Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

mmf66

کاربر سایت
Jul 22, 2010
146
درست میشه. مشکل از خود مایکرو هست احتمالا. اگر هم نباشه دارن تغییراتی اعمال میکنن که درست میشه حتما. شما موقعی که میخواستی ریست کنی باید گزینه Save Games and App رو انتخاب میکردی تا بازی هارو پاک نکنه فقط سیستم عامل رو ریست میکرد.
یک سوال ریست کنیم save game app بعد سیوها بازی ها چی میشه

mmf66

کاربر سایت
Jul 22, 2010
146
اگر از داخل ایران باشه شما با یک فیلترینگ هوشمند و مدرنی مواجه هستید..شبکه فیلتر نیست ولی نمیتونید لوگین بشید
به نظر میرسه اگر این پروزه روی شبکه های اجتماعی و استیم و غیره پیدا بشه فاتحه همه خوندست
البته برای من مشکلی ایجاد نمیکنه چون این مشکل رو حل کردم و صبح ساعت 6 تا 11 صبح استریم لایو در اپارات گذاشته بودم و مولتی فورتنایت میزدم هیچ مشکلی هم نداشتم
راه حل ساده ای نداره با هات گوشی وصل شیم؟

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
یک سوال ریست کنیم save game app بعد سیوها بازی ها چی میشه
سال 88 وقتی میخواستیم بریم داخل یاهو سرعت خیلی امده بود پایین که حتی vpn هم جواب نمیداد..خیلی از روی بی سوادی میرفتن ویندوز عوض میگردن در حالی که مشکل اینترنت و سرور و کندی سرعت بود
الان مشکل یکسانی پیش امده..مشکل از دیتا یا بکاپ فایل و سیو نیست..مشکل بر میگرده به سرور و ایتنرنت

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
جالبه ایکس باکس ۳۶۰ به لایو وصل میشه همه چی اوکیه روون کار میکنه !!! هرچی هست برای کنسول‌های نسل جدیده .مشکلم هنوز حل نشده
من به دلیل استفاده کردن cheat بیش از حد در bo3 مجازات شدم تقریبا یکسال پیش و اون هم این که نمیتونم به کسی در xbox one مسیج بفرستم
ولی وقتی که وارد مدرن وارفار 3 میشم که نیاز به اجرای قابلیت backward 360داره میتونم از داخل X1 به دیگران مسیج بدم
تعداد سرور Xbox one 300/000 تاست ولی X 360 تعداد سرور15000 تاست
من هنوزشک دارم مشکل از داخل باشه ولی مطمئن هم نیستم..شما فرض بگیر استفاده بیش از حد ویندوز کرک شده در ایران چقدر میتونه مایکروسافت رو عصبانی کنه

00Xman

کاربر سایت
Sep 8, 2018
37
سلام میرم صبح تا شب سر کار مثل سگ کار میکنم
رفتم تازه ی هفته پیش گلد ۳ماه خریدم اما از دو روز پیش با این ارور 0x80a40010 مواجه میشم
سری قبل هم ک ۳ ۴ ماه پیش بود همین مشکل برام پیش اومد از روی نادانی زدم حساب و اکانت و همه رو پاک کردم از بین رفت همه چی ..این چه اروریه دهنمو سرویس کرده الان دو روزه تا کی باید وایسم به خدا فقط ۲۰۰ تومن پول گلد داده بودم تو این بدبختی
واقعا دیگه بریدم نمیدونم چیکار کنم...........

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
رفتم تازه ی هفته پیش گلد ۳ماه خریدم اما از دو روز پیش با این ارور 0x80a40010 مواجه میشم
سری قبل هم ک ۳ ۴ ماه پیش بود همین مشکل برام پیش اومد از روی نادانی زدم حساب و اکانت و همه رو پاک کردم از بین رفت همه چی ..این چه اروریه دهنمو سرویس کرده الان دو روزه تا کی باید وایسم به خدا فقط ۲۰۰ تومن پول گلد داده بودم تو این بدبختی
متاسفانه دوست عزیز منشا این مشکل هنوز مشخص نیست با ساپرت مایکرو صحبت میکردم میگن که تا 48 ساعت اینده مشکل حل میشه اما نمیگن که 100% این مشکل از کدوم طرفه ولی بنا بر تجربه میگم که این مشکل سمت نت ایرانه چرا چون تو این سالها مخصوصا اخیرا بعد از مسله تلگرام و ایجاد محدوددیت بیشتر این مشکل هم بخاطر دستکاری یک احمق بیسواد بوجود امده در هر صورت من همه مدل پیگیری کردم اما هنوز هیچ نتیجه نداده و دسترسی به پروفایل ندایم

UniversAgent

کاربر سایت
Sep 8, 2018
7

صبور باشید مشکل برطرف میشه. اگر تست کنید به راحتی میتونید وارد حسابتون از سایت Xbox.com بشید. به احتمال زیاد مشکل تا 24 ساعت آینده برای کنسول ها هم برطرف میشه

• Like
Reactions: 00Xman

UniversAgent

کاربر سایت
Sep 8, 2018
7
بنده هم گفتم و میگم که از طرف مایکرپ هستش،اگر پورت رو ایران بسته بود، روی اکس باکس پینگ نمیداد، الان پینگ که میگیرید مثل قبل هستش و بالا نرفته،اگر یادتون باشه برای تلگرام که ف یل تر شد پینگ به چهارصدم رسید پی فیلترینگی از هیچ طرف صورت نگرفته و فقط نرم افزاری است و از طرف مایکرو،خودشم گفته توی این ایمیل،و چقدر جالب که با صحه ی صبر به کاربرشون جواب داده و میخوات با ایمیل پیگیری کنه.

بله پشتیبانی مایکروسافت در یک کلام بینظیره.

• Like
Reactions: Polarbear

00Xman

کاربر سایت
Sep 8, 2018
37
ممنون از اینکه جواب منو دادین جز صبوری راهی نیست انگار اما دیگه خریت قبلیمو نمیکنم ک بخاطم ریست فکتوری کنم بازی انچنانی ام ندارم ی دونه gta بازی میکنم انلاین ک اونم به لطف باسواد های پشت میز نشین از بین رفته ایکس باکس و میبینم حالم بد میشه....... ریدم تو کلشون به خدا اینا فارسی یاد ندارن حرف بزنن دستو پا شکسته صحبت میکنن بعد میان سرور ها رو دستکاری میکنن مشکل اینجاست بعید میدونم از اونور آب باشه به خدا فقط غصه اون گلدی رو میخورم ک به زور پولشو جور کردم امابه جا سه ماه سه روز بازی کردم.......

PersiAndroid

کاربر سایت
Jul 17, 2012
57
نام
رئوف
سلام دوستان من مجددا با تیم ساپرت مایکروسافت تماس گرفتم و این بار واقعا امیدوار کننده بود!

من به طور خلاصه و برای طولانی نشدن متن فقط پیام های ایجنت رو نقل قول می کنم.

*مجددا مشکل رو یادآور شدم و خواستم که در این رابطه بیانیه رسمی بدن ، این جواب رو دادن:

As for now we are still having issue on signing in the account. It's not only happening on Iran.-

I am sorry about this we are working to fix this issue as soon as possible.

____ اعلام کردند که هنوز در این رابطه مشکل دارند و این فقط مربوط به ایران نیست. و در حال برطرف کردنش هستند.

Don't worry about that we are making that. Just stay tuned to the website about this issue.
___ و اینکه جای نگرانی نیست و منتظر باشیم و دارن رو بیانیه کار می کنند و روی سایت میذارن.

No, This is not only happening on Iran. This issue is also happening on other parts of the world. Even in the US.
___ مجددا تاکید کردند جاهای مختلف جهان این اتفاق داره میفته و حتی تو خود آمریکا هم این مشکل گذارش شده.
Yes, i am saying that this is a issue with the servers. I hope that you understand.
___ (*ازشون خواستم که به طور رسمی تایید کنند که این مشکل از طرف مایکروسافته- و جواب دادن) بله من دارم اعلام میکنم که این مشکل از طرف سرورهای مایکروسافت هست.

No. We don't want Iranian gamers to be left out on the gaming world. I just want to clarify that we are still going to service the Iranian gamers. As for now we have a slight issue about the logging in of the account. I am sorry about this.
___ (*پرسیدم که آیا مایکروسافت برنامه ای داره که کاربران ایرانی رو بن کنه و گفتن) نه مایکروسافت نمیخواد کاربران ایرانی رو تنها بذاره و همچنان به گیمر های ایرانی سرویس میده و فقط الان مشکلی در ورود به اکانت هست. و از این بابت متاسفند.)
Don't worry the issue will be fixed in no time. As for now we don't have any updates yet. But don't worry you will be still be able to play games from Xbox
-(*و مجددا در قبال ابراز نگرانی من گفتند) که اصلا جای نگرانی نیست و این مشکل به زودی برطرف میشه البته هنوز خبر تازه ای در مورد برطرف شدن از تیم پشیبانی به دستشون نرسیده ولی قطعا به زودی خواهید تونست با اکس باکس هاتون بازی کنین.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر