پیشنهادات و انتقادات در مورد بازی رایانه

• Thread starter Thread starter kinopio
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من امروز مجله رو تهیه کردم .
اول از همه برم سراغ dvd . واقعا اگه dvd ندید سنگین تر هستید . من به شخصه حاضرم همون 3500 رو بدم ولی بدونه dvd بگیرم . باز هم طبق معمول امروز dvd خراب بود و اجرا نشد .
در مورد مجله باید بگم اون قسمت جدید که بازی های جدید را معرفی میکردید خوب بوده و جای کار بیشتری اره اما نمیدونم چرا زیاد از سیستم امتیاز دهی جدید خوشم نیومد .
بازی هایی هم که نقد شده بود چنداد دندون گیر نبودند . بازی های خیلی بهتری هم موجود بود که نقد نشده بود ( نمیدونم چرا با وجود بعضی بازی های خوب مثل world cup 2010 ، dead to rights ، nier و ... که حداقل 6 هفته پیش عرضه شدند این همه اصرار دارید که بازی های ضعیف یا بدون طرفدار pc یا هر پلت فرم دیگه را نقد کنید . )
یه مورد دیگه اینکه چرا هیچ بازی برای psp نقد نشده بود ( با توجه به اینکه بازی socom fire team bravo 3 هم عنوان اختصاصی psp بود و چند عنوان دیگه هم از قبل مانده بودند که نقد نشده بودند . )

پهناي باند سايت تمام شده
قرار بود امروز زياد بشه كه متاسفانه زودتر از اونچه كه انتظار مي‌رفت سريعتر تمام شد.
اما امروز درست مي‌شه.

زود تر درستش کنید....می خوام از MK عکس بزارم....;):d

واسه مجله ای که اینهمه طرفدار داره سایت داره علاقه مند داره واقعا زشته که اینهمه غلط املائی داشته باشه .
پیشنهاد : کلاس نهضت !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or