EA SPORTS Goal Of The Year 2010

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
fifa11_marquee_usa_656x369.jpg

سایت EA SPORTS در یک اقدام جالب دست به انتخاب بهترین گل های زده شده در سال 2010 توسط بازیکنان عناوین Fifa 10 ,World Cup 2010 , FIFA 11 زده است.

گل ها به ترتیب برترین گل های هر ماه میلادی مشخص مشده اند و سپس برترین گل های سال 2010،این ویدئوی بی نظیر را میتوانید از آدرس زیر مشاهده کنید.:

نميدونم ولي يكي از پدالهاست كه اگه بگيرري همه چيزت بدجوري دقيق ميشه.گفتم كه من اهل اين بچه بازيها نيستمبرو از يك نامرد بپرس
والا ماها که صبح تا شب بازی میکنیم چیزی به این صورت نمیدونیم؟ :| همه چیز بدجوری دقیق میشه؟!!! LOOOOLL

والا ماها که صبح تا شب بازی میکنیم چیزی به این صورت نمیدونیم؟ :| همه چیز بدجوری دقیق میشه؟!!! LOOOOLL

اره بابا من خودم به خاطر همين با دوستم ديگه fifa نميزنم.چون همش از اين شيوه استفاده ميكنه.فكر كنم تو fifa هاي pc ميشد دكمه Q .
مثلا زماني كه باهاش پاس هوايي ميندازي سر بازيكن گيج ميره.يا پاس ها دقيقا روي پاي بازيكن ميفته.شوتها به طرز عجيبي شگفت انگيز ميشه و.....وقتي هم طرف از اين شيوه استفاده ميكنه شما خيلي راحت ميتونيد متوجه كار اون يشيد.فكر كنم توي همه FIFA ها هم اين مورد بوده.ما كه هيچ وقت ازش استفاده نكرديم!!!
در ضمن بگم اين اصلا به هيچ عنوان زيبايي بازي رو زير سوال نميبره چون شما ميتونيد خودتون رو كنترل كنيد و از اين شيوه استفاده نكنيد

اره بابا من خودم به خاطر همين با دوستم ديگه fifa نميزنم.چون همش از اين شيوه استفاده ميكنه.فكر كنم تو fifa هاي pc ميشد دكمه Q .
مثلا زماني كه باهاش پاس هوايي ميندازي سر بازيكن گيج ميره.يا پاس ها دقيقا روي پاي بازيكن ميفته.شوتها به طرز عجيبي شگفت انگيز ميشه و.....وقتي هم طرف از اين شيوه استفاده ميكنه شما خيلي راحت ميتونيد متوجه كار اون يشيد.فكر كنم توي همه FIFA ها هم اين مورد بوده.ما كه هيچ وقت ازش استفاده نكرديم!!!
در ضمن بگم اين اصلا به هيچ عنوان زيبايي بازي رو زير سوال نميبره چون شما ميتونيد خودتون رو كنترل كنيد و از اين شيوه استفاده نكنيد
در کل این حرفی که میزنید خنده داره. چنین چیزی در فیفا وجود نداره. حداقلش ما که تاحالا ندیدیم.

در کل این حرفی که میزنید خنده داره. چنین چیزی در فیفا وجود نداره. حداقلش ما که تاحالا ندیدیم.

به قطع دارم ميگم وجود داره.فكر نكني كه من ميخوام بازي رو خراب كنم.چون ديگه فكر كنم همه ميدونن من ديوونه اين بازي هستم;)ولي فكر كنم EA SPORTS اين كارو واسه شيوه رو واسه مبتديها برنامه ريزي كرده

نمیدونم منظور دوستان از دقیق شدن چیه ! ، اما فک کنم ، احتمال میدم البته همون RB باشه منظورشون ... که باهاش پاس ها و شوتهای دقیق تری میشه زد .

نمیدونم منظور دوستان از دقیق شدن چیه ! ، اما فک کنم ، احتمال میدم البته همون RB باشه منظورشون ... که باهاش پاس ها و شوتهای دقیق تری میشه زد .
RB اصلاً ربطی به پاس ها نداره ، با RB میتونی شوت های فنی یا بقل پا بزنی ( Finesse Shot ) !
اگر هم LT رو بگیری شوت محکم یا Lace Shot میزنه.
چنین چیزی هم که این رفیقمون داره میگه اصلاً و ابداً در بازی وجود نداره !

به قطع دارم ميگم وجود داره.فكر نكني كه من ميخوام بازي رو خراب كنم.چون ديگه فكر كنم همه ميدونن من ديوونه اين بازي هستم;)ولي فكر كنم EA SPORTS اين كارو واسه شيوه رو واسه مبتديها برنامه ريزي كرده
منم یه همچین چیزی ندیدم
فقط توی سانتر یه Earky cross هستش که LB+X هستش که کمی این حالت را داره که اونم مشکلات خودش را داره

RB اصلاً ربطی به پاس ها نداره ، با RB میتونی شوت های فنی یا بقل پا بزنی ( Finesse Shot ) !
اگر هم LT رو بگیری شوت محکم یا Lace Shot میزنه.
چنین چیزی هم که این رفیقمون داره میگه اصلاً و ابداً در بازی وجود نداره !
من هنوز تو پدال گیرم :دی

ما داریم در مورد FIFA 11 صحبت میکنیم :دی
شما هم همینطور ؟!

آخرین ویرایش:

فكر كنم هميني كه باشه كه ايشون ميگه
در ضمن خيلي هم به پاس ها ربط داره.امتحان كنيد تا متوجه بشيد.يكي از پدالها رو بگيريد بعد پاس رو واسه هم تيمي بفرسيتد تا ببينيد چه پاس دقيقي ميشه.در ضمن بازم ميگم اين شيوه توي تمام FIFA هاي حداقل جديد بوده(2007 به اين طرف)
بقيه دوستان هم كه ميگن هميچن چيزي تو بازي وجود نداره.يكم بيشتر دقت كنند متوجه ميشن;)

ما داریم در مورد FIFA 11 صحبت میکنیم
شما هم همینطور ؟!

صد در صد همينطوره.نميخواي به من انگ اون رقيب مزخرف رو بزني كه:|

بقيه دوستان هم كه ميگن هميچن چيزي تو بازي وجود نداره.يكم بيشتر دقت كنند متوجه ميشن;)
من اینقدر FIFA بازی کردم که دیگه نیازی به دقت کردن بیشتر نمیبینم.
در زمینه پاس تو این بازی فقط یه Bug وجود داره اونم مربوط به Lob Pass هـا ( LB+Y) هســتش ، حتی تو زمین خودت هم که از این پاس ها ارسال کنی اون طرف زمین صاف میفته زیر پای بازیکنت.
چرا اتفاقا ! کاملا مرتبطه ! :biggrin1:
RB رو بگیر A بزن ، ببین فرق میکنه با وقتی که فقط A خالی رو میزنی یا نه !
من که چنین چیزی احساس نکردم تا حالا ، در مورد Finesse شوت ها هم حتی RB حساسیت خودش رو از دست داده ! قبلاً 80 درصد شوت هایی که با این دکمه زده میشد گل میشد ولی الان توپ درست کات نمیگیره و صاف میره تو دست دروازه بان.

من اینقدر FIFA بازی کردم که دیگه نیازی به دقت کردن بیشتر نمیبینم.
در زمینه پاس تو این بازی فقط یه Bug وجود داره اونم مربوط به Lob Pass هـا ( LB+Y) هســتش ، حتی تو زمین خودت هم که از این پاس ها ارسال کنی اون طرف زمین صاف میفته زیر پای بازیکنت.

اقا اين چيزي كه من دارم ميگم به هيچ عنوان باگ نيست يك شيوه واسه مبتدي هاست تا بازي سريع تر تو دستشون بياد!

من که چنین چیزی احساس نکردم تا حالا ، در مورد Finesse شوت ها هم حتی RB حساسیت خودش رو از دست داده ! قبلاً 80 درصد شوت هایی که با این دکمه زده میشد گل میشد ولی الان توپ درست کات نمیگیره و صاف میره تو دست دروازه بان.
یا خارج 4چوب ;)

اقا اين چيزي كه من دارم ميگم به هيچ عنوان باگ نيست يك شيوه واسه مبتدي هاست تا بازي سريع تر تو دستشون بياد!
دوست عزیز خــب حرفـت بی پایه و اساس ِ دیگه !
تو فیفا دکمه ای نداریم که باعث بشه توپ بره صاف بیفته زیره پای بازیکن ، فقط یه بخش Controll Assisst داریم که میتونی برای سانتر ، شوت ، پاس و ... گزینه های Manual - Assisst و Semi رو انتخاب کنی. اگر بذاری روی Assisst که 90% ازش استفاده میکنن تو فقط دکمه ی شوت رو میزنی و جهت ـش رو خود CPU تنظیم میکنه تا توپ برسه به پای بازیکنت. ولی اگر بذاری روی Manual توپ دقیقاً تو همون جهتی میره که آنالوگ رو گرفتی ، یعنی کاری نداره اونجا بازیکن هست یا نیست.
هیچ دکمه ی خارجی ای برای انجام این کار وجود نداره !
جدیداً هم یه مدل جدید به کنترل بازی اضافه کردن که همه کار با 2 تا دکمه انجام میشه. یعنی تو دفاع همون دکمه تکل میزنه ، تو حمله همون دکمه شوت.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or