PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
الان با توییت لینگارد معلوم شد متای pes از فیفا بالاتر میشه امسال؟ :|
احتمالا این دوستمون به کنایه این حرفو زد به اون کاربر wcw که هنوز فرق امره جان و خدیرا رو نمیدونه بعد امده از فوتبال صحبت میکنه البته بچه سن هست نباید سخت بگیریم

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
کلا از سیاست های کثیف EA که بگذریم خود کونامی هم بسیار مقصره، نمونه ش همین قضیه دو تا لیگ که گفتی ... و مهمتر از همه اینا بخش ادیت که باید گسترش اش بدن حداقل وقتی لایسنس ندارن ... ولی اینکارو نمیکنن ...
در کل امیدی به ساخته شدن بازی خوب و کم نقص فوتبالی نیست، فقط داریم بین بد و بدتر انتخاب میکنیم ...
البته من که دیگه حاضر نیستم واسه هیچچکدوم از این دو بازی 60 دلار پول بدم ... احتمالا هکی بگیرم
واسه من از احتمال گذشته 100 درصد هکی میگیرم.یه بازی شوتر رو یه 60 دلار میدی 3-4 سال بازیش میکنی و لذت میبری ولی باید تو شیکم این مفت خورها هر سال یه 60 دلار بریزی.خدا رو شکر هم هر روز که میگذره این 60 دلار واسه ما ایرانیها جهشی میره بالا.الان حیفه 700 تومن واسه یه بازی ناقض الخلقه بدیم.البته ناگفته نماند که باعث این ناقص الخلقه بودن بازیهای فوتبالی شرکت کثیف ea هستش.
فکر کنید از فردا بیاد لایسنس تانک و هواپیما و کلاشینکف رو تو battlefield انحصاری کنه،بقیه شرکتها مجبورن از تفنگ آب پاش استفاده کنن

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
واسه من از احتمال گذشته 100 درصد هکی میگیرم.یه بازی شوتر رو یه 60 دلار میدی 3-4 سال بازیش میکنی و لذت میبری ولی باید تو شیکم این مفت خورها هر سال یه 60 دلار بریزی.خدا رو شکر هم هر روز که میگذره این 60 دلار واسه ما ایرانیها جهشی میره بالا.الان حیفه 700 تومن واسه یه بازی ناقض الخلقه بدیم.البته ناگفته نماند که باعث این ناقص الخلقه بودن بازیهای فوتبالی شرکت کثیف ea هستش.
فکر کنید از فردا بیاد لایسنس تانک و هواپیما و کلاشینکف رو تو battlefield انحصاری کنه،بقیه شرکتها مجبورن از تفنگ آب پاش استفاده کنن
پاش برسه همین کارم میکنه ولی اونجا مردم متحدن فشار میارن اینا عقب میرن یا خود کمپانی ها باید سیاستشون عوض کنن تا چند سال شرکت پورشه لایسنسش دست EA بود اینا هم به ماکرو نمیدادن اذیت میکردن ۳ سال یکبارم یک NFS منتشر میکررن تا قرارداد تموم شد بلافاصله پورشه دیگه کارش با Ea تموم کرد رفت با ماکرو قرارداد بست مطمنا اون زور کونامی نداره برای گرفتن لایسنس در مقابل EA برش ندارن حتی با این که گیم پلی عالی ارایه میدن ولی ea خودش محکم کرده با فروش نجکمیش تو انگیلیس و..

• Like
Reactions: Milad_HW

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
هشتگ دو لیگ دسته دو ایتالیا و اسپانیا رو به بازی برگردونین در توییتر راه افتاده و دیوانه وار هم راه افتاده و یعنی حمله کردن انتحاری به بتی و کونامی و اسیم تنویر و خلاصه هر کسی که داره برای کونامی کار میکنه :)) ( اسیم تنویر رو که دیوانه کردن و فراری دادن و گفته دیگه تو صفحش پست مربوط به PES نمیذاره و .... :)) ) و چه جوی هم راه افتاده و بساط خنده و عصبانیت و یعنی من یه چیزی میگم و یه چیزی میشنوین و واقعا این PES به خاطر فعالیت همین هوادارهاش هستش که هنوز زنده مونده و داره نفس میکشه و از اون جو عجیب سر منو های بازی که راه افتاد و تیم سازنده رو مجبور کرد سال بعد منو های بازی رو بازسازی کنه تا همین دو لیگ دسته 2 و پاک کردنشون و نبود فضا و تذاشتن اسلات اضافه برای لیگ اضافه و ....

Dk9Q4OvXsAAarU0.jpg

و حتی سازنده معروف ساخت پچ به نام PES Patch کونامی رو تهدید کرده اگه همین طور این کارای احمقانه رو ادامه بدین دیگه براتون پچ نمیسازیم و خلاصه کاری کرد که تیم سازنده باهاش صحبت کنه و بهانه بیاره و البته بگه ما فیدبک هاتون رو میگیریم و .... ( دیگه همین مونده ما بریم تو استدیو خودمون بازی رو بسازیم !!! والا بخدا !! هر سال سر یه موضوعی گند میزنن و گل به خودی میزنن )

151515.PNG

در ادامه یکی اومده گفته :

سال 1969 مردم در ماه فرود میان
و سال 2018 برنامه نویسای نرم افزار نمیتونن داده های بیشتری را به یک بازی ویدئویی اضافه کنن =))

5515151.PNG

و همین طور توجه کنین چقدر لایسنس ها مهمه و ....

:Arrowd:

و یکی به بتی گفته این دو لیگ رو حذف کردین و این تصمیمتون بوده ؟ ( بتی مثل همیشه بهانه آورده و گفته فضا کم داشتیم و البته گفته اشتباه کردیم و مثل همیشه بازم صحبت های تکراری و گفته شما هستید این بازی رو ساختید و حمایت کردین و خلاصه یه طورایی میخواد جو رو آروم کنه ) خیله خب و هیچ مشکلی نیست و تیم من در سری B هستش و شرمنده ما هم بازی رو نمیخریم و .... خیلی از پلیر ها یا میریم فیفا 19 رو میخریم و یا هیچی نمیخریم .

54514541.PNG

خلاصه این فقط بخش کوچکی از جو عجیب و غریبی بود که راه افتاده و کونامی همین طور به خودش گل به خودی میزنه و این که دیگه تقصر EA نیست که ! این دقیقا و مستقیما مقصرش کونامی و تیم سازنده ......... هستش و جای خالی رو خودتون پر کنین .:)):|x_x

آخرین ویرایش:

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
PES 2019 Tricks and Skills Tutorial PS4

ممنون امین جون که این کلیپ رو اپلود کردی ولی هیچ خبری از اسکیل موو جدید نبود همه این حرکتها رو هم داخل 18 میشد زد
یعنی هیچ اسکیل موو جدیدی رو اضافه نکردن؟

• Like
Reactions: Romell

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
ممنون امین جون که این کلیپ رو اپلود کردی ولی هیچ خبری از اسکیل موو جدید نبود همه این حرکتها رو هم داخل 18 میشد زد
یعنی هیچ اسکیل موو جدیدی رو اضافه نکردن؟
خواهش میکنم و کاری نکردم .

درباره اسکیل موو ها والا رسمی ترین ویدئویی بود که گذاشته شده و من براتون آپلودش کردم و فکر کنم دو تا این ورا جدید بود البته اگه اشتباه نکنم و خلاصه فعلا همین ها گذاشته شده و شاید بعد تر آموزش اسکیل موو های کامل تر منتشر بشه و من ببینم صد در صد براتون آپلودش میکنم و این جا میذارم .

پاینده باشی .

• Like
Reactions: db07

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
تمامی لیگ هایی که عضو FIFA PRO هستن .

توجه : لیگ هایی که عضو فیفا پرو هستن میشه در بازی به صورت فیک هم گذاشتشون و لیگ هایی که عضو فیفا پرو نیستن نمیشه در بازی حتی به صورت فیک هم گذاشتشون . متاسفانه لیگ آلمان عضو فیفا پرو نیست و خب پر !!! :(( خودش کشی :((

Fifpro Mitglieder (1).png

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
مشکل داوری و خطا ی مشکل بزرگ و کهنه هست تو پس که حلش هم نکردن نمیدونم چرا

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
دوست عزیز من هر بازی حداقل دو خطا نزدیک محوطه از سیپیو میگیرم ولی شرط داره، شما باید با بازیکنای تکنیکی خیلی دریبل بزنی و مدافعین رو آزار بدید تا خطا کنن
در واقعیت هم امکان نداره توی یه بازی تعداد زیادی خطا داشته باشید، مگر اینکه چندتا بازیکن دریبل زن توی تیم باشه و خطا بگیرن
بنظر من خطا کردن بستگی به سبک بازی شما داره، قرار نیست بصورت پیش فرض توی هر بازی، سیپیو 10 تا خطا بکنه

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
تمامی لیگ هایی که عضو FIFA PRO هستن .

توجه : لیگ هایی که عضو فیفا پرو هستن میشه در بازی به صورت فیک هم گذاشتشون و لیگ هایی که عضو فیفا پرو نیستن نمیشه در بازی حتی به صورت فیک هم گذاشتشون . متاسفانه لیگ آلمان عضو فیفا پرو نیست و خب پر !!! :(( خودش کشی :((

View attachment 91630
چرا عضو نمیشه این بوندسلیگا ؟

• Like
Reactions: Siamak61

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر