خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
شاتل اگر چند شب پشت سر هم دانلود کنی سرعت رو محدود میکنه
کلا شبانه شاتل این معایب رو داره:
1-دو ساعت اولیه سرعت زیر 10 کیلو بایت میشه
2-در صورت دانلود بالای 3 یا 4 گیگ به صورت مداوم تا ساعت 4 صبح سرعت زیر 10 کیلوبایت میاد

حالا باید دید این سیاست روی سرویس های جدید هم اعمال میشه یا نه
نه من که بعضی وقتا شده 100 گیگ هم دانلود کردم حتی بیشتر البته باید ببینیم جدید چطوری میشه

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
نه من که بعضی وقتا شده 100 گیگ هم دانلود کردم حتی بیشتر البته باید ببینیم جدید چطوری میشه
دیگه بستگی به مسئول شاتل منطقه یا شهرتون داره که حوصله داشته باشه سرعت کاربرا رو لیمیت کنه یا نه:))

• Like
Reactions: XboxLiveVirus

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
بچها من پارس آنلاین ۳مگ ۵۰گیگ شارژ کردم ولی تو سایت فقط زده ۲۵گیگ.الان از کجا باید فهمید چقد از حجم داخلی و خارجی مونده؟

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
این غیر فعال شدن LTE رو من دیگه تقریبا مطمئنم صحت داره. 3 شب هست گوشیم LTE نمیشه! 5-6 شب پشت سر هم دانلود کردم ( 200 گیگ) و الان فقط 3g میشه! خیلی جالبه گاها هم که LTE میشه ولی تا هات اسپات رو فعال میکنم و دستگاه ها به هم Join میشن مجددا 3g میشه. روز به روزم سرعتم کمتر میشه. خیلی عجیبه، یه عده این مشکل رو دارن و برخی هم ندارن.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
بچها من پارس آنلاین ۳مگ ۵۰گیگ شارژ کردم ولی تو سایت فقط زده ۲۵گیگ.الان از کجا باید فهمید چقد از حجم داخلی و خارجی مونده؟

حجمها تفکیک شده نیستن ، ترافیک بین الملل دو برابر داخلی محابسه میشه، اون 50 گیگ که به شما داده ترافیک داخلی هست اما اگه از خارجی استفاده کنی میشه 25 گیگ که تو پنل کاربریتون زده ، در واقع اینطوری تعرفه شما 50 گیگ داخلی یا 25 گیگ خارجی ، مثلا اگه از این تعرفتون 20 گیگ خارجی استفاده کنید از حجم باقی مونده میتونید 5 گیگ خارجی یا 10 گیگ داخلی استفاده کنید

این غیر فعال شدن LTE رو من دیگه تقریبا مطمئنم صحت داره. 3 شب هست گوشیم LTE نمیشه! 5-6 شب پشت سر هم دانلود کردم ( 200 گیگ) و الان فقط 3g میشه! خیلی جالبه گاها هم که LTE میشه ولی تا هات اسپات رو فعال میکنم و دستگاه ها به هم Join میشن مجددا 3g میشه. روز به روزم سرعتم کمتر میشه. خیلی عجیبه، یه عده این مشکل رو دارن و برخی هم ندارن.

زنگ بزن به اپراتور شاید درست شد ، قاعدتا نباید این کارو بکنن ولی خب اینجا ایرانه و همه چیز به قواعد خودش نیست :-<

• Like
Reactions: porfesor

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
50 گیگ شارژ کردی ولی 25 گیگه ! بی جهت نیست جدیدا هرجا میرم میبینم نوشتن اسیاتک داره مثل موسسات مالی سر کاربرهاشو کلاه میزاره

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
احتمالا فاز بعدیشون محدود کردن نت همراهه :|

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
بنظرم تو ایران خیلی عادیه اگر بخوان این مورد رو انجام بدن! بین ISP ها با این طرح های جدید و بدون دانلود رایگان که رقیب ندارن. بین اپراتورها هم همینطور. اخیرا هم که خیلی ها برای استفاده LTE و دانلود شبانه اش سمت همراه اول اومدن. با این تفاسیر قطعا یسری محدودیت اعمال میکنن. من فکر کردم فقط خودم هستم ولی 1-2 نفر از دوستان هم صفحات قبل گفتم 4g یا lte براشون فعال نمیشه. شاید دارن محدوده ای یا رندوم این سیاست های جدیدشون رو اعمال میکنن.

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
50 گیگ شارژ کردی ولی 25 گیگه ! بی جهت نیست جدیدا هرجا میرم میبینم نوشتن اسیاتک داره مثل موسسات مالی سر کاربرهاشو کلاه میزاره
lol
الان مشکل از اسیا تکه شما اصلا طرح جدیدا رو مطالعه نکردی؟ خب از اول همه میدونستن و معلوم بود که که اون حجمی که زده برا خرید حجم بین اللمل نیست. و حجم داخلیه. و حجل بین الملل نصفه. مثلا های وب زده 1100 گیگ که پایینش زده 1/4 بین اللمل هست. بعد شما این طروحو بخری ببنی زده 275 گیگ میگی های وب دزده؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,508
نام
محمد
دقیقا از وقتی این طرح اجرا شده سرعت دانلود شبانه پارس آنلاین حتی از نصف هم کمتر شده! من قبلا هر شب 20 گیگ میگرفتم ولی دیشب تقریبا 9 گیگ دانلود کرد. الان کسی طرح های جدید رو تست کرده ببینه چطوره؟ من سرعتم 2 مگ هست و سرعت دانلودم هم رو همین 2 مگ (مگا بیت) اومده تقریبا، حالا اگه 8 مگ بگیرم سرعتم همون 8 مگ میشه؟ :D

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
lol
الان مشکل از اسیا تکه شما اصلا طرح جدیدا رو مطالعه نکردی؟ خب از اول همه میدونستن و معلوم بود که که اون حجمی که زده برا خرید حجم بین اللمل نیست. و حجم داخلیه. و حجل بین الملل نصفه. مثلا های وب زده 1100 گیگ که پایینش زده 1/4 بین اللمل هست. بعد شما این طروحو بخری ببنی زده 275 گیگ میگی های وب دزده؟
خودم میدونم چی به چیه.گزارش هایی داده شده که اسیاتک حجم داخل و خارج سرش نمیشه و از همون 25 گیگ که مختص خارجیه میاد داخلی هم کم میکنه.خودم شاتلم.های وب پم هرچقدر بد باشه نسبت به قیمتش که مساویه بقیست از همه بیشتر داره ترافیک میده

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
حجمها تفکیک شده نیستن ، ترافیک بین الملل دو برابر داخلی محابسه میشه، اون 50 گیگ که به شما داده ترافیک داخلی هست اما اگه از خارجی استفاده کنی میشه 25 گیگ که تو پنل کاربریتون زده ، در واقع اینطوری تعرفه شما 50 گیگ داخلی یا 25 گیگ خارجی ، مثلا اگه از این تعرفتون 20 گیگ خارجی استفاده کنید از حجم باقی مونده میتونید 5 گیگ خارجی یا 10 گیگ داخلی استفاده کنید

زنگ بزن به اپراتور شاید درست شد ، قاعدتا نباید این کارو بکنن ولی خب اینجا ایرانه و همه چیز به قواعد خودش نیست :-<
الان اگه از ۲۵گیگ خارجی کامل استفاده کنم دیگ از داخلی نمیشه دانلود کرد باید حجم بخرم؟

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
یکی بره تو صفحه معرفی اینترنت دزدی جدید اسیاتک فقط درباره طرح شبانه سوال بپرسه..امکان نداره تایید بشه ما چند نفریم تو سه روز در موردطرح شبانه پرسیدیم مدیریتش نظر مونو تایید نکرد..بعد یکیمون نوشت خوبه طرحتون سریع تایید شد واقعا متاسفم براشون..دیگه خستمون کردن
دوستان شاتل چجوریه شبانس افت سرعت داره؟
من زنگ زدم پشتیبانی آسیاتک گفت نداریم شبانه رایگان

• Like
Reactions: James Sunderland

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دقیقا از وقتی این طرح اجرا شده سرعت دانلود شبانه پارس آنلاین حتی از نصف هم کمتر شده! من قبلا هر شب 20 گیگ میگرفتم ولی دیشب تقریبا 9 گیگ دانلود کرد. الان کسی طرح های جدید رو تست کرده ببینه چطوره؟ من سرعتم 2 مگ هست و سرعت دانلودم هم رو همین 2 مگ (مگا بیت) اومده تقریبا، حالا اگه 8 مگ بگیرم سرعتم همون 8 مگ میشه؟ :D
تقسیم به هشت باید بکنی . که سرعت دانلودت میشه 1 مگابایت :-&:|

در ضمن بستر خط تلفن اون جایی هم که داری زندگی میکنی باید ببینی چی چی هستش و ساپورت میکنه سرعت های بالا رو یا نه :|

کلا زدن ترکوندن و پیش به سوی کره شمالی :)):-&

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر