Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
ده سال گذشت

bb-1014x570.jpg

'Breaking Bad' 10 Years Later: 5 Episodes Worth a Rewatch

واقعا ۱۰ سال گذشت ! این سریال به معنای واقعی کلمه شکوهمند هست ... یکی از بهترین مقطع های زندگی من بود موقعی که این سریال رو میدیدم ... Tribute های زیادی از این سریال دیدم ولی یکی از بهترین هایی که دیدم Choices I Stand By بوده که اگه ندیدین حتما ببینین .

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
کسی Philip K. Dick's Electric Dreams رو دیده ؟
ارزش دیدن داره ؟
الان نگام میکردم فصل اولش 10 قسمت بود اما تا قمست 6 زیرنویس شده .
به خاطر ضعیف بودن ترجمه رو ول کردن یا مشکل چیز دیگه ای بوده ؟

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
سلام
کسی Philip K. Dick's Electric Dreams رو دیده ؟
ارزش دیدن داره ؟
الان نگام میکردم فصل اولش 10 قسمت بود اما تا قمست 6 زیرنویس شده .
به خاطر ضعیف بودن ترجمه رو ول کردن یا مشکل چیز دیگه ای بوده ؟

سلام، سریال قشنگی‌ـه. چندماه پیش از Channel 4 تا قسمت 6 پخش شد. قرار شد 4 قسمت جدید وقتی آمازون کُل فصل رو یک‌جا منتشر می‌کنه، بین اون 10 قسمت باشه؛ که اخیراً از آمازون منتشر شد.

• Like
Reactions: parham_safa

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
future man رو تا قسمت 7 دیدم...
نمیدونم اسپویل میشه یا نه ولی
هروقت کارکتر های وولف و تایگر رو میبینم به شدت یاد سریال مسافران رامبد جوان میفتم...
انگار از رو اون کپی کردن(بلانسبت:D)مخصوصا تایگر دقیقا مثل سحر دولتشاهی بازی میکنه:D
تاچند قسمت اولش زیاد جالب نبود...ولی قسمت 6 و 7 جالبتر و بامزه تر شده...سر این قسمتا قهقهه ای میزدم که اخرین بار سر فیلم رجب زده بودم:D:Dهرچند لحظات خنده دارش خیلی کمن...
ببینم اینم میتونند مثل freaks and geeks کنسل کنن یا نه:|

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
American crime story season 2-episode 1
شروع فوق العاده ای داشت . با این که تیم بازیگری اش این فصل مثل فصل قبل کنجکاوی برانگیز نیست (جز تا حدی حضور ریکی مارتین و کروز ) ولی داستان جذابی داره و باید دید در ادامه چطوری میشه فقط امیدوارم بیانیه سیاسی برای حمایت از قشری که تو سریال نشون میده نشه .

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
Peaky Blinders Season 1
پس از کلی توصیه از دوست و آشنا نشستم فصل اول پیکی بلایندرز رو نگاه کردم:D
اصولا بیشتر سریال های خوب هم یکی دو قسمت طول میکشه تا آدم خوشش بیاد از کار ولی جو سریال و نوع کارگردانی و تیم بازیگری باعث شد همون ده دقیقه اول عاشقش بشم:x
سریال خیلی خوبیه و شخصیت پردازی های جالبی هم داره مخصوصا توماس شلبی از اون شخصیت هاییه که خیلی خوشم میاد ازشون فقط کاش بازم بی اعصاب تر و بی رحم تر بود>:)
کلا سریال همه چیزش عالی بود فقط حیف پایانش اونقدر به دلم ننشست...
البته پایانش خوب بود ولی اون جنگ و نزاع آخرش به نظر خیلی یخ و ساده تموم شد:D
از فردا برم سراغ فصل بعدی امیدوارم بهتر هم بشه:x

Last edited by a moderator:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
future man عالی بود . اصولا من عاشق سریال های این چنینی ام که توشون به زبون هجو و طنز از آثار مشهور سینمایی تجلیل می کنن . ایده های سریال و شوخی ها و رفرنس هاش به کارهای سای فای به نظر من باحال و تازه بودن مخصوصا کمرونیوم . کاراکتر ها با این که خیلی سریع وارد حادثه میشن و از قصد کمی اغراق آمیز و بعضی جاها غیر منطقی ان باحال در اومدن و بیننده رو جذب می کنن . چند قسمت آخر واقعا خوب بود و هم طنزش داشت و هم هیجان . در کل که دیدنش خیلی بهم چسبید و امیدوارم فصل دوش هم به همین خوبی باشه امتیاز 9 از 10

• Like
Reactions: farzad_angel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر