PlayStation God Of War

gqhw_rsa3_gow_topic.png

0y2l_gowbox.png

10 نکته در مورد گاد آو وار

ld16_gow4.png

74829

کریتوس ، کسی که به خاطر انتقام خون خانواده ی خود المپ را بر سر المپیون خراب کرد ، اینبار به سراغ اساطیر اسکاندیناوی رفته. اما نه به عنوان کریتوس خشمگین و جویای انتقام قبل، بلکه به عنوان مردی با تجربه که نگاهش به زندگی تغییر کرده. و پس از سال ها،دوباره فرصتی به دست آورده تا طعم پدر بودن(گرچه خونی بودن این رابطه مشخص نیست!) را بچشد، در مسیر تعلیم و آماده کردن این پسر برای نسلی جدید،باید سعی کند خوی خشن خود را مهار کند.
زندگی نامه ی کریتوس تا پایان GOW III

74830

Atreus پسر کریتوس است که زیر دست پدر خود، در حال آموزش و آماده شدن برای عصری جدید است. برعکس کریتوس که یک خارجی در اسکاندیناوی محسوب میشود،این پسر به خوبی با زبان شمالی ها آشناست.(گرچه Atreus نیز نامی یونانی است) همچنین او قابلیت استفاده از جادوی رعد و برق را نیز دارد.

9pjt_gow5.png

• داستان بازی سال ها بعد از پایان GOW III ، در اساطیر اسکاندیناوی اتفاق می افتد، تیم سازنده به دقت تایم لاین دقیقی برای دنیای بازی ترسیم کرده اند و آگاهی دارند که چه اتفاقاتی در این دنیا می افتد و صرفا کریتوس را به محیط دیگری نبرده اند. گرچه شاید به تمام اتفاقات بین پایان GOW III و شروع این بازی اشاره نشود در بازی

• بر خلاف نسخه های قبل،دوربین به صورت ثابت نیست و به پشت سر کریتوس انتقال داده شده،زاویه ی دوربین قفل نیست و امکان چرخاندن آن وجود دارد

• در بازی،هیچ صحنه ای کات نخورده و انگار تمام بازی پشت سر هم فیلم برداری شده است

• در بازی علاوه بر Leviathan Axe و سپر ، سلاح های دیگری هم حضور دارند، اما این دو ستاره های بازی خواهند بود

• آترئوس جایگزین جادو در بازی شده ، او با تیرهای خود در مبارزات به کریتوس کمک میکند، به عنوان مثال میتواند دشمن ها را Stun کند

• چینش دکمه ها تغییر کرده و L1 و L2 برای ضربات سبک و سنگین و مربع برای کنترل آترئوس به کار میرود

• در مبارزات میشود از محیط کمک گرفت، به عنوان مثال با پرتاب تبر به سمت چراغ نفتی و انداختن آن به روی دشمن میتوان دشمن را به آتش کشید. یا میتوان با پرتاب تبر به طرف دشمن،او را به دیوار دوخت

• هنگامی که تبر در دسترس نیست، میتوان با دست خالی و مشت به دشمن حمله کرد. همچنین میتوان تبر را بعدا به دست خود فراخواند

• از سپر میتوان برای Parry کردن ضربات و همینطور در حملات استفاده کرد.

• در بازی سیستم گرفتن XP و Level Up کردن هم کریتوس و هم آترئوس وجود دارد

• امکان آپگرید Skillـها ، Armor و سلاح ها وجود دارد

• سیستم Craft کردن در بازی وجود دارد و امکان ساخت Armorـهای مختلف چه برای کریتوس و چه آترئوس در بازی وجود دارد

• Runeـهایی وجود دارد که با نصب آن ها بر روی تبر میتوان قدرت های آن را افزایش داد

• بر خلاف شماره های گذشته، قابلیت پرش و همچنین شنا کردن در بازی وجود ندارد

• امکان مرگ آترئوس در حین گیم پلی وجود ندارد

• Cory Barlog (کارگردان بازی)خود خواستار ادامه ی بازی بوده،و برای ساخت ادامه ی سری ، باید ایده و کار متفاوتی را به سونی پیشنهاد میداده تا اجازه ی ساخت ادامه ی بازی را بگیرد. همچنین با رویه ای که برای بازی در پیش گرفته شده، او خواهان جذب مخاطب های بیشتر برای سری است تا این سری بتواند به سطح بازی هایی مانند Uncharted و یا Assassin's Creed در داشتن فن بیس بزرگ برسد.
27x5_stm.png
yye5_gow_coll.png

1y7r_gow2.png

kt42_image_god_of_war-32160-3634_0001_thumb.jpg
3sii_image_god_of_war-32160-3634_0002_thumb.jpg
wevp_image_god_of_war-32160-3634_0003_thumb.jpg

kf41_image_god_of_war-35800-3634_0001_thumb.jpg
8jfi_image_god_of_war-35800-3634_0002_thumb.jpg
1qds_image_god_of_war-35800-3634_0003_thumb.jpg

gcnh_image_god_of_war-35800-3634_0004_thumb.jpg
atte_image_god_of_war-35800-3634_0005_thumb.jpg
qwuv_image_god_of_war-35800-3634_0006_thumb.jpg

ujrw_image_god_of_war-35800-3634_0007_thumb.jpg
8ybc_image_god_of_war-35800-3634_0008_thumb.jpg
fity_image_god_of_war-35800-3634_0009_thumb.jpg

3bpq_gow3.png

5rzs_gow1.png

Prologue : A Saga Borne of Ash

A Saga Borne of Ash

Chapter One : A Riddle of Rune

Chapter Two : The Creatures Arise

Rise of The Draugr
A Fire Troll Approaches
Manifestation of The Revenant

Chapter Three : The Dead Stone Mason

The Dead Stone Mason
---

در پست دوم تاپیک، اطلاعاتی که در ارتباط با اساطیر نورث توسط دوستان نوشته شده،جمع آوری شده!

و همچنین احسان @Kaine و کیان @.: Darkness :. برای آماده کردن تصاویر

Last edited by a moderator:

Amir.Hsn

کاربر سایت
Feb 4, 2016
109
دیگه اینکه دو صفحه هرکی هرچی میگه نقل قول بکنی زیرش یه چرتی و پرتی بنویسی با دوتا شکلک :D و :| حس نمیکنید خیلی چندش آور شده؟ یه بارش قشنگه بخدا.
یه عده تا کم میاره میزنن به دره شوخی و مسخره بازی

احسان دادا اگه منظورت منه خب من معذرت میخوام.ایشالله گاد 2 جبران میکنن برات و برا هممون:)
رضا دادا از شما هم معذرت میخوام اگه شکلکام باعث شده شما چندشت بشه چشم دیگه :| و :D نمیزارم;)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
در صورتی این حرفت درسته که بیس داستان و دنیای بازی محدود بود
نه دنیای نورس که واقعا برای خودش دنیایی هست
به نظرم حداقل باید شخصیت Thor و انتقام گیریش رو هم توی این نسخه میزاشتن که بنظرم گذاشتنش برای DLC[-(
Thor ؟ اونم DLC ؟ بازی این همه داستان بافت برای این بشر، بعد تو DLC حرومش کنه؟:D یه بنده خدای دبگه هم گفت تو DLC بریم Asgard ! فقط خوبه شما بازی ساز نیستید وگرنه ایده حروم میکردید فقط:D

بعد دقیقا کجای باس ها کمه؟ جدا از بخش داستانی ، 9تا والکریا داریم! هر کدوم با اون یکی سبک مبارزه شون و جنگیدن باهاشون متفاوته(شاید یه سری حرکات بین چندتاشون مشترک باشه، ولی کلا متفاوت میشه روش جنگیدن باهاشون! مبارزه باهاشون هم به اندازه کافی سینمایی هست:D

در کل تعداد باس هاش کم نیست، با GOW III هم اصلا نباید مقایسه بشه:D

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
Thor ؟ اونم DLC ؟ بازی این همه داستان بافت برای این بشر، بعد تو DLC حرومش کنه؟:D یه بنده خدای دبگه هم گفت تو DLC بریم Asgard ! فقط خوبه شما بازی ساز نیستید وگرنه ایده حروم میکردید فقط:D

بعد دقیقا کجای باس ها کمه؟ جدا از بخش داستانی ، 9تا والکریا داریم! هر کدوم با اون یکی سبک مبارزه شون و جنگیدن باهاشون متفاوته(شاید یه سری حرکات بین چندتاشون مشترک باشه، ولی کلا متفاوت میشه روش جنگیدن باهاشون! مبارزه باهاشون هم به اندازه کافی سینمایی هست:D

در کل تعداد باس هاش کم نیست، با GOW III هم اصلا نباید مقایسه بشه:D
وقتی که آخرش اون شکلی تموم شد و اون فیلم رو نشون دادن آخرش میخورد که بره برا DLC
حالا نمیگیم که بزنه thor رو داغون کنه چون اساسا thor به شکل دیگه ای توی داستانا میمیره دیگه:D
ولی اصل مطلبی که میگم اینه که توقع حضور خدایان بیشتری رو داشتم نه اینکه صد بار با بالدر جنگ کنیم
از لحاظ ایده هم خداروشکر اینقدر یونیورس بزرگی هست که حالا حالا ها فکر نکنم از لحاظ ایده کم بیارن:D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
بعضی دوستان فقط دوست دارند ایراد کشف کنن از بازی ها در واقع یه حس کول و خاص بودنی بهشون دست میده انگار :D همیشه هم بوده و سره TLOU هم یادمه به اوج خودش رسیده بود ولی خب اگر دوست دارند قانع بشن می تونن بخونن
بعد از اتمام خط داستانی اصلی بازی به جای سریع دست به قلم و منتقد شدن بهتره لااقل بازی رو تکمیل کنید یعنی تمام ماموریت های فرعی (که شامل باس فایت هم میشه) و چلنج ها رو برید و علاوه بر اون 9 تا valkyrieکه بسیار هم چلنجیگ هست در بازی وجود داره , اگر تمام اینا رو رفتید و همچنان دنبال باس هستید به نظرم دیگه مشکل از خود پلیر هست نه بازی . نکته بعدی اینه که دیدم بعضی ها گفتن خط داستانی بازی 3 تا باس بوده(منظورشون Hræzlyr ,Baldur و Magni and Modi هست) ولی خب این در ظاهر 3 تا باس هست وقتی عملا 3 بار فقط با Baldur مبارزه میکنی (اونم در حالی که هر مبارزه کاملا متفاوت هست با قبلی و انگار با یه باس جدید طرف هستیم در حالی که هر بار به بهترین و اپیک ترین شکل ممکن داره کارگردانی میشه) , واقعا این هوشمندی بارلاگ رو میرسونه که با این کار هم شخصیت های نورث رو نگه داشت و هم یه حس اپیکنس خفن به بازی داد شاید بعضی ها از GOW 3 ایراد میگرفتن که کریتوس چقدر سریع و راحت خداها رو پشت هم سلاخی کرد ولی اینجا میبینیم که یدونه Baldur چقدر میتونه اپیک باشه و از اول تا آخر بازی اذیتت کنه حالا تصور کنید مبارزات احتمالی با ثور رو در شماره بعدی :D پس داستان اصلی هم با توجه به اینکه اولین نسخه اساطیر اسکاندیناوی هست به اندازه کافی باس داشت حالا بگذریم که دوستان امثال Máttugr Helson رو هم باس نمیدونند ! در واقعا خط داستانی بازی تعداد زیاد و در عین حال متنوعی هم مینی باس داشت خیلی نمیخوام دونه دونه اسم ببرم ولی اینجا میتونن ببینند !
راجب سلاح دیدم یکی از دوستان گفت بازم دنبال سلاح بیشتر بود راستش خندم گرفت :D اینا اینقدر مبارزه و گیم پلی با تبر و حتی سپر و دست خالی و یا تیرکمون atreus رو قشنگ و متنوع پیاده کرده بودند که وقتی سورپرایز بازی رسید و blade of chaos رو کریتوس دوباره باز کرد من پیش خودم گفتم مگه میشه با این زاویه دوربین اینو پیاده کرد ! ولی واقعا گیم پلیش رو دیدم کف کردم , اینقدر اینا رو خوب و متنوع و قشنگ در آورده بودند اصلا یه دوگانگی پیدا میکردی کدوم رو استفاده کنی بعد جالبه کسی بازم دنبال سلاح دیگه باشه چون عملا فکر نکنم استفاده خاصی دیگه میشد ازش کرد واقعا احتیاج نبود و اونطوری الکی شلوغش میکردن .
پس با توجه به داستان بازی واقعا ایرادی در تعداد باس و سلاح و ... وجود نداره حالا باز بعضی ها میخوان پافشاری کنند رو این قضیه فقط میتونم بگم موفق باشند بالاخره هر کس نظری داره
شخصا این بازی نه تنها برام بهترین تجربه نسل هشت شد بلکه جای خودش رو بین بهترین بازی های زندگیم باز کرد اگر بگم رفت تو TOP 3 دروغ نگفتم :D از نظره من نمره ای غیر از 10/10 نمیشه داد بخوام راجبش بنویسم خیلی حرف دارم مخصوصا راجب داستان و روایت بی نظیرش

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
بعضی دوستان فقط دوست دارند ایراد کشف کنن از بازی ها در واقع یه حس کول و خاص بودنی بهشون دست میده انگار :D همیشه هم بوده و سره TLOU هم یادمه به اوج خودش رسیده بود ولی خب اگر دوست دارند قانع بشن می تونن بخونن
بعد از اتمام خط داستانی اصلی بازی به جای سریع دست به قلم و منتقد شدن بهتره لااقل بازی رو تکمیل کنید یعنی تمام ماموریت های فرعی (که شامل باس فایت هم میشه) و چلنج ها رو برید و علاوه بر اون 9 تا valkyrieکه بسیار هم چلنجیگ هست در بازی وجود داره , اگر تمام اینا رو رفتید و همچنان دنبال باس هستید به نظرم دیگه مشکل از خود پلیر هست نه بازی . نکته بعدی اینه که دیدم بعضی ها گفتن خط داستانی بازی 3 تا باس بوده(منظورشون Hræzlyr ,Baldur و Magni and Modi هست) ولی خب این در ظاهر 3 تا باس هست وقتی عملا 3 بار فقط با Baldur مبارزه میکنی (اونم در حالی که هر مبارزه کاملا متفاوت هست با قبلی و انگار با یه باس جدید طرف هستیم در حالی که هر بار به بهترین و اپیک ترین شکل ممکن داره کارگردانی میشه) , واقعا این هوشمندی بارلاگ رو میرسونه که با این کار هم شخصیت های نورث رو نگه داشت و هم یه حس اپیکنس خفن به بازی داد شاید بعضی ها از GOW 3 ایراد میگرفتن که کریتوس چقدر سریع و راحت خداها رو پشت هم سلاخی کرد ولی اینجا میبینیم که یدونه Baldur چقدر میتونه اپیک باشه و از اول تا آخر بازی اذیتت کنه حالا تصور کنید مبارزات احتمالی با ثور رو در شماره بعدی :D پس داستان اصلی هم با توجه به اینکه اولین نسخه اساطیر اسکاندیناوی هست به اندازه کافی باس داشت حالا بگذریم که دوستان امثال Máttugr Helson رو هم باس نمیدونند ! در واقعا خط داستانی بازی تعداد زیاد و در عین حال متنوعی هم مینی باس داشت خیلی نمیخوام دونه دونه اسم ببرم ولی اینجا میتونن ببینند !
راجب سلاح دیدم یکی از دوستان گفت بازم دنبال سلاح بیشتر بود راستش خندم گرفت :D اینا اینقدر مبارزه و گیم پلی با تبر و حتی سپر و دست خالی و یا تیرکمون atreus رو قشنگ و متنوع پیاده کرده بودند که وقتی سورپرایز بازی رسید و blade of chaos رو کریتوس دوباره باز کرد من پیش خودم گفتم مگه میشه با این زاویه دوربین اینو پیاده کرد ! ولی واقعا گیم پلیش رو دیدم کف کردم , اینقدر اینا رو خوب و متنوع و قشنگ در آورده بودند اصلا یه دوگانگی پیدا میکردی کدوم رو استفاده کنی بعد جالبه کسی بازم دنبال سلاح دیگه باشه چون عملا فکر نکنم استفاده خاصی دیگه میشد ازش کرد واقعا احتیاج نبود و اونطوری الکی شلوغش میکردن .
پس با توجه به داستان بازی واقعا ایرادی در تعداد باس و سلاح و ... وجود نداره حالا باز بعضی ها میخوان پافشاری کنند رو این قضیه فقط میتونم بگم موفق باشند بالاخره هر کس نظری داره
شخصا این بازی نه تنها برام بهترین تجربه نسل هشت شد بلکه جای خودش رو بین بهترین بازی های زندگیم باز کرد اگر بگم رفت تو TOP 3 دروغ نگفتم :D از نظره من نمره ای غیر از 10/10 نمیشه داد بخوام راجبش بنویسم خیلی حرف دارم مخصوصا راجب داستان و روایت بی نظیرش

بچه‌ها در مورد گاو به چیزی غیر از خدا، نمیگن باس :D

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
بعضی ها یه جوری جبهه میگیرن که انگاری مثلا میگیم بازی آشغاله یا بدرد نخوره
در صورتی که این چیزی که میگم بخاطر اینه که واقعا با بازی حال کردم و بنظرم اومده اگر یکم بیشتر به داستان بازی پر و بال میدادن بازی از این چیزی که هست(همینش هم فوقالعادس:-bd) بازم بهتر میشد:)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
وقتی که آخرش اون شکلی تموم شد و اون فیلم رو نشون دادن آخرش میخورد که بره برا DLC
حالا نمیگیم که بزنه thor رو داغون کنه چون اساسا thor به شکل دیگه ای توی داستانا میمیره دیگه:D
ولی اصل مطلبی که میگم اینه که توقع حضور خدایان بیشتری رو داشتم نه اینکه صد بار با بالدر جنگ کنیم
از لحاظ ایده هم خداروشکر اینقدر یونیورس بزرگی هست که حالا حالا ها فکر نکنم از لحاظ ایده کم بیارن:D
پس... GOW II هم جا رو باز گزاشت برای DLC ؟:D خیلی چیز عادییه اینجوری تموم شدن، برای بازیی که کاملا برنامه داره سری بشه:D
این ایراد رو به اوردر بدبخت هم گرفتن، ولی اونم قرار بود سری بشه، که خوب با استقبال ملت و منتقدین:-" رسما میشه گفت IP مرد:(

با سه تا خدا جنگیدیم دیگه:D از هر نسخه ی دیگه غیر از GOW III بیشتر خداکشی کردیم:D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
در مورد DLC امیدوارم یا کلاً نداشته باشه یا اگه داره، سراغ چیزهای خیلی فرعی و جمع و جور برن.
دنیاهای دیگه رو بذارن برای نسخه بعد و توی DLC کاری باهاشون نداشته باشن. خداها و جونورهای معروف هم همین طور. بیشتر یه جور داستان شخصی و جمع و جور باشه و الکی چیزهای حماسی و عظیم رو توش خرج نکنن و توی نسخه های بعدی بریم سراغ اونا.
هرچند باز هم میگم کاش خبری از DLC نباشه! الآن که دیگه بستر اولیه آماده هست و تونستن توی این سری تحول (یادش بخیر این کلمه! :D) ایجاد کنن، کارشون برای نسخه های بعدی راحت تر هست و شاید بتونیم 2 سال دیگه نسخه بعدی رو ببینیم. PS5 هم که احتمالاً اون زمان توی ایران 15 میلیون میشه و بازی رو برای همین PS4 بدن که حالش رو ببریم! :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
کمبود npc کرفتینگ عجیب و غریب لوت زیاد محیط ها همه شبی به هم
کمبود NPC رو شدید موافقم انتظار نداشتم مثل ویچر یه شهر پر ادم تو بازی باشه ولی انتظار داشتم npc ها بیشتر از ۴ نفر باشن ! و واقعا تنها موردی بود که خوشم نیومد ! ولی در مورد کرفتینگ فکر کنم زیاد بازیrpg. مثل دراگون ایج و ویچر بازی نکردی ! و سومیم نظری ندارم

آخرین ویرایش:

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
کمبود NPC رو شدید موافقم انتظار نداشتم مثل ویچر یه شهر پر ادم تو بازی باشه ولی انتظار داشتم npc ها بیشتر از ۴ نفر باشن ! و واقعا تنها موردی بود که خوشم نیومد ! ولی در مورد کرفتینگ فکر کنم زیاد بازیrpg. مثل دراگون ایج و ویچر بازی نکردی ! و سومیم نظری ندارم
کلا با کرفتینگش حال نکردم. یک خورده پیچیده میزد و نامفهوم بود

• Like
Reactions: ehsan M

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
باور کن الان چون متا ۹۴ شده چیزی نمیتونی بگی بیشتر رعایت میکنی وگرنه قشنک شیلنگ میگرفتی:D این باس فایت ها به نظر من با توجه به بسط محیط اگاهانه بوده کاملا بارلوگ کسی بود که تو نسخه ۲ باس فایت های زیادی اضافه کرد به سری

نه اتفاقا من با متا هیچ وقت کاری نداشتم به طور مثال به lost legacy 9.5 دادم به last guairdian 6.5 این بازیم به احتمال خیلی زیاد بهش 9 می دم نمی دونم چرا اگر از 1 بازی انحصاری ایراد بگیریم همه می ریزن سرت نه داری فلان اگر ایراد می گیریم دلیل بر این نیست که بازی بدی هست حالا من با شماره های بدی چی کار دارم باس فایت سخت می خوام:D

بگذریم سونی خیلی وقته خودش رو ثابت کرده و اکثر بازی هاش دارن عالی می شن جای تبریک داره خودمم خیلی لذت می برم اگر من اینقدر طرفدار این بازی نبودم اولین نفرایی نبودم که می خردیمش حتی کنسول 4.72 اپدیت کنم. من واقعا موندم ماکروسافت با چه رویی می خواد بیاد e3

• Like
Reactions: rezab and WCW

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
بنا به درخواست دوستان عزیزم کیفیت بالای حماسه نورس (GOD OF WAR) رو اینجا میزارم تا کسانی که بازی رو تمام کردن و خواهان کیفیت بالای ویدئو بدون تگ آپارات هستند استفاده کنند .
فط نمیدونم سرعت این آپلودسنتر برای دانلود خوب هست یا خیر :D دم دستم بود زدم آپلود کردم .

دوستان اگر بازی رو تمام نکردین به هیچ عنوان ویدئو رو باز نکنید .

358 مگ
یک آپلود - GOW BAZICENTER.mp4

5dzl_2018-05-14_16-37-32-1.jpg

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
بعضی از دوستان به حدی این بازی رو میپرستن که حتی اگه یکی بخواد انتقاد سازنده هم بکنه به شدت مورد الطاف عزیزان قرار میگیره. من هیچوقت نگفتم که بازی بد هست و فقط نظر خودم رو ارائه کردم که اگه اینجور و اونجور بود بهتر میشد که یه چیز طبیعی هم هست و توی تاپیک هر بازی دیگه ای برین حتی بین طرفدارای سینه چاک هم از این بحث ها هست ولی متاسفانه اینجا هر گونه نظری که چیزی غیر از ستایش و پرستش خوبی ها بازی باشه با عناوینی مثل "اصلاً بازی نکردی"، "از بازی سر در نمیاری"، "میخوای خودتو کول نشون بدی" و ... بایکوت میشه. دیشب داشتم فیلم Death of Stalin رو میدیدم، برام جالبه که چقدر فضای شوروی سابق که توی اون فیلم پیاده کرده بودن با جو این تاپیک مشابهت داره.

در پایان از تمام عزیزانی با دلیل و منطق جواب دادن تشکر میکنم، خدا سایتتون رو از سر ما کم نکنه.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
بعضی از دوستان به حدی این بازی رو میپرستن که حتی اگه یکی بخواد انتقاد سازنده هم بکنه به شدت مورد الطاف عزیزان قرار میگیره. من هیچوقت نگفتم که بازی بد هست و فقط نظر خودم رو ارائه کردم که اگه اینجور و اونجور بود بهتر میشد که یه چیز طبیعی هم هست و توی تاپیک هر بازی دیگه ای برین حتی بین طرفدارای سینه چاک هم از این بحث ها هست ولی متاسفانه اینجا هر گونه نظری که چیزی غیر از ستایش و پرستش خوبی ها بازی باشه با عناوینی مثل "اصلاً بازی نکردی"، "از بازی سر در نمیاری"، "میخوای خودتو کول نشون بدی" و ... بایکوت میشه. دیشب داشتم فیلم Death of Stalin رو میدیدم، برام جالبه که چقدر فضای شوروی سابق که توی اون فیلم پیاده کرده بودن با جو این تاپیک مشابهت داره.

در پایان از تمام عزیزانی با دلیل و منطق جواب دادن تشکر میکنم، خدا سایتتون رو از سر ما کم نکنه.
دوست عزیز انتقاد سازنده کنن ادم میپذیره طرف کژوال بازه یه بار استوری رو سریع رفته میاد نظر کارشناسی میده،کسی میتونه نظر کارشناسی بده که بازیو کامل تکمیل کنه!
میاد میگه سلاح بازی کمه! تابلو درست اپدیت نکرده سلاح هارو و کمبو زدن هم بلد نیست،هرکی اومد یه بار ایزی استوری رو ‌رفته حرف اضافه بزنه خوب ساکتش باید کرد همه حوصله ادم ... رو ندارن واسش توضیح بدن.میان میگن باس فایت نداره! مگه شماره ۱ و ۲ چقدر باس فایت داشت؟ اونا به جاش انقدر ساید میشن و کانتنت نداشتن که اکثر باس های چلنچ وار بازی همین‌ قسمته.میاد میکه بازی باس فایت هاش اسونه!!! خوب درجه سختی رو ببر بالا یاد بلاد بورن و امثالهم میفته ادم.کلا انتقاد درست با ترول فازش مشخصه و مسلما ادم ترولر ضریب هوشی بالایی نداره که توی تاپیک بازی که فن هاش هستن کمبود توجهش رو میخواد جبران کنه.gow 3 اختتامیه یه سری شاهکار بود،این بازی افتتاحیه هست.(افتتاحیه شاهکار)
بازی ریبوته کلا عوض شده خیلی چیزاش و عالی شده! این نسخه مثل شماره ۱ گاد او واره تازه ماجرا شروع شده... همین که تونستن از شماره ۳ به بعد بازم‌بازیو‌ادامه بدن اونم به این هنرمندی جای تبریک داره به سازنده.چون رسما ته ۳ قضیه بسته شد.
یارو‌نوبه نوبه نصف بازیهاش رو روی پی سی با چیت و ترینر میره اومده میگه بازی های سونی داره خوب میشه تازه lol (تازه داره خوب میشه؟ کم لطفی میکنن از اول نسل داره میترکونه) داره حرف مفت میزنه دیگه چون ۴ نسل بازی های سونی شاهکارن طرف اولین کنسولشه تازه دیده یه بازی خوب‌رو. البته بگذریم که ادم‌مریض و ترولر همه جا هست باید عبور کرد ازش با تمام قدرت.
هیچ شکی نیست بازی جای بهتر شدن هم داره کاملا پتانسیل این رو داره خیلی چیزها بهش اضافه کرد داستانش رو بیشتر باز کرد ولی باید یه چیزیم بذارن واسه نسخه بعدی یا نه؟ ۶۰ دلار به پول اونا نه ما واسه ی یه سینگل پلیر با این کیفیت و کانتنت و به این‌طولانی‌بودن تو‌این دوره زمونه خیلی کم داریم.ببخشید ۱۰۰ ساعت بازی ندادن همه ایده هاشون رو تا ۲۰۲۰ پیاده نکردن بدن دست ملت.اون شرکتی که دوستان دنبالش هستن راک استاره:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر