هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

aliasi1995

کاربر سایت
Nov 22, 2017
1
با سلام من ps4 دارم از دیروز نمیتونم توهیچ کدوم از بازیهام آنلاین بازی کنم تو call off wwi ارورو کد5 میده تو بقیه هم هرچی مولتی پلیرو میزنم بر میگرده داخل نمیره ممنون میشم راهنماییم کنین

البته من wwi رو از تو سایت خریدم و دیروز با یه اکانت دیگه به غیر از اکانت اصلی باهاش آنلاین بازی کردم

Last edited by a moderator:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,542
شرمنده که اینجا میپرسم
بازی Hidden Agenda رو میشه با دسته هم بازی کرد ؟ چون من هرچی ویدئو دیدم , دارن انتخابها رو با گوشی ( موبایل ) انجام میدن

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سلام به همه عزیزان...میخواستم بدون دسته move که برای vr استفاده میشه همون دسته مووی هست که در ps3 اسفاده میشد یا خیر ...؟!چون اختفلاف قیمتشون خیییلییییی زیاده...!

بله همون‌‌ MOVEهست که برا PS3استفاده میشه

• Like
Reactions: rezab

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
دوستان سلام؛

جديدا وقتى ميخوام كنسول رو خاموش كنم، با تاخير زيادى خاموش ميشه و قبل از خاموش شدن سه تا بوق كوتاه ميزنه! مشكل چيه؟!

gain-bolic

کاربر سایت
Nov 23, 2017
5
من ps4 تازه خریدم یک پک گیم 32 تایی توش ریخته برام بعد الان این هک شده حساب میشه؟ به اینترنت وصل شم بن میشه؟ یا اگه بخام انلاین بازی کنم یه اکانت پلاس بخرم چی اونموقم بن میشم؟ یا اصلا میشه مثلا یه اکانت دیگه بخرمو این بازیا ک توشه رو انلاین بازی کنم؟

Hunger Games

کاربر سایت
Nov 23, 2017
21
من ps4 تازه خریدم یک پک گیم 32 تایی توش ریخته برام بعد الان این هک شده حساب میشه؟ به اینترنت وصل شم بن میشه؟ یا اگه بخام انلاین بازی کنم یه اکانت پلاس بخرم چی اونموقم بن میشم؟ یا اصلا میشه مثلا یه اکانت دیگه بخرمو این بازیا ک توشه رو انلاین بازی کنم؟
بازی ها هکی هستن دوست عزیز آگه به اینترنت وصل بشی و صاحب اصلی اکانت به سونی شکایت کرده باشه کنسولت بن میشه ولی آفلاین مشکلی نداره و میتونی استفاده کنی ولی درکل مولتی پلیر بازی ها ارزشش بیشتر سعی کن بازی هارو با اکانت قانونی بگیری هم میتونی بفروشی هم قیمتش نصفه

gain-bolic

کاربر سایت
Nov 23, 2017
5
بازی ها هکی هستن دوست عزیز آگه به اینترنت وصل بشی و صاحب اصلی اکانت به سونی شکایت کرده باشه کنسولت بن میشه ولی آفلاین مشکلی نداره و میتونی استفاده کنی ولی درکل مولتی پلیر بازی ها ارزشش بیشتر سعی کن بازی هارو با اکانت قانونی بگیری هم میتونی بفروشی هم قیمتش نصفه
راهی هست بتونم چمدونم برگردونم به حالت کارخونه یا ریست کنم که همش پاک شه و بشه انلاین بازی کرد بدون بن شدن؟

Hunger Games

کاربر سایت
Nov 23, 2017
21
راهی هست بتونم چمدونم برگردونم به حالت کارخونه یا ریست کنم که همش پاک شه و بشه انلاین بازی کرد بدون بن شدن؟
بنظر من بازی های هکی رو استفاده کن کلا در حالت آفلاین بعد که ازشون خسته شدی ریست فکتوری کن برو سراغ اکانت قانونی بازی هارو که حذف کردی دیگه نگران بن شدن نباش بازی آنلاین خوبم میخوای بگیری battlefield 1 و Gta v بگیر ازشون خسته نمیشی

gain-bolic

کاربر سایت
Nov 23, 2017
5
بنظر من بازی های هکی رو استفاده کن کلا در حالت آفلاین بعد که ازشون خسته شدی ریست فکتوری کن برو سراغ اکانت قانونی بازی هارو که حذف کردی دیگه نگران بن شدن نباش بازی آنلاین خوبم میخوای بگیری battlefield 1 و Gta v بگیر ازشون خسته نمیشی
خیلی ممنون بسیار سپاس گذارم عزیز از راهنماییت
بعد از اینکه کلا ریست شد اگه ی راهنمایی هم بکنی که چیکار باید بکنم دقیق
یعنی از کجا باید اکانت واسه آنلاین بازی کردن تهیه کنم و قیمتش چقده و چقد باید هزینه کرد واسه اکانت ممنون میشم

Hunger Games

کاربر سایت
Nov 23, 2017
21
خیلی ممنون بسیار سپاس گذارم عزیز از راهنماییت
بعد از اینکه کلا ریست شد اگه ی راهنمایی هم بکنی که چیکار باید بکنم دقیق
یعنی از کجا باید اکانت واسه آنلاین بازی کردن تهیه کنم و قیمتش چقده و چقد باید هزینه کرد واسه اکانت ممنون میشم
داداش داخل اینترنت سرچ کن فروش اکانت قانونی سایت های زیادی میاره بعد قیمتاشم برای بازی های جدید 120 هزار و بازی های قدیمی از 80 به پایینه بعد شما یه پلاس هم لازم داری برای آنلاین بازی کردن

gain-bolic

کاربر سایت
Nov 23, 2017
5
داداش داخل اینترنت سرچ کن فروش اکانت قانونی سایت های زیادی میاره بعد قیمتاشم برای بازی های جدید 120 هزار و بازی های قدیمی از 80 به پایینه بعد شما یه پلاس هم لازم داری برای آنلاین بازی کردن
یعنی واسه هر گیم یه اکانت باس گرفت؟
اها اوکی خیلی ممنون

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
سلام
قصد خرید یه پرو دارم یه سر ی سوال دارم :
1. به چ نکاتی هنگام خرید توجه کنم؟
2. من خیلی وقته دور بودم ایا دستگاه های نسل 8 مشکلات سخت افزاری عمده خوردن یا نه؟
3.این قضیه بازیای ارزون چیه میگن باید دستگاهو داد و این حرفا؟
4.میشه هارد دستگاه رو عوض کرد و 2 ترا کرد؟
5. میشه دیتا رو خرید و دیگه دانلود نکرد>؟
6. خرید بازی کارکرده مشکلی تو انلاین بازی کردن نداره؟کدی چیزی ک نداره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر