Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

نقش مطالب این تاپیک در بهبود اطلاعات شما از داستان AC

• زیاد

رای‌ها: 216 74.2%
  • متوسط

رای‌ها: 44 15.1%
  • کم

رای‌ها: 13 4.5%
  • هیچ

رای‌ها: 18 6.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    291

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
نه عزيز 6 نسل بوده كه خدا خودش هم گفته كه دنيا رو در 6 روز به وجود آوردم.قوم مايا هم گفته كه دنيا 6 دوره داره كه 2012 پنجميش فكر كنم شروع ميشه.هر كدامش هم 640000 ساله.
يك سري توضيحات و اطلاعات دارم كه اگه ندم تو دلم ميمونه;;).كه مطمئنا ارتباط مستقيمي
چرا مسائل رو با هم قاطی میکنی اخه! افریدن6روزه جهان توسط خداوند(طبق اخرین یافته ها معادل 6 دوره گذرا برای خلق جهان کنونی ) بوده که هیچ ربطی به خلقت انسان نداره. در ضمن این قوم مایا و خرافات مربوط به اون رو هم لطفا وسط نکش.(البته اگه صرفا برا شوخی داری میگی که خب یه مسئله دیگست)

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
دوستان نمیتونن تمام صحبت های subject16رو گردآوری کنن؟ چون مطالب مهمی رو میگفت و چون یک بار میشد شنید تو حافظه ام ثبت نمیشد!
کسی نمیدونه چطور بعد از تمام کردن The truthمیتونم دوباره بهش دسترسی داشته باشم؟

راستی تو اون جوشکاری داشتن POEمیساختن!

hosein_fisher عزیز شما لطفآ تمام مطالب رو توی پست اول جمع آوری کن.

اگه میشه یه کم درمورد POE توضیح بدید . . .

کلیپ The Turth هم لینک دانلودش در پست های قبل گذاشتم . . .

و تو بازی هم میشه دید .

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
خوب اینم بخش پایانی بازی که قولشو داده بودم..

صحبت کردن اتزیو با Minerva

فقط این خانم یکم لحنش قدیمی هس و یکم کتابی...که بهتر دیدم اینجوری ترجمه کنم.
لینک صوتی این بخشو هم میزارم اگه دوس داشتین دان کنین.البته یه فایل تصویری بود که تبدیلش کردم و از نو نوشتمش...اگه جایی چیزی از قلم افتاده حتما بگین.
greeting prophet its good you have come.let us see it.to give thanks

we must speak.
who are you.

many names.when I died it was Minerva but before that Merva and Mera and On and On The others too......

you are gods
not gods we simply came...before...even when we walked the world..your kind struggled to understand our existence.we were more advanced in time.your minds were not yet ready.still not.maybe never.no matter.you may not comprehend us.but u will comprehend our warning.u must.
non of what u are saying makes sense
our word are not meant for u
what are u talking about.there's no one else here.
enough.I do not wish to speak with u but thorough u.you are the prophet.u have played your part.u anchor him but please be silent.that we may commune
listen.

..........
"When we were still flesh, and our homes still whole, your kind betrayed us... We who made you. We who gave you life. We were strong but you were many, and both of us craved war. So busy were we with earthly concerns, we failed to notice the heavens, and by the time we did, the world burned until naught remained but ash. It should have ended then and there, but we built you in our own image. We built you, to survive, and so we did. Few were our numbers, your kind and mine. It took sacrifice, strength, compassion, but we rebuilt, and as life returned to the world, we endeavored to ensure this tragedy could not be repeated. But now, we are dying, and time will work against us. Truth turned into myth and legend. What we built, misunderstood. Let my words preserve the message and make a record of our loss. But let my word also bring hope. You must find the other temples, built by those who knew to turn away from war. They worked to protect us, to save us from the fire. If you can find them, if their work can be saved, so too might this world. Be quick, for time grows short, and guard against the cross, for there are many who will stand in your way.

It is done. The message is delivered. We are gone now from this world, all of us. We can do no more... The rest is up to you, Desmond."

what who is Desmond.i don't understand.plz wait i have so many questions.

WHAT THE FU.........

ترجمه:
مینروا:درود بر تو ای پیامبر.چه خوب شد که آمدی.بگذار ببینمش.تشکر میکنم.
باید با هم صحبت کنیم.

اتزیو:تو کی هستی؟

(اینجا میگه من قبل از مرگ اسم های زیادی داشتم.. اسم تکتکشونو میگه همین طور هم راجب بقیه خدایان صحبت میکنه که من Spell شونو نمیدونم توی فایل صوتی میتونین بشنوین....کی قبلا چی صداش میکردن)

اتزیو:شما خدایان هستین.

مینروا:خدایان نه.ما فقط زودتر از شما آمدیم.حتی زمانی که ما دنیا را سیر میکردیم نسل شما می کوشید تا وجود ما را درک کند.آن موقع ما پیشرقته تر بودیم.ذهن شما هنوز اماده نبود...هنوز هم نیست..شاید هیچوقت اماده نشه.مشکلی نیست.شاید شما ما را درک نکنید.ولی هشدارمان را درک خواهید کرد.باید درک کنید!!

اتزیو:اصلا حرفایی که میزنی معنی نمیده!

مینروا:کلمات ما برای تو به زبان نمیاین!

اتزیو:چی داری میگی؟کس دیگه ای جز من که اینجا نیست!!

مینروا:کافیست!من خواهان صحبت با تو نیستم بلکه خواهان صحبت از طریق توام.تو پیامبری.نقش خود را به اندازه کافی بازی کردی.تو او را در درون خود داری پس خواهش میکنم ساکت بمان تا بتوانیم با هم گفت وگو کنیم.

گوش کن......
زمانی که ما هنوز بدنی داشتیم و خانه هایمان هنوز سالم.... نژاد تو به ما که شما را ساخته بودیم خیانت کردند.
ما قدرتمند بودیم.ولی شما بسیار..و هر دو مشتاق جنگ.
آنقدر مشغول مسائل پیش پا افتاده بودیم که رشته امور بهشت را از دست دادیم.و وقتی به دستش گرفتیم که دیگر چیزی جز خاکستر بر سطح زمین نمانده بود.همه جیز باید همان جا وهمان موقع به پیاین میرسید.ولی ما شما را در تصورات خود اینگونه ساختیم شما را برای ماندن ساختیم.و چنین هم کردیم.تعدادمان بسیار کم بود .هم نسل شما و هم نسل من.ساختن قربانی می طلبید...قدرتو شفقت میطلبید.ولی با این همه همه چیز را از نو ساختیم.و زمانی که زندگی بار دگر به جهان باز گشت اطمینان حاصل کردیم تا این مصیبت دوباره اتفاق نیوفتد.ولی اکنون ما در یک قدمی مرگ قرار داریم و زمان نیز علیه ما در گردش است.حقیقت به افسانه و اسطوره تبدیل شد.چیزی که به وجود آمده بود دگر گونه تعبیر شد.باشد که کلماتم حامی پیامی باشد...دلیلی برای مصیبتی که کشیدیم و همچنین حامی امید.باید دیگر معابد را پیدا کنی. معابدی ساخته دست کسانی که از جنگ گریختند تا کاری برای حفاظت و نجات ما از آتش کنند.اگر بتوانی آنها را پیدا کنی...اگر آثارشان قابل استفاده باشد شاید این دنیا هم نجات پیدا کند.
عجله کن...زیرا زمان رو به اتمام است.و همچنین خود را آماده مبارزه با اختلاف کن.زیرا افراد بسیاری بر سر راه تو قرار خواهند گرفت.
تمام شد.پیام تحویل داده شد.ما دیگر این دنیا را ترک کرده ایم همه ما.کار دیگری از ما بر نمیاید.باقی بر عهده توست.....دزمند.

اتزیو:چی؟دزمند دیگه کیه!!!؟؟من متوجه نمیشم!!!خواهش میکنم صبر کن هنوز سوال دارم!!!؟؟

و در پایان هم صدای دزمندرو میشنویم که حرفی رو میزنه که فکر کنم همه در اون لحظه بهش فکر کردیم :
What The F****

لینک فایل صوتی: (مجبور شدم کیفیتو بیارم پایین تا دان اش راحت تر باشه)

دانلود

بازم میگم صرفا برای آگاهی و تبادل نظر......امیدوارم سوتفاهم یا دل خوری پیش نیاد

با تشکر از آقای hosein_fisher عزیز و دیگر دوستان

عید همگی هم مبارک...

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
Quarantine داداش دمت گرم خیلی این مطلبت حال داد فایل صوتی که دیگه . . .

خوب . . . این عکس هارو گذاشتم که . . .

یه سری صحبت رو اشخاص ها و مکان های این عکسها بشه . . . خودم خیلی سوال دارم

روی این سختمان ها و اشخاص که بیشترشون اسماشون زیرشون هست .

اگه دوستان اطلاعاتی در این اشخاص و مکان ها دارند بزارن . . .

( عکس ها در قسمت Archievements Guide سایت توسط Dragon گذاشته شوده بوده )

8585c8a888c84e309d55.jpg
faf78d4d482848de9dfd.jpg
46f16776dbd84eaca0b9.jpg
296e30021efc443d81f2.jpg
9b1f51623faa4ec2ab93.jpg
93967695f8724374b1b4.jpg
e371609b74874ff78242.jpg
7f8a6f501e004cd79b9b.jpg
d09a3f9e955b4af6811c.jpg
33a3d21eabc846d9b426.jpg
5eb48b60517c47db8164.jpg
3c9b8f362d014ddbb761.jpg
b9415a8557a24c54ae65.jpg
48db67e8fc194353a583.jpg
ac5e06266f0d4250b247.jpg
ad1c36082f2448d9a7fd.jpg
e68e28a9d0d4453492c2.jpg
88a4308ae9bc4bb786cd.jpg
2c79ac34e67146918062.jpg
6dca31f4d54a4bf39d50.jpg
5ce3fb32ea1f4a048826.jpg
2cf40109772c4a029a03.jpg
4c0defeb2dc847e9bfa4.jpg
225e94d8c1724674a043.jpg
cfbc79853a9a46a3885b.jpg
b9415a8557a24c54ae65.jpg
3d6ced4323d947efa9db.jpg

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
چرا مسائل رو با هم قاطی میکنی اخه! افریدن6روزه جهان توسط خداوند(طبق اخرین یافته ها معادل 6 دوره گذرا برای خلق جهان کنونی ) بوده که هیچ ربطی به خلقت انسان نداره. در ضمن این قوم مایا و خرافات مربوط به اون رو هم لطفا وسط نکش.(البته اگه صرفا برا شوخی داری میگی که خب یه مسئله دیگست)
نه عزيز شما حرف منو متوجه نشديد.6دوره آفرينش هستي بوده.بحث آفرينش انسان جدا هست.(اينجا ما حرف همو درست نفهميديم)
قوم مايا هم خرافات نيست.بازي AC2 آخرش نشون داد كه چطور داره خودش رو به اين سمت داستان منحرف ميكنه و مسيرش رو به اين سمت ميكشونه منم براي همين اين مسائل رو گفتم كه دوستان بتونن يه سري اطلاعات داشته باشند.;)

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
درود
بله..چشم..هدفم از اینکار این بود که اول مطلب ارسال کنم بعد که تایید شد و ایرادهاش گرفته شد بزارم پست اول حالا...دیگه چه فرقی داره منم از این به بعد مطالبی که در مورد معرفی و..باشه میزارم پست اول و بعد شما اگه ایرادی داشت بگید.....;)
پست اول ویرایش شد بخونید درباره ی Piece of Eden
یه سری صحبت رو اشخاص ها و مکان های این عکسها بشه . . . خودم خیلی سوال دارم

روی این سختمان ها و اشخاص که بیشترشون اسماشون زیرشون هست .

اگه دوستان اطلاعاتی در این اشخاص و مکان ها دارند بزارن . .
درباره ی اون عکس ناپلئون بگم که بی دلیل دستش در لباسش زیر قلبش نیست که یه ارتباطی با تمپلارها داره..اون نشان درجه ی 3 شوالیه معبد(فراماسون امروزی)میباشد، که خیلی افراد دیگه هم این تیپی عکس انداختند.

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
دوستان نمیتونن تمام صحبت های subject16رو گردآوری کنن؟ چون مطالب مهمی رو میگفت و چون یک بار میشد شنید تو حافظه ام ثبت نمیشد!
کسی نمیدونه چطور بعد از تمام کردن The truthمیتونم دوباره بهش دسترسی داشته باشم؟

راستی تو اون جوشکاری داشتن POEمیساختن!

poe چیه؟ برای چی میساختنش؟

ویرایش:
فهمیدم همون
Piece Of Eden ه. نه

آخرین ویرایش:

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
خوب اینم بخش پایانی بازی که قولشو داده بودم..

صحبت کردن اتزیو با Minerva

فقط این خانم یکم لحنش قدیمی هس و یکم کتابی...که بهتر دیدم اینجوری ترجمه کنم.
لینک صوتی این بخشو هم میزارم اگه دوس داشتین دان کنین.البته یه فایل تصویری بود که تبدیلش کردم و از نو نوشتمش...اگه جایی چیزی از قلم افتاده حتما بگین.
greeting prophet its good you have come.let us see it.to give thanks

we must speak.
who are you.

many names.when I died it was Minerva but before that Merva and Mera and On and On The others too......

you are gods
not gods we simply came...before...even when we walked the world..your kind struggled to understand our existence.we were more advanced in time.your minds were not yet ready.still not.maybe never.no matter.you may not comprehend us.but u will comprehend our warning.u must.
non of what u are saying makes sense
our word are not meant for u
what are u talking about.there's no one else here.
enough.I do not wish to speak with u but thorough u.you are the prophet.u have played your part.u anchor him but please be silent.that we may commune
listen.

..........
"When we were still flesh, and our homes still whole, your kind betrayed us... We who made you. We who gave you life. We were strong but you were many, and both of us craved war. So busy were we with earthly concerns, we failed to notice the heavens, and by the time we did, the world burned until naught remained but ash. It should have ended then and there, but we built you in our own image. We built you, to survive, and so we did. Few were our numbers, your kind and mine. It took sacrifice, strength, compassion, but we rebuilt, and as life returned to the world, we endeavored to ensure this tragedy could not be repeated. But now, we are dying, and time will work against us. Truth turned into myth and legend. What we built, misunderstood. Let my words preserve the message and make a record of our loss. But let my word also bring hope. You must find the other temples, built by those who knew to turn away from war. They worked to protect us, to save us from the fire. If you can find them, if their work can be saved, so too might this world. Be quick, for time grows short, and guard against the cross, for there are many who will stand in your way.

It is done. The message is delivered. We are gone now from this world, all of us. We can do no more... The rest is up to you, Desmond."

what who is Desmond.i don't understand.plz wait i have so many questions.

WHAT THE FU.........

ترجمه:
مینروا:درود بر تو ای پیامبر.چه خوب شد که آمدی.بگذار ببینمش.تشکر میکنم.
باید با هم صحبت کنیم.

اتزیو:تو کی هستی؟

(اینجا میگه من قبل از مرگ اسم های زیادی داشتم.. اسم تکتکشونو میگه همین طور هم راجب بقیه خدایان صحبت میکنه که من Spell شونو نمیدونم توی فایل صوتی میتونین بشنوین....کی قبلا چی صداش میکردن)

اتزیو:شما خدایان هستین.

مینروا:خدایان نه.ما فقط زودتر از شما آمدیم.حتی زمانی که ما دنیا را سیر میکردیم نسل شما می کوشید تا وجود ما را درک کند.آن موقع ما پیشرقته تر بودیم.ذهن شما هنوز اماده نبود...هنوز هم نیست..شاید هیچوقت اماده نشه.مشکلی نیست.شاید شما ما را درک نکنید.ولی هشدارمان را درک خواهید کرد.باید درک کنید!!

اتزیو:اصلا حرفایی که میزنی معنی نمیده!

مینروا:کلمات ما برای تو به زبان نمیاین!

اتزیو:چی داری میگی؟کس دیگه ای جز من که اینجا نیست!!

مینروا:کافیست!من خواهان صحبت با تو نیستم بلکه خواهان صحبت از طریق توام.تو پیامبری.نقش خود را به اندازه کافی بازی کردی.تو او را در درون خود داری پس خواهش میکنم ساکت بمان تا بتوانیم با هم گفت وگو کنیم.

گوش کن......
زمانی که ما هنوز بدنی داشتیم و خانه هایمان هنوز سالم.... نژاد تو به ما که شما را ساخته بودیم خیانت کردند.
ما قدرتمند بودیم.ولی شما بسیار..و هر دو مشتاق جنگ.
آنقدر مشغول مسائل پیش پا افتاده بودیم که رشته امور بهشت را از دست دادیم.و وقتی به دستش گرفتیم که دیگر چیزی جز خاکستر بر سطح زمین نمانده بود.همه جیز باید همان جا وهمان موقع به پیاین میرسید.ولی ما شما را در تصورات خود اینگونه ساختیم شما را برای ماندن ساختیم.و چنین هم کردیم.تعدادمان بسیار کم بود .هم نسل شما و هم نسل من.ساختن قربانی می طلبید...قدرتو شفقت میطلبید.ولی با این همه همه چیز را از نو ساختیم.و زمانی که زندگی بار دگر به جهان باز گشت اطمینان حاصل کردیم تا این مصیبت دوباره اتفاق نیوفتد.ولی اکنون ما در یک قدمی مرگ قرار داریم و زمان نیز علیه ما در گردش است.حقیقت به افسانه و اسطوره تبدیل شد.چیزی که به وجود آمده بود دگر گونه تعبیر شد.باشد که کلماتم حامی پیامی باشد...دلیلی برای مصیبتی که کشیدیم و همچنین حامی امید.باید دیگر معابد را پیدا کنی. معابدی ساخته دست کسانی که از جنگ گریختند تا کاری برای حفاظت و نجات ما از آتش کنند.اگر بتوانی آنها را پیدا کنی...اگر آثارشان قابل استفاده باشد شاید این دنیا هم نجات پیدا کند.
عجله کن...زیرا زمان رو به اتمام است.و همچنین خود را آماده مبارزه با اختلاف کن.زیرا افراد بسیاری بر سر راه تو قرار خواهند گرفت.
تمام شد.پیام تحویل داده شد.ما دیگر این دنیا را ترک کرده ایم همه ما.کار دیگری از ما بر نمیاید.باقی بر عهده توست.....دزمند.

اتزیو:چی؟دزمند دیگه کیه!!!؟؟من متوجه نمیشم!!!خواهش میکنم صبر کن هنوز سوال دارم!!!؟؟

و در پایان هم صدای دزمندرو میشنویم که حرفی رو میزنه که فکر کنم همه در اون لحظه بهش فکر کردیم :
What The F****

لینک فایل صوتی: (مجبور شدم کیفیتو بیارم پایین تا دان اش راحت تر باشه)

دانلود

عید همگی هم مبارک...

واقعا ممنون خیلی کنجکاو بودم بدونم اونچا چی بهم گفتن ! از همین صحبت ها چیز های زیادی قابل برداشته !
  • Minerva میدونسته که یک روزی قراره دزموند حافظه اتزیو رو بخونه !
  • Minerva نمی تونسته که با خود دزموند حرف بزنه !
  • ما در شماره های بعدی بیشتر در نقش دزموند خواهیم بود .
  • دزموند باید جلوی نابودی دنیا رو بگیره :)

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
واقعا ممنون خیلی کنجکاو بودم بدونم اونچا چی بهم گفتن ! از همین صحبت ها چیز های زیادی قابل برداشته !
  • Minerva میدونسته که یک روزی قراره دزموند حافظه اتزیو رو بخونه !
  • Minerva نمی تونسته که با خود دزموند حرف بزنه !
  • ما در شماره های بعدی بیشتر در نقش دزموند خواهیم بود .
  • دزموند باید جلوی نابودی دنیا رو بگیره :)
از لحاظ این که در نسخه 3 در نقش دزموندیم فکر نکنم. چون سری AC بر پایه بازی های سبک باستانی و شمشیره. امکانش هست که داستان جوری پیش بره که دزموند در نقس یکی از نیاکانش مسائل رو تو همون زمان قدیم حل کنه و کار تمپلار ها رو تموم کنه. یعنی تاریخ رو عوض کنه!!!(جدی نگیرید:d)

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
از لحاظ این که در نسخه 3 در نقش دزموندیم فکر نکنم. چون سری AC بر پایه بازی های سبک باستانی و شمشیره. امکانش هست که داستان جوری پیش بره که دزموند در نقس یکی از نیاکانش مسائل رو تو همون زمان قدیم حل کنه و کار تمپلار ها رو تموم کنه. یعنی تاریخ رو عوض کنه!!!(جدی نگیرید:d)

فکر کنم قسمت بعدی تو داستان کلی نیست و یه چیزی مثل یه داستان فرعیه. چون تو گوگل که سرچ کنی تاریخ عرضه Assassin Creed 3 رو یه زمانی جدا از این شماره زدن.

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین

من گفتم بیشتر ! یعنی اینکه زمان بیشتری رو در نقش دزموند خواهیم بود !
در ضمن من فکر می کنم که شما یک چیزی رو اشتباه متوجه شدید ! دزموند فقط داره حافظه نیاکانش رو می بینه ! و به هیچ وجه کنترل اون هارو در دست نداره !

• Like
Reactions: Amir-Splinter

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
خب اره ولی یادت نره که رو دزموند هم انیموس تاثیر گذاشته و Bleeding Effect شده.(نمیدونم چه جوری بگم:d) شاید جریانی بشه که جریان, جریانش عوض شه:)) اره متوجه منظور شما شدم. من اصلا با بازی با دزموند حال نمیکنم! همون یه مرحله ای هم که تو AC2 باهاش رفتم اصلا حال نداد. خیلی سرده کاراکترش. اصلا به ادم نمیچسبه!!!
در مورد داستان و چیزایی که تو گوگل نوشتن هم نمیشه نظر داد. کار یوبی سافت همیشه بر عکسه!!! داستان رو 180 درجه میپیچونه تو بعضی موارد.

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
درود
ما در شماره های بعدی بیشتر در نقش دزموند خواهیم بود .
منم این احتمال رو میدم چون قدم به قدم داریم با دزموند آشنا میشیم و او هم قدم به قدم داره مراحل یک اساسین شدن رو آموزش میبینه ....و بازی موقعی جالبتر میشه که در دنیای مدرن نقش یک اساسین رو بازی کنیم مثلا که اگه اینطوری شه نمیدونم شاید مخلوطی از gta-hitman-splinter cell رو ببینیم.حالا صحبت ها در موردش فراوانه
(ضمن اینکه داستان بازی توی 2012 تموم میشه و آخرین امید باقی مانده برای نجات دنیا همونطوری که مینروا گفت دزموند میباشد)

نه...رفیق چه دلخوری اتفاقا استقبال میکنیم...دوستان تقضا کرده بودند صحبت های Subject 16 رو ترجمه اش رو بدونند
اگه تونستی..وقت کردی اینو کار بعدیت قرار بده ..حالا بستگی به شما داره....ممنون از شما
بیوگرافی دزموند مایلز به پست اول اضافه شد.

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
دوباره یه مروری به داستان کردم یه چیز جالب به ذهنم رسید:
اون کشیش گنده هه:d(اسمش چی بود؟) قرار بود بره تو اون زیرزمینه و کلی رو فدا کرد تا POE رو بدست بیاره به خیال خودش پیامبر بشه و از ماهیت موضوع خبر نداشت. اون تمپلار بود؟ پس اگه اتزیو نمیتونست بره چی میشد؟ چیز خاصی گیرش نمیومد. چون در نهایت پیغام میبایست به دست اتزیو برسه! پس این همه کشمکش سر چی بود؟
اگه پیغام به دست اتزیو نمیرسید چه طور میشد؟

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
یک سوال برای من پیش اومده ( یه چیزی رو یادم نمیاد که این سوال برام پیش آورده ! )
سیب بهشتی چجوری بدست اتزیو رسید ؟ از کامل کردن اون نقشه رو دیوار ویلا با Codex Page ها ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر