منتظر نمایش کدوم بازی هستید ؟ ( reach یا gears 3 ) ؟

کدام یک ؟

• Halo reach

رای‌ها: 67 40.9%
  • Gears of War 3

رای‌ها: 97 59.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
تنها برتری halo نسبت به gears فقط روونتر بودن گیم پلیشه.
من که اصلا واسم reach اهمیتی نداره.
gears 3 عضمتش بیشتره.
به ظنر من مقایسه این دو به دلیل متفاوت بودن سبک و غیره کاملا اشتباه...
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
ولی خودم geow3 رو ترجیح میدم..

تنها برتری halo نسبت به gears فقط روونتر بودن گیم پلیشه.
من که اصلا واسم reach اهمیتی نداره.
gears 3 عضمتش بیشتره.
(شکلک ای بابا)
مطمئنی شما؟
مثلا یه چند تا از عظمتایی که گیرز 3 داره که باعت برتریش نسبت به هیلو میشه رو بگو ببینم.

خوب نتیایج چیز جالبی رو نشون نمیده برای خیلی ها! درسته؟

اگر بخوایم نظرسنجی بی تعصب بگزاریم H:R ده تا رای هم نمیاره همین 50 تای هم که اورد فقط به خاطر جو گیر شدن بعضی ها به خاطر پست اول تاپیک است که ملتمسانه از XBOX دارها و PS دارها تقاضا میکنه که به H:R رای بدن:biggrin1:

در کل H:R هرچی میخواست نشون بده نشون داد ولی این Geow3 هست که هنوز شگفت زدمون نکرده.

راستش کمی نگران شدم . خودم هم میدونم Halo تو ایران زیاد طرفدار نداره ولی یه نظر سنجی راه انداختم ببینم چقدر طرفدار داره نسبت به Geas of War .
پس اگه بیشتر مایل هستید نمایش کدوم بازی را در e3 ببینید انتخابتون را حتما صحیح انجام بدید !
من خودم بیشتر halo پسند میکنم چون سبک مورد علاقم fps هست و بیشتر بازی های fps برام مهمه تا سوم شخص بنابراین reach :biggrin1:

خیلی جالب میشه الان دو تا از بازی های 360 یکیش باید له بشه :biggrin1:
این PS3 فنها هم نهایت سعیشون را میکنن تا GEARS در بیاد اخه خیلی دوست دارن HALO را ؟!:biggrin1:یکم رعایت کنید لطفا .

من که GeOW رو بیشتر دوست دارم
فقط متوجه نشدم چرا کمی نگران شدی؟؟؟

پس فیبل3 کووو.!!!!!!!!!!!
ولی ریچ که بتا شو دیدیم بیشتر منتظر Gears هسیم:love: بینیم چه جوریاست خشانت بازی؟!!
فیبل 3 چه خریه؟!:biggrin1:
پست اول رو هم بخونید بد نیست!
راستش کمی نگران شدم . خودم هم میدونم Halo تو ایران زیاد طرفدار نداره ولی یه نظر سنجی راه انداختم ببینم چقدر طرفدار داره نسبت به Geas of War .
پس اگه بیشتر مایل هستید نمایش کدوم بازی را در e3 ببینید انتخابتون را حتما صحیح انجام بدید [/

پ.ن: آقا من پشیمونم بابت رای ـَم:دی میخوام به Reach رای بدم.:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or