Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
سریال Taken بعد 2 فصل کنسل شد گرچه سریال آشغالی بود و از همون فصل 1 انتظارش رو داشتم:D

قسمت اول سریال Krypton رو دیدم. انگار اینم قیافش به کنسلی میخوره:-?:D قسمتای بعدی بهتر میشه یا نه؟
اگه همینطورپ پیش میره صبر کنیم تکلیف مشخص بشه تا ببینم

شبکه های Syfy و TNT خدای کنسلینگ اند.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
Girls رو بیخیال. پیر می‌شی تا تموم بشه :D من دو فصل اولش رو واقعا داشتم دنبال می‌کردم ولی بقیه‌اش رو فقط Hate-watch کردم. زباله‌ایه که دومی نداره.
ولی Love عالیه. نه خیلی خودش رو می‌گیره و رسمیه و نه مثلِ زباله‌های تین‌ایجری، بعد از چند قسمت بیخیالش می‌شی. فصلِ دومش کمی افت می‌کنه ولی عالی تموم می‌شه.

اتفاقا تمامِ شش فصلش رو دیدم. Riz Ahmed کلا فکر کنم توی یکی دو قسمت بیشتر نبود (اونجایی که هانا می‌ره مخفیانه گزارش تهیه کنه). کلا خیلی حرفه چهارتا شخصیتِ اصلی داشته باشی و یکی از یکی رو اعصاب‌تر باشن. 1. شوشانا (احمق) 2. میمی (ملکه‌ی زیبایی) 3. هانا (Insecure و دارای اضافه وزن) 4. جسا (promiscuous). یعنی انگاری فقط اومده بودن که تیک‌های مختلف رو بزنند. تنها شخصیتِ جالبِ سریال آدام بود که اونم از بعد از فصلِ 4 نابود شد. کلا کارهای Judd Apatow اکثرا خوبن ولی تک و توک خراب می‌کنند. فیلم‌هاش که شباهت‌های زیادی به هم دارن ولی با این وجود اکثرا ارزشِ دیدن رو دارند. توی سریال‌هاش هم من از Freaks and Geeks و Love خیلی خوشم اومد. توی‌ Love دخترِ خودش هم بازی می‌کنه و به‌خوبی هم از پسِ نقشش برمیاد. اما Girls وصله‌ی خیلی ناجوریه.

Tell Me You Love Me داستانش تموم می‌شه یا نصفه و نیمه می‌مونه؟ اگر پایان‌بندی داشته باشه، دانلودش می‌کنم.

سریالش خاصه و تم اروتیکش خیلی بالاست. به خاطر همین حواشی شبیه سازی صحنه های اروتیک آن، پس از تنها یک فصل کنسل شد. همون یک فصل برام کیفیت بالایش رو نشون داد. در هرصورت گفتم خیلی خاصه و ممکنه به مذاق هر کسی خوش نیاد. ریکسش دست خودت!:D:>

• Like
Reactions: arash1996

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
شبکه های Syfy و TNT خدای کنسلینگ اند.
البته تا nbc هست شبکه های دیگه تو کنسلی باید برن بوق بزنن . باز اون دو تا که شما گفتی سریال هایی رو کنسل می کنن که اکثرا کیفیت جالبی ندارن (تی ان تی یادمه ماب سیتی رو ازش دیده بودم و کنسل کرد که خب واقعا خیلی سطح بالا نبود ) . ان بی سی که سریال هاش رو تو اوج میزنه کنسل می کنه مثل هانیبال و فلش فوروارد

• Like
Reactions: D@SHR3ZA

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,809
نام
محمد رضا
البته تا nbc هست شبکه های دیگه تو کنسلی باید برن بوق بزنن . باز اون دو تا که شما گفتی سریال هایی رو کنسل می کنن که اکثرا کیفیت جالبی ندارن (تی ان تی یادمه ماب سیتی رو ازش دیده بودم و کنسل کرد که خب واقعا خیلی سطح بالا نبود ) . ان بی سی که سریال هاش رو تو اوج میزنه کنسل می کنه مثل هانیبال و فلش فوروارد
هانیبال:((:((:(( ای خدا بکشتت ان بی سی که زدی کنسل کردی این سریال رو:(:(=((
بریان فولر کجایی بیا و دوباره این هانیبال رو ادامه اش رو بساز، با نتفلیکسی آمازونی چیزی رو هم بریز و ادامه اش رو بساز حالش رو ببریم:ar!

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
کسی هست که از Lost خوشش نیاد؟
بلاخره بعد چندین سال!از چند روز پیش شروعش کردم...
قبلا فکر میکردم ازین سریال های کلیشه ای و ساده هست تا اینکه امتیاز هاش رو دیدم و نمره های خوبی که از Rotten Tomatoes و Metacritic گرفته...
تا قسمت 17 فصل اول دیدم تا اینجا تقریبا راضی بودم ولی پیر میشه ادم تا تموم بشه:|

• Like
Reactions: nash

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
کسی هست که از Lost خوشش نیاد؟
بلاخره بعد چندین سال!از چند روز پیش شروعش کردم...
قبلا فکر میکردم ازین سریال های کلیشه ای و ساده هست تا اینکه امتیاز هاش رو دیدم و نمره های خوبی که از Rotten Tomatoes و Metacritic گرفته...
تا قسمت 17 فصل اول دیدم تا اینجا تقریبا راضی بودم ولی پیر میشه ادم تا تموم بشه:|
لاست قضیه داره قضیش هم سر دراز داره :D فقط همین قدر بگم که سریال به شدت رو شخصیت پردازیش تمرکز داره و تقریبا میشه گفته نقطه قوت سریال ـه البته داستانش که رازآلود باشه قطعا نقش مهم تری رو ایفا میکنه ولی خوب بعد فصل سه کم کم این مورد کمرنگ تر میشه ولی خو همچنان رو شخصیت پردازیش تمرکز داره در کل سریال خوبیه فقط فصل اخر یکم خراب میکنه و کلا فصل اخر قضیش یکم سلیقه در کل سریال با ارزشی ـه ....

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
hmts2.JPG

فقط 5 روز دیگه مونده تا فصل دوم The Handmaid's Tale 8->

• Like
Reactions: arash1996

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر

این موضوع قبلا در موردش بحث کردیم که چرا یک سریال کنسل می شود؟ NBC خیلی سریال های روی اوج و بهتری (از نظر کیفی) از هانیبال یا فلش فوروارد داشته که ادامه داده. از این به اطلاعاتون برسونم که شبکه NBC رکوردار کسب بیشترین جوایز امی هست. از سریال West Wing و Law & Order گرفته که مدام امی رو کسب میکرده و مدام هم تمدید می شده تا الان This is Us که بیننده ای نزدیک به 17 میلیون داره (به خصوص قسمت شب Super Bowl). اما دلیل کنسل شدن از سوی این شبکه های رایگان چی هست؟ قطعا کسب هم نظر مثبت منتقدان و هم جذب مخاطب میلیونی، منظورم از میلیون بالاتر از 5 میلیون باشد. هانیبال شاید متای 88 کسب کرده و سریال با کیفیتی بوده، اما تعداد بینندگان به شدت پایین بوده و به زور به 3 میلیون می رسیده است. در حالیکه ملاک اصلی این شبکه ها، کسب مخاطب میلیونی بر اساس Nielsen Rating هست. حتی اگه فلش فوروارد مثال زدید، افت شدید بیننده کاملا احساس میشه - اپیزود اول 12 میلیون و اپیزود پایانی 4 میلیونی. این افت ها هم شبکه های رایگان بهشون حساسیت نشون میدن و به همین دلیل کنسل می شوند.

اشاره به شبکه های مثل Syfy و TNT، اصلا مربوط به کیفیت نبوده. TNT هر سریالی که تولید کرده، پس از چند سال کنسل میکنه و حتی پایانی هم براش نمی گذاره. خب چرا 80 تا سریالی که TNT تولید کرده، فقط 76 تاش ادامه یافتند؟ تنها سریالی که سالم در TNT به پایان رسیده، همین The Falling Skies بوده است و گرنه خیلی سریال ها رو کنسل کرده، مثل Will یا همان mob City که بر خلاف نظر شما، یکی از بهترین سریال های 2013 بود و کاملا پتانسیل چند فصل رو داشت. الان TNT سریال Animal Kingdom داره که خوشخبتانه تمدید شده و سریال با کیفیتی هست. گرچه نباید با فیلم اصلی اش مقایسه کرد اما کاملا یک اثر جنایی/مظنونی عالیه. بعضی شبکه ها مثل همین دو تا به علاوه Amazon، روی دنده کنسلینگ افتادند.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
اگر عاشق Science fiction و Cyberpunk هستی، حتما برو سراغ :xAltered Carbon. یه پیشنهاد دیگه ای هم برات دارم محمد جان، تا زمان مناسب گیر آوردی سریع برو سراغ Dark. پشیمون نمیشی\m/

خود جوئل کینامن علاقه ای نداره که برای فصل دوم سریال بازی کنه، بخاطر اینکه داره در سریال Hanna بازی می کنه. احتمال کنسل شدنش خیلی بالاست.

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
خود جوئل کینامن علاقه ای نداره که برای فصل دوم سریال بازی کنه، بخاطر اینکه داره در سریال Hanna بازی می کنه. احتمال کنسل شدنش خیلی بالاست.
داستان شخصیت کینامان تموم شده و اگرم ادامه بدن فن سرویس هست.
اگرم کنسل کنن بازم من به شخصه ناراحت نمیشم چون داستانش تو همون فصل یک تموم شد و پایان باز نذاشتن براش، کتاب های دوم و سوم هم کلا ستینگ شون فرق داره و هر کدوم با فاصله چند صد ساله با هم

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
داستان شخصیت کینامان تموم شده و اگرم ادامه بدن فن سرویس هست.
اگرم کنسل کنن بازم من به شخصه ناراحت نمیشم چون داستانش تو همون فصل یک تموم شد و پایان باز نذاشتن براش، کتاب های دوم و سوم هم کلا ستینگ شون فرق داره و هر کدوم با فاصله چند صد ساله با هم

حالا Altered Carbon رو من ندیدم و ای کاش هم تو اسپویلر میزاشتی که یک مقداری داستان رو لو ندی، حتی اگه هم بگی که داستان شخصیت کینامن توی فصل تموم شده که خودش مثل یک اسپویل بود!%-(
نتفلیکس داره سریال هاش رو که نتونستند تو فصل اول بیینده جذب کنند، کنسل میکنه. پس فصل درو نتفلیکس هست. از کنسل شدن Seven Seconds مقداری ناراحتم، چون قشنگ میتونست جایگزین سریال The Killing بعد از چهار سال برایم بشه. تنها سریالی که اگه کنسل بشه، دیگه سریال نگاه نمی کنم، همین Sneaky Pete هست. خداشکر برای فصل سوم تمدید شده وآمازون هم زیاد با برایان کرنستون رابطه خوبی داره (سه تا سریال تهیه کنندگیش رو میکنه) Sneaky Pete به نظرم از لحاظ فرم، چیزی فراتر از بریکینگ بد در فصل های آتی میشه. (در مورد اوزارک هم همین رو میگم!)

• Like
Reactions: farzad_angel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر