امتیازات God of War

میانگین امتیازات God of War

• مجموع رای دهنده‌ها
    190
  • نظرسنجی بسته شده است .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
الان یعنی هرکی نظر مخالف می ده و از بازی خوشش نمیاد حتما فن کنسول رقیبه و بهش فشار اومده؟

یعنی آیه نازل شده که 100% دارندگان PS4 عاشق GOW هستن و جز 10 هیچ نمره دیگه ای نمی دن؟ یعنی امکان نداره یکی بازی رو گرفته باشه و به هر دلیلی خوشش نیومده باشه؟

هر آدمی یک سلیقه ای داره، بدیهیه که در این مورد هم سلایق مختلف صدق می کنه :)
بهتره به جای این لودگی ها، همون بحث اصلی تاپیک که امتیازارت منتقدین هست دنبال بشه

برو تو PT :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
2q7z_screenshot-twitter.com-2018.04.20-23-29-01.png

srhi_screenshot-twitter.com-2018.04.20-23-28-47.png

v2yh_screenshot-twitter.com-2018.04.20-23-27-32.png

bmvk_screenshot-twitter.com-2018.04.20-23-27-15.png

4ndl_screenshot-twitter.com-2018.04.20-23-27-01.png

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,535
ایولا تاپیکو آپ نگه دارین با انواعو اقسام عکسو خبر ، این روزا دیر میرسم :D
حالشو میبرم شورو اشتیاقتونو میبینم ، تا حالا از این زاویه به قضیه نگاه نکرده بودم :))

• Like
Reactions: voldmort

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
شباهت های زلدا و کریتوس
View attachment 86723

اونی که اون ور گذاشتی مال اسکایریمه....:D
دستت هم درد نکنه گرافیک شون رو مقایسه کردی:D اون یکی بازی مال سال 2011 ـه...

اونم زلدا نیست....لینک ـه :D

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
همه میدونیم جو مثبتی بین استدوهای جهانی سونی وجود داره و همگی موفقیت بارلوگ و تیمش رو تبریک گفتن.
اما نکته ای که کمتر بهش اشاره شد تاثیر موفقیت GoW بر روی صنعت گیم بود که من نظر شخصی خودمو دربارش میگم.
یکی از کسائیکه بارلوگ رو تحسین کرد نیل دراکمن بود و متنش هم به نظر صادقانه میومد.
اما آیا دراکمن از اینکه لقب "خالق برترین عنوان انحصاری پلی استیشن در این نسل" رو ازش بگیرن راضیه؟
آیا ناتی داگ دوست داره عنوان پرافتخارترین استدیو فرست پارتی سونی رو از دست بده؟
قطعا خیر. من مطمئنم با وجود خوشحالیشون برای موفقیت GoW سر tlou2 این القاب رو قاطعانه پس میگیرن چون سابقشون اینطور نشون داده.
همینه که یک بازی موفق بر روی کل صنعت گیم تاثیر میزاره. خوب میفروشه، سودآوری داره، گیمر رو راضی نگه میداره و از همه مهتر باعث ایجاد یک جو رقابتی در عین حال دوستانه در بین بازیسازان میشه. مطمئنا مشاهده موفقیت عظیم سانتامونیکا توسط سایر استدیوهای جهانی سونی و استدیوهای ثالث مثل ناتی داگ، گوریلاگیمز، بند، ساکرپانچ، کوانتیک دریمز، ایسامنیاک و ... همین حس رقابت رو برای ارتقای سطح کیفی بازی ها و خلق محتوای جدید و باکیفیت به دنبال داره.

و همه اینها به لطف سیستم مدیریتی هست که امثال هاوس و یوشیدا و لیدن پایه گذاری کردن و همونطور که قبلا گفتم و گفتید منابع مالی نامحدود و زمان و آزادی عمل به استعدادهای این حوزه باعث ایجاد شگفتی میشه.
شاون لیدن بعد از دریافت سمَت جدیدش در سونی یه مصاحبه ای انجام داده بود که تفاوت سونی را با سایر رقبا مشخص میکرد.
او در حال حاضر مدیر استدیوهای جهانی سونی و مدیر بازاریابی و مارکتینگ شرکت هست. دو سمَتی که معمولا در سایر کمپانی ها جداست و اکثرا بین این دو قسمت اختلاف وجود داره.
یکی دنبال ارتقای کیفیت بازیهاست و دیگری علاقمند به چارت فروش و میزان سودآوری. دو عاملی که معمولا باهم نمیخونه و باید یکی رو فدای دیگری کرد.
همین میشه که اکثر کمپانی ها کمیت رو بر کیفیت ترجیح میدن و چون برای مثال بخش کمپین سودآوری نداره خیلی راحت حذفش میکنن و یک بخش پرسود مثل بتل رویال رو جایگزینش میکنن.

حالا اگه این سیستم رو به کل صنعت گیم تعمیم بدیم (سیستمی که آزادی عمل میده، زمان میده، منابع مالی کافی در اختیارت میزاره و بخش هایی که مانع هستن رو حدف میکنه)، هم به نفع کمپانی ها میتونه باشه هم به نفع گیمر...

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
امیدوارم تاپیک امتیازات دو تا IP جدیدی که از این دو تا استدیو قراره نصیبمون بشه هم اینقدر پر و پیمون باشه : <:-P

View attachment 86719
View attachment 86720
به نظر من چیزی که احساس میکنم Ghost Of Tsushima نمرات بهتری از Days Gone خواهد داشت . و البته Days Gone هم عالی خواهد بود .

این GOW خدایی چیه اینا ساختن ،

هیچکس همچین چیزی تا حالا به قطع ندیده .
گاهی وقت نفس کشیدن یاد ادم میره

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
کمی یاد بگیرند که میشه بازی انحصاری شاهکار هم ساخت و لازم نبود بیانیه بدند برای اینکه بازی خوب دربیاد حتما مولتی پلتفرم باید باشه!!!
من امیدوارم یاد بگیرن یکم لول دیزاین بازی هاشون رو بهتر کنن:D.

• Like
Reactions: Ali Venom and R@OUF

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر