PUBG FOR PS4 تایید رسمی شد!

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
تایید رسمی شد PUBG FOR PS4 ای جان جیییگر به به قربان فدات بیا که چشم انتظارت بودم همین الان خبرش اومد psn قاطی کرده با کنسولم زدم دیدم اومد

playerunknowns-battlegrounds-pubg-ps-store-advert-ps4-playstation-4.original.jpg

اینم مدرک دندان شکن تایید رسمی با کنسولمم الان دیدمش خودم تمومه جااااااااااااااان:x:x:x:x

PUBG PS4 Advertisement Spotted on US PlayStation StorePUBG PS4 Advertisement Spotted on US PlayStation Store

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
امممم...یکم رسمی تر برا تاپیک خبری بهتر بود، حالا....:D
چند وقت پیش گویا تبلیغ اومده بود با گرفتن پلاس یک ساله هنگ کنگ(فکر کنم!) این بازی هم مجانی میدن:-"

کلا تاییدات رسمیه بازی زیاده:-"

----
و... برای من مهم نیست:p :))

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
608
نام
احمد رضا
داداش حالا خیلی ذوق نکن:D ما رو pc میریم همچون مالی هم نیست چینیا شلوغش کردن والا :D الانم سه چهار ماهه طرفش نرفتم! اگر این کنسولم بخواد مثل وان از آلفا شروع کنه دوباره تا ریلیز نهایی آپدیت بده به هیچ عنوان نخرش

از ما گفتن%-(

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
داداش حالا خیلی ذوق نکن:D ما رو pc میریم همچون مالی هم نیست چینیا شلوغش کردن والا :D الانم سه چهار ماهه طرفش نرفتم! اگر این کنسولم بخواد مثل وان از آلفا شروع کنه دوباره تا ریلیز نهایی آپدیت بده به هیچ عنوان نخرش

از ما گفتن%-(
وان X به زووور بازی رو بین ۲۷ تا ۳۰ فریم میده اونم با لودینگ بسیار زیاد موقع لود تکسچرها ! باید جزییات پرفورمنس بازی روی pro بیاد ببینیم اونور چطوره وگرنه اگر بخواد کل بازی لگ باشه یا هزارتا باگ داشته باشه مفت هم نمی ارزه چه برسه به 30 دلار.کدوم ادم عاقل بلک اوت پولیش شده ۶۰ فریم رو ول میکنه میاد پا این با اینهمه مشکلات !

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
انحصاری بزرگ Xbox لول:D
وقتی BO کال آف هست که ده ها برابر بهینه تر و جذاب تره کی می‌ره سراغ این حالا بیان کاراکتر نیتن و کوله الی رو بزارن جزو‌ مزایای خرید.
تنها نکته مثبتش عرضه زودتر رو Xbox بود که باگ و ایناش رفع بشه بعد برا اینور بیاد که کسیم بخواد بخره مشکلاش کمتر باشه به یه دردی خورد عرضه زودهنگام رو یه پلتفرم زودتر

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
من نمیدونم چرا COD و هر بازی دیگه رو با PUBG مقایسه میکنید ؟!!

Gun play پابجی واقعی هست
یعنی بر اساس واقعیت تنظیم شده، شما توی COD از هر فاصله ای روی هِد یارو بزنی میفته اما پابجی هر کدوم از اسلحه ها ریکویل خاص خودشتون رو دارن
به عنوان مثال شما اگر با اسکوپ و KAR بخوای کسی رو از فاصله 400 متری بزنید باید بر اساس فرمول واقعیت نشونه رو تنظیم کنید ، مثلا 3 متر بالاتر یا پایینتر بگیرید
و یا وقتی یارو در حال دویدن هست باید تنظیم کنید چطور شلیک کنید که تا وقتی طرف به اون نقطه خاص میرسه تیر بهش اثابت کنه و ...

کلا هیچ بازی از این نظر قابل مقایسه نیست

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
من نمیدونم چرا COD و هر بازی دیگه رو با PUBG مقایسه میکنید ؟!!

Gun play پابجی واقعی هست
یعنی بر اساس واقعیت تنظیم شده، شما توی COD از هر فاصله ای روی هِد یارو بزنی میفته اما پابجی هر کدوم از اسلحه ها ریکویل خاص خودشتون رو دارن
به عنوان مثال شما اگر با اسکوپ و KAR بخوای کسی رو از فاصله 400 متری بزنید باید بر اساس فرمول واقعیت نشونه رو تنظیم کنید ، مثلا 3 متر بالاتر یا پایینتر بگیرید
و یا وقتی یارو در حال دویدن هست باید تنظیم کنید چطور شلیک کنید که تا وقتی طرف به اون نقطه خاص میرسه تیر بهش اثابت کنه و ...

کلا هیچ بازی از این نظر قابل مقایسه نیست

دقیقا پابجی خیلی ریل استیک تر و واقعی تره کال اف خیلی فضایی تره و کاملا آنبالانسه این خالص بتل رویال واقعیه من چند سال منتظر بودم بیاد واسه PS4 حقیقتا 30 دلار عالیه بهترین بتل رویال با 3 مپ مشکلاتشم حتما توی این چند سال رو پی سی و کنسول ایکس باکس گرفتن و خیلی تجربه دار تر شده سازنده ها با جوایز پری اوردرش ناتان دریک هم خیلی ایده باهالیه و کیف الی جااان پلیر هم خیلی داره میلیونها توی توییچ هم خیلی استریمراش از کال اف هم بیشتره سرورای کالاف واسه ما در ایران مزخرفه عشقه پابجی و گفتن سالها براش برنامه دارن مپ زمستونشم زمستان میاد :x RIP FORTNITE AND BLACKOUT :ar!<):)

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من خیلی پابجی نزدم ولی خداوکیلی فاز دوستانی که هی با BO4 مقایسش میکنن رو درک نمیکنم :D
BO4 رو بخوای حساب کنی یک چیزیه بین Fortnite و Pubg، سرعت همه چیز از راه رفتن بگیر تا ماشین و ... سه چهار برابره واقعیته، Recoil و Bullet Drop بشدت دور از واقعیته، چرا؟ چون بیس بازی Arcade هست و واسه فانه
حالا یکی با Arcade حال میکنه میره بلک اپس میزنه یکی هم که میخواد گیم پلی واقعی تری رو تجربه کنه توی یک بتل رویال میاد Pubg میزنه، دیگه اینقد مقایسه نداره تازه اونم وقتی که بلک اپس 60 دلاره و این 30 دلار.

و بنظرم از همه مهمتر اینه که مقام Pubg خیلی بالا هست بخاطر اینکه تقریبا میشه گفت یکی از شروع کننده های اصلی این سبک بوده و خیلی از بتل رویالای دیگه که بعدش اومدن مدیونش هستن.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
دیگه الان اهمیتی نداره ، تب بتل رویالم حداقل برای خود من به شخصه خوابیده ! اینو تامب رایدر هر دو یه اشتباه رو کردن !

• Like
Reactions: arash1996

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر