System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

دوستان همه ی پال ها اینجوری میشن؟ و اینکه صفحه قرمز بیاد دیگه درست نمیشه؟
نه بعضی از پالها اون پالهای که ماله دو یا سه ماه پیش بود و یا اینکه به شناس طرف بستگی داره که صحفه قرمز نشه من خودم دو تا دستگاه داره و وقتی ابدیت میاد به امید اینکه روزی درست بشه هی ابدیتش میکنم ولی باز هم خبری نمیشه من چه قدر بدشانسم :(:mad:

نه ماله شما هم مثله من هم ریجن خیالت راحت صحفه قرمز نمیشه همون اول هم گفتم فقط پال ها این طوری میشن که اونم دلیل قانع کنندای نداره که چرا این جوری شده
برای گذاشتن هم میتوانید
شما فقز کافی داخله فلش این جوری درست کنید پوشه

File name: Save as file name "PS3Updat.PUP Location: Save in the "PS3" folder > "UPDATE" folder".

اینم برای ریجن جی
http://dsa01.ps3.update.playstation...6bdf1b2409d705a0136c40746c62e85d/PS3UPDAT.PUP
ببخشید اون تیکه ای که قرمز کردم توضیح میدی

ببخشید اون تیکه ای که قرمز کردم توضیح میدی
نه خواهش میکنم مگر شما فلش ندارید خوب و توی فلش یک پوشه میسازید به نام PS3 البته به حرف بزرگ بعد یک پوشه دیگه داخله پوشه قبلی میسازید به نام UPDATE بعد ابدیتی که دانلود کردید میریزد داخله این پوشه همین که در واقعه این طوری میشه ساختنه پوشه ها
PS3<UPDATE
همین به همین اسونی

نه ماله شما هم مثله من هم ریجن خیالت راحت صحفه قرمز نمیشه همون اول هم گفتم فقط پال ها این طوری میشن که اونم دلیل قانع کنندای نداره که چرا این جوری شده
برای گذاشتن هم میتوانید
شما فقز کافی داخله فلش این جوری درست کنید پوشه
File name: Save as file name "PS3Updat.PUP".
اینم برای ریجن جی
http://dsa01.ps3.update.playstation...6bdf1b2409d705a0136c40746c62e85d/PS3UPDAT.PUP

محض اطلاعتون من کنسول قبلیم جی بود رد اسکرین شد

محض اطلاعتون من کنسول قبلیم جی بود رد اسکرین شد
مگر میشه شما مطمعنی این اولین خبری که میشنوم که یک دستگاه ریجن جی این طوری شده و ماله من که ریجن جی هست تا حالا که مشکلی پیدا نکرده و من همین طور روزی 7 یا 8 ساعت باهاش بازی میکنم و خدا را شکر خرابی نداده فعلا

مگر میشه شما مطمعنی این اولین خبری که میشنوم که یک دستگاه ریجن جی این طوری شده و ماله من که ریجن جی هست تا حالا که مشکلی پیدا نکرده و من همین طور روزی 7 یا 8 ساعت باهاش بازی میکنم و خدا را شکر خرابی نداده فعلا

بله که مطمئنم یعنی میخوای بگی نمیدونم ریجن دستگام چیه؟ :-"
الان هم یه کنسول دارم که ریجنش 3 نیس و مشکلی هم نداره
میشه بگی رد اسکرین چه ربطی داره به ریجن؟
خواهشا اطلاعات غلط ندین

بله که مطمئنم یعنی میخوای بگی نمیدونم ریجن دستگام چیه؟ :-"
الان هم یه کنسول دارم که ریجنش 3 نیس و مشکلی هم نداره
میشه بگی رد اسکرین چه ربطی داره به ریجن؟
خواهشا اطلاعات غلط ندین
جناب من قبول کردم که دستگاهه شما خراب شد ولی برای من جای تعجب داره اخه اولین باری که میشنوم که دستگاه ریجن 3 خراب شده و ربطش به اینکه
وقتی من دستگاها را خریدم همزمان دو تا ریجن 2و یکی ریجن 3 خریداری کردم و وقتی ابدیت کردم اون دو تا ریجن 2 رد اسکریم شدند و اون یکی رداسکریم نشد حتی ماله خودم هم ابدیت کردم که ریجن 3 بود :-"
و حالا شما که میگید ماله من خراب شده و ربطی به ریجن نداره پس من احتمال میدم کسانی که دستگاها را میفروشن حتما قطعات کنسول را تعویض کردنه که کنسول خراب شده و من دیگه دلیله قانع کننده نمی توانم باریش بیارم که چرا این کنسولها خراب شدند
از این فروشندها همه چیز بر میاد نامردها:mad:

جناب من قبول کردم که دستگاهه شما خراب شد ولی برای من جای تعجب داره اخه اولین باری که میشنوم که دستگاه ریجن 3 خراب شده و ربطش به اینکه
وقتی من دستگاها را خریدم همزمان دو تا ریجن 2و یکی ریجن 3 خریداری کردم و وقتی ابدیت کردم اون دو تا ریجن 2 رد اسکریم شدند و اون یکی رداسکریم نشد حتی ماله خودم هم ابدیت کردم که ریجن 3 بود :-"
و حالا شما که میگید ماله من خراب شده و ربطی به ریجن نداره پس من احتمال میدم کسانی که دستگاها را میفروشن حتما قطعات کنسول را تعویض کردنه که کنسول خراب شده و من دیگه دلیله قانع کننده نمی توانم باریش بیارم که چرا این کنسولها خراب شدند
از این فروشندها همه چیز بر میاد نامردها:mad:

بازم داره حرف خودشو میزنه :-"
من کنسولم رو از دبی خریدم از جای معتبرم خریدم
کنسول PS3 رو اگه بخوای باز کنی اون برچسب گارانتیش کنده میشه و تابلوئه که باز شدش
خواهشا اطلاعات غلط ندین
رد اسکرین هیچ ربطی به ریجن نداره

آقا دستت درد نکنه داشتم سکته میزدم! ( آخه دستگامو 2.3 ماهی هست خریدم و ریجن 2 هست!از وقتی این آقا اینجوری گفت من دسگامو روشن نکردم!)

بازم داره حرف خودشو میزنه :-"
من کنسولم رو از دبی خریدم از جای معتبرم خریدم
کنسول PS3 رو اگه بخوای باز کنی اون برچسب گارانتیش کنده میشه و تابلوئه که باز شدش
خواهشا اطلاعات غلط ندین
رد اسکرین هیچ ربطی به ریجن نداره
خوب شما گرانتی داید پس نباد مشکلی داشته باشه و راحت میتوانستید دستگاه را تعویض کنید
ولی عجیبه که من تا حالا که دستگاها را که خریداری کردم اون برجسب را ندیدمه :-":mad:

آقا دستت درد نکنه داشتم سکته میزدم! ( آخه دستگامو 2.3 ماهی هست خریدم و ریجن 2 هست!از وقتی این آقا اینجوری گفت من دسگامو روشن نکردم!)
شما هم باید ریسک کنید یا احتمالش هست یا نیست دیگه به شانستان بستگی داره
ولی من همین جا بگم که دو تا از بچه ها همین جا ردسکریم شدند اونم فقط ریجن 2 بودند که بعد رفتند یک دستگاهه دیگه خریداری کردند
اون اولی که بعداز یک ساعت بعد که ابدیت کرد این طوری شد اونم چه بدشانسی واقعا
حالا بستگی به خودتان داره حرفمم را قبول کنید :-"

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or