آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
اقایون این عکس رو یه نگاهی بندازین .فقط توی GT4اینجوریه.به نظر شما مشکل از کجاست؟
viewer.php
[/URL][/IMG]

تورو به خدا کمک کنید من عاشق این بازیم.

تنظیماتت چیه ؟ و نوع سیستم

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
این چه حرفیه!با اینکه اینجا حجم سوالها خیلی زیاده شما دارید به همه سوالها جواب می دید!:love:
من هم دو تا پچ که صفحه قبل رو دانلود کردم و با پچ اول (A8D83239.pnach) لودینگ اول بازی رو رد کردم!الان مشکلم همون طور که گفتم اینه که تو صفحه انتخاب زبون بازی کیبرد کار نمی کنه!
اما اگه از نظر شما رد کردن این قسمت راهی نداره،فعلا" منتظر می مونم!

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
این چه حرفیه!با اینکه اینجا حجم سوالها خیلی زیاده شما دارید به همه سوالها جواب می دید!:love:
من هم دو تا پچ که صفحه قبل رو دانلود کردم و با پچ اول (A8D83239.pnach) لودینگ اول بازی رو رد کردم!الان مشکلم همون طور که گفتم اینه که تو صفحه انتخاب زبون بازی کیبرد کار نمی کنه!
اما اگه از نظر شما رد کردن این قسمت راهی نداره،فعلا" منتظر می مونم!

اینم همون مشکلیه که من در بازی ace combat داشتم با کلی پلاگین امتحان کردم درست نشد چون پلاگین ها مشکل ندارن مشکل از فایل اجرایه که نمی تونه کدها رو بخونه البته ممکنه مثل ace combat نباشه و راهی داشته باشه شما بهتره مثل من چند راه رو امتحان کنی اگر درست نشد بعد بیخیال بشی(البته اگه اقا فرهاد ردش کرده پس 100% میشه)

آخرین ویرایش:

reza111

کاربر سایت
Dec 22, 2007
103
gdsx 1571 sse4.1
zero spu2r1455
bios usa 2.20
سیستمم هم اینه
e7300@3.5ghz
2gb ram
vga 4830
vista 32
لطفا کمکم کنید.

reza111

کاربر سایت
Dec 22, 2007
103
توی منو درست فقط وقتی میخوای بری raceصفحه اینجوری میشه.

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
منم حدث زدم:cheesygri

باید گرافیک رو بزارید روی Software داخل فیفا استریت هم زمین دقیقا همینطوری بود با سافت وار درست شد

اصلا نصب شدن دایرکس جه ربطی به از قبل نصب بودنش داره شما 10000 بار هم نصبش کن تا وقتی که خود ویندوز 7 دایرکس رو داره چه فایده به نصب کردنش تازه وینوز 7 دایرکس 9 رو هم داره اما چون قدیمیه گفتم جدیدترش رو نصب کنید در ضمن دایرکس 11 هنوز کامل نشده کاملش تا پایان نوامر 2009 میاد
پس چرا وقتی دایرکس 2009 مثلا نصب است وقتی میخواهیم دوباره نصب کنیم نصب نمیشه چون قبلن نصب بوده

ASHIHARA

کاربر سایت
Jan 29, 2008
526
نام
Hamid Reza
آقا شرمنده دوباره سوالمو میپرسم:blushing:
میدونم جواب دادین
ولی من میخاستم برم واسه وصل کردن دسته 360 به PC یه ریسیور بگیرم که یکی از دوستام گفت تو هر بازی جواب نمیده
این ریسیور رو هم با این قیمتاش رو فقط واسه بازی کردن گاد 1و2 میخاستم
حالا کسی تا حالا با دسته 360 تو این شبیه ساز بازی کرده؟

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
پس چرا وقتی دایرکس 2009 مثلا نصب است وقتی میخواهیم دوباره نصب کنیم نصب نمیشه چون قبلن نصب بوده

اگر یه نفر پیدا کردی این حرفو تائید کنه.راستی شما دایرکس رو که دانلود میکنید اول از توی فشردگی درش میراید یا فقط فایل فشورده رو نصب میکنید که اینو میگید

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
pcsx2good.mihanblog.com

دوست عزیز اگر قانون سایت رو بدونید تبلیغات ممنوعه در ضمن بایوس ژاپنی خوب نیست و سایتت مشکل داره بعد از یه دیقه میره توی یه سایت تبلیغاتی و با اون تنظیمات بازی اجرا نمیشه چون باید تنظیمات دسته و... رو میگفتی

آخرین ویرایش:

wizard2boy

کاربر سایت
Aug 23, 2009
14
آقای کلنگ عدالت واقعان ممنون از این همه زحمت که کشیدین و تاپیک خوب و کاملی که بهترین تاپیک در زمینه pcsx2 تو اینترنت هستش .

من خودم قبلان هیچ بازی ای رو نمیتونستم اجرا کنم و فکر میکردم نمیشه ، ولی با دیدن تاپیک شما الان همه بازیها رو میتونم با کیفیت خوب اجرا کنم .

تنها مشکل من بازی تیکن 5 هستش این بازی را با fps 60 اجرا میکنم اما باز هم کند اجرا میشه ، در حالی که بازی های دیگه با 60 fps کاملا خوب اجرا میشن .

میخواستم بپرسم آیا پچی سراغ ندارید که کمی به بازی سرعت بده یا آموزش تنظیمات خاصی برای تیکن .

باز هم تشکر از تاپیک خوب شما :X

URL%5D

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر