هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دوستان یه سوال. توی PS3 هم مثل PS4 میشه از شیرینگ استفاده کرد دیگه؟ یعنی من یه اکانت رو اکتیو کنم رو کنسول و با اکانت خودم بازیهای اون رو انجام بدم؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان یه سوال. توی PS3 هم مثل PS4 میشه از شیرینگ استفاده کرد دیگه؟ یعنی من یه اکانت رو اکتیو کنم رو کنسول و با اکانت خودم بازیهای اون رو انجام بدم؟
سلام
بله میتوانی استفاده کنی مشکلی نداره

• Like
Reactions: Democracy

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان محترم و انجمن بازی سنتر
من ی مشکلی واسم پیش اومده ک از دیشب تا الان پا کنسول نشستم هر کاری میکنم درست نمیشه خواهش میکنم کمکم کنید خیلی کارم گیره
من دیشب در مولتی من در قسمت multiman نمیدونم چی شد رفتم رو گزینه themes زدم روش بعد ی صفحه مربع کوچیک اومد ک گف ضربدر بزن ک apply شه ما هم زدیمو صدا مولتی من کلا قطع شد حتی بازیا هم دیگه صدا ندارن نه مولتی من صدا داره نه بازیا حتی تو قسمت تنظیمات دستگا قسمت تنظیم کردن صدا رو hdmi تنظیم کردم حتی دستگا هم ی بار restore کردم ولی صداش نیومد ک نیومد دیگه هیچ فکری ب ذهنم نمیرسه حتی خوده مولتی من هم پاک کردم از دوباره نصبش کردم مولتی من رو ریستارت کردم بازم جواب نگرفتم خواهش میکنم کمکم کنین بخدا دعاتون میکنم خیلی ریختم بهم
ممنون از همگی
به نظر من یه بار فریمورت رو هم دوباره نصب کن شاید درست شه.

• Like
Reactions: se.phi.roth

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
یه اکانت دارم قبلا رو یه سیستم دیگه اکتیو بوده و هنوزم هست. به اون کنسول دسترسی ندارم میشه دی اکتیوش کنم از اون کنسول .بعد رو کنسول خودم اکتیوش کنم. راهی نداره بشه انجام داد این کار رو?
از تنظیمات یا درخواست به psn پشتیبانی چیزی . امکانش هست?

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
یه اکانت دارم قبلا رو یه سیستم دیگه اکتیو بوده و هنوزم هست. به اون کنسول دسترسی ندارم میشه دی اکتیوش کنم از اون کنسول .بعد رو کنسول خودم اکتیوش کنم. راهی نداره بشه انجام داد این کار رو?
میتونید پسووردتون رو عوض کنید تا کسی با اون کنسول نتونه وارد اکانتتون شه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
اره راه داره خیلی راحت میتوانی با کامپیوتر دی اکتیوش کنی برو توی این سایت
Sign In: Sony Entertainment Network
سلام
دوستان جایی هستش که مثل پلی 4 برای پلی 3 هم اکانت اشتراکی بفروشن ؟؟

سلام
بله هست معمولا دوستان سایت های مختلف میفروشن ولی الان دیگه خیلی کم شده قبلا زیاد بود
مگر اینکه توی سایت های درخواست بدی برای اکانت و اگر کسی داشت بهت بده بری فروش

mehrannik1993

کاربر سایت
Jan 21, 2018
1
سلا
این تاپیک رو باز کردم تا هر کسی هر سوال یا اطلاعاتی در مورد ps3 داره اینجا بنویسه تا تاپیک های اضافی باز نشود امیدوارم این تاپیک رو افراد منحرف نکنند:thumbup:

ویرایش مدیریت: این تاپیک محل پرسش و پاسخ به هر سوال و مطلبی در مورد PS3 است به غیر از مسائل مربوط به هک، Jailbreak و کپی خور کردن دستگاه. برای مطرح کردن این گونه مسائل می توانید از تالار مخصوص Jailbreak استفاده می کنید.

هرگونه پست در مورد مسائل ذکر بدون اخطار قبلی پاک خواهند شد و کاربران خاطی اخطار دریافت می کنند و همچنین به کسانی که به سوالات از این قبیل پاسخ بدهند نیز تذکر داده می شود.
سلام
این تاپیک رو باز کردم تا هر کسی هر سوال یا اطلاعاتی در مورد ps3 داره اینجا بنویسه تا تاپیک های اضافی باز نشود امیدوارم این تاپیک رو افراد منحرف نکنند:thumbup:

ویرایش مدیریت: این تاپیک محل پرسش و پاسخ به هر سوال و مطلبی در مورد PS3 است به غیر از مسائل مربوط به هک، Jailbreak و کپی خور کردن دستگاه. برای مطرح کردن این گونه مسائل می توانید از تالار مخصوص Jailbreak استفاده می کنید.

هرگونه پست در مورد مسائل ذکر بدون اخطار قبلی پاک خواهند شد و کاربران خاطی اخطار دریافت می کنند و همچنین به کسانی که به سوالات از این قبیل پاسخ بدهند نیز تذکر داده می شود.
بنده در حین بازی برق رفت و بعد از اینکه وصل شد برق روشن که کردم نوشت فایلا آسیب دیده اینتر بزنید تا ترمیم بشه
این کار رو انجام دادم
ولی الان چند روزه که لود میشه تا ۱۰۰ درصد
ولی مجدد از نو صفر میشه و‌تا ۱۰۰ درصد میاد و باز همین روال ادامه داره...
راهنماییم کنید لطفا

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلا

سلام

بنده در حین بازی برق رفت و بعد از اینکه وصل شد برق روشن که کردم نوشت فایلا آسیب دیده اینتر بزنید تا ترمیم بشه
این کار رو انجام دادم
ولی الان چند روزه که لود میشه تا ۱۰۰ درصد
ولی مجدد از نو صفر میشه و‌تا ۱۰۰ درصد میاد و باز همین روال ادامه داره...
راهنماییم کنید لطفا
سلام
این هاردت به مشکل برخورده ببین با این روش مرتب سازی برنمیگرده
شاید درست شد اگر نشد دیگه باید هارد کنسولتو عوض کنی راهی نداره
شما این عمل رو انجام بده خطر پاک کردنش نداره فقط تنها چیزی رو که پاک میکنه مسیج ها هستن که میرن
Rebuild Database
برای رفتن به Recovery Menu باید وقتی کنسول رو روشن میکنید دستتون رو روی دکمه Power نگه دارید همینطور نگه دارید تا کنسول خاموش بشه باز دوباره دستتون رو روی دکمه Power نگه دارید تا صدای 2 تا بوق پشت سر هم بشنوید دستتون رو از روی دکمه پاور بردارید .
سومی گزینه هستش

abdullah5411

کاربر سایت
Jan 24, 2018
1
سلام من هارد پلی 3 رو در آوردم زدم به کامپیوتر یه اروری داد و گفت باید فرمت کنم منم فرمت زدم الان پلی روشن میشه ارور میده
The system software cannot be run correctly. Press the PS button to try to restart the system" error complete guide. "The system software cannot be run correctly. Press the PS button to try to restart the system. If the system cannot be restarted, the system partition of the hard disk must be

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام خوب دوباره با کنسول هم فرمت کن قبل از اینکه بیاد بالا بلدی بری توی منوی Rebuild Database اونجا گزینه فرمت داره
مرسی

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
سلام،،دستگاه ۱۲۰ گیگ کپیخور فریمور4.81 دارم،تو اکثر بازی هاgow,unc, tlo،وقتی بازی می‌ره رو حالت پخش کات اسکین ها بازی انگار گیر می‌کنه صدا و تصویر ناهماهنگ میشن بازی لگ داره،مثلن سرعت پخش چند ثانیه آهسته میشه و درست میشه و همینطور ادامه داره تا بره تو گیم پلی که مشکلی حل میشه،توی چندبازی خاص مثلfifa وفوتبال خیابونی تو گیم پلی هم این مشکل هست و بازی هنگ می‌کنه و درست میشه ،عملن غیر قابل بازی میشن این دوتا بازی ،اما pes بدون مشکل اجرا میشه،مشکل از چی هست؟ متاسفانه نمیتونم هارد رو فرمت کنم، آیا با فرمت هارد اوکی میشه؟؟
از محتویات هارد بکاپ بگیرید
هارد رو با pc یه فول فرمت بکنید به ntfs
بعد فریموری رو که روش بودید بریزید روی یه فلش با فرمت fat32 و نصب کنید
ایشالا مشکل حل میشه

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
سلام،،دستگاه ۱۲۰ گیگ کپیخور فریمور4.81 دارم،تو اکثر بازی هاgow,unc, tlo،وقتی بازی می‌ره رو حالت پخش کات اسکین ها بازی انگار گیر می‌کنه صدا و تصویر ناهماهنگ میشن بازی لگ داره،مثلن سرعت پخش چند ثانیه آهسته میشه و درست میشه و همینطور ادامه داره تا بره تو گیم پلی که مشکلی حل میشه،توی چندبازی خاص مثلfifa وفوتبال خیابونی تو گیم پلی هم این مشکل هست و بازی هنگ می‌کنه و درست میشه ،عملن غیر قابل بازی میشن این دوتا بازی ،اما pes بدون مشکل اجرا میشه،مشکل از چی هست؟ متاسفانه نمیتونم هارد رو فرمت کنم، آیا با فرمت هارد اوکی میشه؟؟
درود
اول یه اسفند دود کن براش
سعی کن بازی های گرافیک بالا باهاش انجام ندی وقتی دستگاه اینجوری میشه دیگه آخرهای عمرشه
سعی کن باهاش به نرمی رفتار کنی

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
درود
اول یه اسفند دود کن براش
سعی کن بازی های گرافیک بالا باهاش انجام ندی وقتی دستگاه اینجوری میشه دیگه آخرهای عمرشه
سعی کن باهاش به نرمی رفتار کنی
داداش کنسول های سال 2007 و 2008 رو استفاده کردم که بهتر از کنسول های اسلیم و سوپر اسلیم بودن اینکه اخرای عمرشه حرف درستی نیست اگه از کنسول بخوبی استفاده کنی و همه نکات رو که باعث سالم موندن کنسول بشه رعایت کنی چیزی به نام عمر اصلا وجود نداره چند تاش مثلا تو گرد خاک نباش ضربه نخوره در معرض افت ولتاژ برق شهری قرار نگیره و.................که حتما میدونین بقیرو هم
بعضی ها کنسولاشون انقدر در معرض گرد و خاک قرار گرفته که فن کنسول به خوبی نمیتونه عملکرد خودشو نشون بده که چارش بنظرم وب من هست
تو اورجینال خور هم با یه مکنده با فشار ضعیف میشه کنسول رو تمیز کرد مشکل دیگه هم اممان داره ایشون ازش خبر نداشته باشن یا ضعیف شدن لنزه یا خش بودن دیسک ها
در اخر یه کنسول با یه انسان عمر می کنه من خودم ps2 داشتم راحت دست 90 گیمر بوده هنوزم کار میکنه

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
داداش کنسول های سال 2007 و 2008 رو استفاده کردم که بهتر از کنسول های اسلیم و سوپر اسلیم بودن اینکه اخرای عمرشه حرف درستی نیست اگه از کنسول بخوبی استفاده کنی و همه نکات رو که باعث سالم موندن کنسول بشه رعایت کنی چیزی به نام عمر اصلا وجود نداره چند تاش مثلا تو گرد خاک نباش ضربه نخوره در معرض افت ولتاژ برق شهری قرار نگیره و.................که حتما میدونین بقیرو هم
بعضی ها کنسولاشون انقدر در معرض گرد و خاک قرار گرفته که فن کنسول به خوبی نمیتونه عملکرد خودشو نشون بده که چارش بنظرم وب من هست
تو اورجینال خور هم با یه مکنده با فشار ضعیف میشه کنسول رو تمیز کرد مشکل دیگه هم اممان داره ایشون ازش خبر نداشته باشن یا ضعیف شدن لنزه یا خش بودن دیسک ها
در اخر یه کنسول با یه انسان عمر می کنه من خودم ps2 داشتم راحت دست 90 گیمر بوده هنوزم کار میکنه

همه حرفهای شما درست
ولی من از رو تجربه میگم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر