Multi Platform Double Dragon Gaiden: Rise Of The Dragons

سازنده
Secret Base
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Modus Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
1-min_orrm.png

خب بدون هیچ حاشیه میرم سر اصل مطلب .. دابل دراگون (دَبل درَگِن ) جدید معرفی شد..
شرکت Arc system work که این سال های اخیرحق مالکیت معنوی این عنوان رو در اختیار داشت ..این حق رو تالاپی انداخت تو بغل modos games...نمی دونم این انتقال دائمه یا موقت ! ولی هر چی که هست ناشر نسخه جدید ایشونه..!

سازنده بازی استدیویی هست Secret Base نام ..که سال 2010 توسط یک نفر تاسیس شده در سنگاپور..که تا همین چند هفته پیش هم همسایه ها از پنجره همون یک نفر رو داخل استدیو دیدن..!! تنها بازی جدی عرضه شده این عزیز یا عزیزان عنوانیست مهجور و غریبانه در همین سبک به نام Streets of Red: Devil's Dar که اون هم با همکاری یک استدیوی دیگه به منصه ظهور رسیده..!

داستان هم همون همیشگی ! یعنی بیلی لی، در سال هزار و نهصد ایکس، رفتش خونه شون دیدش زنش نیست...!!.. ..نه نه نه.. عذر خواهی میکنم گویا بالاخره تغییر وتحولات بنیادین در روند داستانی مجموعه پیش اومده.. همون در سال هزارو نهصد و ایکس رو داشته باشید منتها اینبار موضوع فراتر از دعواهای ناموسی هست !

..شهر نیویوک درگیر مقداری جنگ هسته ای شده و چهار پاره گشته و هر پاره اون به دست گروهک های خلاف کار و گنگ های هتاک افتاده وهمه وارد فاز بقا و کشیدن گیس همدیگه شدند.. در این جهان پسا آخرزمانی ،دو جوان باغیرت و خوش پوش از سمت جنوب شهر که همون billy و jimmy از خانواده lee باشند این شرایط رو بر نمی تابند .
پس پا میشند و چادر نَنه رو می بوسند و پاشنه ها رو ور میکشند و از خونه میزنند بیرون .. تا با پاکسازی خیابون ها از لوث وجود اشرار ، شهرشون رو از دست اراذل جنایتکار این چهار گروه پس بگیرند..

این وسط ماریان دوست بیلی به همراه شخصیتی جدید تحت نام عمو متین! و احتمالا 9 نفر دیگه از بچه محل ها که هویت اونها به دلیل مسائل امنیتی! فعلا بر ما پوشیده است ،داداشی ها رو همراهی میکنند... بازی قابلیت تگ تیم دو نفره در بازی تک نفره و جابجایی بین دو کاراکتر انتخابی برای شما رو هم در نظر گرفته..
پس شد چی ..؟ 13 کاراکتر قابل بازی ...به علاه تگ تیم..

حالا تیم سازنده در کنارخوردن سوگند وفاداری و دادن قول احیای نام بازی ، صحبت هایی هم از متفاوت بودن playthrough برای هر شخص حقیقی یا حقوقی با با بکار بردن واژه های dynamic mission select function به میان کشیده که میشه اون رو به سمت المان های بازی های روگ لایک هدایت کرد و بسط داد ...
مثل انتخاب بین ده ها آیتم و آپگریدی که داخل این بازی ها جلوی روی شما قرار میده و تاثیر مستقیم روی نحوه بازی شما میگذاره.. پویایی و دشواری ماموریت ها حتی تعداد دشمن ها با توجه به انتخاب های شما در هر بارتغییر پیدا میکنه..پس میشه حدس زد احتمالا با یک بازی بیت ام آپ روگ لایک طرف باشیم..!!

بازی برای همه پلتفرم های موجود فعلی میاد و از کوآپ دو نفره پشتیبانی می کنه و باید برای تجربه اون تا 27 جولای 2023 صبر کنید..
باید دید که این استدیوی تازه کار میتونه نام افسانه ای بازی رو دوباره سر زبون ها بندازه..نمی دونم..!!! فقط می تونم آرزو کنم خدا کمک شون کنه و ابالفضل نگه دارشون باشه...!

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
اینم تریلر دو تا کاراکتر ته تغاری ! ...آقای چین سِی می ! و سونی لی...!!
هر 3 تا کاراکتر عالی دراومدن...
بازگشت استیج های کلاسیک هم باعث بسی مسرت و شادمانیست...
اگه اشتباه نکنم توی این دو تا تریلر 9 تا استیج خاطره انگیز دیدم...صبر کردن داره سخت میشه دیگه ..!

View attachment DLC Character Reveal.mp4

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
1_qect.jpg

DLC جدید معرفی شده برای RIVER CITY GIRLS 2 در اول آپریل!!
کاراکترهای قابل بازی بیمی و جَمی به بازی قراره اضاف بشن ...;))
داخل متن خبر اومده که این داداشی ها مدرسه نرفتند و فرصت خوبیه که وارد فضای تعلیم و تربیت بشند..!
متن بیانیه هم بدین شرحه:

You asked for ‘em, you got em! By popular demand,
beloved Double Dragon warriors Bimmy and Jammy
are coming to River City Girls 2 as playable characters
This April, fools will fall before these hulking hunks

2_npn6.jpg

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
z6-min_b3l.png

خب اون dlc فیک بالایی رو فراموش کنید...

DLC اصلی فردا میاد...

می دونم بازی گرونه و حداقل نمیشه برای این بازی روی کنسول هزینه کرد ..
ولی اگه فردا روزی روی سرویس اومد یا تخفیف تپل خورد یا چمیدونم دست بچه های فامیل و در و همسایه دیدید درنگ نکنید به زور هم شده بگیریدش که بازی خیلی خیلی خوبیه ..

خیلی از نمره هاش به واسطه نداشتن کوآپ انلاین کم شد که الان تازه با dlc به بازی قراره اضافه بشه ...
من از پارسال تا به همین نیم ساعت پیش دارم بازی میکنم و نمی تونم دراپش کنم لامصب رو پس که حال میده...
فردا هم قراره با کاراکترهای جدید و مد سوروایو خودمو جر بدم...

فقط کاش یک قورباغه لزج هم میچپوندن تَنگش ..!! :-<
🐸🐸🐸

d1-min_ulzz.png

d2-min_fi3l.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر