PC گیمر ها از این به بعد برای بازی کردن Helldivers 2 نیاز به اکانت PSN دارند

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,040
نام
محمد حسین
Thousands of negative Steam reviews hit Helldivers 2 after players learn they need a PSN account to continue playing
امروز سونی اعلام کرد که برای ادامه بازی، نیاز به اکانت psn دارند که باعث بمباران منفی بازی شد.
امروز و تا الان بیش از 10 هزار نظر منفی ثبت شده و برخی افراد میگویند که دسترسی به psn در کشورشان امکان پذیر نیست.
عناوین مختلف کمپانیهای ماکروسافت، یوبیسافت، ea و ... نیاز به اکانتهای مختلف برای اجرا دارند ولی این اتفاق در آغاز ریلیز عنوان میوفتد، نه سه ماه بعد از عرضه
________
آپدیت: سونی امروز اعلام کرد که از تصمیم خود برای اجباری کردن استفاده از psn، برای عنوان helldivers 2 صرفنظر کرده و آپدیت پایان ماه عرضه نخواهد شد.

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,124
نام
محمد علی
بین این حرفاتون کجا اکانت psn تحریم و فیلتر هست؟ من تو این کشور زیبا و آزاد از خود ps5 اکانت ساختم دانلود کردم بازی هم کردم.
فکر می‌کنم ساختن اکانت روی کنسول محدودیت‌های نسخه وب رو نداره و راحت‌تر میشه اکانت ساخت (مطمئن نیستم چون خودم زمان PS3 روی کنسول ساختم و مشکلی نداشت. هیچ VPN ای هم نمی‌خواست)
به هر حال ولی سونی باید این مسئله رو طوری "مدیریت" میکرد که به نفعش باشه، الان به نظرم بعیده به نفعش شده باشه...
سر و صدای افرادی که بازی رو از جایی خریدن که PSN پشتیبانی نمیشه قابل درکه و صدور دستورالعمل «VPعن بزن داداش» براشون مسخره است. حالا بلاروس داداشی دنیای مدرن نیست. اما اوکراین که هست:D
قسمت سر و صدای مربوط به آزادی‌خواهان غربی هم موج زودگذره.
اما قسمت مسخره سر و صدای دفاع از سونی ـه! هرچند میشه از جهاتی سونی رو صاحب حق در مدیریت تجارتش دونست اما این سیستمی که پیاده کردن، مسخره بوده! یعنی سونی نمی‌دونسته بازی رو توی مناطقی فروخته که دسترسی به PSN نیست اما PSN رو اجباری کرده؟
بعد هم De-list کردن بازی توی همون مناطق دیگه شاهکار بود.

ماجرا ربطی به کنسول وار نداره. کل اتفاق از اول می‌تونست فاقد اهمیت باشه اما چند تا تصمیم مسخره باعث شده ماجرا بیشتر از چیزی که ضرورت داشته، بیخ پیدا کنه.

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,394
فکر می‌کنم ساختن اکانت روی کنسول محدودیت‌های نسخه وب رو نداره و راحت‌تر میشه اکانت ساخت (مطمئن نیستم چون خودم زمان PS3 روی کنسول ساختم و مشکلی نداشت. هیچ VPN ای هم نمی‌خواست)

سر و صدای افرادی که بازی رو از جایی خریدن که PSN پشتیبانی نمیشه قابل درکه و صدور دستورالعمل «VPعن بزن داداش» براشون مسخره است. حالا بلاروس داداشی دنیای مدرن نیست. اما اوکراین که هست:D
قسمت سر و صدای مربوط به آزادی‌خواهان غربی هم موج زودگذره.
اما قسمت مسخره سر و صدای دفاع از سونی ـه! هرچند میشه از جهاتی سونی رو صاحب حق در مدیریت تجارتش دونست اما این سیستمی که پیاده کردن، مسخره بوده! یعنی سونی نمی‌دونسته بازی رو توی مناطقی فروخته که دسترسی به PSN نیست اما PSN رو اجباری کرده؟
بعد هم De-list کردن بازی توی همون مناطق دیگه شاهکار بود.

ماجرا ربطی به کنسول وار نداره. کل اتفاق از اول می‌تونست فاقد اهمیت باشه اما چند تا تصمیم مسخره باعث شده ماجرا بیشتر از چیزی که ضرورت داشته، بیخ پیدا کنه.
سونی المان نازی نیست :-?? psn هم اردوگاه ادم سوزی نیست :-??
تحریم شده تر از ما در دنیا وجود داره ؟ وقتی اینجا با بدترین اینترنت دنیا به راحتی می شه اکانت psn ساخت ( همین الان تست کنید ) دیگه این قصه های خنده دار بی معناست :-??
هر کسی در هر نقطه ای از دنیا یکماه وقت داره یه اکانت psn بسازه و با یه بار لینک کردن اش در چند ثانیه وارد بازی بشه

سه گروه رسما دورغ ها و ادعا های عجیب و غریب ( برای کسی که اندکی با psn اشنا باشه خنده دار ) تکرار می کنن
این حجم واکنش ها ارتباطی به Helldivers 2 نداره
سه گروه هستن
1. pc master race های که کلا با کنسول( سونی به عنوان نماد کنسول ) مشکل دارن
View attachment 336290
2.چند میلیون نفری که به خاطر عملکرد ابر فاجعه Elephant بزرگ و مرگ کنسول X کینه عمیقی از سونی دارن :D اینجا و تمام شبکه های اجتماعی / یوتیوب حضور دارن

3.اینفلوئنسر / یوتیوبر های که سوار موج میشن
View attachment 336277View attachment 336279

لینک کردن اکانت استاندارد صنعت گیم :-??

یکماه کامل زمان دادن :-??
“Current players on Steam will start to see the mandatory login from May 30th and will be required to have linked a Steam and PlayStation Network account by June 4th. PlayStation Network accounts are free and easy to set up using this link

as of May 6, all new Helldivers 2 players on Steam will be required to connect their Steam account to a PlayStation Network account​

همین الان APEX/ GTAV/COD لینک اجباری اکانت که هیچ , لانچر اجباری دارن
View attachment 336294

حتی ویچر 3 هم لانچر داره :-??( البته داشتن اکانت اجباری نیست )
View attachment 336300

تمام بازی های مولتی پلیر مایکروسافت روی PS5 لینک اکانت اجباری دارن :-??

این ماجرا ها به خاطر نفرت از موفقیت های PS و سونی در دنیای گیم :-?? کافیه همین الان تو توییتر کلمه SONY سرچ کنید تا فوران نفرت ببینید :))
ساخت اکانت برای گیمر های خارج از 73 کشور ( سونی رسما ساپورت می کنه ) ناممکن :)) اگه اکانت psn کشور دیگه رو بسازید بن میشید :)) اگه با vpn اکانت psn بسازید بن میشید :))
به هر کسی هم که بخواد حقیقت بگه حمله می کنن :-??:-??:-??

کل اتفاق از اول می‌تونست فاقد اهمیت باشه ؟:-??:-??:-??
کافیه 5 دقیقه نقد های استیم بخونی / تو توییتر کلمه sony سرچ کنی :-B سونی هر کاری می کرد نتیجه همین بود
ملت طوری رفتار می کنن که انگار ساخت اکانت psn = قدم گذاشتن داخل اردوگاه آشویتس :-??
چند بار گفتم
این ماجرا ها به خاطر نفرت از موفقیت های PS و سونی در دنیای گیم
290 هزار نقد منفی ( بزودی 300 هزار ) در 48 ساعت
1714938116789.png
رکورد تعداد نقد منفی استیم در 48 ساعت شکسته شده :))

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,893
نام
مهراد
ما خیلی شاخیم ظاهرا ولی خودمون خبر نداشتیم. هم اکانت واسه PSN میسازیم هم واسه اکس‌باکس هم یوبی و راکستار و EA و باقی جاها. همیشه هر جور شده کارمونو راه انداختیم و بازیمونم کردیم برا همین اینارو نمیشه درک کرد :D
ما فرق داریم... ما پوست کلفت شدیم دیگه :) اونا گوگلی ان سخته براشون.

• Like
Reactions: Vice City FM

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,567
این جنجالی که داره سر این بازی میشه بشدت خوبه. خوشبختانه زودتر از اونی که حدس میزدم داره داستان برای سونی شفاف میشه.خیلی چیزا داره ثابت میشه و بذار سران سونی بیشتر بفهمن مخاطب پلی استیشن با مخاطب استیم چه فرقی داره. بذار بفهمن قدر بازی خوب رو کی بیشتر میدونه. فهمیدن اینکه کدوم مخاطب قدر بازیها رو بهتر میدونه را همون سران مایکروسافت گیمینگ به موقع فهمیدند که تصمیم گرفتند بازیاشون را بیارن روی پلی استیشن که بازیها رو نه تنها می‌خرند حتی تمجید هم می‌کنند حتی اگه بازی اکسباکس باشه.
و نه پلیرهای اکسباکس که این نسل با بازی نخریدنشون میخ تابوتی بر کنسول وار و کنسول اکسباکس کوبیدند ‌.

تو همین ایران که مهد و نهایت تحریم هست، مشتریهای پلی استیشن بیش از ده ساله با پلی استیشن و قوانین خاص و ریجن بندیش دارند میسازند.
با گیفت کارتهایی که با دردسر بدست میارن.
با اکانتهای ظرفیتی که دردسرهای خودشو داره. برای بازیهای انلاین دارن پول پلاس میدن.
ولی وقتی عشق به بازیهای سونی باشه تمام این مسائل براشون راحت بوده‌. اینکه طرف نمیتونه یا نمیخواد ۵ دقیقه وقت بذاره اکانت درست کنه همون بهتر که از این به بعد بیخیال بازیهای سونی بشه.
چنین فردی مشخصه مشکلش از کجاست.
تمام این جنجال های سر هلدایورز ۲ رو فقط ناشی از هیت به سونی و موفقیتش تو عرضه بازیاش میدونم. کسی بخواد بازی کنه همه محدودیت هارو براحتی دور میزنه‌. سر همین استلاربلید هم همش هیت به سونیه وگرنه تغییر جزیی دوتا کاستوم که اونم خود شیفت آپ گفت خودش انجام داده و نه سونی ولی ۳۰ تا لباس بشدت بازتر از این دوتا کاستوم به اصطلاح سانسور شده را نمیخواد ببینه مشخصه هدفش چیه.
اگه این اتفاقی که برای هلدایورز ۲ افتاده برای یک بازی یوبی یا ea می افتاد حتی یک پشه هم متوجه این داستان نمیشد و احدی واکنش نشون نمیداد حالا ببینید چه جنجالی درست کردند . دیگه واضحه پشت این جریانات چیه. امیدوارم سونی سفت و محکم رو این تصمیمش بایسته و حتی داشتن پلاس برای اکانت psn را اجباری کنه و هرکس هم که میخواد بازیو ریفاند کنه اینکار را براش انجام بده‌. همون بهتر که مخاطب بازیهای پلی استیشن نباشن بجای اینکه صبح تا شب آه و ناله راه بندازن بخاطر واقعا هیچی.
"ما را به خیر تو امیدی نیست ، شر مرسان"

آخرین ویرایش:

fire emblem

کاربر سایت
Oct 28, 2023
853
واقعا این اتحاد و وفاداری سونی فن های بازی سنتر بی نظیره کاش میشد تو یک جنبه مثبت و کارا ازش استفاده کرد
این حرفو میشه برعکس هم زد. مثل اتحاد ماکرو فن ها برای ماله کشیدن گند های اسپنسر اگه از این اتحاد برای کار های دیگری استفاده می کردن الان وضع ایکس باکس این نبود

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,708
نام
mohammad
کسایی که PSN تو کشورشون ساپورت میشه کاملا حق دارن!!!
ولی مگه چقدر از بازار دنیا دست ایناست؟!(غیر یکی دو کشورش)
تهش اینا رو هم به حق نقد منفی می دادن، ته تهش میشد 30هزارتا یا اصلا 40هزارتا!!!!

ولی وقتی بالای 200هزار نقد منفی اضافه بر این بازی دریافت می کنه! نشون میده این قضیه رو اتفاقا پلیر هایی که توش psn ساپورت میشه و بازار اصلی ویدیو گیم هم تقریبا همونجا هست رو شور شور کردند!!!!!

• Like
Reactions: HalfLife G

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,067
نام
احمد
این سونی ادم بشو نیست رو کامپیوتر، من بازی رو با دوستم خریده بودم که استورش بنگلادش بود، بازی رو هنوز داره ، ولی فمیلی شیرش از کار افتاده واسه من چون استورم برای ارژانتین هست....

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,113
نام
پوریا
کسی از دوستان هست که بازی رو روی اکانت استیم اکراین داشته باشه؟ الان دیگه من نمیتونم بازی رو برای دوستام شیر کنم. تا قبل از این میشد، به نظر میاد اون کشورهایی که سونی ساپورتشون نمیکنه، نمیتونن بازی رو به صورت فامیلی شیرینگ داشته باشن. چون انگار ساپورت این کشورها از توی پیج استیمش حذف شدن. کشور اکانت دوستم اکراین هست. چه وضعیت مسخره ای شد.

sang

کاربر سایت
Dec 28, 2009
199
این جنجالی که داره سر این بازی میشه بشدت خوبه. خوشبختانه زودتر از اونی که حدس میزدم داره داستان برای سونی شفاف میشه.خیلی چیزا داره ثابت میشه و بذار سران سونی بیشتر بفهمن مخاطب پلی استیشن با مخاطب استیم چه فرقی داره. بذار بفهمن قدر بازی خوب رو کی بیشتر میدونه. فهمیدن اینکه کدوم مخاطب قدر بازیها رو بهتر میدونه را همون سران مایکروسافت گیمینگ به موقع فهمیدند که تصمیم گرفتند بازیاشون را بیارن روی پلی استیشن که بازیها رو نه تنها می‌خرند حتی تمجید هم می‌کنند حتی اگه بازی اکسباکس باشه.
و نه پلیرهای اکسباکس که این نسل با بازی نخریدنشون میخ تابوتی بر کنسول وار و کنسول اکسباکس کوبیدند ‌.

تو همین ایران که مهد و نهایت تحریم هست، مشتریهای پلی استیشن بیش از ده ساله با پلی استیشن و قوانین خاص و ریجن بندیش دارند میسازند.
با گیفت کارتهایی که با دردسر بدست میارن.
با اکانتهای ظرفیتی که دردسرهای خودشو داره. برای بازیهای انلاین دارن پول پلاس میدن.
ولی وقتی عشق به بازیهای سونی باشه تمام این مسائل براشون راحت بوده‌. اینکه طرف نمیتونه یا نمیخواد ۵ دقیقه وقت بذاره اکانت درست کنه همون بهتر که از این به بعد بیخیال بازیهای سونی بشه.
چنین فردی مشخصه مشکلش از کجاست.
تمام این جنجال های سر هلدایورز ۲ رو فقط ناشی از هیت به سونی و موفقیتش تو عرضه بازیاش میدونم. کسی بخواد بازی کنه همه محدودیت هارو براحتی دور میزنه‌. سر همین استلاربلید هم همش هیت به سونیه وگرنه تغییر جزیی دوتا کاستوم که اونم خود شیفت آپ گفت خودش انجام داده و نه سونی ولی ۳۰ تا لباس بشدت بازتر از این دوتا کاستوم به اصطلاح سانسور شده را نمیخواد ببینه مشخصه هدفش چیه.
اگه این اتفاقی که برای هلدایورز ۲ افتاده برای یک بازی یوبی یا ea می افتاد حتی یک پشه هم متوجه این داستان نمیشد و احدی واکنش نشون نمیداد حالا ببینید چه جنجالی درست کردند . دیگه واضحه پشت این جریانات چیه. امیدوارم سونی سفت و محکم رو این تصمیمش بایسته و حتی داشتن پلاس برای اکانت psn را اجباری کنه و هرکس هم که میخواد بازیو ریفاند کنه اینکار را براش انجام بده‌. همون بهتر که مخاطب بازیهای پلی استیشن نباشن بجای اینکه صبح تا شب آه و ناله راه بندازن بخاطر واقعا هیچی.
"ما را به خیر تو امیدی نیست ، شر مرسان"
آدم این کامنت میخونه فکر میکنه یک بچه حداکثر 10 ساله نوشته، چه سونی چه مایکروسافت اولویت اول و آخر براشون کسب درآمده، سونی خوب میدونست که این مدل بازی ها روی PC خیلی بیشتر و بهتر و طی سال های طولانی تر بهشون توجه میشه وگرنه عمرا زیر 1 یا 2 سال بازیش را عرضه نمیکرد، اگر سونی تمجید فن هاش می خواست که استراتژی توسعه بازارش را با بازی های Gaas هدف گذاری نمیکرد، حالا کم کم تا چند سال دیگه که سونی بازیهاش را همزمان روی PC عرضه کرد، این تحلیل های شما اون زمان خیلی دیدنی میشه،
این شرایط بازی helldivers مهم ترین دلیلش تغییر رویه سونی یا هر کمپانی دیگه، برای بازی های بعدیه که قرار عرضه بشه، وگرنه همه می دونند که قرار نیست اتفاق خاصی بیوفته.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,067
نام
احمد
کسی از دوستان هست که بازی رو روی اکانت استیم اکراین داشته باشه؟ الان دیگه من نمیتونم بازی رو برای دوستام شیر کنم. تا قبل از این میشد، به نظر میاد اون کشورهایی که سونی ساپورتشون نمیکنه، نمیتونن بازی رو به صورت فامیلی شیرینگ داشته باشن. چون انگار ساپورت این کشورها از توی پیج استیمش حذف شدن. کشور اکانت دوستم اکراین هست. چه وضعیت مسخره ای شد.
منم سه روزه دارم همین رو میگم دیگه
منم بازی رو شریکی خریده بودیم رو حساب اصلی دوستم که بنگلادش هست
حساب منم ارژانتین
ارژانتین رفته لیست تحریم و دیگه فمیلی شیر کار نمکینه
این قضایا خیلی گسترده تر از این حرفاست مشکلش....
شمشیر رو از رو بسته لامصب سونی
قبلش خیلی راحت بازی میکردم، حدقل میتونست فمیلی شیر رو غیر فعال نکنه رو کشور های غیر ساپورت...

آخرین ویرایش:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,649
منم سه روزه دارم همین رو میگم دیگه
منم بازی رو شریکی خریده بودیم رو حساب اصلی دوستم که بنگلادش هست
حساب منم ارژانتین
ارژانتین رفته لیست تحریم و دیگه فمیلی شیر کار نمکینه
این قضایا خیلی گسترده تر از این حرفاست مشکلش....
شمشیر رو از رو بسته لامصب سونی
قبلش خیلی راحت بازی میکردم، حدقل میتونست فمیلی شیر رو غیر فعال نکنه رو کشور های غیر ساپورت...
این دیگه تقصیر استیمه چون هر محدودیت ریجنی که بازی داشته باشه رو اتوماتیک واسه فمیلی شیرینگ هم اعمال میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر