راهنمایی در امر خرید موبایل

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,356
سلام از خریدتون راضی هستید؟
بعد این فروشگاه قابل اعتماد هست زده تحویل ۱۰ روز پس از پرداخت، شما هم همینطور خرید کردی؟
در کل به نظرم هر گوشی میخوای بگیری اصلا رام چینی نگیر حتما گلوبال باشه واقعا دردسر داره و اذیت میشی

• Like
Reactions: all4u and Mo7aMMaD

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,591
نام
امین
در کل به نظرم هر گوشی میخوای بگیری اصلا رام چینی نگیر حتما گلوبال باشه واقعا دردسر داره و اذیت میشی
موافقم، منم اذیت شدم یکبار سر رم چین و واقعا داستان داشتم.
از گوگل و سرویس هاش بگیر تا پیش فرض های سیستم.

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,211
نام
محمد
موافقم، منم اذیت شدم یکبار سر رم چین و واقعا داستان داشتم.
از گوگل و سرویس هاش بگیر تا پیش فرض های سیستم.
تو این رنج قیمت چی پیشنهاد میدین؟ اولویت هم ایناست: ۱.دوربین ۲.فضای ذخیره حداقل ۵۱۲ ۳. رابطه کاربری و باتری

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,591
نام
امین
بازه قیمت magic 6 pro ،حدود ۶۰ ۷۰ تومن
تو بازه 76 تومن من نظرم روی s24 ultra هست حافظه 512 گیگ
واقعا پکیج کاملیه.
pixel 8pro اگه قیمت 512 معقولی داشت همونو پیشنهاد میدادم ولی 87 تومن خیلیه، با توجه به معرفی سری 9 که بزودی اتفاق میوفته خریدشون با این قیمت ارزش نداره.

تو رم چین ها:

oppo find x7pro گزینه جالبیه البته قیمتش 78 تومنه با رجیستری
vivo x100 pro با قیمت 66 با رجیستری
magic 6 pro هم که 60 تومن هست با رجیستری
nubia z60 الترا هم گزینه ارزونتری هست با قیمت 57 تومن با رجیستری
oneplus 12 هم با قیمت 49 در دسترس هست با رجیستری

اینا واقعا گزینه های خوبی هستند.

آخرین ویرایش:

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,356
تو بازه 76 تومن من نظرم روی s24 ultra هست حافظه 512 گیگ
واقعا پکیج کاملیه.
pixel 8pro اگه قیمت 512 معقولی داشت همونو پیشنهاد میدادم ولی 87 تومن خیلیه، با توجه به معرفی سری 9 که بزودی اتفاق میوفته خریدشون با این قیمت ارزش نداره.

تو رم چین ها:

oppo find x7pro گزینه جالبیه البته قیمتش 78 تومنه با رجیستری
vivo x100 pro با قیمت 66 با رجیستری
magic 6 pro هم که 60 تومن هست با رجیستری
nubia z60 الترا هم گزینه ارزونتری هست با قیمت 57 تومن با ریجیستری
oneplus 12 هم با قیمت 49 در دسترس هست با رجیستری

اینا واقعا گزینه های خوبی هستند.
سری 9 گوگل تو بهترین حالت مهر ماه معرفی میشه هنوز خیلی مونده ضمن اینکه تازه 8a معرفی شده که گوشی جذابی هم هست 500 دلاره باید ببینیم تو ایران چقد قیمت میخوره
وانپلاس 12 هم نسخه گلوبالش معرفی شده تو ایرانم هست اگه مشکل قیمتی کسی نداشته باشه عالیه

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,545
نام
علی
دوستان سلام
جای مناسب پیدا نکردم
عذر میخوام اگر بیربط هست سوالم
طاقت نیاوردم و یدونه 15 پرو مکس خریدم با حجم 512
2 تا سوال دارم

- سیم کارت بندازم توش یا نه ؟
فعلا نیازی به سیم کارت ندارم منتها نمیدونم تو آینده رجیستر میشن یا نه ؟
اگر الان سیم نندازم و تو آینده رجیستر بشن من به مشکل میخورم یا نه ؟
بهم گفتن سیم بندازم و یک ماه استفاده کنم بعد بصورت نرم افزاری حل میشه
یکی هم اینکه گفتن اگر نت رو بزارم رو 2G آنتن نمیره
ممنون میشم در این مورد بنده رو راهنمایی بفرمایین

- برای انتقال فایل و ویدیو و موزیک بغیر از iTunes راه دیگه هم هست که بشه از تو PC به Iphone انتقال داد ؟

ممنونم بابت وقتتون

eeeeee

کاربر سایت
Mar 10, 2008
144
نام
EHSAN
دوستان سلام
جای مناسب پیدا نکردم
2 تا سوال دارم

- برای انتقال فایل و ویدیو و موزیک بغیر از iTunes راه دیگه هم هست که بشه از تو PC به Iphone انتقال داد ؟

ممنونم بابت وقتتون
سلام
1 بله حتما سیم بنداز
2 بله راهای مختلفی هست برنامه documents رو حتما از اپ استور دانلود کن خیلی بدردت میخوره
- حتی میتونی ssd یا فلش تایپ سی هم وصل کنی وراحت جابجا کنی

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
دوستان سلام
جای مناسب پیدا نکردم
2 تا سوال دارم

ممنونم بابت وقتتون
سلام،
اگه رجیستر بشه، خیلی احتمالش کمه که سیم انداختن تاثیری تو رجیستر شدن داشته باشه یا مشکلی ایجاد کنه. ( در کل بعید میدونم رجیستر بشه)
اگه سیم همراه اول داری تقریبا به صورت 100% بعد از یه ماه رو حالت 3G آنتن خواهی داشت و واسه تماس مشکلی نداری حتی تو جاده و مسافرت ولی ایرانسل اذیت میکنه بگیر نگیر داره.
کلا پیشنهاد میکنم به فکر دو گوشی بودن باشی واسه LTE که هات اسپات کنی

اون حالت نرم افزاری هم که گفتن منظورشون همون پروفایله که بهت پیشنهاد میدم به هیچ وجه به هیچ شارلاتانی پول ندی. گفتم که همراه اول بدون پروفایل آنتن خواهی داشت.

میتونی خودت هم پروفایل درست کنی با آموزش زیر بازم بگیر نگیر داره و زیاد باید آزمون و خطا کنی.
GitHub - AiGptCode/Iphone-14-15-IRAN-Anten: آموزش رایگان و دائمی فعال‌سازی آنتن در آیفون ۱۴ و ۱۵ بدون ردگیری و بسته شدن با دو روش مختلف، به همراه سورس کد و فایل ساخت UUID یکتا

در کل فعلا که میتونی دو ماه از آنتن و نت استفاده کنی ( یه ماه واسه هر درگاه سیمکارت) بعدش هم دو گوشی پیش میری مشکلی نیست :D

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,356
سلام،
اگه رجیستر بشه، خیلی احتمالش کمه که سیم انداختن تاثیری تو رجیستر شدن داشته باشه یا مشکلی ایجاد کنه. ( در کل بعید میدونم رجیستر بشه)
اگه سیم همراه اول داری تقریبا به صورت 100% بعد از یه ماه رو حالت 3G آنتن خواهی داشت و واسه تماس مشکلی نداری حتی تو جاده و مسافرت ولی ایرانسل اذیت میکنه بگیر نگیر داره.

اون حالت نرم افزاری هم که گفتن منظورشون همون پروفایله که بهت پیشنهاد میدم به هیچ وجه به هیچ شارلاتانی پول ندی. گفتم که همراه اول بدون پروفایل آنتن خواهی داشت.

میتونی خودت هم پروفایل درست کنی با آموزش زیر بازم بگیر نگیر داره و زیاد باید آزمون و خطا کنی.
GitHub - AiGptCode/Iphone-14-15-IRAN-Anten: آموزش رایگان و دائمی فعال‌سازی آنتن در آیفون ۱۴ و ۱۵ بدون ردگیری و بسته شدن با دو روش مختلف، به همراه سورس کد و فایل ساخت UUID یکتا

در کل فعلا که میتونی دو ماه از آنتن و نت استفاده کنی ( یه ماه واسه هر درگاه سیمکارت) بعدش هم دو گوشی پیش میری مشکلی نیست :D
نمیشه این یک ماه رو یجوری ریست کرد گولش بزنی:D

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,545
نام
علی
سلام،

سلام و عرض ادب
دم شما گرم
در مورد 2 گوشی بودن عارضم خدمتتون که الان یدونه S24 Ultra دارم و یدونه Z Fold 5
تمام برنامه هام رو روی اندروید استفاده میکنم
این آیفون رو عشقی خریدم بعد 8 سال بی آیفون بودن
راستش اپ ها روی آیفون یه چیز دیگه ان
نه که اندروید بد باشه ولی تو آیفون خیالم راحت تره
مخصوصا که اوریجینال میگیرم
در مورد پروفایل و نرم افزار هم اگر اینجوریه عمرا برم سمتش
در مورد آنتن داشتم تو حالت 3G هم ممنونم قوت قلبی بود
باز هم ممنونم

• Like
Reactions: .:Metallica:.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
نمیشه این یک ماه رو یجوری ریست کرد گولش بزنی:D
ببین من خیلی گشتم تو این دو سال روشی نبوده که قطعی جواب بده مگه سری 14 هایی که فرودگاهی قبل ممنوعیت ثبت، ثبت شدن که قطعی آنتن دارن و من پارسال داشتم هنوز هم آنتن داره و الان دست داداشمه :D
ولی دیدم که شانسی واسه یه عده باگ خورده و ریست شده و کلا آنتن دارن ولی تعداد خیلی کم بوده. روش ها که زیاده ولی هیچکدوم قطعی و دائمی نیست ( بجز همین 3G همراه اول که ماه هاست خیلیا دارن استفاده میکنن و فعلا کار میکنه)
سلام و عرض ادب
دم شما گرم
در مورد 2 گوشی بودن عارضم خدمتتون که الان یدونه S24 Ultra دارم و یدونه Z Fold 5
تمام برنامه هام رو روی اندروید استفاده میکنم
این آیفون رو عشقی خریدم بعد 8 سال بی آیفون بودن
راستش اپ ها روی آیفون یه چیز دیگه ان
نه که اندروید بد باشه ولی تو آیفون خیالم راحت تره
مخصوصا که اوریجینال میگیرم
در مورد پروفایل و نرم افزار هم اگر اینجوریه عمرا برم سمتش
در مورد آنتن داشتم تو حالت 3G هم ممنونم قوت قلبی بود
باز هم ممنونم
کاملا درک میکنم چی میگی. من خودم معمولا هرسال بین اندروید و آیفون سوییچ میکردم ولی بعد از S21 Ultra رو آیفون موندم (سری 13-14-15) تنها دلیلش هم کیفیت برنامه ها رو iOS هست که همچنان رو آیفون فوق العاده Polish شده و در بهترین حالت خودشه. (از انواع بازی ها بگیر تا برنامه های عادی مثل اینستا، توـــیتر و کلاینت های ردیت، تا برنامه های تخصصی تر مثل لایتروم یا VSCO) قابلیت خرید اشتراک و App هم خودش مسئله مهمیه واسه من که رو اندروید خیلی سخت و پیچیده است تو ایران.

امسال ولی قصد دارم Z Fold 6 بگیرم چون از همون 5-6 سال پیش که معرفی شد واقعا عاشق این ایده ی fold شدم، ولی تا الان مشکلات و Long term durability باعث شده نگیرم خیلیا رو دیدم که گفتن گوشی رو تو پر قو نگهداری کردن یه روز بیدار شدن دیدن صفحه بدون اینکه کوچکترین ضربه ای خورده باشه ترکیده ! حالا این خارجکی ها راحت میبرن گارانتی و کوچکترین مشکل رو واسشون سریع درست میکنن.
در مورد اینکه گارانتی سامسونگ تو ایران چطوره و اگه مشکلی واسه Fold پیش بیاد چقدر قابل اتکا هست که درستش کنن اطلاعی ندارم ولی دیگه امسال میخوام بگیرم :D

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,356
ببین من خیلی گشتم تو این دو سال روشی نبوده که قطعی جواب بده مگه سری 14 هایی که فرودگاهی قبل ممنوعیت ثبت، ثبت شدن که قطعی آنتن دارن و من پارسال داشتم هنوز هم آنتن داره و الان دست داداشمه :D
ولی دیدم که شانسی واسه یه عده باگ خورده و ریست شده و کلا آنتن دارن ولی تعداد خیلی کم بوده. روش ها که زیاده ولی هیچکدوم قطعی و دائمی نیست ( بجز همین 3G همراه اول که ماه هاست خیلیا دارن استفاده میکنن و فعلا کار میکنه)

کاملا درک میکنم چی میگی. من خودم معمولا هرسال بین اندروید و آیفون سوییچ میکردم ولی بعد از S21 Ultra رو آیفون موندم (سری 13-14-15) تنها دلیلش هم کیفیت برنامه ها رو iOS هست که همچنان رو آیفون فوق العاده Polish شده و در بهترین حالت خودشه. (از انواع بازی ها بگیر تا برنامه های عادی مثل اینستا، توـــیتر و کلاینت های ردیت، تا برنامه های تخصصی تر مثل لایتروم یا VSCO) قابلیت خرید اشتراک و App هم خودش مسئله مهمیه واسه من که رو اندروید خیلی سخت و پیچیده است تو ایران.

امسال ولی قصد دارم Z Fold 6 بگیرم چون از همون 5-6 سال پیش که معرفی شد واقعا عاشق این ایده ی fold شدم، ولی تا الان مشکلات و Long term durability باعث شده نگیرم خیلیا رو دیدم که گفتن گوشی رو تو پر قو نگهداری کردن یه روز بیدار شدن دیدن صفحه بدون اینکه کوچکترین ضربه ای خورده باشه ترکیده ! حالا این خارجکی ها راحت میبرن گارانتی و کوچکترین مشکل رو واسشون سریع درست میکنن.
در مورد اینکه گارانتی سامسونگ تو ایران چطوره و اگه مشکلی واسه Fold پیش بیاد چقدر قابل اتکا هست که درستش کنن اطلاعی ندارم ولی دیگه امسال میخوام بگیرم :D
داری منو وسوسه میکنی یه 15 بگیرما :D ببین من میتونم بدون نت یجوری سر کنم تهش یه مودمه ولی بدون انتن برام سخته با توجه به کارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر