بعد یک ماه باهاش بازی کردم دوباره سه چراغ داد :(، تا سه چراغ رو دیدم خاموشش کردم ، بعد گفتم چی کار کنم که دوباره اینجوری نشه :-/ تصمیم گرفتم که قاب کنسول رو کلا باز کنم و به قول معروف کنسول رو لخت ( :d ) کنم و بازی کنم .

الان یه سال از این کارم ( باز کردن قاب ) میگزره و دیگه کنسول سه چراغه نشده :x

حالا سوالم اینجاست : من می خوام کینکت بخرم . نمودونم خود کینکت رو بگیرمو و به همین کنسولم وصل کنم یا یه باندل 250 گیگ بگیرم :-/ چون می ترسم این xboxم از این روزا بسوزه ، بعد حساب کردم اگر بخوام اونوخت یه اسلیم جدا بگیرم 60 تومن ضرر می کنم ( چون باندل 250 گیگ 600 هزار تومنه ولی کینک + اسلیم 250 گیگ می شه 660 هزار تومن ) .

ببخشید طولانی شد

پیشاپیش از راهنماییتون تشکر می کنم :)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام . دوستان اگر می شه من رو راهنمایی کنید .

من یک xbox پرمیوم دارم که مال سه سال نیم پیشه . بعد از دوسال بازی کردن باهاش یه بار سه چراغه شد =(( دادم تعرمیرش کردن . بعد یک ماه باهاش بازی کردم دوباره سه چراغ داد :(، تا سه چراغ رو دیدم خاموشش کردم ، بعد گفتم چی کار کنم که دوباره اینجوری نشه :-/ تصمیم گرفتم که قاب کنسول رو کلا باز کنم و به قول معروف کنسول رو لخت ( :d ) کنم و بازی کنم .

الان یه سال از این کارم ( باز کردن قاب ) میگزره و دیگه کنسول سه چراغه نشده :x

حالا سوالم اینجاست : من می خوام کینکت بخرم . نمودونم خود کینکت رو بگیرمو و به همین کنسولم وصل کنم یا یه باندل 250 گیگ بگیرم :-/ چون می ترسم این xboxم از این روزا بسوزه ، بعد حساب کردم اگر بخوام اونوخت یه اسلیم جدا بگیرم 60 تومن ضرر می کنم ( چون باندل 250 گیگ 600 هزار تومنه ولی کینک + اسلیم 250 گیگ می شه 660 هزار تومن ) .

ببخشید طولانی شد

پیشاپیش از راهنماییتون تشکر می کنم :)
به نظر من باندل بخر:D فردا 360ت میسوزه گریه میکنیا:D البته یه چیزی الان آرکید 230 تومنه:D با کینکت و 2-3 تا بازی فوق فوقش میشه 500:D مگه بخوای الایت بگیری:|

hessam_paradis

کاربر سایت
Aug 31, 2010
135
به نظر من باندل بخر:D فردا 360ت میسوزه گریه میکنیا:D البته یه چیزی الان آرکید 230 تومنه:D با کینکت و 2-3 تا بازی فوق فوقش میشه 500:D مگه بخوای الایت بگیری:|

ممنون از راهنماییت .

اگر بخوام کنسول جدید بخرم فکر کنم اسلیم بگیرم که دیگه خیالم از مشکلات گرمایی و سر وصدا و... راحت باشه .

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
سلام دوستان یه سوال داشتم میخواستم بدونم که این کینکتهای (مال امریکا) 2 شاخه هاشون فرق داره ولی روی اداپتورشون زده 100~240 با توجه به این اگر از این تبدیل های 2 شاخه برق خودمون بهش بزنیم ایرادی پیدا نمیکنه؟؟؟ ممنون میشم ذوستانی که مطلع هستند جواب بدن....:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر