Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
دیروز بالاخره این کاوننت رو دیدم . با توجه نظراتی که خونده بودم خیال میکردم دیگه بسی داغون باشه فیلم ولی آنچنان هم افتضاح نبود. البته نمیگم فیلم خوبی بود نه, مظورم اینه که میشد تحملش کرد و دیدش . من هنوز 4 تا فیلم اول رو ندیدم متاسفانه (دانلود کردم که ببینم سر فرصت) اگه بخوام با پرومتئوس مقایسه اش کنم اصلا در حدش نبود به نظرم. درسته اکشن و خشونت و زنومورفش بیشتر بود منتهی چیزی من دیدم و حس کردم این بود : شلخته بودن فیلم , انسجام نداشتنش , بی جواب موندن یکسری سوال های به جا مونده از پرومتئوس و اضافه شدن یکسری سوال دیگه ! :| این چکاری بود اسکات کرد آخه, خو آدم حسابی مینشستی ادامه همون پرومتئوس رو میساختی دیگه چرا خرابش کردی اینجوری :-<:-<:-<

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
آقا چشمتون روز بد نبینه، وقتی توی استوری 3 اومد من تازه رفته بودم توی فورچن. بعدش همه توی بی شروع کردن به پست کردن عکس باز و گفتن مرده. ما هم تا نسخه ی پرده ایش اومد عزا گرفته بودیم... وای چقدر من ازین فیلم خاطره دارم... دوش رو توی خونه ی خالم دیده بودم. عدش سر و ته کرمان رو گشتم تا پیداش کنم. نشد. بعد 3 ماه دوبلش اومد و من اون وی سی دی رو 100000 بار دیدم!

اگر بهشتی وجود داره، جان لسیتر و تیمش مسلما ه خاطر فیلمهاشون میرن توش. البته جان لسیتر نمیره چون دوست داره سکــشوال هرسمنت انجام بده!!

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553
آقا چشمتون روز بد نبینه، وقتی توی استوری 3 اومد من تازه رفته بودم توی فورچن. بعدش همه توی بی شروع کردن به پست کردن عکس باز و گفتن مرده. ما هم تا نسخه ی پرده ایش اومد عزا گرفته بودیم... وای چقدر من ازین فیلم خاطره دارم... دوش رو توی خونه ی خالم دیده بودم. عدش سر و ته کرمان رو گشتم تا پیداش کنم. نشد. بعد 3 ماه دوبلش اومد و من اون وی سی دی رو 100000 بار دیدم!

اگر بهشتی وجود داره، جان لسیتر و تیمش مسلما ه خاطر فیلمهاشون میرن توش. البته جان لسیتر نمیره چون دوست داره سکــشوال هرسمنت انجام بده!!
اگر بهشتی وجود داشته باشه، اتفاقا تنها جاییه که میتونه هرسمنتشو بطور جنون آمیز و سادیستی انجام بده :D مثل Westworld

آف تاپیک نشه.
دیروز برای سومین بار Barry Lyndon کوبریک رو دیدم. فیلمای خیلی معدودی هستن که اینطوری مشتاقشون باشم. متقاعد شدم که بعد Space Odyssey بهترین اثر کوبریکه و شاید بعد از چند تکرار دیگه اول هم بشه در نظر من.
کوبریک استادانه و به بهترین شکل ممکن، سیر تبدیل شدن یک پسر ساده دهاتی به یک سرکش تمام عیار و حقه باز فرصت طلب رو به تصویر میکشه. کسی که برای رسیدن به امیال و اهدافش، هر کاری میکنه و دیگه هیچ حد و مرز اخلاقی نمیشناسه.
بری لیندون نمونه عالی و محشری از هنر فیلمسازیه. کوبریک تمام جزئیات یک فیلم بی نقص رو اینجا به استادانه ترین شکل ممکن اجرایی کرده.
یک شاهکار سینمایی.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TheGodfather

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
وات! قرار نبود این فیلم خوبی بشه که:)) اصلا امید نداشتم بهش، دمشون گرم:D
نسخه یکش که خیلی خوب بود ... این ایده ایرنتنت که دیگه میتونستند هرچی دلشون بخواهد خلاقیت اضاف کنند .... ولی من اصلا شکی نداشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر