آیا آپدیت پاییزی سال 2010 داشبورد را انجام دادید ؟

آیا آپدیت کردید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    118
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,088
آیا آپدیت پاییزی سال 2010 داشبورد را انجام دادید ؟
بله. به ناباورانه ترین شیوه ممکنه :D.

Erfan90

کاربر سایت
Jan 22, 2008
200
نام
Erfan
منم فلا آپدیت رو انجام ندادم . در کل می تونه یه ریسک باشه چه بازی های a-p 2.5 رو بازی کنی چه نکنی . رو حرف های C4eva هم زیاد حساب نکنید . یه سری از دوستان هستن که 2 دوره بن ویو رو گذروندن . تازه اصلانم نکات امنیتی رو رعایت نکرده بود . ( آقا سینا این دگه از اون دوست دوستاما نیست . جدیه :d )

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
بله. به ناباورانه ترین شیوه ممکنه :biggrin1:.
فریدون به کودوم روش ناباورانه !؟ :D

mr.bears

کاربر سایت
Mar 5, 2009
204
دوستان من آپدیت کردم و بدون مشکل بازی می کنم فقط این بازی fable 3 رو اجرا نمی کنه! بقیه بازی ها رو اجرا میکنه!
الان یعنی چی شده؟ بدبخت شدم؟؟

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
دوستان من هم این آپدیت رو انجام دادم ولی قبل از اپدیت من COD رو بازی کرده بودم. احتمال فلگ شدنم هست؟یعنی تو این بن ویو دیگه کارم تمومه؟

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
دوستان من آپدیت کردم و بدون مشکل بازی می کنم فقط این بازی fable 3 رو اجرا نمی کنه! بقیه بازی ها رو اجرا میکنه!
الان یعنی چی شده؟ بدبخت شدم؟؟
بله فلگ شدی شما ( طبق حرف های C4eva )
دوستان من هم این آپدیت رو انجام دادم ولی قبل از اپدیت من COD رو بازی کرده بودم. احتمال فلگ شدنم هست؟یعنی تو این بن ویو دیگه کارم تمومه؟
نه COD : Black Ops مشکلی نداره

mr.bears

کاربر سایت
Mar 5, 2009
204
دوستان من قبل از آپدیت داشبرد بازی fable3 رو نکرده بودم و تو دستگاه نگذاشته بودم!. و فقط هم داشبرد رو آپدیت کردم و اصلا باهاش لایو بازی نکردم چون اکانت نداشتم! و بعدش هم همین طوری برای اینکه ببینم که fable3 اجرا میشه یا نه تو دستگاه گذاشتم الان وضیعت چطوری هست؟(از کجا میشه فهمید که تو لیست سیاه رفیتم یا بن شدیم؟)

hps

عضو جدید
Jul 15, 2008
168
نام
حسین
سلام . میخواستم بدونم اگه خدایی نکرده یکی بن بشه میشه از حالت بن خارجش کرد یا اینکه راهی نداره ؟؟
اخه من یه جا دیده بودم نوشته بود : " به دلیله مشغله ی زیاد تا اطلاع ثانوی از پذیرش کنسول بن شده معذوریم " . فکر کنم طرف میتونست بن دستگاه رو فرت کنه ؟!! کسی چیزی در این مورد میدونه ؟:-/

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
در حال حاضر کدوم یک از بازی های جدید ap 2.5 داره؟اگه آپدیت کنی بعد یه بازی ای که ap 2.5 داره بازی کنی بعدا به لایو وصل شی شناسایی شده ای؟
در کل برای اجرای بازی های جدید به آپدیت نیاز نیست؟

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
در حال حاضر کدوم یک از بازی های جدید ap 2.5 داره؟اگه آپدیت کنی بعد یه بازی ای که ap 2.5 داره بازی کنی بعدا به لایو وصل شی شناسایی شده ای؟
در کل برای اجرای بازی های جدید به آپدیت نیاز نیست؟
فعلا فقط Fable III ظاهرا در بعضی بازی های قدیمی مثل Fifa 09 هم بوده.
بله شناسایی شدی
معلوم نیست اگه رو بازی آپدیت باشه نمیشه بازی کرد قطعا چون همین که میخوای اجرا کنی پیغامی میاد مبنی بر اینکه شما باید کنسول رو آپدیت کنید.

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
783
نام
حسین
من فعلا قصد اپدیت ندارم تا زمانی که بخوام کینکت بگیرم.چون دوست ندارم بلا ملایی سر کنسولم بیاد

summer jangi

کاربر سایت
Jun 16, 2010
82
نام
af6in
سلام . میخواستم بدونم اگه خدایی نکرده یکی بن بشه میشه از حالت بن خارجش کرد یا اینکه راهی نداره ؟؟
اخه من یه جا دیده بودم نوشته بود : " به دلیله مشغله ی زیاد تا اطلاع ثانوی از پذیرش کنسول بن شده معذوریم " . فکر کنم طرف میتونست بن دستگاه رو فرت کنه ؟!! کسی چیزی در این مورد میدونه ؟:-/
آره چرا نشه فقط 100 تا خرجشه
خلاصشو بگم کد دستگاهتو با کد یک دستگاهه بن نشده عوض میکنن

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
من 2 نوامبر آپديت کردم. هيچ مشکل خاصي هم براش پيش نيومد، البته من از موقعي که آپديت کردم ديگه به لايو وصل نشدم، هرچند ميدونم اگه وصل هم بشم مشکلي برام پيش نمياد چون من کلا هيچ بازي کپي رو تا الان با اکانت لايو بازي نکردم و تنها دو بازي رو انجام دادم که هر دو هم اورجينال هستند، پس فکر نمي کنم مشکلي ايجاد بشه حتي اگه همين الان هم به لايو وصل بشم، چون من اصلا بازي FABLE III رو نه گرفتم و نه اينکه گذاشتم روي کنسول تا بخواد خطا بهم بده.

حالا پيشنهاد من: دوستاني که ميخوان آپديت کنند، اين کار رو انجام بدن اما بايد حداقل مثل من کلي بازي هاي قديمي تموم نکرده داشته باشيد تا فعلا تا زماني که Firmware جديد مياد حتي المقدور از تهيه بازي هاي جديد (نسخه غير اورجينال) خودداري کنيد، هرچند اينطور که به نظر ميرسه بازي جديدي مثل Call Of Duty Black Ops اون مورد AP2.5 رو نداره و مشکلي هم ايجاد نمي کنه، با اين حال احتياط شرط عقل هست.

اگه با اين مواردي که گفتم موافق هستيد، ترديد نکنيد و همين الان آپديت کنيد (که البته با اين کار ديگه بايد خيلي محتاطانه عمل کنيد در مورد بازي هاي جديد)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر