Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
بالاخره میشه با pc دانلود کرد یا نه.:((اگر میشه یه جوانمردی بیاد آموزشش رو بگه=((
تا جایی که من میدونم نمیشه

درضمن وقتی شما انلاین نباشید هیچ کدام از این امکانات قابل استفاده نیست پس با pc هم بگیرید و وصل نشید بدرد نمیخوره در ضمن قبل این اپدیت 2 تا اپدیت دیگه هم با حجم های 130 بودن که باید داشته باشید.

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
تا جایی که من میدونم نمیشه

درضمن وقتی شما انلاین نباشید هیچ کدام از این امکانات قابل استفاده نیست پس با pc هم بگیرید و وصل نشید بدرد نمیخوره در ضمن قبل این اپدیت 2 تا اپدیت دیگه هم با حجم های 130 بودن که باید داشته باشید.
حامد جان اینطور نیست......من فریمورم 3.55 هست و دیشب تونستم به راحتی فایل رو با دانلود منجیر دان کنم و در عرض 20 دقیقه فایل رو روی پی اس 3 انتقال بدم.......;;)
برای همین روش کار رو باتوجه به اینکه سرم شلوغ هست
بابت ترجمه یه کتاب
براتون میزارم....و امیدوارم مدیریت محترم اگر مشکلی نداشت مطلب رو در ابتدای تاپیک یا هر جایی که میتونه موثر باشه قرار بده.....

روش اپدیت بازیهای PS3 از طریق کامپیوتر
مواد لازم...:d :
1.یک PC یا همون کامپیوتر...ویندوز XP یا 7 (من خودم رو 7 تست کردم)
2.برنامه PS3 Proxy Server GUI که این لینک دانلودش هست.
3.نسخه 1.1 برنامه Microsoft .Net Framework....که توی برنامه ها کینگ هست ولی اگر نداشتید بگید من براتون لینک دانلودش رو هم قرار بدم.
4.یک مودم که قابلیت router رو هم داشته باشه..(اکثر مودم ها البته دارن) که از یه طرف همزمان با کامپیوترتون ارتباط داشته باشه و از سمت دیگه هم با PS3.
5.کمی صبر و حوصله...:d

روش کار:​

ابتدا نسخه 1.1 برنامه Microsoft .Net Framework نصب کنید و بعد ازان برنامه PS3 Proxy Server GUI را دانلود کنید و نصب کنید....دقت داشته باشید که بعد از اینستال برنامه ایکونی نه در قسمت Desktop و نه در StartMenu مشاهده نمیکنید و میبایست به دنبال فایلی با نام PS3 Proxy Server GUI یا CF3B5 بگردید.
بعد از اجرای برنامه محیطی به شکل زیر را مشاهده میکنید:

patch_pc_download1.jpg

تیک گزینه PS3 mode را فقط بزنید و بعد ار ان ip کامپیوترتون رو در کادر بالایی واردکنید برای مثال 192.168.1.2 یا ....
دقت کنید که این ای پی میبایست عینا هم در تنظیمات PS3 وارد شود.
اگر هم نتونستید ip کامپیوتر رو از کجا پیدا کنید روی مانیتور کوچکی که پایین در گوشه سمت راست صفحتون هست کلیک کنید و گزینه status را بزنید و ای پی خود رو ببینید...

patch_pc_download2.jpg

دکمه استارت برنامه PS3 Proxy Server را زده ......حالا دیگه با کامپیوتر کاری ندارید....:)

به سراغ پی اس 3 تون میاد و به تنظیمات اینترنتون میرید و اونو مجددا تنظیم میکنید....همه چیز رو مثل قبل تنظیم کنید فقط گزینه Proxy Server رو فعال کنید و در قسمت ip همان عددی را که در کادر برنامه PS3 Proxy Server وارد کنید... و در نهایت تست و سیو...

مرحله مهم:

دیسک بلوری بازی مورد نظرتون که در اینجا منظورمون GT5 هست رو توی دستگاه بزارید و بازی رو اجرا کنید پیغامی مبنی بر اپدیت به 1.05 ظاهر میشود ok کرده ...در ادامه صفحه ای ظاهر میشود که در ان مدت زمان دانلود را نشان میدهد....حدود 1 دقیقه صبر کنید و دانلود رو کنسل نمایید...به کامپیوتر برگردید و به Tab به نام log به برنامه PS3 Proxy Server بروید.... اگر مراحل بالا رو درست انجام داده باشید خواهید دید که در کادر زیرین برنامه نوشته هایی شامل تاریخ و تعدای URL در کنار انها میبینید...حال اخرین لینکی که در برنامه (اونی که بالاتر از همه هست) و نامی به شکل http://b0.ww.np.dl.playstation.net/...0000000000000-A0105-V0100-PE.pkg?product=008E را با راست کلیک کردن بر روی ان کپی کنید ....حالا اگر برنامه هایی مثل IDM و یا... دارید این لینک رو توی اونا کپی کنید و بزارید برا دانلود....:d
مسیری رو که فایل دانلودیتون توش قرار داره رو کاملا به خاطر داشته باشید...
به برنامه PS3 Proxy Server برگردید و به Tab به نام replace برید....گزینه کوچکی در کنار 2 مستطیل سفید رنگ قرار داره که با بردن پوینتر موس روش گزینه add ظاهر میشه...مسیری رو که فایل دانلودیتون توش هست رو به طور کامل به همراه خود فایل انتخاب کنید....بعد از انجام این مرحله خواهید دید که در یکی از 2 کادر سفید رنگ ادرس محل فایل دانلودیتون نوشته شده....در کادر کناری اون ((((دقت کنید )))) ادرس URL که انداختید داخل دانلود منجیرتون که در بالا بهش اشاره کردم....برای مثال http://b0.ww.np.dl.playstation.net/...0000000000000-A0105-V0100-PE.pkg?product=008E رو در اون کادر خالی کناری کپی کنید....حالا به پی اس 3 برگردید و دوباره دیسک رو بزارید داخل دستگاه و مراحل رو دنبال کنید تا زمانی که پیغام دانلود فایل به شما داده بشه...اگر موارد بالا رو درست انجام داده باشد خوهید دید که زمان دانلود رو براتون میزنه 20 یا 30 دقیقه......:d بله درسته اون داره فایل رو از طریق روتر از کامپیوترتون دانلود میکنه....در نهایت پس از اتمام دانلود پچ رو اینستال کرده و تمام.....

نکته مهم:
ممکن هست پس از نصب پچ از PSN دی سی بشید.... کافیه که دوباره به تنظیمات اینترنت برید و دوباره اونو تنظیم کنید ...منتها این بار گزینه Proxy رو خاموش کنید.
والسلام....:d امیدوارم مفید بوده باشه.....:);;):d

آخرین ویرایش:

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
به نام خدایی که گیم را آفرید ! بالاخره Logitech Driving Force GT ما هم رسید !!! انصافا کنترل ماشین با فرمون خیلی سخته ! داش کیوان بیا یه خرده در مورد این فرمون توضیح بده ببینم باس چیکار کنم بتونم ماشینو کنترل کنم !؟

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
به نام خدایی که گیم را آفرید ! بالاخره Logitech Driving Force GT ما هم رسید !!! انصافا کنترل ماشین با فرمون خیلی سخته ! داش کیوان بیا یه خرده در مورد این فرمون توضیح بده ببینم باس چیکار کنم بتونم ماشینو کنترل کنم !؟

اولش سخته، اما بعد از یه خرده تمرین، قلقش دستت میاد. تنها نکته ای که میتونم بگم اینه که سعی کن فرمون رو زیاد نچرخونی... البته بستگی به پیچ ها داره ولی تو اکثر پیچ ها نهایت تا حدود 40-45 درجه باید بچرخونی.

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
ممنون از اریای عزیز بابت توضیحات. پس با این حساب دوستان میتونن به راحتی اپدیت کنند فقط اگر انلاین نباشید نمیتونید از قسمت های Seasonal Events و بخش فروش انلاین استفاده کنید.

اما گزینه انتخابی برداشتن HUD واقعا تصمیم بجایی بود بازی بسیار زیبا و دلچسب میشه بخصوص از نمای داخل ماشین.

جایزه پول هایی که در مسابقات هم دریافت میکردید به مقدار قابل توجهی افزایش پیدا کرده و همانطور که اریا هم چند صفحه قبل گفت این حرکت تاریخ مصرف داره!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
از دوست عزیز جناب dragon فوق العاده سپاسگزارم.:x
فقط از اونجائی که شانس من خیلی خوبه-مودمم روتر نیست.:((:((:dباید خاکی دیگر بر سر کنم.:((یکی بگه من چرا انقدر بد شانسم.=((:((

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,522
نام
میلاد
خدا خفه نکنه استاد رو :d ... مجبورمون کرد کنسول رو آپدیت کنیم 3.55... :d خوشبختانه همچی OK هست
بابا تو دیگه خیلی آنتی آپدیتی!:dویروس آپدیت نمیکنی که مثلا بروز رسانی خود کمپانیه ها!
در مورد این سوپر پچ جدید استاد هم یه فکر بکر کردم.PS رو دارم میبرم کافی نت دوستم که سرعت اینترنتش با سرعت خدابیامرز کونکورد یکیه بلکه اونجا تایم دانلودش 4 رقمی نباشه!:d

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
اولش سخته، اما بعد از یه خرده تمرین، قلقش دستت میاد. تنها نکته ای که میتونم بگم اینه که سعی کن فرمون رو زیاد نچرخونی... البته بستگی به پیچ ها داره ولی تو اکثر پیچ ها نهایت تا حدود 40-45 درجه باید بچرخونی.

ممنون کیوان جان،اگه لطف کنی در مورد تنظیماتش هم توضیح بدی ممنون میشم،همونجا که سیمولیشن و آماتور و اینا داره،همچنین 2 تا گزینه ی زیرش !

HeXaM

کاربر سایت
Jul 12, 2008
61
نام
Hesam
من امروز برای اولین بار بازی رو تجربه کردم و فقط میتونم بگم متاسفم که در این حد افتضاح بود
اگر از من میشنوی 1 روز برای قضاوت خیلی کمه و اگر فرمون نداری حتما با یه فرمون خوب تست کن اول چون نظرت برمیگرده.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
من امروز برای اولین بار بازی رو تجربه کردم و فقط میتونم بگم متاسفم که در این حد افتضاح بود

:d نظرت رو کامل تر بگو ... چیش به نظرت خوب نبود ... خوشحال میشم توضیح کامل بدی ...
ولی ۱ روز تجربه کردی ...

:d من خودم هم نظرم رو نوشتم حدود ۱۰ روز بعد از بازی کردن بود !

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
:d نظرت رو کامل تر بگو ... چیش به نظرت خوب نبود ... خوشحال میشم توضیح کامل بدی ...
ولی ۱ روز تجربه کردی ...

:d من خودم هم نظرم رو نوشتم حدود ۱۰ روز بعد از بازی کردن بود !

دروغ چرا؟!
انتظاری که داشتم خیلی بالاتر بود ، نمیخوام مقایسه کنم ولی فکر میکنم فورزا از این بهتر بود
نمیدونم چی بگم ولی از AA بد تا کنترله سفت و ... همه چی دست به دسته هم داده تا حاله آدم رو بگیره . اگر همون 2 سال پیش میامد شاید خوب بود ولی برای الان اصلا به روز نیست
شایدم به قول شما من کم بازی کردم ولی همین کم هم تو ذوقم زد و فکر میکنم دیگه طرفش نرم:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر