Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
جواب دوستان معترض به سینمای سوپرهیرویی (کمیت و کیفیت) در تاریخ سینماست، تاریخ مثل یک گردونه میمونه که گهگداری تکرار میشه

این اتفاق که حالا به قول بعضی تعداد و کیفیت فیلمهای سوپرهیرویی واقعا براشون غیر قابل تحمل شده پیش تر با اثار وسترن و گنگستری تکرار شده بود و بعد ها به فیلمهای اکشن ارنولد گونه رسید...

چیزی که میخوام بگم به واسطه تکنولوژی و توانایی به فیلم دراودن تصویر ثابت کمیک ها الان شاهد این حجم از فیلمهای سوپرهیرویی هستیم و این دوره خوب و یا بد به قول اسپیلبرگ گذارست

جواب اینکه دیگه اثار دلخواه تون رو پیدا نمیکنید در تعدد فیلمهای سوپرهیرویی نیست، جای دیگری باید جواب رو پیدا کنید.

آخرین ویرایش:

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,522
نام
Iman
بحث گذشته هم که مطرح می کنی خوبه، اما منم اطلاع دارم قبل این تو سایتی بودی که بخاطر همین ذهنیت خشک بعد چند سال و گند زدن تو تحریریه اونجا چرا اخراج شدی! بگذریم بهتره فک کنی، ممکنه همه هم نظرت نباشن!
نمیخوام این بحث های نامربوط توی تاپیک مووی سنتر رو ادامه بدم ولی من ایلیا رو از توی همون سایتی که گفتین میشناسم و خودمم باهاش تو تحریریه ـش کار کردم. بهتره آدما رو از روی یه اسکرین شات قضاوت نکنی دوست عزیز.

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
اشتباه بنده اونجا بود که نوشتم مردم 2 دسته هستن! چون ذهن شما رو منحرف کرد! هدف من یک موضوع دیگه بود و این جمله باعث شد شما کلا از داستان اصلی پرت بشی! با یک خط اضافه، ادامه صحبت هام رو کمرنگ کردم!
دقیقا حق با شماست و در این زمینه با شما هم عقیده هستم. مسلما همینطور هست که شما می فرمائید.
قصدم از پست قبلی، توضیح در مورد "بار آموزشی فیلم" بود که بگم بر خلاف صحبت های دوستمون، "فیلم" هم می تونه خاصیت آموزشی داشته باشه! موضوع اصلی این بوده، نه محدود و قفل شدن!
ذهنیت بنده بد ادا شد.
اون خطی که بعد از جمله اول کشیدم قرار بود نشون بده که ادامه پستم ربطی به پست شما نداشت.

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
مردم دو دسته هستن!
یا کتاب می خونن، یا فیلم می بینن!
هر دو برای سرگرمی و پُر کردن وقت هست! اما جالب اینجاست که هر دو این ها می تونن وارد ذهن مخاطب بشن و بار آموزشی "نیز" داشته باشن!
الآن سوال بنده از شما اینه... چرا مردم نباید بشینن فیلم ببینن تا چیزی یاد بگیرن!؟ در ضمن، چرا فکر می کنید فیلم دیدن تنها برای سرگرمیه!؟ فیلم آداب و فرهنگ منتقل می کنه، دیدگاه منتقل می کنه و ببینده رو نسبت به پیرامونش روشن می کنه!
حرف شما جدا برای من عجیبه!!! این همه نویسنده و عالم اومدن با ساختن فیلم طرز فکر و یافته هاشون رو به مردم نشون دادن، بعد شما می فرمائید فیلم فقط هدفش سرگرمیه!!!!؟؟؟
من نگفتم فیلم فقط هدفش سرگرمیه اما اینکه کم شدن یا کم کیفیت شدن فیلمای روانشناختی فلسفی معمایی یا هر ژانر دیگه ای رو بندازیم تقصیر فیلمای سوپر هیرویی درست نیست! این فیلما اگه مخاطب بالا نداشتن که ساخته نمیشدن! کسی هم جلوی این همه نویسنده رو نگرفته بیان فیلم بسازن طرز فکر و یافته هاشون رو به مردم نشون بدن چاقو که دم گلوشون نذاشتیم! :D

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,481
نام
آرش
یه عده کلا عادت دارن که خودخفن پندار باشن و هرچندوقت یبار بگن فلان سرگرمی چون بار فلسفیش پایینه پس حتما چرته!
خوبه اسمش روشه سرگرمی!ساخته میشه برا سرگرم کردن حالا تو عادت داری صبحتو با فیلمای هیچکاک شروع کنی عصرونه کوبریک نگاه کنی موقع خوابتم سبک نگاه کنی که راحت خوابت ببره و به یه لینچ بسنده می‌کنی اصلا دلیل نمیشه که ادعا کنی خفنی و برفرض یه ژانرو ببری زیر سوال و به میلیونها آدم که برای تفریح و سرگرمی میشینن پا این فیلما توهین کنی!خدای اعتماد به نفسشم این حقو نداره چه برسه به تو!!!
فلان ژانر چرته تو نگاه نکن!ملت دلشون میخواد برا تفریح و سرگرمی بشینن پا فلان فیلم میلیونیم بفروشه نه از ارث پدری شما کسر میشه و نه سرگرمی مردم به کسی ربطی داره هرچقدرم اگه از دید تو اون سرگرمی زباله چندصد میلیونی باشه!
یه عده اینقدر فاز خودخفن پنداریشون رفته بالا که به خودشون اجازه میدن درباره هرچیزی تز بدن!هرکی ندونه انگار داره تو آکسفورد فلسفه تدریس میکنه!!!!
برادر فیلم‌های لینچ خواب و خیال رو از آدم می‌گیرن و با روح و روانمون بازی می‌کنند. سَبُک؟ :D می‌دونم لفظا منظورت این نبود ولی من بعد از دیدنِ‌ Mulholland Drive، تا چهارِ صبح نتونستم بخوابم. همون Wild at Heart که از فیلمای ضعیف‌ترِ لینچه رو هم بعضا که درموردش فکر می‌کنم، به خودم میام و می‌بینم یک ساعت گذشته. Twin Peaks: The Return رو هم که دیگه نگم. لینچ زندگیه ~o) :D

پ.ن: با حرفات کلا موافقم و حرفِ دلِ خودم رو هم زدی :-bd ولی اون قسمتِ‌ مربوط به لینچ رو باید شفاف‌سازی می‌کردم :D

• Like
Reactions: Ehsan95_76

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
نميدونم اين فرام چرا اينجوري شده ،يه سري كه مثلا فيلم بازن و فيلم هاي ألد اسكول يا دراما قديمي ديدن ميان فيلم هاي إبر قهرماني رو پايين ميارن و هر فيلمي كه خوششون بياد مستحق اسكار هست ، اگه يه فيلمي كه بازيگراش سياه پوست باشن اسكار بگيرن ميگن اسكار سياسي ،اگه يه فيلمي كه به مذااقشون خوش نياد حق نداره اسكار بگيره ،ياد حرف مسعود فراستي افتادم گفته بود خرس تو فيلم the revenant از ديكاپريو بهتر بازي كرده خوب اين نظرته يكي مياد بهش ميتوپه كه چيرو ثابت كنه،خب اين شخص فكر مي كنه با سواده ،خب هر كي نظري داره ،قضيه shape of water هم همين يكي از خوش ساخت ترين فيلم ها به نظرم و يا مون لايت رو أساتيد بازي سنتر قبول نداشتن كه متاي بالايي رو كسب كردن ،دليل نميشه كه به خاطر سليقه طرف بهش توهين كرد و اين كه بايد به سليقه كسايي كه به فيلمهاي إبر قهرماني علاقه دارن احترام گذاشت و تعادل رو تو حرف زدن حفظ كرد ،من به شخصه هم فيلم هاي D.C. رو دوست دارم و هم مارول اكثر كميك هاشم خوندم و فيلم هاي قديمي هم زياد ديدم حالا چون يه نَفَر فقط دوست داره فيلم كلاسيك ببينه چرا بايد بياد در مورد فيلم هاي إبر قهرماني بد بگه نميدونم چون از اول نديده و از دستش در رفته هست يا اينكه چي مثلا داره نقد ميكنه؟،خب كسي كه خوشش نمياد نياد ،خب نبين عزيز نبين به همين راحتي ،با پست گذاشتن كه خوشت نمياد اين سبكة چيرو ميخواي ثابت كنين كه اينهمه هوادار داره ،إنسان به هيجان هم نياز داره و فيلم هاي إبر قهرماني ميتوني بهت هيجان بدن ،سر ذوق بيارنت ،كه به نظرم هر فيلمي نميتونه , مرددم قهرمان ها رو دوست دارن چرا كريتوس رو دوست دارن چون بهشون احساس قدرت ميده و ميپرستنوشون قهرمان هاشون رو ،حالا يه سري عزيزان دوست ندارن نبينن لطفن :-bd

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
زباله های ابرقهرمانی مثل انگل دارن رشد می کنن! یعنی سرتو بر می گردونی یه زباله 200 میلیونی جدید معرفی میشه :|
هر چی آت و آشغال زباله ابرقهرمانی تو چند سال اخیر دیدم رو به تماشای یدونه لا لا لند نمی دم! اونقدر که از لا لا لند و فیلم های قابل احترامی که میبینم همین الان یادمه از کلی آشغال ابرقهرمانی که دیدم یادم نیست! فیلم های شکل هم چندش که فقط تو لحظه اونم تو موارد محدود نگهت می دارن و بعدش پوچ! یادم نمیاد آخرین باری رو که این دست فیلم ها رو دیده باشم و بعدش به اتفاق های مزخرفش فک کنم یا پشیمون نشده باشم!
امیدوارم با قدرت گرفتن شرکت هایی مثل DC و مارول فیلم های خوب و قابل احترام خاک نشن! همین اتفاق رفته رفته واسه صنعت بازی هم افتاده متاسفانه و بازی ها دارن سطحی و سطحی تر میشن!

این فیلم های ابر قهرمانی جذاب میتونه باشه ولی نه واسه دیدن پشت لب تاب و تیوی 40 50 اینچ .این فیلما مخصوص سینما هایی با سیستم صوتی تصویری حرفه ای هست که فکر نکنم تو ایران یک دونه از این سینما ها باشه.
من کلا فیلم ابرقهرمانی نگاه نمیکنم . فقط از فیلم بتمن نولان خوشم اومده.
ولی بچه بودم فیلم خیلی معمولی هالک تو یکی از سینما های اون ور اب دیدم. تجربه لذت بخشی بود.
یعنی میگم فکر نکن این همه فروش اینجور فیلم های اکشن بخاطر اوسکول شدن ملته .این فیلما رو باید رفت با خانواده و دوستا تو سینما دید

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
DYlvo4dU0AA576j.jpg

طرحی هنری و بسیار زیبا از تمامی شخصیت های فیلم Avengers: Infinity War که توسط یک طرفدار طراحی شده است. این تصویر زیبا براساس شاهکار هنرمند پرآوازه ایتالیایی یعنی لئوناردو دا وینچی (شام آخر) طراحی شده است.

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,522
نام
Iman
View attachment 85389

طرحی هنری و بسیار زیبا از تمامی شخصیت های فیلم Avengers: Infinity War که توسط یک طرفدار طراحی شده است. این تصویر زیبا براساس شاهکار هنرمند پرآوازه ایتالیایی یعنی لئوناردو دا وینچی (شام آخر) طراحی شده است.
همه چی یه طرف اون تابلوی revolution کورگ یه طرف! یعنی عالی بود تو رگناروک! :)) the revolution has begun.. :))

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
171011101521-harvey-weinstein-2-exlarge-169.jpg

خب کمپانی Weinstein که ورشکست شده بود حالا "قرارداد عدم افشا" رو هم برداشتن تا ببینیم وینشتاین ها رو کی واقعا محاکمه کنن! قیافشون آدمو یاد جنایتکارهای سریالی میندازه.

در پشت ظاهر پرزرق و برق و زیبای هالیوود یه همچین کثافتکاری هایی خوابیده. باید دید اون زنهای آزاردیده میتونن حقشونو بگیرن یا سیستم قوی و ریشه دار هالیوود مثل گذشته قضیه رو ماسمالیش میکنه.

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
View attachment 85423

تریلر جدید از قسمت فیلم Sicario

720p

میگم کسی سر این سیکاریو خوابش نگرفت؟ :D کلا ویلنوو خسته کننده اس. زندانی ها، انمی، ارایول و... همه از دم قرص خواب، هنوز بلید رانر رو ندیدم البته.

• Like
Reactions: TheGodfather

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
میگم کسی سر این سیکاریو خوابش نگرفت؟ :D کلا ویلنوو خسته کننده اس. زندانی ها، انمی، ارایول و... همه از دم قرص خواب، هنوز بلید رانر رو ندیدم البته.

Sicario رو خیلی وقته دانلود کردم ولی هنوز ندیدمش :D فیلم انمی رو هم ندیدم ولی Prisoners و Arrival فوق العاده بودن به نظرم. بلید رانر هم نسخه ی اولش برای من خوب بود منتها Blade Runner 2049 برای من به مراتب بهتر بود و وقتی دیدم نامزد اسکار نشده تعجب کردم چون تا الآن به جز دو یا سه تا از فیلم های نامزد اسکار باقی رو نگاه کردم ولی برام معمولی یا حداکثر خوب بودن. البته اینا نظر شخصیم هست و این که شما هم سر این فیلم ها خسته میشید برمی گرده به سلیقه ی شخصی، همونجور که می تونه یک فیلم از دید شما شاهکار باشه و از دید من یک فیلم معمولی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر