Devil May Cry 5

195151
  • Hideaki Itsuno بار دیگر به عنوان کارگردان بازی ایفای نقش می‌کند. از دیگر عناوین او می‌توان به DMC3, DMC4 و Dragon's Dogma اشاره کرد.
  • اتفاقات بازی پس از قسمت دوم در جریان است و در Red Grave City به وقوع می‌پیوندند. دانته و نیرو به طور قابل ملاحظه ای بزرگ تر شده اند.
  • به گفته ایتسونو، داستان بازی احساسی تر از گذشته خواهد بود و ممکن است بازیکنان را به گریه بیندازد.
  • دانته، نیرو و یک شخصیت کاملا جدید، قابل بازی خواهند بود.
  • موتور گرافیکی استفاده شده برای ساخت بازی، RE Engine می‌باشد که مدل ها و جرئیات واقعی ارائه می‌دهد و بازی بر خلاف نسخه های گذشته، رویه واقع گرایانه تری به خود گرفته است.
  • Nico، شخصیتی جدید و غیر قابل بازی است که نیرو را در ماموریت ها همراهی می‌کند. تخصص او در ساخت دست های مکانیکی و سلاح های جدید برای نیرو است.
  • دست مکانیکی جدید نیرو که Devil Breaker خوانده می‌شود، در صورت ضربه خوردن و یا اجرای برخی حرکات بسیار قدرتمند، خواهد شکست.
  • Devil Breaker های مختلفی برای نیرو طراحی شده است که هر کدام چندین قابلیت منحصر به فرد دارند:
    • Overture: قابلیت اجرای ضربات الکتریکی و ایجاد شوک های قدرتمند.
    • Gerbera: قابلیت شلیک لیزرهای الکتریکی
    • Ragtime: قابلیت آهسته کردن زمان برای مدت زمانی مشخص شده.
    • Punch Line: قابلیت پرتان دست به صورت موشک و سوار شدن بر روی آن.
    • Buster Arm: قابلیت پرتاب کردن دشمن ها به اطراف خصوصا برای مواقعی که تعداد زیادی از دشمنان نیرو را احاطه کرده اند.
    • Tomboy: قابلیت شارژ کردن Blue Rose برای اجرای شلیک های بسیار قدرتمند. همچنین قابلیت ارتقای قابلیت های Red Queen برای اجرای حرکات کاملا جدید و قدرتمند.
    • Helter Skelter: قابلیت تبدیل به تیغه های چرخان برای قطعه قطعه کردن دشمنان که شامل 3 حالت مختلف می‌باشد.
    • Rawhide: قابلیت تبدیل دست به نوعی شلاق که به وسیله آن می‌توان ضربات گروهی وارد کرد.
  • موتور سیکلتی که در تریلر معرفی نشان داده شد، یکی از سلاح های جدید دانته می‌باشد که به دو سلاح شمشیر/اره برقی تبدیل می‌شود.
  • موسیقی مبارزات بسته به Ranking بازیکن، اوج می‌گیرد. به این صورت که هر میزان کمبوهای شما Stylish تر باشد، ریتم موسیقی تندتر و بلند تر خواهد شد.
  • Photo Mode و Training Mode تایید شدند.
  • بازی در تاریخ 8 مارچ 2019 (17 اسفند 97) عرضه خواهد شد.
195156

195157
qkx2_video03.gif csyo_video02.gif 5le2_video01.gif
195162

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
من همیشه تو این حکمت موندم که چرا کسی داره بازی میکنه باید یک شخص بی نهایت نوب باشه که طوری بازی میکنه که انگار اولین باره دسته دستش گرفته:|
سر جریان خدای جنگ هم همین بساط بود ویدئو های گیم پلی که یک هفته قبل از لانچ ازش لیک میشدبه حدی فاجعه بودن که بعضی شک کردن نکنه کامبت بازی واقعا اینقدر فاجعست مثل همین تریلر رو درجه سختی very very very EASY بود:| اما زمانی که بازی اومد هممون دیدم با چه مولتی کامبت خدایی طرفیم ورای شاهکار ترکیب کامبت هایی که میتونستی بزنی حساب شدنی نبود
اینجا هم من به دوستان این اطمینان رو میدم این نسخه هم مثل نسخه های قبل یه هک اند اسلش دیوانه کنندس:D خیالتون از این بابت راحت باشه خلاصه:D
با نمای نزدیک کارکتر خیلی حال کردم کلا این سبک که کارکتر نزدیک باشه خیلی خداس تقریبا اکثریت بازی ها دارن به این سبک میرن حتی رد دد جدید تو بعضی از صحنه ها کارکتر نمای خیلی نزدیکی داره ولی تو زمانی که وارد مبارزه میشد دوربین به اندازه کافی عقب میرفت که برا مبارزه مناسب بود این دمو هم فکر کنم فقط برا نشون دادن گیم پلی طراحی شده من فکر نمیکنم تو بازی اصلی یه همچین چیزی ببینیم فقط خواستن یه چیزی درست کنن تا مردم بتونن تو گیمزکان بازیش کنن:D
ولی یه چیز بگم؟!!! من حس نکردم یه بازی نسل هشتی نشونم دادن:D حس کردم نسخه چهار رو ریمستر کردن دادن تحویلم:D میدونید اخه الان اخر نسلیم اینم تنها DMC نسل هشته درسته ولی به غیر از کات سین هاش بقیه قسمت هاش رنگی از نسل هشت نبردن حالا اگه همین اول نسل میومد یه چیزی ولی الان دیگه اخر نسلیم تو تریلر معرفی هم اون قسمتایی که گیم پلی رو نشون میداد این جریان رو حس کردم ولی الان یه جورایی مطمئن شدم چم والا شاید سر جریان دمو و بیلد اولیه اینطور بود باید منتظر بود
خلاصه چیزی نبود که بگیم WOW :D

• Like
Reactions: SPRADA

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
دیگه بازی های خطی کلا جواب نمیده باید بیخیال بشه کپکام سر این موضوع و ریسک بیشتری کنن اینا یکم میترسن ریسک کنن فرمول RE7 که خوب بود همه چیس اینجا هم باز زمان هست همه چی بهبود بدن

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
دیگه بازی های خطی کلا جواب نمیده باید بیخیال بشه کپکام سر این موضوع و ریسک بیشتری کنن اینا یکم میترسن ریسک کنن فرمول RE7 که خوب بود همه چیس اینجا هم باز زمان هست همه چی بهبود بدن
من که امیدوارم هجین محدود خطی هایی که هنوز نفس میکشن، زنده بمونند! حالمون بهم خورد این نسل همه بازی ها OW شده:|

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
من که امیدوارم هجین محدود خطی هایی که هنوز نفس میکشن، زنده بمونند! حالمون بهم خورد این نسل همه بازی ها OW شده:|
کاربرا نمیپسندن دیگه:-" یا سندباکس یا ow :-" البته الان بیشتر سندباکسن بازی های خطی نسل قبل مترو هم الان اومده خیلی محیط ها رو گسترده تر کرده حتی استودیو رمدی گفته بازی بعدیمون control حالت سندباکس داره واقعا دیگه خطی به پایان خط رسیده حتی کپکام اویل ۲ رو یکسری گسترده اش کرده محیط رو بشه چرخید یادش بخیر یک موقعی بود بازی میزدی خودش یک منطقه رو میزاشت جلوت میرفتی بعد مرحله بعد ! :-w

SPRADA

کاربر سایت
Jan 13, 2012
2,885
نام
علی
من همیشه تو این حکمت موندم که چرا کسی داره بازی میکنه باید یک شخص بی نهایت نوب باشه که طوری بازی میکنه که انگار اولین باره دسته دستش گرفته:|
سر جریان خدای جنگ هم همین بساط بود ویدئو های گیم پلی که یک هفته قبل از لانچ ازش لیک میشدبه حدی فاجعه بودن که بعضی شک کردن نکنه کامبت بازی واقعا اینقدر فاجعست مثل همین تریلر رو درجه سختی very very very EASY بود:| اما زمانی که بازی اومد هممون دیدم با چه مولتی کامبت خدایی طرفیم ورای شاهکار ترکیب کامبت هایی که میتونستی بزنی حساب شدنی نبود
اینجا هم من به دوستان این اطمینان رو میدم این نسخه هم مثل نسخه های قبل یه هک اند اسلش دیوانه کنندس:D خیالتون از این بابت راحت باشه خلاصه:D
با نمای نزدیک کارکتر خیلی حال کردم کلا این سبک که کارکتر نزدیک باشه خیلی خداس تقریبا اکثریت بازی ها دارن به این سبک میرن حتی رد دد جدید تو بعضی از صحنه ها کارکتر نمای خیلی نزدیکی داره ولی تو زمانی که وارد مبارزه میشد دوربین به اندازه کافی عقب میرفت که برا مبارزه مناسب بود این دمو هم فکر کنم فقط برا نشون دادن گیم پلی طراحی شده من فکر نمیکنم تو بازی اصلی یه همچین چیزی ببینیم فقط خواستن یه چیزی درست کنن تا مردم بتونن تو گیمزکان بازیش کنن:D
ولی یه چیز بگم؟!!! من حس نکردم یه بازی نسل هشتی نشونم دادن:D حس کردم نسخه چهار رو ریمستر کردن دادن تحویلم:D میدونید اخه الان اخر نسلیم اینم تنها DMC نسل هشته درسته ولی به غیر از کات سین هاش بقیه قسمت هاش رنگی از نسل هشت نبردن حالا اگه همین اول نسل میومد یه چیزی ولی الان دیگه اخر نسلیم تو تریلر معرفی هم اون قسمتایی که گیم پلی رو نشون میداد این جریان رو حس کردم ولی الان یه جورایی مطمئن شدم چم والا شاید سر جریان دمو و بیلد اولیه اینطور بود باید منتظر بود
خلاصه چیزی نبود که بگیم WOW :D
DMC از نسخه ی سوم به بعد کلا جزء هک اند اسلش هایی بوده که رسیدن به یه سطح بالا تو مبارزاتش و تبدیل به یه Combo Master Player تو اون واقعا ففط کار کسیه که دستاش سرعت نور داشته باشه!!:D
به هک اند اسلش مثل GOW3 رو در نظر بگیر،مثل اب خوردن طی دو هفته تمرین کردن میتونی هستی و نیستی نحوه ی دهان دشمن صاف کردن رو یاد بگیری و تازه اگر خیلی هم بخوای طولش بدی ولی DMC از نسخه ی سوم تا الان تبدیل شدن به Expert Player رو تبدیل به یه عذاب میکنه برات و همه چیز واقعا نیازمند یه حافظه قوی و سریع عکس المعل نشون دادنه تا بتونی چهارتا کمبو درست حسابی بیای!!:D

اگر میشد یه نسخه ازش ساخت که تو طراحی محیط استاندارد های بالاتر رو رعایت کنن و نهایت خلاقیت رو تو این موضوع به خرج میدادن من مطمئنم با یه چیز خیلی مخوف روبرو میشدیم و اون مخوف بودن صرفا تو نحوه ی رفتار جذب کننده ی شخصیت های بازی و کمبو های دیوانه کننده خلاصه نمیشه!!:D

کلا چیزی که بنظرم همیشه رو ازار داده طراحیه محیطی بوده که هم لول با سطح مبارزات بازی نبوده،استاندارد تو به بخش تا حد فیل بالا رفته و تو به بخش دیگه تا حد فنجون باقی مونده!!:D

• Like
Reactions: gamer1998y

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
برخلاف نمایش E3 از قیافه دانته خوشم اومد چون تو یه نما و حالت چهره بهتر نشونش دادن، اصل قضیه همینه، بقیه بازی هم مهم نیست دیگه!:D خارج از شوخی کلیت بازی جالب به نظر میاد، البته باید همه نمایش ها رو کامل ببینم اونوقت بهتر میشه نظر داد :D

• Like
Reactions: gamer1998y

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360
گیم پلی 15 دقیقه دیدم. طرف انگار دکمه هارو اشتباه میزد تازه کار بود :D
گیم پلی درکل خوب بود ولی دشمنا انگار شاسکول بودن اصلا حمله نمی کردن:-?

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
505
خدایی کپکام این نوبارو از کجا پیدا میکنه ؟! :|ویدئو از گیم پلی re 2 هم منتشر شده اونم خیلی اماتور بازی میکنه
این قضیه خیلی تاثیر منفی میذاره خلاصه رو این ویدئو نمیشه قضاوت درستی کرد ، هرچند به شخصه راضی بودم بر عکس دوستان، بازی شدیدا dmc بود :D

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

نمیدونم چرا ولی اصلا لذت بخش نبود بازی " یا شایدم به خاطر گیمری بود که بازیش میکرد "
وسطای ویدئو قطعش کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر